پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم 1-3 یوونتوس ( هفته دوم سری آ ) - یادواره جامپیرو بونی پرتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
204 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من این ترکیب رو میپسندم :

جیجی

دچلیه کیلینی کاناوارو زبینا(حسن)

ملو

مارکیزیو کامورانزی

دیگو

دل پیرو یاکوئینتا ( آمائوری)

البته خوشحال میشم با یکسری تغییرات لگرو هم از ابتدا بازی کنه که در این صورت کیلینی باید بره جای دچلیه . بعیده چیرو همچین کاری بکنه ولی باید منتظر موند .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من خیلی خوشحال میشم که داوید ترزگه فیکس بازی کنه.................... بازی با کیه وو خیلی با ولع بازی را نگاه میکرد.................خیلی دلم براش سوخت..............بازیکنی که چه روزها و ساعتهایی با گلهایی که به ثمر رساند و 3 امتیازهایی که برای ما اورد دل ما را شاد میکرد حالا باید اینجوری از روی نیمکت بازی را نگاه کنه!!! واقعا حیف!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیوید محبوبه درست ، بازیکن بزرگیه درست ، ولی فعلاً چه بخوایم چه نخوایم 3 مهاجم دیگرمون ازش آماده ترن ! توی بازیهای پیش فصل خیلی بد بود دیوید و فعلاً هم موفقیت تیم مهمه نه بازی کردن بازیکنان محبوب ! انصافاً چجوری میشه در حضور الکس و آمائوری و وینچنزو به دیوید بازی داد ؟!

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
امیدوارم رم نتونه گل بزننه با وجود این خط حمله فعلی زیادم راحت نمی بریم...

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
خط حمله که مشکلی نداره. اگه بازیکنایی که پست دیه گو بازی می کنن توپو سریع برسونن بهش می تونه خیلی راحت بازی سازی کنه. بازی با کیه وو نه پولسن یه همچین بازیکنی بود نه تیاگو. مارکیزیو هم که دیده نشد تو بازه! من تا ا[ر نیمه اول همه ش دقت می کردم ببینم هافبک چهارم یوونتوس کیه! فکر می کردم 10 نفره داریم بازی می کنیم!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
به شخصه برد یوونتوس رو یه کم دور از دسترس می بینم ولی امیدوارم اینطوری نشه و یوونتوس بتونه ببره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من برد یوونتوس را به وضوح میبینم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یاد بازی فصل پیش افتادم که چه رفت چه برگشت یه بازی عالی نشون دادیم . بازی رفت با رم آغاز بازگشت به دوران خوب بود و بعد از اون رئال رو هم بردیم . کلاً در طی سالهای اخیر خوب رم رو بردیم و بعیده مشکل خاصی داشته باشیم ولی اصلاً نمیشه گفت از پیش برنده ایم چون اسپالتی میدونه شکست تو این بازی خیلی براش گرون تموم میشه بخصوص که صبر تیفوسی های رم بیشتر لبریز میشه . یه چیز دیگه اینکه فکر کنم تقابل مجدد کاپیتان و مکسز خیلی جالب باشه . فصل پیش الکس خیلی حال فیلیپ رو گرفت و آخرش هم مکسز وحشی شد و گنده تر از هیکلش جلوی کاپیتان پینتوریکو حرف زد . کلاً خیلی حال میده مکسز رو دریبل کنی :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ملو در ابتدای تمرینات دچار مصدومیت شد و به رختکن رفت، مشخص نیست شدت مصدویتش زیاده یا به بازی می رسه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ملو در ابتدای تمرینات دچار مصدومیت شد و به رختکن رفت، مشخص نیست شدت مصدویتش زیاده یا به بازی می رسه.

ای خدا!!!!!!

این مصدومیت چیه که دست از سر ما بر نمیداره.........................رانیری و تشکلیاتش هم از تیم رفتن ولی فکر کنم یادشون رفت مصدومیتشون هم با خودشون ببرند.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مطمئنن تا روز بازی باید خوب بشه راستی دکتر یوونتوس کی هستش؟؟ دکتر خوبی هست یا نه؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
داور بازی هم جیانلوکا روچی خواهد بود .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت یووه : زبینا و حسن تو سالن تمرین کردند و احتمال وجود داره از بین این دو حسن برای بازی اماده باشه.دیگو و ملو توی زمین اما جدا تمرین کردند به دلیل کشیدگی ماهیچه و سایت یووه نوشته اگر اتفاقی نیفته در حال حاضر مشکلی برای بازی یکشنبه ندارند.کاسارس هم کامل تمرین کرده و اتفاقا خیلی خوب بوده و حتی گل هم زده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

من این ترکیب رو میپسندم :

بوفون
حسن - کیه لینی - کاناوارو - کاسرس
مارکیزیو - ملو - کامورانزی
دیه گو
الکس - آمائوری

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی من یاکوئینتا رو به شدت برای این بازی به آمائوری ترجیح میدم تا از ابتدا در کنار الکس بازی کنه . یاکوئینتا فصل پیش هم در المپیکو خیلی خوب بود ، یجورایی چون وینچنزو قدرت حرکت بیشتری در عمق داره و دونده تر هستش ترجیحش میدم هرچند آمائوری هم فوق العاده هستش بخصوص با قدرت بالای حفظ توپ و حرکت در کناره های زمین . در هر صورت هر جفتشون هم آماده هستن و ویژگی های خاص خودشون رو دارن ، البته 90% پینتوریکو از ابتدا بازی میکنه ولی شاید هم چند درصد از اول نباشه هرچند خیلی بعیده چون باید خوب درسی به مکسز بده .

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
راسته دیگو و ملو نمیرسن؟

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
چرا هردو به بازی دوشنبه میرسن

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey

چرا هردو به بازی دوشنبه میرسن

چرا دوشنبه :lol:
بازی که یکشنبس :D ;D

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

چرا دوشنبه :lol:
بازی که یکشنبس :D ;D

حالا زیاد وارد جزییات نشو مهم نیت ادم هستش. دهن روزه ادم نمی تونه خوب فکر کنه
بی خیال

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
به نظر من اگه دیگو به بازی نرسه یوونتوس باید تاکتیکش رو عوض کنه بازیکن تخصصی که در اون پست بازی کنه نداریم مگر اینکه کامورانزی جاش بازی کنه اون هم بعیده در راست هم اگه از کاسرس استفاده بشه من خوشحال می شم بالاخره هر چی که باشه هم خیلی جونه هم بهتر از گریگراست ولی اگه دیگو و ملو به بازی برسن من هیچ نگرانی نمی بینم می تونیم راحت با اختلاف دو سه گل ببریم البته اگه اتفاق خاصی نیوفته از توتی هم نمی شه غافل شد تو 5 بازی گذشته 12 گل زده فکر کنم تو بازی قبلی هم هتریک کرد در کل همه چیز برا یه برد شیرین امادس

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی