پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا 2009-2010

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
148 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
سه‌شنبه 24 شهريور 1388 - یوونتوس ایتالیا - یوردو فرانسه - چهارشنبه 4 آذر 1388 چهارشنبه 8 مهر 1388 - بایرن مونیخ آلمان - یوونتوس ایتالیا - سه‌شنبه 17 آذر 1388 چهارشنبه 29 مهر 1388 - یوونتوس ایتالیا - مکابی اسرائیل - سه‌شنبه 12 آبان 1388

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
گروه جالبیه. بایر مونیخ رقیب اصلی ما برای سرگروهیه که فکر نمیکنم مشکلی برامون درست کنه. البته بوردو رو هم نمیشه دست کم گرفت همچین تیمهایی بعضی مواقع خیلی زهردار نشون میدن.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
7 امتیاز دور رفت رو باید بگیریم تا بدون هیچ دغدغه ای بریم مرحله بعد البته حتی اگر با 5 امتیاز هم دور اول رو تموم کنیم می تونیم صعود کنیم ،ولی سختی داره !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
گروه سختی نیست من فقط یه ذره از بوردو ترس دارم ولی چیزی که مشخص هست صد در صد صعود می کنیم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
مربی بوردو لورن بلان هست اگه اشتباه نکنم دفاع اسبق تیم ملی فرانسه و البته ناپولی. بوردو تیم بسیار قوی هست. بایرن هم همینطور. ولی من بوردو را به مراتب سخت تر از بایرن میدونم............................ بایرن خیلی افتضاحه.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

مربی بوردو لورن بلان هست اگه اشتباه نکنم دفاع اسبق تیم ملی فرانسه و البته ناپولی.

بوردو تیم بسیار قوی هست. بایرن هم همینطور.

ولی من بوردو را به مراتب سخت تر از بایرن میدونم............................

بایرن خیلی افتضاحه.

درسته ، بوردو قهرمان فرانسه است و تیم خوبیه .
بایرن هم بازیکنای خوبی داره البته شایعه شده قراره روبن و ریبری معوضه بشن که اگه بشه عالیه.

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
من فک کنم با این گروه بندی فقط دو تا بازیمونو نشون بدن!!!!!!!!بازی با اسرائیل رو که انقلابم بشه نشون نمیدن :lol: :lol:!!!!!!!!فقط یه بازی ما و بایرن و نشون میدن :yes: :yess:!!!!!!!مگر برنامه نداشته باشن باسه تی وی سه بازی مارو نشون میدن!!!!! :grin:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
گروه بندي كامل ليگ اروپا:

http://goalzz.com/main.aspx?c=4723

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
داشتم اخبار ورزشی شبکه 3 رو می دیدم داشت یارو گروه مارو می خوند متوجه شدم نماینده اسرائیل رو نخوند!!!!!!!فک کنم عمرا بازی های مارو نشون بدن!!!!!!بعدشم بعضی از تیما مثل آرسنال و منچستر نیان بالا شاهکار کردن چون آسون ترین گروه ها به آرسنال و منچستر رسیده!!!!!!

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
آره گروه بندی رو هم که نشون داد یووه و بایرن و بوردو رو فقط نشون داد اسم تیم اسراییلیه نبود :unknw:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
توی این مراسم قرعه کشی از یووه کسی شرکت نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه اخبار ورزشی که نشون میداد من تری و وندرسار و چند تا بازیکن دیگه رو هم دیدم.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
مگه میشه ون در سار باشه و بوفون یا الکس نباشن حتما اونا هم بودن تلویزیون که همش سانسوره چیزی که نشون نمیده ..... :181:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
روبن از رئال مادرید امروز رسما به بایرن پیوست !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

توی این مراسم قرعه کشی از یووه کسی شرکت نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه اخبار ورزشی که نشون میداد من تری و وندرسار و چند تا بازیکن دیگه رو هم دیدم.

مگه میشه ون در سار باشه و بوفون یا الکس نباشن حتما اونا هم بودن
تلویزیون که همش سانسوره چیزی که نشون نمیده ..... :181:

اونا جایزه گرفتن و فن درسار بهترین گلر ، تری بهترین دفاع ، ژاوی بهترین هافبک و مسی بهترین مهاجم شدن و برای این بودن .

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
به نظر من که یووه از این گروه میتونه به راحتی بعنوان صدر نشین صعود کنه ( البته هم بوردو هم بایرن تیم های خیلی خوبین ) و اگه یووه بتونه تو زمین این دوتا تیم خوب نتیجه بگیره راحت میتونه بعنوان صدر نشین صعود کنه / راستی تو بازی های دور بعدی یووه باید به تیم های کدوم گروه بازی کنه ؟؟؟؟ نکته جالبم گروه آرسنال که باز مثل این چند سال آسونترین گروه !!!!!!!

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
از نظر من این قرعه کشی لیگ قهرمانان یه کم مشکوک بود :lightbulb: آخه چجوری که بارسا اومد دقیق تو گروه اینتری قرار گرفت که زالاتان اومده بارسا اتوئو اومده اینتر چررا؟ یا اینکه میلان اومد دقیق روبه رو رئالی قرار گرفت که کاکا روبه رو میلان بازی کنه ؟؟؟؟ :lightbulb: یه خورده مشکوکه این قرعه کشی :pimp:

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

از نظر من این قرعه کشی لیگ قهرمانان یه کم مشکوک بود :lightbulb: آخه چجوری که بارسا اومد دقیق تو گروه اینتری قرار گرفت که زالاتان اومده بارسا اتوئو اومده اینتر چررا؟
یا اینکه میلان اومد دقیق روبه رو رئالی قرار گرفت که کاکا روبه رو میلان بازی کنه ؟؟؟؟
:lightbulb:
یه خورده مشکوکه این قرعه کشی :pimp:

با اینکه این حرف یکم دور ذهنه ولی از پلاتینی همه کاری بر میاد !!!! آخه سال گذشته واسه بازی چلسی و بارسلونم به نظر میموده که دخالت کرده باشه !!! :N_aggressive (3):

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
یه چیز بگم بخندیم. :دی: یووه تو با مکابی افتاد دیگه خوب. داداشم الان واسم تعریف کرد میگفت: غروب داشتم اخبار ورزشی میدیدم بعد دیدم گروه یوونتوس رو 3 تا تیم نوشته. هر چی با خودم فکر کردم که واسه چی تیم چهارم رو نزده به نتیجه نرسیدم.گفتم شاید یه بازی عقب افتاده بعدا برندشو میارن تو این گروه. بعد که من گفتم دلیلش به خاطر این بود که اون تیمه واسه اسرائیل بود واسه همین اسمش رو نیاوردن داشت از تعجب شاخ در میاورد. تا همین الان هم داشت به مملکت و بعضی ها فحش میداد. :lol:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دقیقاً سال 2004 هم همینطوری بود ! من تو اخبار دیدم میگفت که یووه و بایرن و آژاکس تو یک گروه هستند ! هرچی فکر کردم نفهمیدم چرا تیم چهارم نداره ! گفتن شاید تیمه محروم شده ! اومدم سایت یوفا که فهمیدم مکابی هستش !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

از نظر من این قرعه کشی لیگ قهرمانان یه کم مشکوک بود :lightbulb: آخه چجوری که بارسا اومد دقیق تو گروه اینتری قرار گرفت که زالاتان اومده بارسا اتوئو اومده اینتر چررا؟
یا اینکه میلان اومد دقیق روبه رو رئالی قرار گرفت که کاکا روبه رو میلان بازی کنه ؟؟؟؟
:lightbulb:
یه خورده مشکوکه این قرعه کشی :pimp:

نه فكر نكنم مشكل خاصي بوده باشه.

چون من ديدم مراسم رو و براي هر سيد يكي از بازيكنان برتر فصل گذشته جام باشگاه ها ميومدن

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی