پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 بولونا ( هفته ششم سری آ ) - یادواره آلسیو تاکیناردی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
100 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توی این بازی معلوم شد مولینارو و کاسرس روی هم به اندازه یه بازیکن درجه سه هم نمی ارزن!توپ از سمت کاسرس بدون هیچ مزاحمتی سانتر شد و بازیکن پشت سر مولینارو بدون هیچ مزاحمتی توپ رو زد تو گل! کلا فلسفه تعویض های فرارا رو اصلا متوجه نشدم!شاید دلیل بیرون اومدن دیه گو استراحت بیشتر برای بازی با بایرن بود اما زبینا چرا رفت بیرون ؟! یا دل پیرو قرار بود توی هفت دقیقه چی کار کنه؟! اگر آمائوری بد بود که باید خیلی زودتر با یاکوئینتا تعویض می شد و دل پیرو مثلا جای ترزگه دقایق آخر میومد به زمین. اینجور امتیاز ها نباید از دست برن اونم زمانی که اینتر هم عقب افتاده بود.امیدوارم این نتیجه تاثیری روی بازی با بایرن نذاره چون اگر جلوی بایرن هم امتیاز از دست بدیم خیلی سخت میشه روحیه رو به تیم برگردوند.

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
گندت بزنه :sick: چه ستمی شد. زور داره والا :treaten:

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
تا اونجایی که من میدونم داور نباید پاس بده به بازیکنای حریف !!!!!!!! :treaten: :treaten: :treaten: :treaten: :treaten: :treaten: :treaten: :treaten: :treaten: :treaten: :treaten:

توپ رو پاس داد بهشون اونام بازی رو سری شروع کردن و گل به همین راحتی !!!!!!

واقعا برای مولینارو متاسفم که این قدر زود تسلیم گروسو شد !!!!! :cray:

نامردا !!!!!! :cray:

یووه نباید بزاره بازی همین جوری تا دقایق پایانی 1 _ 0 باشه !!!!! بارها و بارها در فصل پیش نتیجه 1 گل برتری رو دیدیم !!!!!!

اگه دقت کرده باشین روی گل اونا داور پاس داد بهشون !!!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمائوری 30 دقیقه اضافه تو بازی بود ! هیچ کاری هم نمی کرد جز توپ لو دادن و زمین خوردن. واقعا بد بازی کرد. دلپیرو باید همون ابتدای نیمه میومد توی بازی. واقعا اعصابم خورد شد ازین امتیاز از دست دادن...مولینارو داشت قدم می زد یدفه متوجه شد بازیکن اونور هست بعد که یارو ضربه زد تازه دوید به سمتش ! گزارشگر بازی هم گفت : Molinarooooo...what was he thinking ؟ اصلا تو باغ نبود ! تو یه دنیای دیگه بود برای خودش. خوب بازی نکردیم ولی دیگه بازی رو برده بودیم!! فقط اگر مولینارو متوجه می شد بازی هنوز تموم نشده 3 امتیاز رو گرفته بودیم.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
بازم شد مثل پارسال!! امتیاز مفتی از دست دایدم ، حالا باید کلی جون بکنیم تا تو خونه حریف ها امتیاز جمع کنیم!! اون مولینارو رو هم بدن بره!!! دیگه اصلأ به درد نمی خوره. همون کریگرا بیاد سمت چپ بازی کنه بهتره!!!!! الکس تو این بازی چه طور بود؟ راستی مصدوم ندادیم که؟!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ایرادی نداره ، درسته 3 امتیاز مفت از دست رفت ولی خب از این اتفاقات زیاد پیش میاد و این تجربه خوبی برای چیرو و تیم شد . فکر کنم اگر بخوایم منصفانه نظر بدیم باید بگیم نتیجه عادلانه بود ! درسته ما بیشتر سوار بر بازی بودیم ولی امروز به شدت خسته و بد بازی کردیم . بازیکنانی مثل مارکیزیو اصلاً نشانی از بازیهای قبل نداشتند . زبینا هم که واقعاً نمیفهمم کی بهش گفته دریبل بزنه ! مولینارو هم که فاجعه بود ! کامو باز بهتر بود و بهتر توپ پخش میکرد و ملو و کیلینی هم عملکرد مثبتی داشتن بخصوص کیلینی که یکبار ناجی دروازه شد . در کل تو این مقطع بعد از بازیهای خوب و بردهای خوب در شهر رم شاید این نتایج خوب باشه تا تیم مغرور نشه ! میشد ببریم ولی بنظرم خوب موقعی به تیم شوک وارد شد .

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
لعنتي آخه چرا بايد جلوي بولونيا 2 امتياز از دست بديم / من بازي رو نديدم ولي طوري كه معلوم باز رو اشتباه فردي گل خورديم / تيمي مثل يوونتوس كه ادعاي قهرماني داره نبايد اين جور بازي ها رو از دست بده / اگه اين جوري پيش بره ميشه مثل فصل قبل / من كه كم كم دارم نگران ميشم / خدا كنه زودتر بازيكناي اصلي آماده بشن تا تيم منسجم تر بشه / فرارا را نبايد بولونيا رو دست كم ميگرفت درست چند روز ديگه با بايرن بازي داره ولي دليل نميشه تو همچين بازي به بازيكنايي مثل مولينارو بازي بده / اميدوارم كه اين بازي يه درس خوب واسه فرارا باشه كه ديگه از اين اشتباهاش نكنه :treaten: :cray:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
يه ذره بد شانس هم بوديم اون توپ کامورانزی كه خورد تيرك بايد گل ميشود

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
يه بازي هم ايران پخش كرد من بيرون بودم!!! :cray: تف به اين شانس كه همون اول فصلي بايد امتياز بديم الانه كه دل اينترو سمپدوريا و غيره خُنُك بشه!!! :sick: واقعا چيرو چرا به ديچليه بازي نداد؟؟ به جاي مولينارو ؟دقيقه 93؟؟!!! :treaten:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

يه ذره بد شانس هم بوديم اون توپ کامورانزی كه خورد تيرك بايد گل ميشود

بولونا هم کم موقعیت خوب از دست نداد!
نتیجه کاملا عادلانه بود!یوونتوس با حرفه ای گری داشت یه برد به دست می آورد اما به خاطر اشتباه احمقانه یه بازیکن با یک امتیاز عوضش کرد!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

يه بازي هم ايران پخش كرد من بيرون بودم!!! :cray: تف به اين شانس كه همون اول فصلي بايد امتياز بديم الانه كه دل اينترو سمپدوريا و غيره خُنُك بشه!!! :sick:

شبکه سه خاک بر سر ساعت 16:30 آزانس شیشه ای نشون داد. :sick:

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

شبکه سه خاک بر سر ساعت 16:30 آزانس شیشه ای نشون داد. :sick:

راستی چرا اینجوری شد؟
منم تو کفش موندم

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
فقط اینو بگم ضعیفترین بازی رو کردیم امائوری فقط خطا بلده مثل اینکه بولونیا رو دست کم گرفته بودیم مولینارو افتضاح بود من نمیدونم چرا وقتی خطا میکنن زود بر نمیگردن سر پستاشون اخه تو بازی رم هم همینجور چیزی پیش اومد بوفون هم نه به اون توپ گرفتناش ونه به این گل خوردنش انگار داره سناریوی فصل پیش تکرار میشه بابا فرارا اگه هم میخواد تو دفاع استراحت بده یا سیستم چرخشی بازی کنه میتونست به جای گروسو از صالح حمید زیچ یا دچلیه استفاده کنه بازی با جنوا رو به خاطر سهل انگاری از دست دادیم این بازی رو هم همینجور اگه بگیم خوب بازی کردیم دروغ گفتیم اصلن چرا باید تیم اجازه بده که حریف خودی نشون بده اونم تو زمین خودمون راستش تو بازی با لیوورنو هم اینجوری بود حالا اونایی که مخالف کاناوارو بودن میفهمند که چه ارزشی داره ضمن اینکه بابا دو تا مهاجم بلند زن که کنار هم فایده ای نداره اونم مثل امائوری که افت کرده وخطا پشت خطا هنوز یاکوئینتا گل که میزنه تو این بازی نمیدونم خسته بودند که بودند مغرور بودند که بودند خیلی پاسها بی هدف بود انگار فقط یه گل میخواستیم نه بیشتر اگه من قرار باشه امتیاز بدم همه رو زیر شش میدم به جز ملو وکیلینی خدا کنه بازی با بایرن اینجوری نباشه تیم که دیگه نا امید میشم اخه این مولینارو یه سانتر هم بلد نبود حالا بعضیها بگن پولسن بده اخه لا اقل تو پست دفاع که خوبه یا بهتر از این مولینارو هست تو فصل پیش هم بازیکن معمولی بود ای کاش تو نیم فصل این بازیکنها رو بفروشن و به جاش یکی دفاع چپ کار درست بگیرن یا یک مهاجم تکنیکی مثل الکس جووینکو هم که هنوز چیزی ارائه نداده وقتی بولونیا که یه تیم دفاعی هست اینجوری بیاد نتیجه بگیره خدا خیر گردونه بقیه تیمها رو چون هنوز اول راهه من باز هم میگم خدا کنه سیسوکو برگرده چون تو فصل پیش تا او بود اوضاع خوب بود و وقتی مصدوم شد بحران اندر بحران به امید اینده وبازی بایرن

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
اميدوارم حسرت اين 2 امتياز رو اخر فصل نخوريم------

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
منم میگم ای کاش میبردیم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
فرارا باید تیمو جمع کنه برای بازی بایرن... در ضمن بعدش هم یه بازی سخت با تیم مافیایی بالرمو است که خودشون مدعی بودند میخان قهرمان بشند. تا اینجای کار اونچه من دیدم بازی های یوونتوس در خارج از خانه با کیفیت تر است. بازی با لیورنو و بولونا گر چه داخل خونه بودند اما یووه فاقد جنگندگی بود.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اگه دقت کرده باشین روی گل اونا داور پاس داد بهشون !!!!!!!!
[/quote]

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
واقعن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فیلمش نیست؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
درسته که داور حق لمس کردن توپ در جریان بازی رو نداره اما وقتی می گید پاس داد انگار داور انداخته و اونا زدن توی گل! وقتی خطا شد داور توپ رو انداخت اونجایی که خطا شده بود و بازیکن های بولونا هم سریع بازی رو شروع کردن. یه بار دیگه هم می گم که نتیجه عادلانه بود و بولونا مستحق رسیدن به گل تساوی بود!اینقدر حمله کردن که بالاخره به گل رسیدن.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بنظرم بزرگترین اشتباه چیرو در این بازی به همراه نداشتن گروسو بود . یجورایی توقع این بازی بد رو از مولینارو نداشت ، یعنی قطعاً توقع داشت که مولینارو بعد از دو فصل فیکس بازی کردن در یووه حداقل بتونه از پس بازیکنان نه چندان بزرگ بولونا بر بیاد ! بنظرم اگر گروسو روی نیمکت بود میشد از دقیقه 70 و بجای تعویض در جناح راست دفاع ، در جناح چپ شاهد تغییر باشیم . کلاً در روزی که مولینارو فاجعه بود ، مارکیزیو هم اون کلودیوی شاداب گذشته نبود تا رسماً جناح چپ بی اثر باشه . ولی آخر بازی چیرو به شدت عصبی بود ! با عصبانیت زیادی کتش رو کشید رو دوشش و رفت به رختکن ! من مطمئنم چیرو یووه متفاوتی رو به مونیخ میبره .

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی