پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا 2-2 یوونتوس ( هفته پنجم سری آ ) - یادواره آله و ریکی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
149 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
در مورد لگروتالیه و پولسن بگم که ما ندیدیم لگرو اشتباه فاحشی بکنه ! حداقل اگر منصف باشیم دو بار کیلینی اشتباهاتی کرد که اگر پوشش بازیکنان دیگر مثل گروسو و ملو نبود بدون شک دروازه تهدید جدی میشد . پولسن هم درسته اشتباهاتی داشت ولی در کل خوب بازی کرد ، ضمن اینکه پولسن دیشب وظایف تهاجمی بیشتری داشت . البته کریستین از دقیقه 80 به بعد خسته بنظر میرسید که حتی در حدود دقیقه 90 خیلی بی تفاوت طوری که انگار بنیه ای نداره سایه توپ رو تعقیب کرد ! ولی کلاً پیشرفت در بازی پولسن قابل حسه و راضی کننده هستش . من دلمم برای آمائوری سوخت دیشب بخصوص تو صحنه ای که یاکوئینتا خودخواهانه از زاویه ای کاملاً بسته و از روی خط عرضی زمین توپ رو قل داد تو دست آملیا ! گروسو هم یه جا تو نیمه دوم خیلی شجاعانه خودش رو جلوی شوت بازیکن جنوا انداخت و اجازه نداد دروازه به خطر بیفته . ولی دیشب بیشتر از هر موقعی دلتنگ سیسوکو شدم . اگر دیشب مومو در زمین بود بدون شک بازی رو میبردیم چون بنظرم تو خط هافبک یه چیزی کم داشتیم . درسته پولسن خوب بود ولی اگر سیسوکو جاش بود قطعاً کیفیت بالاتری از تیم میدیدیم .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من 10 دقیقه پایانی بازی رو موفق شدم ببینم بازی شور و هیجان خیلی زیادی داشت و جو ورزشگاه خیلی ناجور بود بر علیه یوو !! در همون دقایق پایانی میشد گل سوم رو بزنیم و پیروز بازی بشیم در همون صحنه ای که بازیکنان یوو 4 به 2 بودن در یک ضد حمله ولی جیوونکو با انداختن پاس برای بازیکن در افساید موقعیت رو خراب کرد ! گل زنی های ترزگه و یاکی واقعا لذت بخشه و این میتونه در آینده به قدرت حمله یوو خیلی کمک کنه ================================================================ جالبه که در سایت یوونتوز مارکیزیو با 82 رای بهترین بازیکن یوو تا به حال شناخته شده با اختلاف بسیاز زیاد با یاکی که 13 رای آورده و ترزگول با 8 رای

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

در مورد لگروتالیه و پولسن بگم که ما ندیدیم لگرو اشتباه فاحشی بکنه ! حداقل اگر منصف باشیم دو بار کیلینی اشتباهاتی کرد که اگر پوشش بازیکنان دیگر مثل گروسو و ملو نبود بدون شک دروازه تهدید جدی میشد . پولسن هم درسته اشتباهاتی داشت ولی در کل خوب بازی کرد ، ضمن اینکه پولسن دیشب وظایف تهاجمی بیشتری داشت . البته کریستین از دقیقه 80 به بعد خسته بنظر میرسید که حتی در حدود دقیقه 90 خیلی بی تفاوت طوری که انگار بنیه ای نداره سایه توپ رو تعقیب کرد ! ولی کلاً پیشرفت در بازی پولسن قابل حسه و راضی کننده هستش .

بابک پولسن خیلی بهتر شده منم این رو قبول دارم ولی یه صحنه هایی هست که اعصابم رو خورد میکنه !!!!

یه بار دیگه بورو گل اول جنوا رو ببین !!!! پولسن داشت میرفت توی پای اسکولی که سانتر نکنه برا همین هم گریگرا نرفت مداخله کنه !!! و گریگرا فکر کرد که پولسن موی دماغش میشه و نمیزاره سانتر کنه ولی (منم تعجب کردم ) یهو بیخیال شد و نرفت !!!!!!!!!!!!!!!! و تا زدنیک اومد بره تو پاش اسکولی سانترش رو کرد !!!!! و همون سانتر پاس گل شد !!!!!

مگر نه پولسن بنده خدا هم ادمه و ادم اشتباه میکنه !!! مگر نه دیشب فکر کنم بهترین بازیش رو برا یووه کرد !!!! این صحنه های کوچیک خیلی من رو ناراحت میکنه !!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این برای کسی که فکر میکنه بوفون روی گل دوم شانسی برای گرفتن توپ داشت واقعا :

[img width=480 height=316]http://h.imagehost.org/0022/bu.jpg[/img]

توپ از فاصله ی خیلی کم، با سرعت خیلی زیاد به همین جایی که می بینید رفت !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بوفون که نتونست بگیره خدا هم نمیتونه توپ رو بگیره

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
اونايي كه يوونتوز رو مي خونن درباره لگرو كسي چيزي نگفته؟ :grin: نبايد درباره لگروتاليه اينجوري صحبت كني سپهر! مگه همين لگروتاليه نبود بازي بوردو كه با كمك كانا تيم رو جمع كرد؟ واقعا چرا مي گي بازي با بوردو بد بازي كرد؟ به نظر من كه گل اول جنوا تقصير ( در اصل ) پولسن بود چون وقتي كامو بين 3 نفر گير كرده بود بهش پاس داد كه معلومه از دست ميره تازه همچين فاصله اي بين بازي لگروتاليه و كيه ليني نبود . . . كلا با اومدن كاناوارو خط دفاع يووه افت كرده يه جورايي جدي ميگم :treaten: كيفيت كيه ليني رو با پارسال مقايسه كنيد الحق كه اومده پايين . . . پولسن سوتي ميده ولي كمتر خداييش جز اون اشتباه همچين فاجعه اي نبود كه مي گين . . علتش اينه كه شما به خاطر عملكرداي قبليش يه ديدي بد نسبت بهش پيدا كردين و تو كل بازي در انتظار سوتي هاي احتمالي پولسن هستين :grin: ولي ملو هنوز كيفيتي كه قبل از مصدوميتش ارائه مي داد رو رو نمي كنه . . . البته اميدوارم تو بازي با بايرن بهتر اين بشه . . . ولي ماركيزيو :دی: آي عشق مي كنم از وقتي طرفدارش شدم روز به روز پيشرفت مي كنه :juvefan: اون صحنه اي كه تو محوطه جريمي بازيكن جنوا رو در زد خيلي بيست بود . . . پاس گلش هم عالي بود آمائوري هم رسما چشم خورد! قبلا گل نمي زد لااقل خوب بازي مي كرد امروز هيچ كار قابل توجهي نكرد و اصلا عملكردش قابل دفاع نبود :dry: جاي الكس بسي خالي بود . . . گروسو خيلي خوب بود . . . ياموئينتا گل مي زنه ولي دوست نداره بقيه گل بزنن :2mo5pow: تو يه صحنه ديگه خودخواهيش خيلي تابلو و رو اعصاب بود . . . من ديشب فكر مي كردم يووه تو اين سيستم جواب نمي ده ولي وقتي ديدم بازي رو احساس كردم كه نه! خوبه الان هم كه شما دارين دفاع مي كنيد . . . در مورد اظهار نظر هاي چيرو بهتر بود چيزي نگه و ابهت خودشو حفظ كنه من حق ميدم بهش به گل بازي با بوردو خيلي چيزي نگفت ولي تو اين بازي واقعا معترض بود واقعا معلوم بود خبريه . . حالا اين اخراج كمك مربي حقيقت داره؟ خيلي خوب شد حداقلش اون هايي كه پذيرفتن گل لاتزيو رو كمك داور به يووه مي دونستن حالا خوب ضايع شدن . . .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

این برای کسی که فکر میکنه بوفون روی گل دوم شانسی برای گرفتن توپ داشت واقعا :

[img width=480 height=316]http://h.imagehost.org/0022/bu.jpg[/img]

توپ از فاصله ی خیلی کم، با سرعت خیلی زیاد به همین جایی که می بینید رفت !

میدونم منظورت با Juventus FC آره من گفتم بوفون سر این گل مثل اینکه خواب بود.................بوفون، بوفونه باید بهتر از اینها عمل میکرد............

ولی مشکل اینجاست که مقصر این گل %100 لگروتالیه هست..................میخواد بره با تیم ملی آفریقای جنوبی.............با این وضع بازی تا 100 سال دیگه هم آفریقای جنوبی که سهله یورو 2012 هم نمیره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه من واقعا منظورم هیچکس نبود. خیلی کلی گفتم.اصلا اون لحظه یادم نبود کی از بوفون انتقاد کرده. :دی:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به قول جناب اقای علی فر (چند سال پیش)که گفت حتی اگر عقاب هم درون دروازه بود نمیتونست توپ رو بگیره چه برسه به یک انسان.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

نه من واقعا منظورم هیچکس نبود. خیلی کلی گفتم.اصلا اون لحظه یادم نبود کی از بوفون انتقاد کرده. :دی:

بیخیال بابا ما قبولت داریم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی