پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا 2009-2010

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
148 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها کسی بازی بوردو رو ندید شبکه سه گذاشت ؟؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

بچه ها کسی بازی بوردو رو ندید شبکه سه گذاشت ؟؟؟؟

من کامل ندیدم
ولی تا اونجایی که دیدم مارسی بهتر بود !
مارسی چندین بار با کارهای تیمی و پاسکاری های کوتاه دفاع بوردو رو بهم ریخت . کلا هر موقع پشت محوطه جریمه بوردو صاحب توپ میشدن مدافع های بوردو دست و پاچه عمل میکردن.

بوردو پارسال مقابل رم هم نشون داد دفاع مستحکمی نداره، امشب هم همینطور بود، ولی مارسی مهاجم خوب و گلزن نداشت.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
منم کامل ندیدم، نیمه دوم رو نصفه نیمه تو خواب... اره، به نظر منم مارسی بهتر بود، ولی نمی شه گفت که بوردو بد بود! تو نیمه دوم بازی، بوردو خیلی خوب می تونست حفظ توپ کنه! پاس کاری های بعضا بلند بردِ سالم... کلا به نظرم رسید اگه تو فرانسه ازشون عقب بیفتیم، یا بتونن به مساوی بکشونند، خیلی سخت بشه جمعش کرد، با این توانایی حفظ توپ.. البته سوتی غلیظ هم می دادنا! در این حد که طرف با توپ واستاده بود، مارسی ایه می اومد توپشو می زد و یارو همچنان واستاده بود!! :دی: :biggrin: خیلی سریع بازی می کردند. کناره های زمینشون به شدت خالیه، دفاع کناری هاشونم که رسما تو دیوارند، خیلی راحت می شه از کناره ها نفوذ کردند، مخصوصا چیزی که تو بازی دیشب بارز بود، نفوذای پی در پی مارسی از سمت چپ دفاع بوردو بود! یعنی جایی که ما کامو رو داریم، اگه رو فرم باشه، عاالی می شه! یه نکته دیگه! ضربه آزادای پشت محوطه شونم خوب می زنند! حالا چه به قصد دروازه، چه سانتر. ولی خب، در مقایسه با ضربه آزادای ما که دیگو و احیانا الکس می زنند، مسلما خیلی سطح پایینترند، فقط باید حواسمون جمع باشه... ولــــــــی! نکته ی مهم! فوروارداشون هیــچی نیستند، هیـــچی! :دی: اصلا نمی تونستند مدافعای مارسی رو رد کنند، عمرا هم پاشونو بیشتر از دو سه بار تو اون نیمه، تو محوطه جریمه مارسی نذاشتند! :دی: در این حد بود که طرف می دید جلوش سه تا مدافع هستا، ولی مثلا یه یا علی می گفت، می رفت جلو و نتیجه هم طبیعتا این بود که توپو از دست می داد... دروازه بانشونم چیز خاصی نبود، ولی خب، اونقدرا هم بد نبود، چون بیچاره یه تنه داشت اشتباهای مدافعا رو جمع می کرد... یه چیزی، توجه کردین یقه لباسشون شبیه "ملوان بندر انزلی" بود؟؟! خیلی خوشحال شدم انصافا...

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
مارسی خیلی بهتر بازی کرد (بنابر Highlight هایی که تو الجزیره دیدم.) 3 تا تیر دروازه وحشتناکم زدن اما بازی رو با گل کرنر، بوردو 1 - 0 برد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

مارسی خیلی بهتر بازی کرد (بنابر Highlight هایی که تو الجزیره دیدم.) 3 تا تیر دروازه وحشتناکم زدن اما بازی رو با گل کرنر، بوردو 1 - 0 برد.

بازی 0-0 مساوی شده بهداد،
------------

اینو هم یادم رفت بگم، پلاسیل هافبک فصل قبل اوساسونا تو بوردو بازی میکنه،
حتما بازی های پلاسیل رو دیدید، بازیکن خوبیه.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
گلی که در اخرین دقایق بازیکنان بوردو زدند، مردود اعلام شد!

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
بازی با بایرن اگه ریبری و روبن رو بگیرن کار تمومه که این هم مشکلی نداره تا سیسوکو و ملو رو داریم چرا ناراحت باشیم خیلی دوست دارم به بایرن 2 -3 تا بزنیم:D:D:D:D

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
راستی دوستان به این نکته توحه کردید => جورجو کیلینی پارسال در بازی اخر مقابل چلسی اخراج شد بنابر این بازی اول مقابل بوردو فرانسه را از دست داد. فکر کنم تنها محروم ما هست در این بازی.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
8000 نفر بلیت‌های لیگ قهرمانان یووه را خریدند این میزان خرید تا اول سپتامبر بوده است.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خطر فوتبال آلمان برای ایتالیا جدیه ! ایتالیا سال های اخیر یوونتوس و میلان رو به نوبت نداشته توی لیگ قهرمانان.دو تیمی که تو دهه 90 به اینور مجموعا 11 بار فینالیست اروپا شدند. غیر از این مسئله که خود به خود عملکرد اروپایی ایتالیا رو ضعیف می کنه، تیم های ایتالیا هم تو 2-3 سال اخیر خیلی بد کار کردند و خیلی کم موفق بودند.چه در لیگ قهرمانان چه در یوفا.پارسال تو نیمه نهایی 2 تا آلمانی بود هیچی ایتالیایی.سال قبلش یه آلمانی بود و یه ایتالیایی.سال قبلش 1 آلمانی بود هیچ ایتالیایی. توی لیگ قهرمانان هردو خوب نیستند، ولی توی یوفا آلمان خیلی موفق تره. باید توجه کنی سال دیگه فصل 2004-2005 حذف میشه از امتیازات (دوره ی 5 ساله است) اون سال ایتالیا 15 امتیاز گرفت و آلمان 10 امتیاز (میلان فینالیست شد) و بهمون نزدیک میشن.دو سال بعد هم قهرمانی میلان حذف میشه. این یعنی اگر ایتالیا در چند سال آینده خوب کار نکنه و بهتر از آلمان امتیاز نگیره توی 3 سال آینده ممکنه سومی رو از دست بده، آلمان جاش رو بگیره و سهمیه ایتالیا کم بشه. الان جدول اینطوریه : انگلیس 68.856 اسپانیا 66.900 ایتالیا 53.052 آلمان 50.707 امسال بعد از روز اول، ایتالیا تونست 2 برد 2 مساوی و 3 باخت ثبت کنه، المان 3 برد، 2 مساوی و 1 باخت. هر پیروزی 2 امتیاز و مساوی 1 امتیاز. میشه 6 امتیاز برای ایتالیا و 8 امتیاز برای آلمان.تقسیم بر تعداد تیم ها میشه، ایتالیا با 7 تیم در روز اول اروپا 0.75 امتیاز میگیره و آلمان با 6 تیم 1.33 امتیاز میگیره. ایتالیا باید حواسش باشه !

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
ولی نامردیه!! مساوی های ایتالیا جلوی تیم های قویتری بوده! الان اگه بایرن با بارسا بازی می کرد ، حاضرم شرط ببندم که می باخت . ولی خیلی مسخره است که ، آلمانو جون به جونش کنن از ایتالیا پایین تره ، ولی چیزی که بد شد ، کاش جنوا جای فیو می رفت لیگ قهرمانان ، فیو که از رم 3 تا خورده معلوم نیست اونجا می خواد چیکار کنه!

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
Group A Team Games Goals Pts P W D L Sc Al بایرن مونیخ 4 2 1 1 0 3 0 بوردو 4 2 1 1 0 2 1 یوونتوس 2 2 0 2 0 1 1 مکابی هایفا 0 2 0 0 2 0 4 یوونتوس - بوردو 1-1 09/9/15 20:45 مکابی هایفا - بایرن مونیخ 3-0 09/9/15 20:45 بایرن مونیخ - یوونتوس 0-0 09/9/30 20:45 بوردو - مکابی هایفا 0-1 09/9/30 20:45 بوردو - بایرن مونیخ --- 09/10/21 20:45 یوونتوس - مکابی هایفا --- 09/10/21 20:45 بایرن مونیخ - بوردو --- 09/11/3 20:45 مکابی هایفا - یوونتوس --- 09/11/3 20:45 بوردو - یوونتوس --- 09/11/25 20:45 بایرن مونیخ - مکابی هایفا --- 09/11/25 20:45 یوونتوس - بایرن مونیخ --- 09/12/8 20:45 مکابی هایفا - بوردو --- 09/12/8 20:45

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فکر میکنید که برد بایرن تو بازی امشب به سود ما هستش یا برد بوردو یا تساوی ؟ اگر فرض رو بر این بذاریم که ما مکابی رو ببریم و 5 امتیازی بشیم ، بنظرتون چه نتیجه ای در بازی بایرن - بوردو در دور برگشت به نفع ما هستش ؟ مثلاً من فکر میکنم تساوی در بازی امشب ایده آل تر هستش ولی اگر بخوام به برد رای بدم ، خیلی سخت شاید به برد بایرن رای بدم چون قطعاً حریف سختی تری میتونه در بازی آخر باشه چون اگر اینجا امتیاز از دست بده در بازی آخر میتونه به درد سر بندازه ما رو . البته بوردو هم با باخت در این بازی قطعاً در دور برگشت میاد که در زمین خودش فقط ما رو ببره ! در کل ترجیح میدم بازی امشب شون مساوی بشه چون اینجوری حداقل 3 تیم 5 امتیازی هستیم و شرایط برابری داریم و یه امتیاز خوب هم که داریم اینه که جلوی بایرن در تورینو بازی داریم .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من چون بیشتر از صعود یووه به فکر سرگروه شدن هستم واسه همین دوست دارم بازی امشب مساوی بشه هرچند که با توجه به مساوی که مقابل بوردو دادیم این کار شاید یه مقدار سخت باشه ولی من همون مساوی رو ترجیح میدم ولی اگه بایرن ببره پیروزی مقابل بوردو تو فرانسه خیلی سخت میشه واسمون چون اونا دیگه چیزی واسه از دست دادن ندارن

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
مساوی بوردو و بایرن بهترین نتیجه برای ماس

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
ولی من برد بایرن رو بهتر میدونم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
فعلا كه بوردو 2-0 برد بايرن رو

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
با این وضعیت یه مساوی مقابل بایرن در المپیک تورین صعود مارو قطعی می کنه فکر نمی کنم کار زیاد سختی باشه

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
با توجه به بازگشت الکس خیلی چیزا فرق می کنه میشه گفت سبک بازی یووه تغییر میکنه خیلی ترسناک تر میشه حضورش حتی تو بازی با بوردو میتونه یووه رو پیروز بکنه خیلی تاثیر داره یه رهبر باسه تیم حال چه برسه به بایرن نا آماده نباید انتظار نتیجه ای غیر از برد با اختلاف حداقل دو گل داشته باشیم مساوی غیر ممکنه من به این یووه تو همه جاما امیدوارم یه نگا به گذشته بکنید فصلایی که سخت بوده باسه تیمای بزرگ از جمله همین یووه پایان خوبی داشته باسه یووه مگه 2003 نبود که ما با 7 امتیاز از گروه صعود کردیم؟ هر جور فکر می کنم این تیم از اون تیم هیچی کمتر نداره فقط کافیه دیگه بازیکنای کلیدی مصدوم نشن همین

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر صعود کنیم به عنوان تیم دوم صعود می کنیم، داشتم نگاه می کردم گروه های دیگه رو : آرسنال قطعا صدرنشینه،چلسی صدرنشینه، بارسلونا ،رئال و منچستر هم به احتمال خیلی زیاد صدرنشین خواهند بود.سویا و فیورنتینا هم شانس زیادی برای صدرنشینی دارند.اگر اتفاق به خصوصی نیفته، یووه در صورت صعود باید با یکی از تیم های بارسلون،رئال، سویا،منچستر،آرسنال یا چلسی بازی کنه !!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی