پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 لیورنو ( هفته چهارم سری آ ) - یادواره جانلوکا پسوتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
93 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی اصلا سختی نیست! نتیجه می تونست بهتر از این هم باشه اما زمین خیلی مساعد نیست و کار رو یه مقدار سخت می کنه. لیوورنو تیم واقعا ضعیفی هست.اون یکی دو موقعیتی هم که داشتند به خاطر دفاع نامنظم یوونتوس بود.لگروتالیه سال به سال کند تر میشه!امروز واقعا بد بود و اگر بوفون رو نداشتیم بازی مطمئنا ۲۰۱ شده بود. جووینکو هم اصلا خوب نبود.توی چند صحنه خوب پا به توپ شد و چند نفر رو دریبل کرد اما وظیفه اصلیش یعنی رسوندن توپ به مهاجم ها رو نتونست انجام بده. بوفون هم که مثل همیشه فوق العاده بود.جدیدا توپ هایی رو می گیره که واقعا هیچ دروازبان دیگه ای نمی تونه بگیردشون.امشب هم یه تک به بک عالی رو از لوکارلی گرفت. اگر لگروتالیه به خودش بیاد و بهتر بازی کنه یوونتوس توی نیمه دوم هم به هیچ مشکلی نمی خوره.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
یوونتوس تو نیمه اول بد بازی نکرد بوفون که طبق معمول فوق العاده بود پولسن هم از این بیشتر ازش نباید توقع داشت. دیوید هم اگه می خواد به ترکیب ثابت برگرده باید قدر این موقعیت هارو بدونه و اینقدر اسون از دستشون نده. توقع من از جووینکو هم بیشتر از این بود نمی دونم چرا حس می کنم خط دفاع یووه تو این بازی خیلی افت کرده بود و پر اشتباه بودن

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
شبكه .3 با اون گزارشگر هاي احمقشون بازي بارسا رو مي خوان نشون بدن. واقعا بي شعورن

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
من نمیدونم ترزگه چیکارست تو بازی !!!! فقط 10 نفرو کرده 11 نفر !!! گریگرا هم که ماشاالله هر چی بهش میدن دو پایی ( !!! ) تقدیم میکنه به حریف !!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خیلی بازی خوبی بود !!! واقعا در اکثر دقایق بازی کیفیت بازی خیلی پایین بود ! بوفون 2 3 ضربه رو فوق العاده گرفت ! کامورانسی امروز خیلی بهتر از بازی های اخیرش هست و روی گل دوم تاثیر مستقیم داشت ! زوج یاکوئینتا ترز اصلا خوب نیست !چون هیچ کدوم مهاجم های پا به توپی نیستند واین ضعف بزرگیه ! چقدر امروز گروسو خوب بود و گریگرا هم راضی کننده بود ! جووینکو خیلی پرتلاش ظاهر شد و بعضی مواقعا پاس های خوبی داد ! اما سردرگم بود و همچنان قدرت بدنیش ضعف بسیار بزرگیه ! مارکیزیو واقعا پخته بازی می کنه و روی گلش فرار بسیار زیبایی کرد و از اون قشنگ تر ضربه فنیش بود که به گوشه مقابل زد ! پولسن خنثی بود همرچند اگر جاش 1 هافبک بزرگ بود ،هیچ وقت اجازه اون نفوذ ها و پاس های توی عمق داده نمی شد ! باید منتظر باشیم تا با 12 امتیاز و روحیه خوب بریم سراغ تیم بعدی!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
:Juveflag: با تشکر ویژه از جی جی , تنها دروازه بان عالی جهان فوتبال و تشکر از مائورو و مارکیزیو : :Juveflag: یوونتوس خیلی عالی بود اما : گریگرا + پولسن همچنان بدرد نخور و مضر هستن !!!!!!! به امید گلهای بیشتر چون لیوورنو مال این حرفا نیست که جلو یووه بخواد حرکت خاصی بکنه !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس خوب بود خیلی خوب بود ولی دفاع لیوونو باعث شد بیشتر از 2 گل نخورن موقیعت گل یوونتوس 8 موقیعت گل لیوونو 3 2 تا یاکی 3 تا ترزگه 1 کامو 1 جووینکو 1 مارچسیو اینم نمرات من به بازیکنان یوونتوس از 10 نمره بوفون 8 لگروتالیه 5.5 کیلینی 5.5 گریگرا 6 گروسو 6 مارچسیو 7 کامورانزی 9 پولسن 6 جووینکو 7 ترزگه 5.5 یاکوئینتا 6.5 بهترین بازیکن هم که مشخصه کامورانزی بود که حداقل 2 پاس گل داد بدترین بازیکن هم دو مدافع میانی یوونتوس بودن بوفون = واسه هزارومین بار اشتباه فاحشی کرد نزدیک بود یوونتوس رو به باخت بده این چند باره لفتش میده توپ رو و این بار خدا رحم کرد که تاوانو گیج میزد والا اگه ویری بود و اون گوشه ی بازی حتما گل میشد ولی انصافا اگه نبود 2-2 میشد بازی یوونتوس و لیوونو گریگرا = کلا افت کرده نسب به بازی های قبلی خودش زیاد نفوذ نمی کرد چون گل سرسبد یوونتوس کامو بیشتر تو جریان بازی و سمت راست بود و گریگرا بیشتر عقب بود ولی متاسفانه زیاد خوب بازی نکرد لگرو = خیلی بد باز هم خشن بازی کرد نمیدونم چرا وقتی میپره بازیکنان رو حل میده مخصوصا روی موقعیت گل لوکارلی مقصر بود شانس اورد شیر یوونتوس درون دروازه بود و البته چند باری هم خوب بود کیلینی = واقعا اون بازیکن درجه ی یک یوونتوس نبود و با کمک لگرو یوونتوس رو در خط میانی زدن به زمین اصلا مشخص نیست چشه ولی چند بار هم خوب بود گروسو = نفوذ هاش خوب بود ولی سانتر هاش خیلی بد بود نسبت به گذشته مثلث خوبی رو با کامو و مارچسیو درست کرده بودن اون گوشه مارچسیو = نسبت ب بازی گذشته افت کرده بود ولی نسبت به نیمه ی اول بازی گذشته و این نیمه خیلی بهتر شده بود امیدوارم نیمه ی دوم هم عالی تر از نیمه ی دوم بازی قبل بشه کامو = نمیدونم چی بگم هر کی بازی رو دیده فهمیده که یوونتوس بدون کامو تو این بازی به مشکلات زیادی میخورد پولسن = اون وسط بازی درگیر بود نقطه ی مثبت انچنانی نداشت ولی بد هم نبود و کلا تو تخریب بود جووینکو = به نظر من تو این پست جدیدش خوب کار کرده و جا افتاده و تونسته یه جانشین شایسته در نبود بازیکن محبوب یوونتوس باشه خیلی خوب حرکت میکنه تو بازی پاس هاش هم خوبه یاکی = باز هم نشون داد رو هوا یه چیز دیگست کاش کامو چندتا از اون سانتر هاش دوباره بزنه و یوونتوس به گل رسه دوباره چون با بودن یاکی ویونتوس رو هوا خیلی خوب کار میکنه ترزگه = زیاد خوب نبود کلا ترزگه هنوز تو افته ولی نسبت به بازی های گذشته اشتباهاتش کمتر بود

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
بازی نیمه دوم رو بخش نمیکنند میخوان بازی بارسا رو بخش کنند؟؟؟

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
خب دیگه حالا با تمو جونم میگم متاسفم برای ضرغامی که این 3ومین بازیه که تا آخر نشون ندادن!!!!من الآن زنگ می زنم 162 و هرچی فحش بهش میدم!!!تا دقیقه 56 بازی هنوز 2-0 هست!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من واقعا زبانم قاصره !!!! اگر اندازه یابو می فهمیدند ! بهتره اعصابم رو خورد نکنم و بشینم فیلم نگاه کنم !گور بابای همه چیز!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
دچلیه به جای جووینکو وارد بازی شد

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
لعنت بر شیطون و شبکه 3 !!!

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
سلام بازی چی شد؟

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال

سلام بازی چی شد؟

فعلا 2-0 یووه!
یاکوئینتا و مارچیزیو

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
مرسی امیر علی من که رسیورم از رادیو هم کمتره! خاک بر سر استکبار جهانی.

Aref

Aref

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
تا بازي تموم شد نتيجه نهايي رو بنويسيد.لعنت به صداوسيما

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
هنوز 2 - 0 هست

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
بچه ها من خیلی دوست دارم کاربر اخلاق بشم :دی: ولی این صدا و سیمای لعنتی ...

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تموم شد 2-0

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
آقا تبریک بردیم این برد رو تبریک میگم :Juveflag: