پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا 2-2 یوونتوس ( هفته پنجم سری آ ) - یادواره آله و ریکی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
149 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امیدوارماین هفته هم دروازه سوپر من بسته بمونه و همینطور گل زنی یاکی ادامه داشته باشه. البته مهم پیروزی حالا میخواد هر جوری باشه.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بوفون گروسو کیلینی لگرو گریگرا مارکیزیو ملو کامو جوونکو یاکی امائوری بهترین ترکیب برای یوونتوس

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب آخرین وضعیت مصدومان این بوده که، ملو آماده است برای بازی و مشکلی نداره.دیگو و دلپیرو 100 درصد آماده نیستند اما توانایی بازی رو دارند.بعیده فرارا به این سرعت ریسک کنه و فشار بیاره بهشون، خصوصا که بازی بایرن در پیشه.اگر جزو ترکیب اعلام بشود هم احتمالا از ابتدا بازی نخواهند کرد. کاناوارو، سیسوکو و تیاگو در حال ریکاوری هستند و قطعا توی این بازی نخواهند بود. من در این بازی دوست دارم یا پیروز بشیم، یا 0-0 کنیم ! چون خیلی دوست دارم گل نخوردن بوفون و یووه ادامه پیدا کنه.البته جنوا یکی از تیم های تهاجمی سری آ حساب میشه.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
به نظر من بازی مساوی میشه چون جنوا تو خونه خیلی خوب و یکدست بازی میکنه البته خدا کنه روز بدشون باشه و ما توپامون تو گل بره ولی برگشت ملو نقطه عطفی برای خط هافبک ماست با برگشت سیسوکو ترافیک تو خط هافبک زیاد میشه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
Men who are so easily so seduced by it power......

این بازی رو یووه میبره مطمئن هستم !!!!!

یه تصفیه حساب کوچیکی من با اون جنوا تو خونشون دارم!!!!!

یووه احتمالا 3 3 4 یا 2 1 3 4 بازی میکنه و من مطمن هستم که یووه پیروز این بازی هست !!!!

من قبلا هم گفتم ممکنه بازی مساوی بشه و شاید هم یووه ببازه !!!! ولی من همیشه از قبل بازنده بودن بدم میاد !!!!! من همیشه دوست دارم بازیکنا و تیم مورد علاقم با تمام وجود بازی کنن اون وقت اگر هم ببازیم برام مهم نیست !!!! ولی این که کسی ناامید باشه اصلا برام پذیرفتنی نیست !!!!

امیدوارم بازی رو یووه ببره ... امیدوارم بازیکنا با تمام وجودشون بازی کنن ... امیدوارم با گل های زیاد بازی رو ببریم .... و در انتها امیدوارم قهرمان بشیم !!!!

:yes:

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
خوب با برگشتن ملو و همونطور كه فرارا گفته نميخواد با جووينكو شروع كنه پس يووه قاعدتاً با اين تركيب بازي مينه بوفون كيه ليني لگرو گروسو گريگرا ملو ماركيزيو پولسن كامو ياكوينتا ترزگه ( آمائوري) تو اينجور بازيا يووه به بازيكنايي مثل ديه گو و دل پيرو خيلي نياز داره كه متاسفانه هيچ كدوم نيستن سبا هم كه تو بازي قبلي نشون داد نميشه زياد روش حساب كرد / راستي كرسپو الان واسه جنووا بازي ميكنه ؟؟؟؟

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
با صحبت هایی که تا الان شده به نظر می رسه ترکیب این جوری بشه: بوفون گروسو کیه لینی لگروتالیه گریگرا ملو پولسن مارکیزیو کامورانزی امائوری یاکوئینتا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت رسمی یووه : ملو و صالیحمیجیچ به بازی می رسند. دلپیرو و دیگو بهبود پیدا کرده اند و با تیم تمرین کردند. ولی آمادگی 90 دقیقه بازی رو ندارند. بهرحال تا چند ساعت دیگه تو کنفرانس خبری مشخص میشه کیا دعوت می شوند برای بازی. بوفون هم گفته جنوا تیم خطرناکیه و به شوخی گفته من نمی خوام مثل پارسال توی ماراسی 3 تا گل بخورم !

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اقا کسی نمیدونه سیسوکو کی بر میگرده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دل پیرو و دیگو به بازی نرسیدند ولی ملو و صالی حمیدزیچ به همراه تیم تورینو رو ترک کردند :

بوفون
کاسرس
کیلینی
ملو
گروسو
صالی حمیدزیچ
مارکیزیو
یاکوئینتا
آمائوری
کیمنتی
منینگر
زبینا
کامورانزی
تره زگه
پولسن
مولینارو
جووینکو
گریگرا
دچلیه
لگروتالیه
مارونه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یک سوال؟؟؟ چرا همه بازی های سری آ امروز هست ولی بازی یوونتوس روز پنجشنبه؟؟؟ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- اگه یادتون باشه پارسال بازی رفت یوونتوس و جنوا به دلیل بازی راگبی ایتالیا روز پنجشنبه برگزار شد. ولی اون بازی در المپیک تورین بود.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من ترجیح میدم که جووینکو از ابتدا بازی کنه چون مهره شاخصی رو در غیاب دیگو ، سیسوکو و تیاگو نمیبینم که بتونه به خط میانی بیشتر از سبا کمک کنه ! اگر قرار باشه پولسن از ابتدا بازی کنه و چیرو همین روش Diamond رو استفاده کنه اون وقت بازی دادن ملو در جای مارکیزیو و بردن مارکیزیو به راست و کامو به پشت مهاجمین عملاً یک ریسک بزرگ هستش چون ملو بعد یک هفته مصدومیت اصلاً مشخص نیست در وظیفه جدیدش موفق باشه یا نه ! اگر هم قرار باشه که پولسن و ملو تغییر جا بدن که از حالت اول هم بدتر میشه چون پولسن اصلاً بازیکنی نیست که بتونه نصف مارکیزیو هم تو اون منطقه موفق عمل کنه و اینو بارها نشون داده . من به شخصه در حالت اول میپسندم که ملو در هافبک دفاعی و مارکیزیو و کامو در جناحین و جووینکو پشت سر مهاجمین بازی کنن ولی اگر قرار باشه کامو پشت مهاجمین باشه در وهله اول ترجیح میدم مارکیزیو در راست و دچلیه در چپ و یا مارکیزیو و جووینکو در جناحین باشند . البته اگر جای سبا و کامو تغییر کنه اولین و بزرگترین مشکل تیم این هستش که سبا کلاً بخاطر جثه ریزش قابلیت تدافعی خوبی نداره و کلاً اگر کامو بره پشت مهاجمین خیلی بعیده چیرو از سبا در جناحین استفاده کنه و در این صورت شانس بازی دچلیه یا پولسن زیاده .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحبت های فرارا : - ما با یک سبک بازی فوتبالمون رو شروع کردیم، ولی بعد در شرایط خاص تغییراتی توش دادیم.چون ما نمی خوایم در یک شکل بازی کردن فسیل بشیم ! - هر تیمی یک فلسفه ی بازی داره، ولی باید بتونه خودش رو با شرایط مختلف مطابق بده و با حفظ فلسفه ی بازیش، شکل های مختلفی به خودش بگیره.تیم من باید قدرت تطابق با شرایط مختلف رو داشته باشه. -ما نقاط قوت جنوا رو می دونیم. اونا تیمی هستند که خیلی خوب در زمین حرکت می کنند و فوتبال چرخشی عالی بازی می کنند.اون ها دستوران گاسپرینی رو با قلشون درک کردند و شناخت فوق العاده از همدیگه دارند. گاهی یک مدافع جنوا ناگهانی جلو میاد و پشت محوطه قرار میگیره ولی به همون شکل یکی ازهم تیمی هاش پستش رو پوشش می ده. جنوا در گوشه ها خیلی خطرناکه و فوتبال بسیار منسجم بازی می کنه. -برتری ما در کوتاه بازی کردنه، در گرفتن مالکیت توپ و رو نیاوردن به ارسال توپ های بلند.ارسال های بلند به جای خودشون مفید هستند، مثل وقتی تحت حمله سنگین هستید،ما هم بازیکن هایی از لحاظ بدنی قوی داریم که می تونیم ازین کار خوب استفاده کنیم،اما ما باید مراقب باشیم که چطور وقتی تحت فشاریم توپ رو در زمین انتقال بدیم. - ما بازی های مهمی رو در رم بردیم، ولی کافی نیست، ما فردا هم باید پیروز باشیم. -(راجب بوفون) من نمی دونم چند ساله بوفون داره فوتبال بازی می کنه، ولی می دونم همیشه ثبات داشته و همیشه سطح بالایی داشته.یک قهرمان فقط در یک بازی دو بازی یا یک فصل نیست که می درخشه، بوفون سالهاست در این سطح بالا بازی می کنه. -(راجب دریبل های بیش از حد بوفون از فرارا پرسیدند ) اگر بوفون قراره ازون سیو ها و واکنش ها داشته باشه، می تونه ازین دریبل ها هم کنه ! گاسپرینی هم گفت : هر تیمی اشتباه می کنه و شانس ما در استفاد ازین اشتباهات یوونتوس خواهد بود.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
به نظر من حتی اگر این بازی رو واگذار کنیم مهم نیست باید تمام توانمونو رو بازی با بایرن متمرکز کنیم متاسفانه تمام رقبای ما دیشب بازی داشتن و ما تنها تیمی هستیم که امشب بازی داریم کسی میدونه دلیلش چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
Gazzeta delo sport ترکیب احتمالی امشب رو اینجور اعلام کرده که با توجه به گفته های دیشب فرارا ، احتمالاً با همین سیستم و ترکیب بازی میکنیم :

آمائوری یاکوئینتا

کامورانزی مارکیزیو ملو دچلیه

گریگرا لگروتالیه کیلینی گروسو

بوفون

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

به نظر من حتی اگر این بازی رو واگذار کنیم مهم نیست

نه عزیزم جام باشگاه ها رو بی خیال بشیم بهتره تا سری ا رو

مطمئنن از گروهمون میریم بالا اون زیاد مهم نیست و شک نکن به بایرن هم نمی بازیم ولی اگه یوونتوس بخواد به جنووا ببازه روحیه اش خیلی ضعیف میشه واسه 1 شنبه و 4 شنبه

پس باید ببریم

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
توی این بازی مهم ترین عامل برد ، میانه میدان و بدست داشتن توپ و میدان خواهد بود !! از این لحاظ حضور ملو واقعا یه امر فوق العاده به حساب میاد ! ملو مارکیزیو کامو و جووینکو اگر 4 هافبک یووه باشند و خیلی سریع با پاس های کوتاه و زمینی و حرکت های در عرض بازی کنند به راحتی می تونند دفاع جنوا رو تحت فشار بزارند و دروازه رو باز کنند !! یووه می تونه امشب به تنهایی صدر جدول رو برای خودش کنه!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

توی این بازی مهم ترین عامل برد ، میانه میدان و بدست داشتن توپ و میدان خواهد بود !!

از این لحاظ حضور ملو واقعا یه امر فوق العاده به حساب میاد !

ملو مارکیزیو کامو و جووینکو اگر 4 هافبک یووه باشند و خیلی سریع با پاس های کوتاه و زمینی و حرکت های در عرض بازی کنند
به راحتی می تونند دفاع جنوا رو تحت فشار بزارند و دروازه رو باز کنند !!

یووه می تونه امشب به تنهایی صدر جدول رو برای خودش کنه!

عرفان با این حرفاش نشون داد بعد از چیرو مربی یوونتوس میشه :دی: واقعا روحیه بخش حرف میزنه :دی:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ترکیب مشخص شد : بوفون ، کیلینی ، لگروتالیه ، گریگرا ، گروسو ، پولسن ، ملو ، مارکیزیو ، کامورانزی ، یاکوئینتا و آمائوری .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
ترکیب یوونتوس به قول الجزیره +1

[img width=480 height=282]http://mojtaba2009.parsaspace.com/151.JPG[/img]

خاک تو سر کریشتو یه صحنه ازش تازه دیدم واقعا خاک تو سرش کنن مرتیکه ی بی تعصب رو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی