پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بایرن 0-0 یوونتوس ( هفته دوم لیگ قهرمانان ) - یادواره جیووانی تراپاتونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
223 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی بایرن رو دیدم، خیلی ساختار متفاوتی با اون چیزی که عادت به دیدنش داشتیم داره.برخلاف ایتالیا که اصل بر بستن فضاهاست، یا حتی خیلی متفاوت با بوردو که همه با هم دفاع می کردند با سرعت ضد حمله، بایرن فشردگی تدافعی نداشت. کلا بایرن گاردش رو خیلی جلو میگیره اینطوری که من توی بازی دیدم. بایرن فضاها رو نمی بست، عوضش پرسینگ شدید اجرا می کرد. یعنی دنبال هر بازیکن پا به توپ دو بازیکن با سرعت می رفتند و اجازه ی فکر کردن بهش نمی دادند. این کار از بازیکن های خط دفاع حریف آغاز می شد. یعنی همین که خط دفاع حریف شروع به پاسکاری برای بازی سازی می کرد بازیکن های بایرن در حال فشار و پرسینگ بودند.به همین دلیل حریف رو مجبور می کنند سریع بازی کنه. البته همچین کاری توی ایتالیا خیلی انرژی بره، ولی تفاوت توی فلسفه ی بازی بایرن بود، بایرن طول زمین رو خیلی کاهش می داد.معمولا توی ایتالیا ساختار دفاعی شبیه یه مثلث یا هرم می مونه که سطح مقطعش جلوی دروازه است و لایه لایه رو به جلو هی باریک تر میشه. به هر سمت که بازی بره، بازیکن ها به اون سمت فشرده تر می شوند تا فضاها رو ببندند، در واقع ساختار دفاعی روبروی بازیکن های حریف قرار داره. ولی بایرن خط دفاعیش خیلی جلوتر از دروازه بود و با کوچیک کردن عرض مفید زمین، بازیکن ها در این محدوده به صورت منظم پخش بودند. یعنی بین خطوط حریف قرار داشتند. و از همه طرف پرسینگ رو انجام می دادند. وقتی بازیکن حریف صاحب توپ می شد، مسئله این نبود که از بازیکن روبروش بگذره، مسئله این بود که محاصره بود. همین حالت هم در حملات بایرن وجود داشت، وقتی طول مفید زمین رو کم می کردند، خیلی نزدیک به هم بازی می کردند و کل عرض زمین هم نفرات پوشش می دادند. به این ترتیب با پاس های کوتاه، تکضرب و بازی تقریبا سرعتی خیلی سریع با توپ در زمین می چرخیدند.چینش تیم بایرن هم طوری بود که به این مسئله کمک می کرد، یعنی وقتی در بازی نگاه می کردید به نظر می رسید تمام خطوط تیم بایرن یک تعداد بازیکن توشون هست ! اگر ابتدا رو خط دفاع در نظر بگیریم و انتها رو خط حمله، بازیکن ها به شکل منظم و با نسبت یکسانی در همه جای این ابتدا تا انتها توزیع شده بودند ! و نکته اصلی هم این بود که این فاصله ابتدا تا انتها کم بود و همه جای زمین نزدیک هم بودند. فکر می کنم مقابل همچین تیمی دقت بالا مهم ترین نکته باشه، چون باید مراقب پاس های عمقی و فرارهای ناگهانی باشیم.در مرحله ی بعد باید مراقب حرکت های انفجاری بازیکن های بایرن از دو سمت باشیم.تو این بازی که من دیدم ریبری خیلی آماده تر از روبن بود.برای بالا بردن دقت تدافعی یووه خیلی مهمه که نبض بازی رو یووه بدست بگیره و بازی رو کند کنه.بایرن به سریع بازی کردن عادت داره و اصلا می خواد که حریفش سریع بازی کنه تا هم بیشتر اشتباه کنه، هم فرصت کارهای ترکیبی پیدا نکنه. برای یووه دوحالت خوب وجود داره، یا باید خیلی فشرده 90 دقیقه دفاع کنه و منتظر درخشش بازیکن های تهاجمی باشه. یا اینکه بتونه توپ رو بگیره و با پاسکاری های با حوصله و کارهای ترکیبی قدم به قدم به سمت دروازه بایرن بره. فکر نمی کنم یوونتوس تیم ضدحمله باشه، و فکر نمی کنم یوونتوس بتونه توی بازی سرعت خودش رو حفظ کنه.باید بین خطوط بایرن فاصله بیفته. البته باید دید بایرن با آگاهی از سبک بازی یوونتوس به همین شکل بازی خواهد کرد یا تدابیر دیگه ای اتخاذ خواهد کرد.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
سایت گل به شوانی نمره 1.5 (یک و نیم) داده و برنو 2.5 ( دو و نیم ) ریبری هم 5 و گومز هم 3 .

http://goal.com/en/m...ch/lineup-stats

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یه تیمی که اینجوری هجومی بازی کنه حتما تو ضد حملات به مشکل بر میخوره ... پس بهتره اول نبض بازی رو بدست بگیریم و حریف رو تحت فشار قرار بدیم تو این شرایط اگه به گل رسیدیم که عالیه ولی اگر نرسیدیم به احتمال زیا دبعد از چند دقیقه بایرن به خودش میاد و حملاتش رو شروع میکنن که تو این بین فرصتهای خوبی رو ضد حملات نصیب تیم میشه که میشه ازش نهایت استفاده رو برد. نقطه ضعف بایرن هم دروازه بانشونه که همچین مطمئن نیست.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

اين تيموشچك 0 يا همچين چيزي - بازيش چطوره؟
ريبري چقدر از ديه گو بهتره/؟ :دی:

اگه اون بازیکنی که من فکر می کنم باشه که فصل پیش فکر کنم واسه زنیت بازی می کرد یه هافبک دفاعی روس فوق العاده ی
کی گفته ریبری از دیه گو بهتره؟ :دی:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این یارو یادش رفته تا 2 روز پیش نمیتونستن المانیا اخن رو ببرن حالا اومده تو جمع ما قر قره میکنه وقتی الکس یه کاشته از 30 مترب فرو کرد تو اونوقت میفهمه کی تموم شدس . امروز هم که از هامبورگ باختن. :biggrin: :دی: :pleaseantry: بزن به سالمتی هر چی یوونتوسی :drinks:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
سبک متفاوت بازی بایرن مونیخ مقابل هامبورگ این حس رو القاء می کرد که داره بازی با یوونتوس رو تمرین می کنه به نظر من بزرگترین خطری که ما رو تهدید می کنه توپ لو دادنه که متاسفانه این چند وقت مخصوصا ً در میانه زمین ما زیاد اتفاق افتاده البته امیدوارم مجبور نباشیم پولسن رو توی این مسابقه ببینیم چون تا حدود زیادی از این بابت خیالمون راحت میشه

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
بايرن الان با اومدن روبن و وجود بازيكنايي مثل ريبري و شوان اشتايگر و لام خيلي سرعتي شده و يووه هميشه جلوي تيم هاي سرعتي كم مياره / مطمئنن بازي خيلي خيلي سختي جلوي بايرن داريم ولي با برگشت بازيكنايي مثل ديه گو و الكس و آماده شده كانا تيم منسجم تر ميشه / مهمترين نكته تو اين بازي همونطور كه ماني گفت لو دادن توپ كه خيلي خطرناكه و با نبود بازيكنايي مثل پولسن و تياگو اين موضوع هم خيلي كمتر ميشه / البته ملو هم بعضي وقتا توپ هاي بدي لو ميده كه بيشتر بايد مواظب باشه

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
ما همیشه جلوی تیمهای سرعتی خوب بازی می کنیم خطرناک ترین بازیکن بایرن ریبری هستش که از نظر بدنی و کارهای هوایی ضعیفه تازه ریبری قراره از خودمون بشه ;D آلن ميگليچيو مديربرنامه هاى فرانك ريبرى گوش چپ بايرن مونيخ، عقد قرارداد با يوونتوس... پيش بينى مدير برنامه هاى ريبرى، قرارداد با يووه امكان پذير است آلن ميگليچيو مديربرنامه هاى فرانك ريبرى گوش چپ بايرن مونيخ، عقد قرارداد با يوونتوس را امرى محال و دور از دسترس نمى داند. وى در مصاحبه با روزنامه توتو اسپورت در اين باره گفت: «اصرار بيانكونرى براى جذب ريبرى كمتر از زمان خريد زين الدين زيدان نيست. يوونتوس در شرايط حساسى قرار دارد و براى پيشرفت و شكست رقبا به هر ريسمانى چنگ مى زند.»

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
بچه ها یه سوال سیسوکو برا این بازی میرسه؟؟ کانا چطور؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

بچه ها یه سوال سیسوکو برا این بازی میرسه؟؟

کانا چطور؟؟

مومو که نه ولی فابیو قاعدتاً باید برسه .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با بازی ای که امروز امائوری کرد تقریبا محاله مقابل بایرن از ابتدا بازی کنه. اما بین ترزگه و یاکوئینتا و الکس واقعا نمی دونم فرارا می خواد چه زوجی رو انتخاب کنه. در موردخط هافبک هم کاملا مشخصه چه بازیکنانی بازی می کنن.من خیلی منتظر سیسوکو نیستم حقیقتا!مارکیزیو اینقدر خوب بوده که خلا سیسوکو احساس نشه. فقط امیدوارم کاناوارو به بازی برسه چون فکر نکنم لگروتالیه بتونه از پس مهاجمین بایرن بر بیاد!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
واقعا سخته ولی خوب چیزی که معلومه اینه که الکس احتمال زیاد فیکس بازی میکنه و از بین دیوید و یاکی یه نفر زوج اون میشن که احتمالا یاکی هستش

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من نشستم فکر کردم دیدم که الآن ما خیلی مهره آماده برای بازی داریم.

بوفون-کیلینی-کاناوارو-گروسو-ملو-کامورانزی- مارکیزیو- دیگو-دل پیرو-یاکوئینتا-ترزگه و خیلی بازیکنای دیگه.

ولی همونطور که دوست خوبم A.D. Piero گفت با بازی ای که امروز امائوری کرد تقریبا محاله مقابل بایرن از ابتدا بازی کنه.

من فکر میکنم چیرو در بازی بعد باید این جوری تیم و بچینه.

بوفون

گروسو-------------کیلینی------کاناوارو---------------گریگرا

مارکیزو---------فلیپه ملو-----------کامروانزی

دیگو------دل پیرو

یاکوئینتا

یعنی سیستم 1-2-3-4 بازی کنه. با توجه به آمادگی یاکوئینتا و عدم امادگی امائوری و قرار ندادن ترزگل به خاطر ریسک بازی. این بهترین ترکیب هست که از دو فانتزی کار بزرگمون در کنار هم بهره ببریم.

به نظر من این سیستم خوبیه.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
سلام. منم این سیستم رو قبول دارم ، البته اگه دل پیرو آماده بازی باشه و بتونه خوب بازی کنه!! می شه تز ترزگه هم استفاده کرد ، چون دیگه داره همون مهاجم خیلی خطرناک می شه و کلأ تو مرده خوری خیلی بهتر از باکوئینتا هست! :دی:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
شاید هم با 5 هافبک و یک مهاجم بازی کنه
یادم میاد یه زمانی تو باشگاههای تهران به نام گسترش بود که دکتر ذوالفقار نسب مربیش بود و همیشه با سیستنم 1-5-4 بازی می کرد. حالا هم یووه برای استارت بازی با بایرن لازمه اینجور ترکیب داشته باشه...
راستی سیسوکو کجاست... در بایکوت مطبوعاتی است ظاهرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من خیلی امیدوار نیستم که کاپیتان از ابتدا بازی کنه ! با توجه به آمادگی یاکوئینتا و تره زگه و با توجه به این مسئله که الکس تازه به آمادگی رسیده و فقط ده دقیقه در این فصل بازی کرده میشه انتظار زوج یاکوئینتا و تره زگه یا آمائوری رو داشت . البته این موضوع بستگی به خیلی مسائل مثل نوع تاکتیک چیرو داره ولی حداقل بروی کاغذ از دید من شانس الکس کمتره تا از ابتدا بازی کنه .

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
اگر یووه میخواد نتیجه بگیره باید به فکر یک بازی تهاجمی و رو به جلو به همراه پرسینگ باشه . نباید خیلی محتاطانه بازی کنیم چون یووه آنچنان که باید در کار دفاع هماهنگ و پرقدرت نیست و این سبک بازی به ضررش تموم میشه .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
با توجه به هافبک های قوی و همچنین بازی در زمین حریف من هم سیستم 1-5-4 رو ترجیح میدم اگه نشد همون سیستم خودمون بوفون گروسو کیه لینی کاناوارو گریگرا پولسن ملو مارکیزیو کامو دیه گو وینچزو ویا همون سیستم خودمون بوفون گروسو کیه لینی کاناوارو گریگرا ملو مارکیزیو کامو دیه گو دیوید وینچزو

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دقایقی پیش چیرو نام 23 بازیکن رو برای بازی با بایرن اعلام کرد :

بوفون
کاسرس
کیلینی
ملو
گروسو
صالی حمیدزیچ
مارکیزیو
یاکوئینتا
دل پیرو
آمائوری
کیمنتی
منینگر
زبینا
کامورانزی
تره زگه
پولسن
مولینارو
جووینکو
گریگرا
دیگو
دچلیه
تیاگو
لگروتالیه

به این ترتیب سیسوکو و کاناوارو به بازی نرسیدن .

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
اينجوري خيلي بد شد لگرو در حد كانا نيست / اصلاً نميتونه جاي اونو پر كنه به خصوص تو همچين بازيي / لگرو خيلي اشتباه ميكنه و كلاً خيلي جا ميمونه حالا كه بازي با بايرن با اين همه بازيكنه سرعتي !!! خداكنه از حميدزيچ تو دفاع راست استفاده كنه چون سرعتش از گريگرا بيشتره!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی