پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا 2009-2010

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
148 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

گروه سختی نیست، ولی آسون هم نیست
از مکابی و بایرن مونیخ خاطره خوبی دارم، و تنها بازی جذاب به نظر من میتونه با بوردو باشه، از بوردو و بلان خوشم میاد.

شانس اول صعود هستیم، به شرطی که شرایط غیر قابل پیش بینی برامون رخ نده !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی اول توی تورین با بوردو بازی دوم توی مونیخ با بایرن بازی سوم توی تورین با مکابی بازی چهارم مکابی توی هیفا بازی پنجم با بوردو تو بوردو بازی آخر توی خونه با بایرن

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
بازی با بایرن همزمان با بازیای مهم مثل اینتر با بارسلون هست؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رفت و برگشت همزمان با بازی میلان-رئال خواهد بود !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خوب پس اگه مشکلی پیش نیاد اگه زنده پخششون نکنن مرده پخش میکنن :D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی تصحیح کنم اسرائیل کلا یه ورزشگاه استاندارد داره که توی شرق استان تل آویو قرار داره تو شهر رمت گان.بازی ها توی ورزشگاه خود مکابی برگزار نمیشه و توی ورزشگاه رمت گان انجام میشه.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اگه جنگ بشه با حزب الله بازی ها کنسل بشه بهتره اونموقع شاید بازی هاشون رو بیارن تو یه کشور اروپایی دیگه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اگه دور رفت و بزنیم تمومه هرچند بنظر اسونه اما نباید دست کم گرفت

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام این گروهمون دقیقا مثل گروه سال 2004 شد ، زمان کاپلو دقیقا بایرن مونیخ و مکابی توی گروهمون بودند و اون موقع هم دقیقا شبکه های ایران اسم مکابی رو درج نکردند یادم نیست اون موقع دیگه کی توی گروه بود ولی بایرن مونیخ و مکابی رو قشنگ یادمه من این قرعه کشی رو به فال نیک میگیرم باتشکر

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

سلام
این گروهمون دقیقا مثل گروه سال 2004 شد ، زمان کاپلو
دقیقا بایرن مونیخ و مکابی توی گروهمون بودند و اون موقع هم دقیقا شبکه های ایران اسم مکابی رو درج نکردند
یادم نیست اون موقع دیگه کی توی گروه بود ولی بایرن مونیخ و مکابی رو قشنگ یادمه
من این قرعه کشی رو به فال نیک میگیرم
باتشکر

اون مکابی تل آویو بود ولی این مکابی هیفا هست . اون تیمه هم آزاکس هلند بود.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

سلام
این گروهمون دقیقا مثل گروه سال 2004 شد ، زمان کاپلو
دقیقا بایرن مونیخ و مکابی توی گروهمون بودند و اون موقع هم دقیقا شبکه های ایران اسم مکابی رو درج نکردند
یادم نیست اون موقع دیگه کی توی گروه بود ولی بایرن مونیخ و مکابی رو قشنگ یادمه
من این قرعه کشی رو به فال نیک میگیرم
باتشکر

Rapide Wien (Austria) -J

راپید وین بود اگه اشتباه نکنم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحبت های بلان،سکو و فرارا : بلان : گروه ساده ای نیست، درسته که مثلا با تیم های اسپانیایی یا انگلیسی برخورد نکریدم ولی بازم گروه دشواریه.اول از همه دوست ما بایرن که نیازی به صحبت نداره، بعد بوردوی لورن بلان که تیم بسیار خوبی داره و در آخر مکابی که باید اونا رو هم جدی گرفت.بلان فرانسوی راجب بوردو گفته : برخلاف لیون و مارسی که خرج های سنگین کردند و تغییرات زیادی در تیم دادند بوردو ثبات رو پیشی گرفته بنابراین تیم هماهنگی هستند و شکستشون ساده نیست. سکو : گروه می تونه برای ما دشواری هایی به ارمغان بیاره.بایرن رو به خوبی می شناسیم و می دونیم الان در وضعیت ایده آلی نیستند.بوردو تیم بسیار خوبیه که الان با ستاره های جوانی مثل گورکوف و چاماخ در شرایط خوبی به سر می بره و قهرمان فرانسه هم هستند.شناختی از مکابی ندارم ولی مطمئنم تمام تلاششون رو می کنند برای ما شرایط سختی ایجاد کنند.فکر میکنم گروه ما و میلان در یک سطح قرار داره و گروه اینتر کمی دشوارتره. فرارا : گروه متعادل اما دشواریه. اولین قضاوت پس از برخورد با اسامی اینه که گروه متعادلیه.ولی خوب بوردو قهرمان فرانسه و بایرن، همچنین مکابی که ساده نخواهد گرفت می تونه گروه سختی باشه.برای من جالب خواهد بود که با هم تیمی سابقم لورن بلان رودرو خواهم شد.بهرحال میشه گفت همگروه نشدن با تیم های انگلیسی یکی از خوبی های گروه ما بود اما اهمیت زیادی هم نداره.شرایط فیزیکی خیلی تاثیر داره، ما باید در رم بازی کنیم، بعد تعطیلات ملی و بعد بازی در رم، و اونموقع باید آماده لیگ قهرمانان بشیم. نکاتی از گروه یووه : -ونگال با آژاکس مقابل یووه در فینال لیگ قهرمانان قرار داشت که شکست خورد. -سال 2004 یووه با بایرن همگروه شد، دور رفت با گل ندود و برگشت با گل دلپیرو 1-0 پیروز شد. -سال 2005 یووه بازم با بایرن بازی کرد و دور رفت 2-1 به بایرن باخت در آلیانز آرنا که یک گل زلاتان زد.دو برگشت هم با 2 گل ترزگه یووه 2-1 برد. -یووه بایرن به عنوان نایب قهرمان لیگشون حضور دارند، بوردو و مکابی قهرمان -سال 85 تیم تراپاتونی در مرحله ی حذفی بوردو رو حذف کرد با 3-0 گل در بازی رفت (پلاتینی،بونیک و برایسچی) -مکابی تاحالا از مرحله گروهی بالاتر نرفته و بهترین خاطره شون از لیگ قهرمانان شکست منچستر در سال 2003 بوده. -یووه تاحالا 1 بار مقابل تیمی اسرائیلی بوده که اونم تیم مکابی تل آویو بوده که یووه با گل کامورانزی در دور رفت پیروز شد.دور برگشت در حالی که یووه صعود کرده بود با گل الکس 1-1 شد. کمال سال 2004 همگروهیم مکابی تل آویو بود (نه هیفا) و تیم دیگه هم آژاکس بود.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

Rapide Wien (Austria) -J

راپید وین بود اگه اشتباه نکنم.

راپید فصل بعدش بود . گفتم که آزاکس هلند بود.

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
اصلا نبايد به گروه كاري داشت اگه قرار قهرمان بشيم يا بين 4 تيم باشه بايد همه تيمها رو ببريم و حذف كنيم----پارسال يادتونه قهرمان جام يوفا هم بود اونم با رانيري ------الان كه ديگه فرارا هستش و بقيه برو بچ---بايد بعنوان تيم اول بريم بالا

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
لورن بلان کیه؟

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

لورن بلان کیه؟

مربی بوردو .
یه اینتری سابق :sick:

تصویر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
پس چرا فرار گفته هم بازی سابقم یعنی تو تیم ملی با هم بازی می کردن یا یه تیم دیگه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

پس چرا فرار گفته هم بازی سابقم یعنی تو تیم ملی با هم بازی می کردن یا یه تیم دیگه

تو ناپولی با هم هم تیمی بودند.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

گفته در ناپولی دیگه . چیرو و لوران بلان توی ناپولی با هم بودن.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

Group A: Bayern Munich, Juventus, Bordeaux, Maccabi Haifa

Group B: Manchester United, CSKA Moscow, Besiktas, Wolfsburg

Group C: AC Milan, Real Madrid, Marseille, Zurich

Group D: Chelsea, Porto, Atletico Madrid, APOEL

Group E: Liverpool, Lyon, Fiorentina, Debrecen

Group F: Barcelona, Inter, Dynamo Kyiv, Rubin Kazan

Group G: Sevilla, Rangers, Stuttgart, Unirea Urziceni

Group H: Arsenal, AZ, Olympiacos, Standard Liege

خوب تحلیل من از قرعه کشی !

اولین چیزی که به چشم میاد کلا گروهی که نامردی باشه و بتونیم خیلی تابلو بزاریم گروه مرگ اصلا نداریم !

گروه g و h خیلی آسون به نظر می رسند و این باعث می شه رقابت توی این گروه ها تا روز آخر حساس ادامه پیدا کنه

من گروه مرگ رو گروه E می دونم ! جایی که لیون صعودش قطعیه و بین لیورپول و فیورنتینا هرکدوم افت و خیزشون کمتر باشه صعود می کنه !

گروه یوونتوس هم که اگر مغرور نشوند ، خیلی راحت صعود می کنند !

فقط 2 بازیه بوردو و بایرن توی زمینشون سخته 1 کم ! البته اگر یووه نخواد به مکابی ببازه توی زمینش

کلا به جز تیم های سید 1 و 2 که همشون شانس اصلی صعود هستند ، برای المپیاکوس - فیورنتینا و و اتلتیکو مادرین هم من شانس برای صعود می بینم !

زیبا ترین و پرستاره ترین بازی هم که بین بارسا و اینتر هست که اینتر دوباره آبروی ایتالیایی ها رو می بره !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی