پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 لیورنو ( هفته چهارم سری آ ) - یادواره جانلوکا پسوتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
93 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خدا کنه این هفته یووه ببره چون هفته دیگه با جنوا یک بازی خیلی سخت داره بازی تو زمین جنوا خیلی سخته جو استادیوم وحشتناکه. به امید پیروزی در مقابل لیورنو سال پیش هر چی امتیاز بود جلو این جور تیم ها پرید.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
این بیچاره رو که پارسال رفت و برگشت 8 تا زدیم

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
فکر نکنم حریف زیاد جدی باشه با این حال نباید دست کم گرفت لیوورنو رو چون همین تیم یه امتیاز از میلان گرفت.من احتمال میدم که لیوورنو بیاد و بسته بازی کنه که این کار یووه رو واسه گلزنی یکم سخت می کنه ضمن اینکه اگه به جای پولسن از دچلیه استفاده کنه که یه خورده بیشتر متمایل به چپ بازی کنه خیلی بهتره و مارکیزیو هم هافبک وسط باشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فرارا که توی کنفرانس خبریش گفته سبا فردا بازی می کنه !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کنفراس فرارا : -تیم من نباید به وضعیت جدول خودش و حریف نگاه کنه، تیم من باید با بی رحمی و بدون بخشش حریفش رو شکست بده، از دست دادن امتیاز در این بازی ها قابل قبول نیست. -من مربی لیورنو رو می شناسم، می دونم برای باخت به تورین نمیاد، میاد تا شانسش رو امتجان کن. -من بازی لیورنو رو به دقت دیدم، اونا دفاعی آهنین دارند و بازیکن های خطرناکی مثل لوکارلی و تاوانو در حمله دارند.اونا بازیکنی مثل کاندروا دارند که دید خوبی داره و می تونه برای هر تیمی مشکل ایجاد کنه. -من تمام نقد های که برای بازی با بوردو نوشت خوندم، به نظر من ما هم نباید از پیروزی ها بیش از حد خوشحال بشیم، هم نباید از شکست ها ناامید بشیم. یووه سال ها با 4-4-2 بازی کرده و حالا در عرض 2 ماه تغییر تاکتیک داده، و درحالی که هنوز به این تاکتیک و سبک جدید با بازیکنان جدید عادت نکرده نتایج بدی نداشته. بله من قبول دارم در دو بازی قبل بیشتر با توپ کار کردیم ولی در بازی با بوردو به توپ های هوایی رو آوردیم.هدف من این سبک بازی ارسال های بلند نیست.ولی گاهی ما موفق میشیم کاری که می خوایم در زمین انجام بدیم، گاهی موفق نمی شیم.گاهی حریف شما رو مجبور می کنه فوتبالی با جذابیت کمتر بازی کنید. -چرا میگید جووینکو برای این پست خوب نبود ؟ مگه همین جووینکو بازی با لاتزیو پشت مهاجم ها بازی نکرد و خوب بود ؟ -(جووینکو بیش از حد بزرگ شده ؟) نه اینطور نیست.جووینکو ستاره ی جوان ماست. نمیشه در بازی که کل تیم به مشکل برخورد بود ایراد از یک نفر گرفت.نه من نه بی خوی از بازیکن هام تعریف می کنم، نه بی خودی اونا رو سرزنش می کنم.جووینکو فردا بازی خواهد کرد و من فقط 1 دلیل برای این مسئله میارم، من دوست ندارم فقط به خاطر نتیجه بد مقابل بوردو به تیمم احساس عدم امنیت بدم. -من مشکلی با گل نزدن آمائوری ندارم چون داره برای تیم زحمت می کشه و تلاشش رو می کنه.اون تا الان دو بار به تیر دروازه زده و یک بار دروازه بان بوردو معجزه آسا توپش رو گرفته.نباید اینطوری قضاوت کرد.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خودمونیم مگه یوونتوس 4 4 2 بای نمیکنه :D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با اینکه خیلی دوست دارم دچلیه از ابتدا و البته در خط میانی بازی کنه ولی پولسن رو ترجیح میدم برای هافبک تدافعی . البته میشه از مارکیزیو هم بجای ملو استفاده کرد و دچلیه رو سمت چپ گذاشت . البته امیدوارم که کار رو با 2 گل تا دقیقه 65 تموم کنیم تا بعدش به بازیکنانی نظیر مارکیزیو و کامورانزی برای بازی با جنوا استراحت داده بشه .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اولین بازی یوونتوسه که مشخص نیست به کی بازی میرسه واقعا یکی از دوستان حرف خوبی زد فرارا با عیارشو نشون بده و ببینه چقدر یوونتوس رو خوب میشناسه امیدوارم یوونتوس غوغا کنه

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

با اینکه خیلی دوست دارم دچلیه از ابتدا و البته در خط میانی بازی کنه ولی پولسن رو ترجیح میدم برای هافبک تدافعی . البته میشه از مارکیزیو هم بجای ملو استفاده کرد و دچلیه رو سمت چپ گذاشت . البته امیدوارم که کار رو با 2 گل تا دقیقه 65 تموم کنیم تا بعدش به بازیکنانی نظیر مارکیزیو و کامورانزی برای بازی با جنوا استراحت داده بشه .

منم کاملا موافق این قضیه ام که خیلی نباید به بازیکنای مهم و کلیدیمون فشار بیاریم..
من ترجیح می دم همچنان کاسرس دفاع چپ باشه! منتها هیچ لزومی نمی بینم که بخوایم جای ملو، یه هافبک تدافعی بذاریم، من همون مارکیزیو رو بیشتر ترجیح می دم، دچلیه هم سمت چپ!
لاین آپ من:
بوفون
گروسو-جورجو-لگرو-کاسرس
مارکیزیو
دچلیه-کامو
سبا
ترز-؟؟
اگه الکس بود، جفت ترز-الکس خوب می بود، ولی حالا با وجود اینکه بیشتر دوست دارم ترز بازی کنه، ولی شاید آمائوری-یاکی بهتر باشه!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
corriere dello sport پیش بینی کرده مولینارو از ابتدا بجای گروسو بازی کنه و پولسن هم جانشین ملو خواهد بود و تره زگه هم بجای آمائوری بازی میکنه . بقیه نفرات همون نفرات قابل پیش بینی سابق هستند .

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
درسته كه ليوورنو تيم قوي نيست و يووه راحت ميتونه برنده بازي باشه ولي به نظر تو اين بازي كه به قول عرفان فرارا بايد عيار خودش و نشون ميده / الان كه يه سري از بازيكناي اصليشو نداره بايد ببينيم تيم چطور كار ميكنه البته بازيكناي جايگزينم خيلي خوبن و فكر كنم امشب يووه با تركيبي شبيه تركيب فصل پيش كه رانيري استفاده ميكرد وارد زمين بشه و حالا بايد ببينيم فرارا چطور كار ميكنه / به نظر من امشب يووه با اين تركيب بازي ميكنه بوفون كيه ليني لگرو گروسو گريگرا پولسن ماركيزيو كامو جووينكو آمائوري ياكوينتا

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
من دوست دارم یووه با این ترکیب بازی کنه Buffon Caceres Legrottaglie Chiellini Grosso Marchisio Camoranesi De Ceglie Giovinco Trezeguet Iaquinta از چپ و راست سانتر و دیوید بزنه تو گل :scarflong:

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
آقا این نظر سنجی بالا چقدر باحاله!ما همیشه دوست دختر ایتالیا رو به همه چیز ترجیه میدیم!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

من دوست دارم یووه با این ترکیب بازی کنه

Buffon

Caceres Legrottaglie Chiellini Grosso

Marchisio

Camoranesi De Ceglie

Giovinco

Trezeguet Iaquinta

از چپ و راست سانتر و دیوید بزنه تو گل

:scarflong:

با این سیستم هر حمله ای که لیوورنو از سمت راست و وسط بکنه ما گل می خوریم :دی:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ترکیب مشخص شد : بوفون - کیلینی - گروسو - لگروتالیه - گریگرا - پولسن - کامورانزی - مارکیزیو - جووینکو - تره زگه - یاکوئینتا .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس 2 0 لیوورنو یاکی مارچسیو و اینم بگم دفاع یوونتوس افتضاحه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
عجب بازی کرد یوونتوس و عجب بازی کرد بوفون ! این جمله ی قشنگ گزارگشر بازی رو قبل از تحلیل نیمه اول بگم : لیورنو مقصر نیست که یه جور سوپرمن توی دروازه یووه ایستاده، باور کردنی نیست این بوفون ! بازی یووه عالی بود.یکمی در نبود هافبک تخریبی خط دفاع آسیب پذیر بود.چون پولسن عملا هیچ کار دفاعی انجام نمیده ! نه روی توپ های بلند سر می زنه و نه از کسی توپ می گیره ! درنتیجه عمق خط دفاع یووه باز بود و گاهی پاس های عمقی خطرساز می شدند. اما یووه خیلی روون با پاس های تکضرب و حرکت چرخشی بازیکن ها بازی می کرد. کامورانزی و مارکیزیو عالی بودند.جووینکو یکمی گم بود توی بازی.گروسو هم خیلی خوب با مارکیزیو هماهنگ بود. کلا پاس کاری های یووه واقعا بی نظیر بود و یکمی توی ضربات آخر بدشانس بودیم ! ترزگه خیلی بهتر از بازی قبل بازی کرد.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بوفون دوتا واکنش واقعا عالی داشت اون طرف هم دروازبان لیورنو یه واکنش عالی داشت خیلی حال کردم

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال

با این سیستم هر حمله ای که لیوورنو از سمت راست و وسط بکنه ما گل می خوریم :دی:

نه دیگه انقدر هم یووه الکی گل نمیخوره

وسط دفاع بد بود گریگرا الکی میرفت و کار خاصی نکرد دیوید محو بود

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بازی خوبی بود فکر نمی کردم در نبود این همه بازیکن بتونیم این جوری بازی کنیم دفاع یووه مشکلی نداشت مشکل بازی افتضاح پولسن تو دفاع بود اون صحنه که تک به تک شد بازیکن لیورنو پولسن باید جلوی خط دفاعی می بود تا اجازه این پاس رو نده کامورانزی اول بازی افتضاح بود ولی رفته رفته همون کامویی شد که توقع داشتیم و دو تا پاس گل داد امیدوارم گل نخوریم فقط

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی