پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بایرن 0-0 یوونتوس ( هفته دوم لیگ قهرمانان ) - یادواره جیووانی تراپاتونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
223 پاسخ برای این موضوع

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
تنها ترس من از آرین روبنه وگرنه بایرن رقمی نیست و البته بزرگترین امیدم هم به دیه گو می باشد. فکر کنم یووه 2-1 ببره

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
مثل اینکه وینچزو یادش رفته پارسال در بازی تو مادرید الکس رو داشتیم ولی الان در صورتی جاش پر میشه که دیه گو خوب بازی کنه

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

من به نظرم فرارا خیلی باهوشه خیلی زیاد
چون به دلپیرو بازی نداد اول فصل چون دیلیل داشت فرارا میدونست تو لیگ قهرمانان یک تیم بزرگ به یوونتوس میخوره و میخواست وقتی دیگو و دلپیرو کنار هم باشن تیم حریف بترسه و یکم ترس تو تیم حریف ایجاد بشه که خط حمله ی یوونتوس برای اولین بار کنار هم بازی میکنن و شاید خیلی بدرخشند
به نظر من بایرن بیشتر یک گل نمیتونه بزنه ولی یوونتوس راحت با این خط حمله ای که داره و خط دفاع افتضاح بایرن میتونه راحت راجت 3 تارو بزنه
من اطمینان دارم یوونتوس میبره ولی نباید از اتفاقات چشم پوشی کرد شاید بازیکنای یووه نتونستند جلو جو ورزشگاه دووم بیارن و با نتیجه سنگین باختیم
ولی شانس یوونتوس خیلی بیشتره

سلام. اکثر بازیکن های یوونتوس بسیار با تجربه هستند و سابقه ی قهرمانی دارند ، پس فکر نکنم که به این راحتی ها در مقابل جو ورزشگاه شکست بخورند .
به نظر منم با توجه با قدرت خیلی زیاد خط حمله ی یوونتوس و ضعف دفاع مرکز بایرن باید خیلی حمله کنیم و بازی رو ببریم!
کلأ اصلأ نباید بزاریم که بایرن فشار بیاره و ریبری بتونه کار خاصی انجام بده!
ای کاش تو این بازی سیسوکو مصدوم نبود و می تونست بازی کنه!! اون وقت خیالمون خیلی راحت بود . 2 هافبک دفاعی قدرتمند و مطمئن با بازی سازی خیلی خوب ، چی می شد!! :دی

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
به نظر من بهترین ترکیب اینه بوفون گروسو_کیلینی_کاناوارو_کاسرس مارچیسیو_ملو_کامرونزی دیگو دلپیرو_یاکوینتا بوفون که بوفونه حرفی در موردش ندارم خط دفاع بهتر از این نمیشه و فکر نکنم بیشتر یک گل نخوره خط هافک خیلی خوبه ولی اگه سیسوکو بود بهتر بود ولی بازم خوبه خط حمله هم همشون برای این بازی انگیزه داره (دیگو رو جزو حمله حساب کردم)

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
قدرت بایرن در کناره ها است یعنی جناحین چپ و راست یعنی روبن و ریبری!!!!!!!!!!!!!!!

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
گروسو: بایرن را می بریم
ستاره ایتالیایی به تیم آلمانی هشدار داده است
2009/9/29
سایت گل
-فابیو گروسو در صحبتهایی به ارزیابی تیم بایرن مونیخ پرداخته و معتقد است که بازیکنان یووه برای کسب حداکثر امتیازات ممکن به مصاف حریف آلمانی خواهد رفت.
این مدافع ایتالیایی به خوبی می داند که مصاف فردا شب ورزشگاه آلیانس آرنا، در حقیقت نبردی برای صدرنشینی در این گروه خواهد بود و در این رابطه به توتو سپورت گفت:« بازی مقابل بایرن بسیار مهم و سرنوشت ساز است.ما برای پیروزی به میدان خواهیم رفت و تنها یک پیروزی می خواهیم.

بایرن هم تیم قدرتمندی است ولی ما خود را برای کسب نتیجه روانه میدان می شویم و فقط پیروزی می خواهیم. » گروسو در اامه در مورد اهمیت دیدار این تیم، پس از کسب نتیجه نه چندان مطلوب در دیدار مقابل بوردو گفت:« ما به هر سه امتیاز این دیدار نیاز فراوانی داریم .چرا که در دیدار اول به تساوی رسیدیم و امشب تنها به پیروزی می اندیشیم. من از شیوه پیش روی امور بسیار خوشحالم. اینجا همه چیز مثبت و خوب است، باشگاه ، کارمندان و تیم.ما مثل یک خانواده بزرگ هستیم وبسیار سخت است که بخواهی نقطه ضعفی در یووه بیابی.»

یاکوئینتا: باید بایرن را ببریم
ستاره ایتالیایی فصل گذشته نمایش مقتدرانه ای مقابل سفیدپوشان مادریدی داشت و اکنون اعلام کرده که باید تیمش امشب مقابل بایرن به پیروزی برسد.

سایت گل:
وینچنتزو یاکوئینتا، مهاجم یوونتوس از مصاف با بایرن در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا وحشتی ندارد.او با یاد آوری مصاف دیدنی فصل گذشته بینکونری مقابل رئال مادرید قول داده که این نمایش مقتدرانه تکرار شود.

یاکوئینتا در گفت و گو با توتو سپورت گفت:« بایرن مونیخ؟ ما در سانتیاگو برنابئو به پیروزی رسیده ایم.البته می دانیم که بازی مقابل آنها کار بسیار سختی خواهد بود ولی ما تمهیدات لازم برای ارائه یک بازی خوب و کسب پیروزی را در اختیار داریم. ما تنها به دیدار فردا شب می اندیشیم و تمام تمرکزمان را برروی آن قرار داده ایم.»

این در حالی است که یووه در اولین دیدار خود در این رقابتها به تساوی مقابل بوردو رضایت داد و یاکوئینتا در مورد کسب نتایج ضعیف در رقابتهای اروپایی هشدار داد:«چهارشنبه شب بازی خوب و زیبایی را شاهد خواهیم بود. ما اصلا به کسب نتیجه تساوی نمی اندیشیم و با ذهنیت پیروزی طلبانه وارد میدان خواهیم شد.بایرن هم بازیکنان بزرگ و خوبی دارد و هوادارانشان نیز در ورزشگاه حاضر خواهند بود ولی دیدار فصل گذشته ما مقابل رئال مادرید را نیز به یاد بیاورید.»

بوفون : بایرن – یووه ; جدال فوق العاده
دروازه بان ملی پوش یووه به بازی چهارشنبه شب مقابل بایرن مونیخ فکر می کند...
سایت گل :
جیان لوئیجی بوفون دروازه بان یوونتوس معتقد است بازی چهارشنبه این تیم مقابل بایرن مونیخ بازی فوق العاده ای از آب در می آید و در تاریخ ثبت خواهد شد.بوفون به Datasport می گوید :"بازی مقابل بایرن بازی فوق العاده و هیجان انگیزی خواهد شد.هیچ ترس یا استرسی نداریم چرا که می دانیم مقابل یکی از قویترین تیم های اروپا قرار خواهیم گرفت.روی کاغذ باواری ها اصلی ترین حریف ما در این گروه هستند اما ما برای اول شدن در این گروه با بوردو و بایرن همزمان رقابت خواهیم کرد."

بوفون سپس در مورد تساوی 1 – 1 یکشنبه شب مقابل بولونیا گفت :"در ثانیه های پایانی بازی برده را با تساوی عوض کردیم.موقعیت های زیادی را در این بازی به هدر دادیم، اما این زیبایی فوتبال است.دریافت گل در ثانیه های پایانی بازی همه ما را عصبانی کرد.باید از این بازی درس بگیریم و در بازی های بعدی به فکر پیروزی باشیم."

به امید پیروزی :ultra:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بچه ها اگه کسی ترکیب بایرن رو در بازیهای قبلیش میدونه بگه و بگه هر کسی در کدوم پست بازی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :pimp: :pimp: کسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :pimp: :pimp:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال

بچه ها اگه کسی ترکیب بارن رو در بازیهای قبلیش میدونه بگه و بگه هر کسی در کدوم پست بازی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این ترکیبه آخرین بازیشه که 1-0 باخت!!
Butt
Badstuber
Lahm
van Buyten
Breno
Schweinsteiger
Timoschtschuk
Müller
Ribéry
Robben
Olic

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
یه چیز خوشحال کننده اینه که از این به بعد بازیا ساعت 10:15 شروع میشه چون فقط ما ساعتمون رو کشیدیم عقب!!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
بازی رو به وقت گرنویچ زده ۶... یعنی ۹:۳۰ به وقت ایران. درسته؟‌ ۹:۳۰ یا این ۱۰:۱۵ که بابک زده؟‌کدامین یک؟

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال

بازی رو به وقت گرنویچ زده ۶... یعنی ۹:۳۰ به وقت ایران. درسته؟‌ ۹:۳۰ یا این ۱۰:۱۵ که بابک زده؟‌کدامین یک؟

عزیزم بازی ها ساعت 20:45 شروع میشه که میشد 11:15 حالا چون یه ساعت کشیدیم عقب میشه 10:15!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اینتر هم یک یک تا دقیقه 78... احتمال شکست اینتر خیلی بالاست.. تیم های ایتالیایی باید فکری به حال خود کنند.

tozihat

tozihat

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال

بابا بنده خدا یه حرفی زد و رفت. شما چرا گیر دادیش بهش. 4 تا بازی آخر ، 3 تاشو باختند. دیگه رو دارن حرف بزنند.

سلام به دوستان یوونتوسی، من اومدم صرفا جهت ادای پاره ای توضیحات!! قصد توهین ندارم، هر کس به کیش خود!! پس موضع نگیرید لطفا. مسلما هم بایرنی ام!!

اما توضیح: ما این فصل کلا 2 تا باخت داشتیم و توی 6 بازی اخیر 1 باخت.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

یه چیز خوشحال کننده اینه که از این به بعد بازیا ساعت 10:15 شروع میشه چون فقط ما ساعتمون رو کشیدیم عقب!!!

اونا هم چند روز دیگه میکشن عقب

به نظر من ترکیب که مشخص فقط میمونه اینکه مهاجما کیا باشن با توجه به اینکه ترزگل آمادست حضور الکسم واجب تو این بازی زوج قدیمی تیم بهتر کلا تجربشونم بیشتر دیوید مرد لحظه هاست درست موقعی که بازی گره می خوره می تونه سخت ترین توپارم به گل تبدیل کنه مطمئنم تا چند بازیه دیگه فیکس میشه

tozihat

tozihat

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال

این ترکیبه آخرین بازیشه که 1-0 باخت!!
Butt
Badstuber
Lahm
van Buyten
Breno
Schweinsteiger
Timoschtschuk
Müller
Ribéry
Robben
Olic

به احتمال زیاد اولیچ از اول بازی نکنه. پیش بینی شده که گومز رو بذاره یا کلوزه. اولیچ مهاجم مکمله، نه تمام کننده. دمیکلیس هم گفته میشه که ممکنه به بازی برسه.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

سلام به دوستان یوونتوسی، من اومدم صرفا جهت ادای پاره ای توضیحات!! قصد توهین ندارم، هر کس به کیش خود!! پس موضع نگیرید لطفا. مسلما هم بایرنی ام!!

اما توضیح: ما این فصل کلا 2 تا باخت داشتیم و توی 6 بازی اخیر 1 باخت.

اصلا شما همه بازی هاتونو بردید به فرض دوست ما یه آمار اشتباه داد ولی خیلی دوست دارم جواب فقط یکی دیگه از دوستانو بدی
ولی جدا از اینا شما هر سال تمام ستاره های آلمانی بوندسلیگارو میگیرید کلیم بازیکن خارجی می گیرید ولی الان هفتمید فکر کنم لیگ آلمانم که انقدر سطح پایین بازیاش عین جام حذفی ما رایگان چه مشکلی داره که یه تیم معمولی با بازیکنای معمولی مثل ولفسبورگ میاد قهرمان میشه چرا نباید قهرمان بشید؟

tozihat

tozihat

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال

بچه ها لطفا به تیمی بی احترامی نکنید !!!! :love01:

لازم نیست با پائین کشیدن بازیکنای اونا خودمون رو بزرگ جلوه بدیم !!!! :181:

چون من مطمئن هستم که بچه ها میدونن بایرن تیمی بزرگی هست و البته درست مثل ما هست و شخصیت بزرگی داره و مثل تیم های تازه به دوران رسیده چلسی و منچستر و بارسا و اینتر و .... نیست !!!!

حرف اولمو نقض کردم !!!! :دی:

ولی من به شخصه برای بایرن احترام زیادی قائلم :victory:

چیزی که کانون شما رو از کانون هایی مثل بارسا متمایز می کنه، اینه که اعضا واقع بین هستن. در ضمن، اگه آرامش تاپیک رو بر هم زدم، عذر می خوام.
انتقادات رو هم 100% میپذیریم.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

اصلا شما همه بازی هاتونو بردید به فرض دوست ما یه آمار اشتباه داد ولی خیلی دوست دارم جواب فقط یکی دیگه از دوستانو بدی
ولی جدا از اینا شما هر سال تمام ستاره های آلمانی بوندسلیگارو میگیرید کلیم بازیکن خارجی می گیرید ولی الان هفتمید فکر کنم لیگ آلمانم که انقدر سطح پایین بازیاش عین جام حذفی ما رایگان چه مشکلی داره که یه تیم معمولی با بازیکنای معمولی مثل ولفسبورگ میاد قهرمان میشه چرا نباید قهرمان بشید؟

اقا چیکارش داری بچه رو
اگه بایرن تو 6 بازی 1 باخت داشته یوونتوس اصلا باخت نداشته جیگر تازه تو کل فصل نه 6 بازی: :دی:

tozihat

tozihat

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال

راستش اینجوریا هم نیست، بایرن امسال از بوندسلیگا 3 تا بازیکن گرفته. الکساندر بام یوهان (از گلاد باخ) و ماریو گومز(از اشتوتگارت) و ایویکا اولیچ(از هامبورگ). به نظر من عدد بزرگی نیست.
مشکل لیگ آلمان در حال حاضر ضعف مدیریتیه، وولفسبورگ که فصل قبل قهرمان شد، با عوض کردن مربیش، دیگه زهر دار نیست. همین بایرن خودمون هم واقعا مدیر های بی خودی داره!! بایرن یکی از ثروتمند ترین تیم های جهانه(تا پارسال دوم بود) ولی خرج نمی کنن.
البته، امسال بایرن 2 تا بازیکن خوب هم از بایرن 2 گرفته(بادشتاپر و مولر) که الان فیکس هستن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بچه ها لطفا تا وقتی که این دوست ما بی احترامی نکرده احترام رو نگه دارید. بهرحال بد نیست که راجب بایرن از نگاه یه طرفدار بایرن بدونیم. به عنوان یک مهمون سعی کنید احترام نگه دارید. امشب اگر بازی اینتر رو دیده باشید می بینید اگر به یک تیم سرعتی فضا بدید چطور می تونه اساس تیم رو از هم بپاشه، شاید بهتر باشه فرارا 4-4-2 بازی کنه این بازی که گوشه ها رو ببنده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی