پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا 2-2 یوونتوس ( هفته پنجم سری آ ) - یادواره آله و ریکی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
149 پاسخ برای این موضوع

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

بر اساس گزارش توتواسپورت از تمرینات یوونتوس ظاهرا قراره توی این بازی کامورانزی پشت دو مهاجم بازی کنه!

حتماً به خاطر بازي ضعيف هفته پيش جووينكو ميخواد اينكارو انجام بده / حالا كي رو ميخواد تو پست كامو بزاره ؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اگر قرار باشه کامو فانتزیست تیم باشه ، تیاگو میاد جای کامو .

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

اگر قرار باشه کامو فانتزیست تیم باشه ، تیاگو میاد جای کامو .

مگه تياگو ميرسه ؟؟

اگه اينجوري باشه خيلي خوبه چون تياگو بيشتر تو كاراي دفاعي ميتونه كمك تيم باشه و كامو هم فضاي بيشتري داره !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دیروز الکس و دیه گو و تیاگو و ملو و صالی آمیجیچ برنامه های ریکاوری رو ادامه دادن و توی سالن تمرین کردن به خاطر همین معلوم نیست به بازی می رسن یا نه اما هفته پیش اعلام شد که تیاگو و ملو فقط به یک هفته استراحت احتیاج دارن. البته حتی جووینکو هم می تونه جای کامو (سمت راست خط هافبک) بازی کنه!

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
خدا كنه كه تياگو يا ملو يكيشون برسه چون جنووا تيم هجوميه و بازيم تو زمين اوناست پس حتماً خيلي فشار ميارن با اين وجود جووينكو بازي نكنه خيلي بهتره /

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
در این بازی بزرگترین مشکل بازی سازی هست که باید جیوونکو کامو و آمائوری بار این کار رو بدوش بکشند ! و امیدوارم که از پسش بر بیان جنوا اینقدر ها هم تیم شاخی نیست که بگیم شانسمون خیلی کمه به قول عاطفه اگر همین بازیکن های فعلی روی فرم باشند میشه براحتی پیروز بازی شد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من بعید میدونم بازگشت حداقل الکس کمک زیادی به تیم تو این بازی بکنه ! حتی اگر کاپیتان به بازی هم برسه خیلی بعیده از ابتدا بازی کنه . با توجه به حساسیت بالای بازی باید بازیکنانی بازی کنند که آمادگی خوبی داشته باشند و رو این حساب شاید خود چیرو هم چندان علاقه ای به استفاده دل پیرو در این بازی نداشته باشه . الآن بیشتر از هر بازیکنی یووه به ملو در این بازی نیاز داره چون بعیده پولسن بتونه وظایفش رو به درستی انجام بده ، هرچند پیشرفت خوبی داشته ولی ما کسی رو میخوایم که در کنار وظایف دفاعیش به بازیسازی هم تبحر داشته باشه و کلاً باهوش بازی کنه .

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
ولی به نظر من الکس بعد مصدومیتا همیشه طوفانی بر می گرده کامورانزی قابلیتاش کم میشه پشت مهاجما اگرم بیاد پشت مهاجما بازی کنه یعنی اینکه سمت راستمون قابلیت تهاجمیش میاد زیر صفر آگر دیگو نرسه یا نتونه بازی کنه بهتر الکس از ابتدا پشت مهاجما باشه حضور جوینکو باسه این بازی منطقی نیست

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
اگر ملو و دیگو نرسند و تیاگو به بازی برسه بهترین ترکیب از نظر من اینه: بوفون گروسو کیه لینی لگروتالیه گریگرا تیاگو پولسن:(( مارکیزیو کامورانزی امائوری یاکوئینتا

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

اگر ملو و دیگو نرسند و تیاگو به بازی برسه بهترین ترکیب از نظر من اینه:

بوفون

گروسو کیه لینی لگروتالیه گریگرا

تیاگو پولسن:(( مارکیزیو

کامورانزی

امائوری یاکوئینتا

کامو تو بازی قبل 2 تا پاس گل داد راست باشه بهتره چون جناح چپ ما هنوز یک هافبک تخصصی نداره و فقط حرکتهای گروسو باعث میشه چپ ما فعال باشه اگه کامو بیاد وسط راست هم به همین مشکل دچار میشه در ضمن مارکیزیو در وسط قابلیت های فراوان تری نسبت حضور در راست دارد فکر کنم سباستین در این بازی خوب ظاهر شود چون در بازی قبل به نظر میرسید کمی استرس داشته باشد چون باید جای فردی مثل دیه گو را پر کند ولی به نظر من حضور دسیلگه به عنوان بک چپ خیلی خوب است در فصل قبل نیز او بعضی اوقات جای پاول بازی میکرد و الحق والانصاف سانترهای خوبی روی دروازه میفرستاد
بوفون
گروسو کیه لینی لگروتالیه کریگرا

دسیلگه مارکیزیو کامورانزی

جیووینکو
وینچزو دیوید

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
به نظر من هم بازگشت ملو خیلی بیشتر می تونه کمک کنه کاش سبا را یار جانشین بیاره چون هر وقت یار تعویضی اومده خیلی تاثیر ذزار تر بوده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چیزی که از تمرینات امروز مشخص شد و تو تاپیک "اخبار مصدومین و محرومین" هم گفتم ، ملو و صالی حمیدزیچ به شرایط مسابقه رسیدند و میتونن تیم رو برابر جنوا همراهی کنند اما هنوز وضعیت دیگو و الکس بطور 100% مشخص نیست ولی امروز با سایذ مهاجمین تمرین کردند و احتمال زیادی هستش که به بازی برسند ولی حتی در صورت رسیدن بعیده از ابتدا بازی کنند . اما تیاگو گویا هنوز مشکلش بطور کامل رفع نشده و امروز بطور اختصاصی تمرین کرد و شانس کمی برای بازی خواهد داشت .

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
البته دیگو به بازی میرسه ....و توی لیست گازتا هم در ترکیب اصلی قرار گرفته .... ولی من ترجیح میدم سبا بازی کنه !!! میترسم هنوز خوب نشده دوباره مصدوم بشه خدای نکرده !!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ترجیح میدم تو این بازی حسن دفاع راست بازی منه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

حیف شد کریشیتو محرومه! هرچند که واقعا به نظرم بازیکن فوق العاده ایه و اگه می بود، علاوه بر اینکه تو دفاع خوب کار می کرد، نفوذای خوبی هم می داشت، کلا اذیت که می کرد، ولی خیلی دوست داشتم باشه تو بازی! پالا هم جنواست،نه؟؟! اون چطوره وضعیتش؟ فیکسه؟

چرا حيف شد؟ كريشيتو خيلي تو جنوا شاخ شده تصویر من كه خيلي ناراحت ميشم رو در روي يوونتوس ببينمش به خصوص اگه اون چيزي كه درباره رفتن قطعيش به جنوا درست باشه من شنيده بودم كه يوونتوسو نمي خواستتصویر ولي در كل به نفع ماست من كه بيشتر مشتاقم اونو تو لباس آتزوري ببينم . . . بذگريم [ :دی:]
خب اون چيزي كه خيلي مهمه تو اين بازي اينه كه :
1- مصدوم نديم 2- خسته نشيم 3- امتياز نديم
واقعا اگه بازي رو ببريم ولي 2 تا هدف اولو نرسيم بهش ضرر كرديم در اصل . . . پس بهتره اول نيم نگاهي به ليگ قهرمانان داشته باشيم در كنار اين بازي . . . چون با توجه به باخت هفته قبل جنوا اونا برا جبران ميان . . .
ولي فكر نمي كنم كامورانزي تو تركيب براي پشت مهاجمين مناسب باشه . . .

بوفون
گروسو کیه لینی لگروتالیه کریگرا

دسیلگه مارکیزیو کامورانزی

جیووینکو
وینچزو دیوید

ديچليه درسته تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه نکته ی جالب اینه که گریگرا هر فصل یه گل به جنوا زده ! و اگر اشتباه نکنم هم گل فصل پیش، هم گل فصل قبلش راه دور بوده !

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
یاکی تو این بازی اگه تو ترکیب باشه برامون گل میزنه خداکنه دیگو وملو هم باشند

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ماسامیلیانو ساکانی در این فصل یک بازی برای یوونتوس و یک بازی برای جنوا سوت زده که در هر دو بازی یوو و جنوا با نتیجه مشابه 1-0 برنده شدند فصل قبل هم 3 بازی برای یوو سوت زده که حاصلش یک شکست در مقابل ناپلی ها با نتیجه 2-1 , پیروزی 1-0 در مقابل فیورنتینا و تساوی 2-2 در مقابل رجینا بوده

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
احتمال اینکه بازی مساوی بشه خیلی زیاده ! اما بازهم فرارا گفته هیچ دلیلی قانع کننده نیست تا یووه بازی هاش رو نبره !چون یووه هدفش قهرمانیه و مصدومیت و بازی در زمین حریف نمی تونه مانع از برد تیمش بشه ! من نمی دونم چرا احساس می کنم بازی پرگلی خواهد بود این بازی و جذاب و نفس گیر !!! یووه نباید بزاره اینتر بهش برسه !پس می بره ! در ضمن بازهم می گم بهتره که آمائوری بازی کنه ،چون واقعا کمبود 1 مهاجم که بتونه پا به توپ بشه توی بازی قبلی حس می شد ترز و یاکو اصلا مکمل خوبی نیستند چون بازیشون شبیه به همه! اما آمائوری هرچقدر هم که گل نزنه !پرتلاشه ،پا به توپ می شه و می تونه مدافعان حریف رو خیلی خسته کنه !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
مثل اینکه ملو به احتمال زیاد بازی میکنه. اینطوری اگه باشه خیلی عالیه. اگر پولسن بازی کنه مطمئنا نمیتونه در مقابل هافبکهای حجومی جنوا بایسته و حتما کار دست تیم میده. اما رسیدن ملو میتونه این نگرانی رو تا حد خیلی زیادی کاهش بده. بازی های اخیر یووه و جنوا پر گل بوده به خاطر همین بازهم انتظار میره که این بازی هم پرگل باشه. من واقعا سبک بازی جنوا رو خیلی دوست دارم بخصوص وقتی که تو استادیوم خودشون هم باشه یه فوتبال کاملا متفاوت تری نسبت به بقیه تیم های ایتالیایی انجام میدن.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی