پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 بولونا ( هفته ششم سری آ ) - یادواره آلسیو تاکیناردی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
100 پاسخ برای این موضوع

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
یک خبر خوب ، اینتر0-1به سمپدوریا باخت و حالا یوونتوس می تونه با یک برد شیرین صدرنشین بشه!! خدا کنه که دیگو و دل پیرو آماده باشن و حداقل یک نیمه بتونن بازی کنند!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نراتزوری در لوئیس فراریس جنوا خورد شد!!!!!!!!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
احتمالاً فردا دیگو از ابتدا بازی میکنه و کامو روی نیمکت میشینه ضمن اینکه قطعاً تره زگه از ابتدا بازی خواهد کرد که طبق نوشته چند سایت و پیش بینی که انجام دادن احتمال استراحت دادن به یاکوئینتا برای بازی با بایرن وجود داره . ضمناً دچلیه شانس بالاتری برای قرار گرفتن در سمت چپ خط دفاع رو داره . تو لاین آپ ارائه شده توسط La Gazzetta dello Sport ، زبینا در سمت راست خط دفاعی قرار گرفته و پولسن بجای کامو در سمت راست میانی .

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
پس می شه نتیجه گرفت که فردا سمت راستمون 100% تعطیله!!! :cray: آخه پولسن تو کار های تهاجمی خیلی قوی نیست! سمت چپ هم که مارکیزیو نیست!! کی جای اون بازی می کنه؟ :unknw:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
دی چلیه بازی میکنه اگه مارکیزیو نباشه خیلی وقته سمت راستمون تعطیله ;D البته فقط دفاعش و الا الهه ی تکنیک هستش خدایی یوونتوس میتونه ببره و من این ترکیب رو خیلی خوب میدونم کاسارس پولسن امائوری لگرو بوفون ملو دیگو کیلینی ترزگه جووینکو دی چلیه

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
دچلیه جای چند نفر بازی می کنه؟ :دی گروسو هم نیست!! 2 یار اصلی سمت چپ نیستن!! :دی

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
شبکه3 تو پخش مستقیمهاش نوشته بازی یوونتوس بولونیا رو ساعت 4 ونیم پخش میکنه ما هم دلمون خوش شد...امشب زیر نویس کرد فردا ساعت 4 ونیم اون فیلم مزخرف مال عهد بوق آژانس شیشه ای رو میخواد پخش کنه... ما هم حالمون گرفته شد.لعنت به تک تکشون ... پس اینطور که معلومه به احتمال زیاد الکس ودیگو هم بازی میکنن اما شاید کامل تو زمین نمونن . فقط امیدوارم باخت اینتر باعث ایجاد فشار روانی روی تیم نشه که حتما باید ببرن.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
به نظرم میشه به بوفن استراحت داد.. اینطوری هم می تونه اماده باشه برای بازی با بایرن.. هم اینکه منینگر می تونه یه مقدار در جریان بازی قرار بگیره.. اگه بوفن این بازی رو هم بازی کنه یعنی توی یه هفته تقریبا ۳ بازی رو انجام می ده و ممکنه خسته بشه..

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
سمپدوریا یه کاری با اینتر کرد که دیگه داور هم کاری از دستش ساخته نبود البته یه پنالتی 50 -50 برای سمپ نگرفت ولی اینتر رو کشته بود. موراتی با فروش ایبرا اینتر رو با دست های خودش فرستاد ته جهنم . عجب مدبر با هوش و کاردانی این موراتی. :دی:

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال

سمپدوریا یه کاری با اینتر کرد که دیگه داور هم کاری از دستش ساخته نبود البته یه پنالتی 50 -50 برای سمپ نگرفت ولی اینتر رو کشته بود.
موراتی با فروش ایبرا اینتر رو با دست های خودش فرستاد ته جهنم .
عجب مدبر با هوش و کاردانی این موراتی. :دی:

ولی خودمونیم... چه ربطی داشت به یووه-بولونیا ؟؟؟ ;D

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

به نظرم میشه به بوفن استراحت داد.. اینطوری هم می تونه اماده باشه برای بازی با بایرن.. هم اینکه منینگر می تونه یه مقدار در جریان بازی قرار بگیره.. اگه بوفن این بازی رو هم بازی کنه یعنی توی یه هفته تقریبا ۳ بازی رو انجام می ده و ممکنه خسته بشه..

به نظر من نيازي به استراحت نداره چون اينجوري از شرايط بازي دور ميمونه / يه بازيكن حرفه ايي بايد شرايط 3بازي در هفته رو داشته باشه .

يووه بايد سعي كنه بازي رو پرگل ببره اينجوري روحيه تيم واسه بازي با بايرن خيلي بالاتر ميره !!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مارکیزیو قطعاً از ابتدا بازی میکنه . هیچ جا نوشته نشده که بازی نمیکنه ! خود چیرو هم گفته که ترکیب خیلی با ترکیب بازی با جنوا تفاوت نداره . البته به شخصه دوست دارم جووینکو از ابتدا پشت سر مهاجمین باشه و دیگو در ادامه بازی به زمین بیاد تا برای بازی با بایرن آماده باشه و مشکلی براش پیش نیاد . اگر قرار باشه کامو بازی نکنه بهترین جانشین براش مارکیزیو در سمت راست هستش ولی پولسن در راست بهتر از چپ بازی میکنه . البته من خیلی دوست داشتم آریائودو هم روی نیمکت بود تا اگر با اختلاف جلو افتادیم برای دقایقی بازی کنه . در کل با اینکه مصدوم و غایب داریم ولی دست چیرو برای انتخاب تاکتیک و نفرات دلخواهش بازه .

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
دیشب وقتی شنیدم اینتر از سمپدوریا باخت خندم گرفت دلم می خواست پیش مورینیو بودمو بهش می خندیدم بهش می گفتم زیاد زور نزن!!! امسال دیگه نوبت ماست.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
ولی به نظر من این ترکیب میتونه بهترین باشه بوفون مولینارو کیه لینی لگرو کاسرس پولسن(ملو) دسیلگه مارکیزیو سباستین(دیه گو) وینچزو(الکس) دیوید

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

دیشب وقتی شنیدم اینتر از سمپدوریا باخت خندم گرفت دلم می خواست پیش مورینیو بودمو بهش می خندیدم بهش می گفتم زیاد زور نزن!!!
امسال دیگه نوبت ماست.

این حرف رو باید تو بازی با اینتر تو زمین بهش بزنیم

منظور از استراحت برای بازیکنان اصلی که همواره در ترکیب تیم هستند صدق میکند نه دروازه بان البته اگر بازی دوستانه بود اشکال نداشت ولی بازی با بولونیا چون پیش از بازی با بایرن است با بردش میتونه روحیه تیم رو بالا ببره

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
من داره خوابم میگیره.. چون صبح زود بلند شدم. چه کار کنم که بازی رو از دست ندم.؟در هر صورت فکر نکنم یووه مشکلی داشته باشه امروز... یوونتوس دیگه مثل تیم پارسال رانیری نیست که تو خونه اش نیز ادم مطمین نبود که میبره.

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
تا دقیقه ی 10 Juventus 0 - 0 Bologna

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
Buffon Gianluigi

Zebina Jonathan

Legrottaglie Nicola

Chiellini Giorgio

Molinaro Cristian

Camoranesi Mauro German

Melo Felipe

Marchisio Claudio

DIEGO

Trezeguet David

Amauri Carvalho

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
عجب موقعیتی رو نزد ترزگه ! یه تک به تک عالی بود اگر یکم خوش شانس تر بود حتما گل اول رو شاهد میبودیم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ملینارو سانترش به طبقه دوم ورزشگاه رفت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی