پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لگروتالیه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
335 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
شايد مصدوميت يه پرتغالي و يه فرانسوي راهي باشه براي رفتن نيكولا به تيم ملي ايتاليا.من كه خيلي اميد دارم.اين شانس ها فقط يه بار در خونه ملت رو مي زنن.خداروشكر كه داريمش وتا 2010 هم تمديديده...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تولد - تمدید قرارداد با گلزنی برای یوونتوس همراه شد خیلی ماه خوبی رو داشته البته نباید بازی های فوق العادش رو هم فراموش کنیم مطمئن باشید اگه دونادونی هم تحت فشار نبود حتما دعوتش می کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
"من بر خلاف همه بازیکن ها عمل کرد،حق پویشدن پیراهن تیم ملی را بدست آوردم و بعد از دست دادم،ولی حالا امیدوارم دوباره بتوانم آن را بدست بیاورم،من به یک آرامش درونی رسیده ام و یک بازیکن متفاوت با قبل ام" بخشی از صحبت های نیکولا.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اگه لگروتاليه آمادگي فعلي رو حفظ كنه خيلي نيازي هم به يك مدافع جديد در ژانويه نيست. چون آندراده هم تا فكر كنم تا 3 ماه ديگه برگرده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
باز هم به نظر من نیاز داریم به یک مدافع دیگه ولی واقعا خیلی دوست دارم اسم نیکولا رو توی دعوت شدگان به یورو 2008 ببینم هر چند احتمال این امر رو توسط دونادونی خیلی خیلی پایین می دونم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
امشب خیالمون رو از بابت دفاع مرکز راحت کرده بودن ؛ یکه لینی و نیکولا! داور تو یکی دو صحنه بیخودی خطاش رو اعلام کرد. یکجورایی علاقه به خصوصی نسبت بهش پیدا کردم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دقیقا منم همینطور !! یه علاقه ی خاصی بهش پیدا کردم !!! در ضمن حالا دیگه خیلی بهش اعتماد دارم !!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
نميدونم دقت كرديد يا نه تو اين دو بازي كه تونستم ببينم هر بار دقت كردم سر اول رو توي كرنر ها كه روي تيم حريف زديم نيكولا زد همين كار رو تو محوطه خودمون هم خيلي خوب انجام ميده كلا در حال حاضر يه مدافع بي نقصه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
واقعا داره عالی کار میکنه . نمیدونم از کجا رسید نیکولا نعمته !

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من خیلی خوشحالم که نیکولا در ترکیب اصلی هستش چون بودن تعداد بیشتر مدافعین ایتالیایی در کنار هم یک نعمت هستش و مطمئنا اینجوری بوفون هم راحتتره .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به نظر من از کاناواروی و تورام پارسال بهتر بازی میکنه البته دوسال پیش

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بابا بنده خدا هر کاری می کنه که یوونتوس گل نخوره سرش رو هم جلوی توپ می زاره واقعا الان شده همون بازیکنی هست که از کیه وو اومد یوونتوس و سال اول واسه ما بازی کرد بی نظیره دیگه کمبود مدافعین رو اصلا احساس نمی کنیم انصافا

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
قبول دارم که امسال یک مداقع بی نظیر بوده و نقش بسیار بسیار زیادی در استحکام خط دفاعی یووه داشته و حقش هم هست به تیم ملی بره ولی یک مدافع سطح بالا نیست ! بیشتر تعصبی بازی میکنه که البته من اینو ترجیح میدم !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من که خیلی بهش علاقه و اعتماد دارم !!! درسته به اندازه کاناوارو نیست،ولی یه مدفع کامله.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فكر كنم بتونيم بگيم بهترين بازيكن يوونتوس تا اينجاي فصل بوده من يادمه پارسال همين موقع ها بود گفتم اگه ملي پوش بوده پس مي تونه دوباره اوج بگيره خوشحالم هم واسه تيم هم واسه خود لگرو

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
پيشرفت خيلي خوبي داشته در هوا ميشه گفت كه كاملا" مسلطه اما روي زمين يكي دوتا ايراد كوچيك داره يكي اينكه كمتر تكل ميزنه ديگه اينكه گاهي اوقات فراموش ميكنه كه كجاست ،يعني اينكه در جريان كارهاي سرعتي تشخيصش مياد پايين و اين به ضريب هوشي يك بازيكن بستگي داره در كل در حال حاضر يك نعمته اما در حضور مدافعان درجه يك جهان ،نيمكت نشين مطمئني ميتونه باشه اما در بين مدافعين حال حاضر يوو (چه مصدوم وغير مصدوم) بهترينه

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بايد به تيم ملي برگرده. ولي بهتره در حضور كانا، ماتراتزي و بارتزالي روي نيمكت بشينه تا در صورت لزوم به بازي گرفته بشه.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
نیکولا در کنار جورجو خیلی قشنگ جمع کردن دفاعو -واقعا رو هوا بی نظیره این بازیکن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا حدودی هم فانتری بازی می کنه و این برای یک مدافع خیلی جالب هست - واقعا باید به یورو 2008 بره حق مسلمش هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

تصویر

نیکولا لگروتالیه متولد 20 اکتبر 1976 در محلی به نام جویا کوله در نزدیکی باری است. مادرش لوچیا خانه دار و پدرش پیترو حقوق بگیر بود، یک خواهر به نام چلستا دارد و علاقه خاص به دو فرزند خواهرش به نام های والنسا و ائورورا دارد.

به گوش دادن موسیقی مانند اکثر بازیکنان یووه شدیدا علاقه دارد و اکثر وقت خود را مشغول گوش دادن موسیقی است. میکله بولتون و گابریله از هنرمندان دوست داشتنی او به شمار می روند. تماشای تلویزیون و خواندن و مطالعه از دیگر فعالیت های اوست. فیلم مورد علاقه او( عشق امد ) است . ال پاچینو هنرپیشه دوست داشتنی نیکولا به حساب می اید. شادی زندگی و عشق در نزدیکی اینده از کتاب هایی است که خواندنش را ترجیح می دهد.

یک بشقاب پاستا را همیشه ترجیح می دهد، به ویژه که در کناراین پاستا ادویه و گوشت نیز باشد . شراب برای او یک ماده حیاتی است و به نوشیدن ان اهمیت می دهد.
در پوشیدن لباس بسیار حساس است و پوشاک خود را بر اساس موقعیت محل انتخاب می کند. لباس های شیک از او دور نمیشوند. عصر ها نیکولا را همراه دوستانش بسیار خوش پوش خواهید دید. و زمانی که به سر تمرین می رود خیلی راحت و ورزشی می پوشد. به مد و لباس های فوق العاده روز اهمیت می دهد و برای او کفش های ورزشی مد روز جزی از اولین اولیت های او است.

به ورزش های متخلف اهمیت می دهد و علاقمند ورزش است. زمانی که در خانه به سر می برد خیلی دوست دارد مسابقات والیبال و تنیس را از طریق تلویزیون تماشا کند. ایوان لندل تنیسور بزرگ چکوسلاوکی ورزشکار مورد علاقه نیکولا است.

فوتبال خود را در تیم جوانان اینتر در کلوب موتول با بازی در پست هافبک اغاز کرد. خاطرات بسیار زیبا و دوست داشتنی از زمانی که در مدرسه فوتبال بازی می کرد به یاد دارد، در رشد و پرورش او بزرگانی مانند روگانته، لنتینی و گرکو تاثیر فراوانی داشتند. مربی به نام کاتوتزی در انتقال او به پست دفاع مرکزی تاثیر گذار بود. او در کنار بیانکونری ها فتح جام حذفی درسال 2003 بسیار خوش ایند و قشنگ است. و اولین گل ملی اش برای او یک هیجان بزرگ و مهم است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی