پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 بولونا ( هفته ششم سری آ ) - یادواره آلسیو تاکیناردی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
100 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

[img width=480 height=240]http://h.imagehost.org/0476/topNM.jpg[/img]

یوونتوس - بولونا

[size=13pt]هفته ششم سری آ
یکشنبه 27 سپتامبر - 5 مهر
استادیوم المپیکو - تورینو
ساعت 15 به وقت ایتالیا - 16:30 به وقت ایران[center][size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

جنوا 2-2 یووه
بولونا 2-0 لیورنو

بازی بعدی

پالرمو - یوونتوس
بولونا - جنوا

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بدون شک یوونتوس میبره

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

بدون شک یوونتوس میبره

فراموش نکن این بازی قبل از بازی با بایرن هست !

اما به نظر من شرایط بازی دقیقا مثل بازی با لیورنو خواهد بود و فرارا با تدابیر ویژه ای که می اندیشه
به سادگی که نه ،یکمی سخت تر 3 امتیاز بازی رو می ریزه به حساب یووه !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من هم با assAssin موافقم جون یووه بازی اول رو هم نبرده بازی با بایرن خیلی مهم است. ولی یووه هر طور شده بولونیا رو میبره .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

فراموش نکن این بازی قبل از بازی با بایرن هست !

اما به نظر من شرایط بازی دقیقا مثل بازی با لیورنو خواهد بود و فرارا با تدابیر ویژه ای که می اندیشه
به سادگی که نه ،یکمی سخت تر 3 امتیاز بازی رو می ریزه به حساب یووه !

اتفاقا چون قبل از بازی با بایرن هست میگم میبریم

فرارا میدونه اگه از همین حالا شل کنه دیگه نمیتونه به اینتر برسه واسه همین با تمام قوا میره واسه برد مقابل تیم بولونا ولی اگه این کارو نکنه یوونتوس ضربه میخوره حتی ممکنه اگه نتونه تیم بولونا رو به راحتی ببره شاید بازی بعدش سومین نتیجه ی بد فرارا رو بگیره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این بازی فکر کنم ساعت 16:30 باشه نه 17:30چون ما یک ساعت کشیدیم عقب.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با توجه به فشردگی بازیهای اخیر و بازی حساس چهارشنبه شب برابر بایرن به احتمال زیاد شاهد تغییراتی در تیم خواهیم بود . باید منتظر مشخص شدن وضعیت بازیکنان مصدوم باشیم ، البته به احتمال زیاد دل پیرو و دیگو به بازی خواهند رسید ولی مارکیزیو دیشب دچار کشیدگی ماهیچه پشت پای راست شده و احتمال داره به بازی نرسه هرچند در کل بهتره استراحت هم بکنه تا با آمادگی بالا به بازی مونیخ برسه . البته اگر الکس و دیگو برسند بعیده از ابتدا بازی کنن .

من ترجیح میدم با این ترکیب بازی کنیم :

تره زگه یاکوئینتا

جووینکو

کامورانزی دچلیه ( پولسن )

ملو

کاسرس لگروتالیه کیلینی گروسو ( مولینارو )

بوفون

البته از مصدومینی که قطعاً نمیرسند میشه به کاناوارو و سیسوکو اشاره کرد ضمن اینکه وضعیت تیاگو هم مشخص نیست . البته بنظرم میشه از کاسرس یا آریائودو در مرکز دفاع استفاده کرد و زبینا رو در راست بازی داد . ضمناً حسن هم شرایط بازی رو داره .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
البته نمیدونم چرا ولی حس میکنم منینگر دروازبان فیکس یوونتوسه تو این بازی

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من که یقین داشتم در بازی با جنوا یووه یا میبازه یا مساوی میکنه که خوشبختانه مساوی شد و من در نظر سنجی درست پیش بینی کردم :دی: ولی تو بازی با لیوورنو این ترکیب میتونه کارساز باشه بوفون گروسو کیه لینی لگروتالیه کاسرس ملو دسیلگه کامو سباستین الکس وینچزو البته استفاده از مولینارو __دسیلگه و جوونهای دیگه برای استراحت دادن به ستاره ها قبل از بازی با بایرن رو ترجیح میدم :yes:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بابا این خیلی نامردیه تو کمتر از1 هفته 3 بازی
پنجشنبه با جنوا
یکشنبه با لیوورنو
چهارشنبه با بایرن تو موووووووووووونیخ

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اره راست میگه . کسی میدونه چرا یووه پنج شنبه بازی کرد؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

اره راست میگه .
کسی میدونه چرا یووه پنج شنبه بازی کرد؟

امسال یه مقدار برنامه های بازی های سری آ عوض شده.یه نمونش ساعت بازی ها و تعداد بازی هایی که بعد از ظهر انجام میشن.
سال های پیش بازی های Mid-Week سه شنبه و چهارشنبه برگزار می شدن (البته اون بازی فصل پیش یوونتوس که پنجشنبه بود به خاطر بازی راگبی بود) اما امسال ظاهرا چهارشنبه و پنجشنبه هست.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بولونیا همچین تیم شاخی نیست. اگه بازیکنا بازی همیشگیشونو بکنن میبریمشون راحت. الکس تازه مصدومیتش خوب شده اگه از اول بازی نکنه بهتره چون ممکن مصدومیتش دوباره برگرده و بازی با بایرن هم ،هم سخت تره و هم مهمتر. همینطور دیگو، دیگو هم نباید ازش 90 دقیقه استفاده بشه . باید از شرایط پارسال درس بگیریم وبه بازیکنای تازه برگشته زیاد فشار نیاد تا پشت سر هم مصدوم نشن تو این شرایط حساس. دقیقا میشه مثل بازی با لیورنو، همون نیمه اول کار رو تموم کنن و بقیه بازی رو کنترل کنن. تو این بازی به نظر من بهتره که کاسارس بازی کنه. مارکیزیو هم حتی اگه مصدومیتش جدی نباشه و برسه بهتره که بازی نکنه تا برای بازی حساس بایرن آماده باشه .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کسی از خط حجمله بولونا خبر داره بازیکن زهردار تو این تیم کی است. قبلن کروز براشون یه کارهایی می کرد. فکر کنم تیم فقیری از لحاظ بازیکنی باشند و موغ دماغ یووه نمی تونند بشند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دی وایو رو دارند که فصل پیش هفته ی آخر آقای گلی رو از دست داد. زالایتا هم دارند.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دی وایو دومین گل زن برتر فصل پیش -اوسوالدو بازیکن سابق فیورنتینا که با گلی که فصل پیش به تورینو زد باعث شد فیورنتینا به ایگ قهرمانان سعود کنه و میلان بره یوفا این بازیکن ارزانتینی است ولی در تیم زیر 21 سال ایتالیا بازی میکنه-مارچلو زالایتا هم که پدر رئال رو در اورد با پیراهن یووه.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اگه مربی به الکس بازی نده صد در صد جلوی بایرن هم بهش بازی نمیده چون هنوز تو جو بازی قرار نداره ولی تا حالا که غیبت الکس به چشم نیومده امیدوارم حداقل دیه گو و کاناوارو برسن ولی حضور کاپیتان باعث قوت قلبه و باعث میشه حریف یک برنامه ریزی خاص داشته باشه حداقل اینکه محتاط عمل میکنن تا پشت محوطه خطا ندن واین خیلی به سود ماست البته اگه اله در شرایط عالی قرار داشته باشه بنظر من تو بازی با جنوا دفاع ما ضعیف عمل کرد و رو 2 سانتر گل خورد و این اصلا خوب نیست امیدوارم این مشکل برطرف شه چون کلوزه و تونی تو سانترها مثل وینچزو و ترزه گه خیلی خطرناک اند یکی از مشکلات ما نداشتن یک دفاع راست خوبه به نظر من کریگرا اصلا در حد تیم یووه نیست من تا حالا بازی کاسرس رو ندیدم ولی نمیدونم چرا امسال یه دفاع راست نگرفتیم نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
منم موافقم ، فعلأ ضعیف ترین بخش یوونتوس دفاع راستش هست!! کریگرا و زبینا هیچ کدوم مناسب یوونتوس نیستند و کاسرس هم خوب ظاهر نشده . حتی لگروتالیه هم که سمت راست دفاع مرکز هست ، افت کرده و نمی تونه خراب کاری های این 3 تا رو در امور دفاعی جمع کنه!! فقط امیدوارم که حسن هر چه زود تر برگرده و بتونه دفاع راست بازی کنه تا این بخش حداقل در کار های تهاجمی فعال تر بشه! منم امیدوارم که دیگو و دلپیرو به این بازی برسند و اگه هر کدوم بتونند 20 دقیقه هم بازی کنند ، می شه به بازیشون در مقابل بایرن مونیخ امیدوار بود!!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
called up for match against Bologna 1 Buffon 2 Caceres 3 Chiellini 4 Felipe Melo 8 Marchisio 9 Iaquinta 10 Del Piero 11 Amauri 13 Manninger 15 Zebina 16 Camoranesi 17 Trezeguet 18 Poulsen 19 Molinaro 20 Giovinco 21 Grygera 28 Diego 29 De Ceglie 33 Legrottaglie

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فرارا در مورد بازیکنانی که دعوت کرده و ترکیبی که می خواد در این بازی استفاده کنه گفته : من می دونم با چه روشی می خوام بازی کنم اما هنوز در مورد نفرات تصمیم نگرفتم.چیز های کمی نسبت به بازی با جنوا تغییر خواهد کرد.ترکیب اصلی رو در اخرین لحظات و بعد از حرف زدن با بازیکن ها به ویژه الکس و دیه گو انتخاب می کنم.به گروسو استراحت دادم چون از زمانی که به یووه اومده در همه بازی ها حاضر بوده. چیزی که کاملا مشخصه اینه که الکس و دیه گو حتما بازی می کنن.شاید توی ترکیب اصلی قرار نگیرن اما از اونجایی که این بازی خیلی سخت نیست و بازی بعدی هم در مقابل بایرن هست فرارا به این دو نفر بازی می ده که در شرایط مسابقه قرار بگیرن مخصوصا در مورد الکس.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی