پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم 1-3 یوونتوس ( هفته دوم سری آ ) - یادواره جامپیرو بونی پرتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
204 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من که متاسفانه نتونستم بازی رو ببینم اما جایی که بودیم دقیقا یکی از دوستام که طرفداری منچستر هست زنگ زد به من گفت یووه 3-1 برد ! این دیگو زد رم رو نابود کرد و کلا یووه فوق العاده بود و رم رو ترکوند ده روسی هم یه گل از وسط زمین به بوفون زد ! خیلی خوشحالم !اصلا فکر نمی کردم رم بخواد 0 امتیازه بمونه و بازی مساوی می شه اما قدرت یووه اسپالتی رو بیچاره کرد ولی نباید فراموش کنیم که رم تیم ششم فصل قبل هست و واقعا از انتر و جنوا و فیورنتینا ضعیف تره در حال حاضر ! از اینکه الکس بازی نکرد ناراحت شدم اما حتما اصلا آماده نیست ! اما مطمئنم در حالت آماده نبودنش از ضعیف بودن یاکوئینتا که خوب می تونم مجسم کنم چه جوری رو اعصاب بوده 10 برابر بهتر بوده ! !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
هي نگيد ديگو زد رم رو داغون كرد. "يوونتوس زد رم رو نابود كرد" به نظرتون اگه يه ديگو تنها بدون اون خط دفاعي و دروازه بان فوق‌العاده و بدون ملو و حتي آمائوري داشتيم مي برديم؟؟؟ ديگو بازيكن خوبيه(خيلي خيلي خيلي)اما يوونتوس يك تيمه...يك تيم افسانه اي!!! پس هي نگيد ديگو اگر نبود چي مي شد.دقت كنيد كه حتي طبق آما بهترين بازيكن زمين ملو بود و نه ديگو.

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
ولی عجب کارت زرد کشکی گرفت دیگو

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

هي نگيد ديگو زد رم رو داغون كرد.

خوب راست میگیم :D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
راستی این بازی به قولی دویستمین و به قولی دویست و یکمین بازی کامورانزی برای یووه بود .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی