پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 لیورنو ( هفته چهارم سری آ ) - یادواره جانلوکا پسوتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
93 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

[img width=480 height=240]http://h.imagehost.org/0713/topNM.jpg[/img]

یوونتوس - لیورنو

[size=13pt]هفته چهارم سری آ
شنبه 19 سپتامبر - 28 شهریور
استادیوم المپیکو - تورینو
ساعت 20:45 به وقت ایتالیا - 23:15 به وقت ایران[center][size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

لاتزیو 0 - 2 یووه
لیورنو 0 - 0 میلان

بازی بعدی

جنوا - یوونتوس
بولونیا - لیورنو

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
برای فراموشی نتیجه دیدار رفت لیگ قهرمانان باید این بازی را با اختلاف 3 گل ببریم. ولی نتیجه دیدار رفت لیگ قهرمانان اصلا قابل حضم نیست.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
لیورنو که تیم نیست بابا! :دی: باید 4-5 تایی بزنیم بهشون. بی شوخی می گم، بعد مساوی با بوردو، حالا تو تورین کمتر از 4 تا به لیورنو بزنیم، شکست تلقی می شه... از 3 تا بازی 2 امتیاز بیشتر نگرفته! خارج از خونه ، به ناپولی باخته و با کالیاری مساوی کرده! مساوی کردنشونم با میلان تو لیورنو، همچین چیز خاصی نیست، چون امسال میلان هم حتی هیچی نیست. لیورنو هم همچین کار شاقی نکرده تو خونه بازی رو به مساوی بدون گل کشونده... به راحتی می تونیم خوب ببریمشون، ولی نباید دست کم بگیریم...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
این همون تیم وحشیست که بازیکناش دو فصل پیش مقابل یوونتوس به منظور مبارزه مسلحانه اومده بودن ;D نمی دونم از اونا چند نفر باقی موندن ولی جدا ً خیلی وحشی بودن

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
سلام. ما قبل از این 2 بازی سخت رو در سری a بردیم و این رو هم با یک بازی حساب شده می تونیم ببریم :Juveflag: تا اتفاق نسبتأ تلخ بازی قبل فراموش بشه!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیگو که قطعاً غایبه و الکس هم هنوز شرایط مساعدی نداره و بعیده برسه . باید منتظر مشخص شدن وضعیت کاناوارو و تیاگو باشیم . سیسوکو البته داره به شرایط مطلوب میرسه ولی اونم بعیده که برسه به بازی ! اگر بر فرض تمامی اینها رو غایب بدونیم باید خوشحال باشیم که جای بازی لیورنو و جنوا برعکس نیست چون جنوا تیم قدرتمندتری هستش . کلاً اگر هیچکدوم نرسند خیلی به نسبت ترکیب بازی با بوردو تغییر نمیکنیم احتمالاً و احتمالاً کیلینی میاد جای کاناوارو و کامو هم بجای تیاگو . البته نباید فراموش کنیم که چهارشنبه هفته آینده یک بازی خیلی خیلی مشکل برابر جنوا در فراریس داریم که شاید باعث بشه چیرو تغییرات دیگه ای هم مثل حضور تره زگه و پولسن از ابتدا در بازی شنبه شب بده .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
چیرو باید برخی مهره های کلیدی را برای بازی چهارشنبه هفته آینده با جنوا نگه داره چهارشنبه دیگه یک بازی خیلی سخت با جنوا در لوئیس فراریس داریم که واقعا خیلی سخت هست. ولی خب میتونیم لیورنو را با همین پولسن - جووینکو و برخی بازیکنای دیگه ببریم...........دیگو هم اگه در هر شرایطی به بازی میرسه نباید بازیکنه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فکر میکنم تیم با یه ترکیب نصف و نیمه وارد زمین بشه پس احتمال از دست دادن امتیاز وجود داره. داره مثل پارسال میشه که زرت وزرت مصدوم درست میشد. امشب جاودانی گفت که میخوان بازی رو پخش مستقیم کنن. اماچون بارسا ساعت 12 ونیم بازی داره احتمال میدم دوباره میخوان نیمه دوم سویچ کنن رو بازی بارسا...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با توجه به غیبت کاناوارو ، تیاگو و ملو در این بازی و عدم حضور احتمالی دل پیرو و احتمالاً گریگرا و صالی حمیدزیچ ، من این ترکیب رو میپسندم برای بازی :

یاکوئینتا آمائوری

جووینکو

کامورانزی مارکیزیو

پولسن

زبینا لگروتالیه کیلینی گروسو

بوفون

البته باید منتظر وضعیت دیگو باشیم تا ببینیم به بازی میرسه یا نه . ضمناً میشه از دچلیه هم از ابتدا در خط میانی استفاده کرد . حتی با توجه به فشردگی بازیها و بازی حساس چهارشنبه آینده با جنوا ، بنظرم بد نیست که تره زگه هم از ابتدا بازی کنه .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
باشگاه طی بیانیه رسمی خودش رو در غم تراژدیک امروز کشته شدن سربازان ایتالیایی در کابل سهیم دونسته . بر همین اساس و طبق درخواست جیانی پتروچی رئیس کمیته المپیک ایتالیا ، قبل از شروع بازی با لیورنو 1 دقیقه سکوت خواهد بود .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
با توجه به اون گلی که ترزگه زد بازی قبل و واکنشی که هم تیمیهاش وهوادارا نشون دادن بهتره که ترزگه فیکس بازی کنه...این فیک بازی کردن خیلی میتونه تو آمادگی و بدست اوردن اعتماد به نفس دوبارش کمکش کنه. الان یاکوئینتا میتونه روی نیمکت بشینه و ترزگه بزای کنهمن مطمئنم که میتونه دوباره تاثیر خودشو نشون بده. کاسرس هم تو دو بازی قبل زیاد مطمئن نشون نداده اما با توجه به اینکه گریگرا تازه مصدومیتش تموم شده و هنوز تمرینات گروهیش رو هم شروع نکرده ازش تو این بازی استفاده بشه تا گریگرا امادگی بیشتری برای بازی با جنوا داشته باشه. حضور پولسن که قطعیه یا این همه مصدوم. تقریبا خط میانی کاملا مشخصه که چه کسایی بازی میکنن. بیشتر تردید من روی خط حمله هست که فکر میکنم زوج ترزگه و آمائوری استفاده بشه بهتره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ترجیح میدم مارکیزیو وسط باشه، کامو راست و دچلیه چپ ! توی خط حمله هم ترزگه باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اخه این بستگی به این داره که فرارا بخواهد با همون سیستم قبلی بازی کنه !!! من که بعیید می دونم امائوری توی این بازی فیکس باشه

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
تیم لیورنو توی این بازی حتما تدافعی بازی میکنه و به قصد مساوی به تورین میان.

magmag

magmag

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
امیدوارم هر جوری که هست ببریمتا صدر جدولو از دست ندیم خدا کنه آمائوری هم گل بزنه الان 4 تا بازیه که داره خوب بازی میکنه ولی گل نمیزنه!!!!!!!!!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
http://up.iranblog.c.../1253356754.bmp

خوب به نظر میرسه ترکیب بازی این طوری هست ...

یووه باید این بازی خوب گل بزنه که توانایی انجام کار رو با وجود دیوید داره !!!!

امائوری بازیکن بسیار خوبی هست ولی به نظرم امسال خیلی بد شانسی اورده که من علت این بد شانسیش رو کمی هم بی دقتی خودش میدونم !!!! به هر حال امید وارم دوباره بره رو دور .....

این بازی ملو تیاگو کاناوارو نیستند !!!! و بازیکنان ذخیره باید به خوبی جای اونا رو پر کنن !!! به نظر من ملو بیشتر خسته هست !!! و نیاز به استراحت داره !!! ولی پولسن باید جاشو پر کنه !!!

که به نظرم این پولسن از پارسال خیلی بهتره و توانایی انجام این کارو داره !!!!

کامورانزی هم از ابتدا در ترکیب هست !!! مائورو همیشه که از اول تو بوده عالی بازی کرده !!!!! ولی وقتی به عنوان یار جانشین میاد تو زمین یه مقدار کم کاری میکنه !!! به نظرم انتظار یه بازی عالی رو امیتونیم ازش داشته باشیم !!!

لگروتالیه !!! لگروتالیه نباید فکر کنه که زیر سایه کاناوارو و جورجو رفته !!!!! ما امسال خیلی بهش نیاز دارم !!! شاید بیشتر از پارسال !!!! باید خودشو خیلی از پارسای امده تر کنه !!! چون در نبود 1 کی از دو مدافع میانی ما نتها فرد مورد اعتماد اون هست و کسه دیگه ای وجود نداره !!!!!

گریگرا برگشته و میره سمت راست خط دفاعی !!!! گریگرا از کاسرس تا الان بهتر دفاع کرده !!! کاسرس یکمی خوب دریبل میخوره :دی: ولی فکر کنم رفته رفته بهتر شه !!!!

گروسو کم کم داره میاد دوباره تو جو ایتالیا !!!! بازی با بوردو واقعا در حملات و در دفاع عالی بود !!!!

در انتها باید بگم این بازی دیوید خواهد بود !!!!!

I Hope

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اسامی دعوت شدگان برای این بازی : 1 Buffon 2 Caceres 3 Chiellini 6 Grosso 8 Marchisio 9 Iaquinta 11 Amauri 13 Manninger 15 Zebina 16 Camoranesi 17 Trezeguet 18 Poulsen 19 Molinaro 20 Giovinco 21 Grygera 23 Ariaudo 29 De Ceglie 33 Legrottaglie 39 Marrone گریگرا به ترکیب برگشته اما فرارا دل پیرو-دیه گو-کاناوارو-سیسوکو-صالی آمیجیچ-تیاگو و ملو رو در اختیار نداره!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این همون نقطه ایه که فرارا باید تفاوت هاش رو با رانیری نشون بده !!! نقطه ای که رانیری کم می آورد !با کلی مصدوم جلوی تیم های کوچک !! یووه باید سعی کنه با قدرت به میدان بره برای زدت گل های زیاد تا با حداقل نتیجه ببره ! اگر شل بگیره مساوی و حتی شکست دور از دسترس نیست ! اما با روحیه ای که از فرارا سراغ دارم و جنگندگی ای که به بازیکناش تزریق می کنه مطمئنم یووه به 3 امتیاز این بازی می رسه ! باید ببینیم توی این بازی بازهم یووه در نبود دیگو مشکل موقعیت سازی داره یا نه ؟!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بوفون گروسو لگرو کیلینی کاسارس دی چلیه جووینکو مارچسیو کامو یاکی امائوری این یه ترکیب ایده اله واسه یوونتوس

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
باید ببریم یعنی برای روحیه تیم یکجوری محکوم به بردن هستم و خیلی دوست دارم دیوید گل بزنه :lol: :juvefan: :juvefan: و از نظر چرا باز مصدومیت ها شروع شد یعنی باز ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی