پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 کیه وو ( هفته اول سری آ ) - یادواره شیر طلایی دل آلپی ؛ پاول ندود

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
162 پاسخ برای این موضوع

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

نکته
داور یه پنالتی برای کیه وو و یک پنالتی برای یوونتوس نگرفت

نکته هیچ کدومش پنالتی نبود !!!! :دی:

دی چیله ===========> حسن

مارونه ============> تیاگو

کامورانزی ===========> دیگو

پولسن از همیشه بهتر بود کاملا درگیرانه بازی میکرد و دیگه اونجوری بیخیال بازی نمیکرد !!! میتونم بگم خیلی بهتر شده !!!

مارکیزیو امار دوندگی بسیار جالبی داره فقط 5 دقیقه اخر کمی خسته بود !!!

دیگو هم خوب بود .... کمی هم زمان نیاز هست تا به اون دیگویی که میخوایم تبدیل شه

کاناوارو هم همونطور که فکر میکردم عالی بود ... در زدن ضربات سر و تکل حرف اول رو میزد و بسیار مستحکم ظاهر شد :yess:

حسن هم خوب داشت کار میکرد که نمیدونم یهو چیش شد که نیمه دوم دیچیله اومد !!! دیچله هم خوب بود و به نظرم زامبروتایی دیگه در حال تولد هست !!! :ultra:

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
خدا رو شکر که اولین بازی رو با برد شروع کردیم / مطمئناً بازی های بعدی با رسیدن بازیکنای دیگه تیم منظم تر میشه !!! :Juveflag: :ultra: :Juveflag:

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
اميدوارم با اين برد بتونيم اين روند رو حفظ كنيم و در نهايت 30 قهرماني تو ايتاليا رو بدست بياريم---- :Juveflag:

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال

تصویر تصویرتصویر

Juventus - Chievo Verona
Sunday 23 August 2009, 20:45 CET
Stadio Olimpico

:: Goals ::

1-0 Iaquinta Min.11
Click Here for Video

:: Extras ::

Chiellini Shot Min.8
Click Here for Video

Iaquinta Header Min.26
Click Here for Video

Amauri Shot Min.57
Click Here for Video

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

تعویض هارو یکی بگه؟؟؟؟؟

46°
Substitution Hasan Salihamidzic Paolo De Ceglie

72°
Substitution Tiago Luca Marrone

86°
Substitution Diego Mauro German Camoranesi

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

نکته هیچ کدومش پنالتی نبود !!!! :دی:

توپی که مارونه زد کاملا با دست مدافع کیه وو دفع کرد
دقیقه 50 گریگرا کاملا پیراهن بازیکن کیه وو را کشید

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
ایول به یووه :juvefan: در کل خیلی حال کردم ! این 3 امتیاز هم میتونه شروع خوب و امیدوار کننده ای برای یووه باشه :

تصویر
همون صحنه ای هست که شماره 10 کیوو مثل احمقها توپ جی جی رو گرفت و داور هم انگار نه انگار

تصویر
این مارونه کی بود راستی ؟

تصویر
تصویر
بالاخره اومد تو ! خیلی کم بود ولی بد کار نکرد ! انشالا بازی بارم :love:

تصویر
کاناوارو واقعا عالی بود :love:یه لحظه من رو ناخودآگاه برد به زمان قبل :sad53:

تصویر
بوفون هم که نیمه دوم به کلی استراحت کرد (اما یه صحنه که آفساید نبود و داور اشتباه گرفت به زیبایی توپ رو از پلیسیه گرفت ! کاری که شاید منینگر نمیکرد :دی:)

+ گریگرا واقعا بدرد نخوره !
+ پولسن واقعا واقعا بدرد نخوره !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
در کل راضی کننده بود ! اما کلا از نتیجه 1-0 خوشم نمیاد ! تیمی که بخواد 1-0 ببره خیلی راحت ضربه می خوره ، دست مثل تیم رانیری ! فرارا باید پیش از هرچیز عطش برد با اختلاف 2 3 گل رو در بازیکنان زیاد کنه!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
به نظرم بازی یووه شیب نزئلی داشت. اولش خوب و در دقایق اخر نه چندان خوب تو کامنتهای سایت گل یکی نوشته بود دو مهاجم یووه مشابه هم عملکر داشته و برای ضد حملات کارایی ندارند و در سری ا استفاده از ضد حمله خیلی مهمه... دوم اینکه دیه گو سرعتش با تیم تنظیم نیست و باید خودشو با بازیکنها طراز کنه دوستانی که 30 ذدقیقه اخر ندیدن چیزی خاص جز برخی خطرات توسط کیه وو ایجاد نشد.. نه گلی و نه اخراجی و نه پنالتی هیچی نداشت... همون رای دو خلاصه نگاه کنید کافی است. فعلا سه امتیاز ارزشمند است.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ترکیب رو که دیدم خیلی جا خوردم. اصلا انتظار همچین ترکیبی رو نداشتم. وقتی پولسن رو تو زمین دیدم جام کردم یه لحظه فکر کردم هنوز سرمربی رانیریه. بردیم اما بازی زیاد جالب نبود.ولی کیه وو هم همچین تیم زهرداری نبود. به امید خدا از بازیهای بعد تیم کاملتر و بهترتر عمل میکنه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
تبریک به دوستان یوونتوسی خب گام اول محکم................... نکات جالب بازی => یوونتوس در نیمه نخست عالی بود و در نیمه دوم ضعیف. دیگو => بازیسازی میکنه،پاس گل میده ، سانتر میکنه،ضربه آزاد میزنه،کرنرهای راست و چپ میزنه. المپیکو => المیپکو زیبا شده بود تبلیغات دور زمین خیلی جلوه خاصی بهش داده بود و پشت دروازه هم فضایی درست کرده بودند. الکس => در تماشاگران بود و یک لحظه هم موقعی که از رختکن یووه داشت میرفت دیدمش. پولسن => امیدوار کننده و خوب. یاکوئینتا => گفته بودم هر وقت بازی کنم گل میزنم. چیرو فرارا => بهت امیدواریم.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
الان برنامه اسپورتيوو دومينكاي راي ٢ با ياكي و فرارا مصاحبه كرد. من كه ايتاليايي بلد نيستم اما ازش راجع به يووه،ديه گو، ماجراي ليپي و مورينيو ،كاناوارو و... سوال پرسيدن و چيرو هم با اعتماد به نفس و خنده رويي به همه جواب داد.فوق العادس اين بشر!!:دي: فعلا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا گفته از گرفتن 3 امتیاز بسیار راضی هستم هرچند در نیمه دوم خیلی خوب نبودیم.بهرحال نیمه اول من از تیمم راضی بودم و وقتی شما 3 امتیاز رو گرفتید دیگه جای گله ای نیست.نکته دوم که من رو راضی می کرد بازی خوب بازیکن هایی بود که فصل پیش چندان خوب نبودند.مثل پولسن و تیاگو. از همه مهمتر بازی عالی کاناوارو من رو خوشحال کرد که حتی تماشاگران هم متوجه شدند و بارها در حین بازی تشویقش کردند.کار ساده ای نبود برای اولین بازی ولی فابیو نشون داد قهرمان بزرگیه و برای یوونتوس مهره ی با ارزشی خواهد بود. در مورد اینکه دیگو نتونست چندان خوب بازی کنه گفته : طبیعی بود، دیگو کمتر از 2 هفته با تیم تمرین کرده.ولی در مجموع از بازی او راضی هستم و بیشتر ازین ازش توقع نداشتم برای بازی اولش.راجب کامو و دلپیرو هم فرارا اضافه کرده : الکس هنوز مشکل کمر و پشتش کامل حل نشده بود و نتونست بازی کنه.کامورانزی هم ضرب دیدگی مچ پا داشت که شرایط کامل برای بازی کردن رو پیدا نکرده بود و فقط 2 روز تمرین کرده بود. راجب تساوی باری و اینتر فرارا گفته : الان اهمیتی نداره، جاده بسیار طولانیست و راه زیادی در پیش داریم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
مهم ترین چیزی که توی این بازی من دیدم حوصله ی زیاد بازیکنان و حفظ توپ بسیار خوب بود که این قطعا در اینده بهتر جواب خواهد داد !!! توی خط میانی ما سه تا بازیکن اصلی خودمون به نام های سیسوکو - ملو - کامو رو نداشتیم پس نمی شه خیلی نظر نهایی داد !!! پولسن و تیاگو بد نبودند واقعا !!! هر چند قابل قیاس با ملو - سیسوکو نیستند ولی نسبت به گذشته بهتر بودند و این نشون می ده انگیزه توی تیم بسیار بالا است !!! نمرات من به بازیکنان : بوفون 6 - کیه لینی 6 - کاناواراو 7 - حسن 6 - گریگرا 5 - تیاگو 6.5 - مارکیزیو 6.5 - پولسن 6 - دیه گو 6 - امائوری 7 - یاکی 6.5

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21221 ارسال

لرد خیلی خوبی بود؛ در نبود الکس - کامورانزی - ملو و سیسوکو جانشین هاشون بازی قابل قبولی رو به نمایش گذاشتن.
بازی پولسن و تیاگو انصافا از گذشته خیلی بهتر بود.
آمائوری این فصل خیلی آمادس و امیدوارم همینطوری ادامه بده.

با توجه به اینکه هفته بعد یووه با ترکیب بهتری بازی میکنه من انتظار برد دارم در مقابل رم !
یووه به نظرم امیدوار کننده بود، کلا جو تیم فرق میکرد.

فرارا تیم حریف رو دست کم نگرفته بود ولی یه جورایی میخواست بازیکن های ذخیره رو اول بازی بده تا بهشون روحیه داده باشه و همین روحیه مسلما در ادامه فصل خیلی به کمکمون میاد.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بهترین بازیکن زمین به نظر من کاناوارو بود رضایت بوفون توی تصویری که یوسف گذاشته نشون میده که بعد از مدت ها یه سد مناسب جلوی خودش می بینه البته هر چقدر کاناوارو عالی بود خط دفاعی ناامید کننده بود بعضی صحنه ها واقعا ً دستپاچه و سردرگم کار می کردن من از کیلینی خیلی بیشتر از اینا انتظار داشتم کیلینی شاید باید قبول کنه که الآن نفر دوم خط دفاعی یوونتوسه و این مساله نباید روی عملکردش تاثیر منفی بذاره آمادگی نسبی تیاگو و پولسن هم خوشحال کننده بود که متاسفانه دوام زیادی نداشت و نیمه دوم تمام شد ولی هماهنگی تیاگو و دیه گو واسه م جالب بود گریگرا که نیازی به توضیح نیست ولی در سمت چپ مشخص شد که همون مولینارو به بقیه عناصر کناری ارجحیت داره مولینارو حداقل توی کارای دفاعی بد نیست ولی دیشب مجموع سانتر های از کنار گریگرا ، حسن و دچلیه رو جمع می کردی فرق زیادی با سانترهای مولینارو نمی کرد من همین امروز سفارش یه دانگل می دم که مجبور نباشم کانال تلویزیون رو به خاطر دیدن یه نیمه بازی یوونتوس به سیمای کثیف و لجن ایران آلوده کنم تف به شرف نداشته شون

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
مسئله امیدوارانه بازی خوب و قابل قبول پولسن در این بازی بود .. توی نیمه اول واقعا جز سه بازیکن برتر یووه بود .. مطمئنا میتونه خیلی بهتر از اینا بازی کنه ..

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
منم برد خوب یووه رو به همه تبریک می گم!!!!!!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بسته موندن دروازه هم مساله مهمی بود که امیدوارم ادامه داشته باشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه نکته ای که خیلی برام جالب بود سرعت بازی تیم بخصوص در نیمه اول بود و اینکه بازیکنان آزادی بیشتری داشتند که همین آزادی عمل باعث شد یکی مثل تیاگو بارها در اطراف محوطه دیده بشه و یکی-دو بار هم مثل مهاجمین به سمت دروازه یورش ببره . پولسن هم انصافاً خوب بود ، یعنی وجدانی اگر بخوایم نظر بدیم خیلی به نسبت قبل بهتر کار کرد و امیدوارمون کرد هرچند هنوز کامل نیست اما بنظرم نباید زیاد دنبال ایده آل باشیم چون در این صورت باید دنبال یکی مثل سیسوکو باشیم ! کلاً عملکرد پولسن خوب بود هرچند یجا در اواسط نیمه دوم زمین خورد و توپ رو لو داد و بعدش برای اینکه ضایع نشه یجورایی وانمود به مصدومیت کرد ولی کاملاً مشخص بود خورده زمین ! ولی نمره قبولی گرفت . نکته بعدی آمادگی بالای آمائوری و روحیه خوبش بود . یاکوئینتا هم درسته خیلی به چشم نیومد اما یه گل زد و مثل همیشه پرحرارت و پرتلاش بود . دیگو هم حرکات پا به توپش خوب بود ولی نکته ای که باعث شد 84 دقیقه به نسبت بازیهای قبلی عملکرد آنچنانی نداشته باشه ، عدم هماهنگی بالا با بازیکنان بود چون به قول فرارا هنوز دو هفته هستش که با تیم تمرین جدی میکنه . اما هوش و تکنیکش ستودنی هستش . کاناوارو هم به قول مانی مثل یک سد محکم تو قلب دفاع بود . هر وقت توپ میگرفت فقط صدای هورا میومد و شدیداً تشویق میشد . روحیه فابیو خیلی بالاست ، با خودم فکر میکردم که انگیزه فابیو از دیگو هم بالاتره ! اندازه یه جوون 22-23 ساله پر از انگیزه هستش . واقعاً دیدن کاناوارو ، دل پیرو و بوفون در کنار هم و در یک تیم روح آدم رو به پرواز در میاره .

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی