پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بایرن 0-0 یوونتوس ( هفته دوم لیگ قهرمانان ) - یادواره جیووانی تراپاتونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
223 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال
مسلما نتیجه این بازی به خودی خود بد نیست اما وقتی میبینیم که تیم در رده سوم گروه هست احساس خطر میکنیم بازیهای چندان ساده ای هم نداریم . فکر نمی کنم بازی با این بایرن پر سرعت و خطرناک مخصوصا در ضدحملات (بخاطر حضور بازیکنان پر سرعت و تکنیکی مثل ریبری و روبن ) ساده باشه و حداقل از الان 3 امتیاز به نفع یووه کنار گذاشت . همینطور بازی با بوردو در زمین حریف ... نگرانی من از این هست که خوب ما به طور مثال ما در کار دفاعی خوب بودیم (که البته این موضوع قابل بحثه و من زیاد روی این مورد مطمئن نیستم ریبری 4 یا 5 بار از 20 تا 30 متر مونده به دروازه ما شروع کرد به دریب زدن همه و یک جورایی از چپ و راست مدافع و هافبک های ما مثل آب خوردن دریب میخوردن و اگر بازی قابل ستایش بوفون نبود الان نتیجه دیگری رقم خورده بود ) ولی وقتی که قرار باشه مثلا ما احتیاج به برد و یک بازی تهاجمی داشته باشیم اون وقت تکلیف چیه و یووه میخواد با چه شکل و فرم و استراتژی ای بازی کنه و در آن زمان مشکلات دفاعی ما به چه شکلی پوشش داده خواهد شد ... امیدوارم من اشتباه کنم ولی به نظرم میرسه فرارا تعلق خاطر بیش از حدی به بازی تدافعی داره و این موضوع توی نه تنها نتایج بلکه حتی شکل و فرم بازی یووه قابل مشاهده است تعویض دیگو که می توانست در اندک موقعیتهای یووه در اون 20 دقیقه آخر بسیار موثر عمل کنه جالب نبود . من بیشتر از همه حسرت بازی با بولونیا رو میخورم که یک جورایی فدای این بازی شد . افت یووه تقریبا بعد از بازی با رم شروع شده و امیدوارم هر چه سریعتر این وضعیت تموم بشه . یووه باید تمرکزش رو بزاره روی لیگ ایتالیا چون شانس چندانی(بی اغراق) توی جام باشگاهها نداره نباید لیگی رو که میشه توش شانس بهتری داشته باشیم فدای جام باشگاههایی کنیم که مسلما 4 یا 5 باشگاه بهتر از نظر کیفیت بازی دندون براش تیز کردند . ( من منظورم این نیست که یووه می رفت 5 گل توی الیانز به بایرن میزد ولی نتایج تا به حال و مخصوصا نوع و کیفیت بازی یووه برای امیدواری در این جام راضی کننده نیست )

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
کلا بازی خوبی از سوی یوونتوس دیدم ولی حیف یاکی تو این بازی هم خودخودخواه بود و الا یوونتوس میبرد

tozihat

tozihat

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال
سلام دوستان یوونتوسی. من به دلایلی فقط تونستم نیمه ی اول رو ببینم. بهتون تبریک می گم، تو زمین ما یک امتیاز گرفتید. توی نیمه ی اول اگه بی تجربگی توماس مولر نبود می تونستیم به گل برسیم. ریبری هم نباید فکر چیپ زدن به بوفون رو می کرد که کرد!! ولی باز هم مبارکتون باشه. بنده علی الحصاب میرم!! به امید دیدار!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

سلام دوستان یوونتوسی. من به دلایلی فقط تونستم نیمه ی اول رو ببینم.
بهتون تبریک می گم، تو زمین ما یک امتیاز گرفتید. توی نیمه ی اول اگه بی تجربگی توماس مولر نبود می تونستیم به گل برسیم. ریبری هم نباید فکر چیپ زدن به بوفون رو می کرد که کرد!! ولی باز هم مبارکتون باشه. بنده علی الحصاب میرم!! به امید دیدار!

کلا توهم زده بود مولر رو خیال میگرد گردمولره ;D

هر چه از دوست رسد خوش است ( در جواب تبریک گفتنتون)

کلا اگه نیمه ی دوم رو میدیدی و یاکی رو تماشا میکردی میگفای خوب شد نباختیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی