پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم 1-3 یوونتوس ( هفته دوم سری آ ) - یادواره جامپیرو بونی پرتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
204 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

آ.اس رم - یوونتوس

هفته دوم سری آ
یکشنبه 30 آگوست - 8 شهریور
ورزشگاه المپیکو - رم
ساعت 18 به وقت ایتالیا - 20:30 به وقت ایران

بازی قبلی

یووه 1 - کیه وو 0
جنوا 3 - رم 2

بازی بعدی

لاتزیو - یوونتوس
سیئنا - رم

تصویر

برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بیشتر مواقع بازی با رم بازی آسونی بوده و به راحتی بردیم!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
این رمی که من میبینم فکر نکنم حتی بتونه به اندازه کیه وو واسمون مشکل ساز بشه!!!!!!!!! البته حساسیت بازی شاید کار دستمون بده ولی خوب با برگشت بازیکن هایی مثل ملو و کامو و الکس و کاسرس فکر نمی کنم کار مشکلی واسه پیروزی داشته باشیم

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
جوينكو و كاسارس به اين بازي ميرسن ؟؟؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خیلی دوست دارم در بازی با رم اینها فیکس باشن. دیگو - الکس - ترزگه - کاسرس - لگروتالیه - فلیپه ملو.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

جوينكو و كاسارس به اين بازي ميرسن ؟؟؟

مشخص نیست ولی به احتمال خیلی زیاد میرسن . باید منتظر باشیم ببینیم در تمرینات روزهای آینده چه اتفاقی میفته ولی احتمال اینکه کاسرس برسه زیاده چون مصدوم نیست و مرخصیش هم تموم شده .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
البته مدت زمان مصدومیت جووینکو حداقل ۲۰ روز اعلام شد پس فکر نمی کنم برسه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
جوینکو دو هفته از دست میده در بازی سوم هست. ضمن اینکه در ذاین فصل او وضعیت مشخصی داره و جانشین دیهگو است و با توجه به خطاهای زیادی که رو او میشه باید جوینکو حتما رو نیمکت حاضر باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کاسارس هم گزینه ی شاخی نبود انصافا اون چیزی که دیدیم، فعلا بهترین گزینه زبیناست فکر می کنم.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
به نظر من لگرو رو بزاره سمت راست بهتره. فکر کنم از بقیه بهتر جواب بده

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
آخه تا حالا تا همچون پستی بازی نکرده. ممکنه گند بزنه. مخصوصا که خیلی بازی مهمی هست و Taddei آماده نشون داد تو رم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

خیلی هم آسون نیست که قاطعانه بگیم یووه میبره
ولی رم خیلی داغون شده ! اصلا اوضاعش رو به راه نیست، مثل یک تیم درجه دوم داره بازی میکنه و نتیجه میگیره !
با اضافه شدن کامورانزی، الکس و ملو یووه خیلی بهتر میشه و شانس به مراتب بالاتری رو برای برد داره.

در کل برد رم خیلی لذت بخشه، حتی رم لت و پاره !

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
سیسوکو هست یا نه ...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
سیسوکو نیست. رم دو تا بازیکن آماده داره : تادی و توتی آخرین بازی که توتی آماده رو جلوی یوونتوس دیدیم بازی رفت فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۸ بود!تقابل الکس و توتی مثل همیشه دیدنی خواهد بود. اما خط دفاع رم واقعا اسفناکه!با حضور الکس-دیه گو-آمائوری و کامورانزی بدون شک روز سختی رو خواهد داشت. با اینکه بازی توی المپیکو رم هست من شانس برد یووه رو خیلی بیشتر می دونم.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
یووه معمولا تو المپیکو نتایج خوبی به دست اورده، رم رو هیچ وقت نباید دست کم گرفت، ولی بعید می دونم دردسر ساز بشند.
استبان تو یوونتوز یه پست خوشگل گذاشته که :

Are they playing Mexes and Burdisso? Anything less than 3 goals scored is unacceptable against such a pairing.

:دی: :دی: واقعا موافقم!

اگه زبینا بره دفاع راستمون، یه خورده خیالمون بابت اونور راحت می شه، وجود ملو، کامو، الکس خیلی می تونه کمک کنه. شرط می بندم که رمیا مثل چی ازمون می ترسند، خیلی راحت می تونیم ببریمشون!

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
تاده ای Taddei خیلی آماده ست. امیدوارم دفاع کنارای یووه خوب بازی کنن. توتی هم که شوت زنه. امیدوارم مثل بازی با ویارئال راحت اجازه ی شوت زنی ندن بهش چون خیلی می تونه خطرناک باشه اما درکل دفاع رم عمرا نتونه جلوی یووه وایسه. پ.ن: قضیه ی "دوست دختر ایتالیا" چیه؟!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
La Fidanzata d'Italia یعنی "دوست دختر ایتالیا" ، یکی از القاب یوونتوس هستش .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

چون رم بازی اول رو باخته و این بازی داخل رمه ! اسپالتی حداکثر تلاشش رو می کنه تا زیر فشار نره !

بازی خیلی سختیه !

یووه اگر مثل بازی جلوی کیه وو باشه ،به مشکل بر می خوره !

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
روی كيه ليني میشه روی دفاع چب حساب کرد ؟؟؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توی این بازی دو تیم هیچ محرومی ندارن و ملو و مکسس که بازی های اول تیمشون رو از دست دادن هم در این بازی حضور دارن. الکس هم در سایت شخصی خودش نوشته : برای برگشت به زمین و بازی خارج از خانه در مقابل رم لحظه شماری می کنم!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی