پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 کیه وو ( هفته اول سری آ ) - یادواره شیر طلایی دل آلپی ؛ پاول ندود

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
162 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
واقعا من از بازی کانا تو این بازی غافلگیر شدم همیشه ترس این رو داشتم که از اون سوتی هاش تو رئال بده ولی خوب اینقدر خوب بود که تماشاگرا هم تشویقش میکردن. خدا کنه این استحکام دفاع های وسطمون فقط مختص این بازی نبوده باشه و تو کل فصل شاهدش باشیم

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
گریگرا اصلا در حد یووه نبود. تا دقیقه 50 که دیدم هیچ کار مفیدی نکرد. پاس های اشتباه میداد. یه سانتر درست حسابی هم نتوست بفرسته. مارکیزیو تو بازی نبود. دچیله هم خوب بود. نمیدونم چرا چیرو اونو از اول بازی نمیده. به نظر من تو پست دفاع چب بهتر از حسن هستش. تیاگو و پولسن هم خوب بودند. هر چند پولسن یه بازی خوبه 10 تا بازی افتضاح.دیگو هم تو بازی اول بد نبود. تو بعضی صحنه ها رو میاورد به کارای نمایشی که به نظرم اصلا لزومی نداشت. در کل همه خوب بودند. امیدوارم روند رو به رشدی داشته باشیم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
دیشب واقعا پولسن دونده نشون داد و اگر اینطور همیشه باشه میشه از فروش نرفتنش ناراحت نشد تیم دیشب کلا خوب بود و پاس های کوتاه زیادی داده میشد توسط بازیکنان فقط گریگرا گند میزد به بازی تیم !!! آمائوری هم دیشب خیلی خوب بود

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
در این بازی در نیمه اول عالی بازی کردیم.....................تیاگو و هم پولسن در نیمه اول عالی بودن...... در نیمه دوم تیاگو خیلی ضعیف بود ولی پولسن خوب و راضی کننده بود ولی باید بدون یوونتوس همش با امثال کیه وو بازی نداره => چلسی هم در کار هست................. به هر حال نمه دوم یک توپ هم به تیرک زدیم ..................... کاناوارو خوب و البته خیلی عالی بود...........مدتها بود در بازیهای رئال هم همچین بازی ازش ندیده بودم.............کاناوارو داره همون فابیو سال 2006 میشه.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
از نظر من که بدترین بازیکنان یووه تو بازی مقابل کیوو تیاگو و پولسن بودن ...

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
جالب بود بازی! دیه گو ستودنیه! من واقعا موافق اینم که دسته جمعی پاشیم بریم تورین، دست مدیران محترم رو ببوسیم که چنین خرید توپی کردند. ایمان اوردم که خیـــــلی باهوشه! اشتباه کم دیدم من ازش، عالی سانتر می کنه، فوق العاده توپ می رسونه به مهاجما! عاااالی حرکت می کنه! گریگرا همچنان می لنگید، متاسفم واسه دفاع راستمون اگه قراره همینجوری بمونه تا آخر فصل! سانتراش نا امید کننده است! من موندم با چشاش چی کار می کنه پس این بشر! همیجوری می فرسته توپو، اصلا نگاه نمی کنه کسی هست یا نه... اگه چیرو بذاردش دفاع چپ و توجیهش نکنه حسابی قبل بازی که داره چپ بازی می کنه، مطمئنم همه توپارو با پای راستش، سانتر می کنه بیرون زمین! آمائوری به نظر من بهترین بازیکن زمین بود! واقعا خوب حرکت می کرد، یه خورده از خودخواهیاش کم کرده بود و خیلی هماهنگ و قشنگ بازی می کرد! ولـــــی! شماره 11 ش واقعا اذیت می کنه... کانا خوب بود، این که مجبور بود توپای سمت راست رو هم جای گریگرا جمع کنه، تو چند تا صحنه به وضوح معلوم بود! و البته تاسف برانگیزه حسابی این مسئله...

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
دیگو رو منم قبول دارم خیلی عالی بوود هرچند تو بازی قبل با میلان خیلی بهتر بوود. درباره کانا هم باید بگم از بازی های اسف بار آخرش تو رئال خیلی بهتر شده! ولی خدایی اول که گفتن دیگو اومده یووه و من نمی شناختمش اصلا فکر نمی کردم انقدر بچه ماهی باشه!

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
من هم بازی رو نصفه نیمه دیدم فقط یه سری نکات رو که به نظرم اومد : مارکیزیو بد بازی نمی کنه ولی خوب و موثر نیست بازیش خیلی محو بود یه پاس اشتباه هم داد. :mellow: تیاگو واقعا بهتر شده و از تابستون همین جوری داره پیشرفت می کنه . . . پولسن زیاد سوتی نداد و یه تکل خوب هم رفت . . . کانا و جورجو خیلی خوب بودن . . . آمائوری واقعا انگیزه از تو چشماش می زنه بیرون یاکی هم متعصب هست و تا جایی که روند کلی تیم اجازه دا دکارش خوب بود اون حرکتش که بازیکن کیه وو رو جا گذاشت خیلی به دل نشست . . . من نمی دونم چرا از حسن خوشم نمی یاد :nugget: یه حالیه کاری به بازیش ندارم ولی نمی دونم . . دی سی رو هم که نذاشت شبکه 3 بازیشو ببینیم ولی بازم می گم به درد دفاع نمی خوره . . . :treaten: گریگرا هم دوستان گفتن . . .
دیه گو تا اون جایی که دیدم خوب بود ولی من هی می ترسم روش خطا می کنن مصدوم شه. :scare: خیلی هم دوست داشتنیه :love: حال می کنم همه انتری ها دارن مثل چی به موراتی فحش می دن که چرا دیه گو رو نخریده :lol: ولی اون جوری که معلومه نیمه دوم خوب نبودیم در حدی که بعضیا می گن به زور بردیم :sad: تو یوونتوز هم فابیو رو Man Of The Match کردن :kiss2: خدایی روحیه اش بال و عالیه من که خیلی بیشتر از قبل دوسش دارم. :love01:

تصویر

این عکسه کیه تو آغوش بوفون؟

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

این عکسه کیه تو آغوش بوفون؟

معلومه كه !!!

ماركيزيو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

معلومه كه !!!

ماركيزيو

راسش حدس می زدم ولی گفتم شاید مارونه باشه :unknw:

---------------------------------------------------------------------

ولی یه نکته نگران کننده اینه که اگه یووه دیه گو رو نداشته باشه بیچاره میشیم من نمی دونم قبلا که دیه گو نبود چه جوری بازی رو می بردیم؟ :دی: درسته ما جووینکو و اله رو نداشتیو ولی قبول کنید هیچ کدومشون در حد بازی دیشب نیمه اول دیه گو نبودن( امیدوارم به بچه ا بر نخوره )

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
همه خوشحالن که دیه گو توی تیمه اما ظاهرا هیچ کس بازی دیه گو رو تحلیل نکرده!صرفا چون پاس گل رو داد و چند نفر رو دریبل زد شده فرشته نجات یوونتوس! نمی خوام دیه گو رو کوچیک کنم اما دیشب خیلی پر اشتباه بود!چند بار پاس توی عمق اشتباه داد؟!چند بار پاس هاش رو مدافعین کیه وو بریدن؟! چند بار به خاطر سرعت کمش نتونست توی موقعیت چند به یک قرار بگیره؟! به هر حال دیه گو بازیکن خوبیه اما شک نکنید بدون دیه گو هم میشه بازی ها رو برد!خیلی راحت.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

همه خوشحالن که دیه گو توی تیمه اما ظاهرا هیچ کس بازی دیه گو تحلیل نکرده!صرفا چون پاس گل رو داد و چند نفر رو دریبل زد شده فرضته نجات یوونتوس!
نمی خوام دیه گو رو کوچیک کنم اما دیشب خیلی پر اشتباه بود!چند بار پاس توی عمق اشتباه داد؟!چند بار پاس هاش رو مدافعین کیه وو بردین؟! چند بار به خاطر سرعت کمش نتونست توی موقعیت چند به یک قرار بگیره؟!

به هر حال دیه گو بازیکن خوبیه اما شک نکنید بدون دیه گو هم میشه بازی ها رو برد!خیلی راحت.

احسنت بر شما
این جور بازیکنها را تحلیل کنیم عالیه.... هم معایب هم نقاط قوت....
من اضافه کنم چند تا پاس والیبالی دیه گو که تو محوطه جریمه فرود می اومد خیلی راحت توسط دفاع جمع میشد... البته باید دید اینده چه میشه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
این رو هم اضافه کنم یه بازیکن خوب شاید 90 دقیقه بد بازی کنه امادقیقه 91 با یه حرکت تیم رو نجات می ده

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

همه خوشحالن که دیه گو توی تیمه اما ظاهرا هیچ کس بازی دیه گو رو تحلیل نکرده!صرفا چون پاس گل رو داد و چند نفر رو دریبل زد شده فرشته نجات یوونتوس!
نمی خوام دیه گو رو کوچیک کنم اما دیشب خیلی پر اشتباه بود!چند بار پاس توی عمق اشتباه داد؟!چند بار پاس هاش رو مدافعین کیه وو بریدن؟! چند بار به خاطر سرعت کمش نتونست توی موقعیت چند به یک قرار بگیره؟!

به هر حال دیه گو بازیکن خوبیه اما شک نکنید بدون دیه گو هم میشه بازی ها رو برد!خیلی راحت.

فکر کن متقصیر من بود که زیاده روی کردم ولی خدایی همه کاری کرد تو نیمه اول قبول دا رم که اشتباه هم داشت ولی شاید اشکال از من بود چونمن نظرم رو در حالی نوشتم که نیمه اولو ندیده بودم. :sorry: ولی تو این نیمه اول خدایی جز گریگرا بقیه بازیکن یووه بد بازی نکردن خوب یا متوسط بودن.
به هر حال ببخشید که نظر غیر کارشناسی از خودم ول کردم. :sorry:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من اصلا با شخص تو نبودم! ضمن اینکه هر کس یه نظری داره و منم نمی خوام بگم خیلی می فهمم یا بقیه نمی فهمن!شاید یکی بیاد و من رو متقاعد کنه که اشتباه می کنم. البته خیلی هم طبیعیه که اکثرا فقط نقاط مثبت بازی دیه گو رو ببینن چون همه بهش علاقه مند هستن و واقعا بد هم بازی نکرد. به هر حال باز هم می گم که دیه گو به هیچ وجه بازیکن بدی نیست اما من به شخصه به هیچ وجه فکر نمی کنم که یوونتوس بدون دیه گو به بن بست بخوره یا اینکه کیفیت بازیکن های دیگه از دیه گو پایین تر هست.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

همه خوشحالن که دیه گو توی تیمه اما ظاهرا هیچ کس بازی دیه گو رو تحلیل نکرده!صرفا چون پاس گل رو داد و چند نفر رو دریبل زد شده فرشته نجات یوونتوس!
نمی خوام دیه گو رو کوچیک کنم اما دیشب خیلی پر اشتباه بود!چند بار پاس توی عمق اشتباه داد؟!چند بار پاس هاش رو مدافعین کیه وو بریدن؟! چند بار به خاطر سرعت کمش نتونست توی موقعیت چند به یک قرار بگیره؟!

ديه‌گو ديشب توي نيمه‌ي اول در كنار مثلث مياني تيم بهترين هاي يووه بودند اما در نيمه‌ي دوم بهترين بازيكن كانا بود.شايد عمده دليل اينكه امين معتقده ديگو بد بود اين بود كه ديگو بيش از حد داشت روي عمق تيم برنامه ريزي مي كرد.توي تحليل نصفه و نيمه اي كه از بازي نوشتم درج كردم كه مدل دفاع كردن كيه‌وو چگونه بودش...
اين تيم سه مدافع متمركز داشت و سه مدافع جلوي اونها كه البته دو تا شون روي تصوير بنوعي هافبك دفاعي محسوب مي شن.وظيفه‌ي سه نفر جحلو بريدن توپ هاي ارسالي ديگو بود و سه نفر عقب هم مامور بودن اگر توپي عبور كرد جمعش كنن يا نذارن به مهاجم ها برسه.اگر دقت كرده باشيد هم با تو.جه به بازي خوب اونها اكثر پاس ها بريده شد.هر وقت هم يوونتوس روي به بازي انگليسي آورد و بجاي بازي در عمق به جناحين رفت موفق تر عم كرد.نمونه‌ي بارزش هم دو حركت از آمائوري در انتهاي نيمه‌ي اول بود كه با گذشتن از دو بازيكن از سمت چپ تيم به جلو هجوم برد و توپ رو روي دروازه ريخت و نمونه‌ي ديگرش هم خطايي كه چسبيده به خط محوطه جريمه در سمت راست گرفته شد.
بلهرحال ديگو خيلي فاصله داره تا تبديل بشه به اون فرشته‌ي نجات اما ديشب حضورش نسبتا مناسب بود چون يك پاس گل داد و چند خطا هم براي تيم گرفت.بطور كل مي شه امتياز 6 رو بهش داد اما امتياز 6.5 و 7 براي آمائوري و كانا بود كه خيلي بهتر بازي كردند...

در مورد ياكوئينتا هم بعضي دوستان مي گن فقط وايساده بود ، خب اون وظيفش وايسادن و صبر كردن تا توي موقعيتي هر چند كوچيكم ضربه‌ي خودشو بزنه و ديديم كه زد و برديم...

برد رو دوباره تبريك مي گم.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
ولی یه نکته نگران کننده اینه که اگه یووه دیه گو رو نداشته باشه بیچاره میشیم من نمی دونم قبلا که دیه گو نبود چه جوری بازی رو می بردیم؟ :دی: درسته ما جووینکو و اله رو نداشتیو ولی قبول کنید هیچ کدومشون در حد بازی دیشب نیمه اول دیه گو نبودن( امیدوارم به بچه ا بر نخوره ) [/quote] بر خورد :دی: جووینکو نه ولی الکس راحت جاشو پر می کنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

ولی یه نکته نگران کننده اینه که اگه یووه دیه گو رو نداشته باشه بیچاره میشیم من نمی دونم قبلا که دیه گو نبود چه جوری بازی رو می بردیم؟ :دی: درسته ما جووینکو و اله رو نداشتیو ولی قبول کنید هیچ کدومشون در حد بازی دیشب نیمه اول دیه گو نبودن( امیدوارم به بچه ا بر نخوره )

بر خورد :دی:
جووینکو نه ولی الکس راحت جاشو پر می کنه

فوتبال يه بازي گروهيه ، فوتبال ايتاليا در بين كل فوتبال هاي جهان بعلت تراكم و تمركز بالاش از همه‌ي فوتبال ها گروهي تر برگزار مي شه و نقطه‌ي مقابل اون هم فوتبال برزيلي و آرژانتيني دهه‌ي 70 و 80 هستش كه متكي به شخص برگزار مي شده.در سالهاي اخير بازيكناني كه فوتبال برزيلي و آرژانتيني خوبي بازي مي كنند در ليگ ايتاليا موفق بوده اند مثلا كاكا در ميلان ، كامبياسو و آدريانو در اينتر و حتي تا حدودي آمائوري در پالرمو و يوونتوس.اما بطور كل ذات فوتبال ايتاليايي بگونه اي هست كه نشه با فوتبال برزيلي و آرژانتيني دهه هاي 70 و 80 توش براي يه مدت خيلي طولاني موفق بود و همين هم باعث مي شه اكثريت تيم هاي موفق توي ايتاليا تيم هايي باشن كه بجاي تك ستاره در خط مياني يه خط مياني خيلي كامل دارند.مثلا شما به اين خطوط در سالهاي اخير دقت كنيد : (دروسي ، توتي ، آكيلاني) (گتوزو ، پيرلو ، آمبروزيني) (كامورانزي ، ندود ، پت ويرا) و نمونه هاي ديگر.حالا با توجه به بازيكنان حاضر در يوونتوس امسال به نظر مي رسه تيم داري دو مثلث قدرتمند مياني با تركيب هاي (سيسوكو ، فليپه ملو ، كامورانزي) و (تياگو ، ماركيزيو ، پولسن) هست در ضمن اينكه ديگو رو با سبك بازي آژانتيني و برزيلي دهه هاي 70 و 80 داره و همينطور جوينكو رو هم با خصوصياتي نزديك به ديگو در اختيار داره پس فكر نكنم جايي براي نگراني وجود داشته باشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21217 ارسال

یه نکته خیلی مهم داشت برد یووه،
پارسال یووه شدیدا به 2، 3 بازیکن متکی بود. الکس - ندود - سیسوکو
ضعف یووه رو بعد از مصدومیت سیسوکو خیلی زیبا دیدیم همه ! ندود ( وقتی آماده بود ) اندازه چند نفر برای یووه کار میکرد و الکس حتی حضور چند دقیقه ایش هم تو زمین مثل جادو میموند !
وقتی که به پولسن و تیاگو بازی میداد میگفتیم بازی رو شل گرفته رانیری !

ولی فرارا دقیقا داره از بازیکن هاش به معنای واقعی بازیکن میسازه !
اولین بازی فصل، اون قدر حساس و مهم هست که تیم حریف چه کیه وو باشه چه اینتر فرقی به حال ما نکنه و با یک ترکیب مطمئنم بریم تو زمین.
حضور پولسن - تیاگو و حسن یک شجاعت کامل بود از سوی فرارا ! اونم دلیل داشت، بهشون اعتماد داشت و میدونست که خوب بازی میکنند .

فرارا میتونست از الکس - ملو و کامورانزی استفاده کنه، اما میخواست به تیمش اعتماد کنه نه بازیکن !

از رویه ای که فرارا در پیش گرفته من خیلی خوشحالم، من حتی احتمال میدم که امتیازاتی رو هم از دست بدیم ولی مهم اینه که تیم کامل و خوب بشه نه اینکه فقط دلمون به چند تا بازیکن خوش باشه !

بوفون امسال بازم همون بوفون همیشگی میشه، اینو حتی در بازی های دوستانه هم به خوبی نشون داد.

و اما کاناوارو ! خوشحالم از اینکه عالی بود و یکی از برترین بازیکن های زمین بود، اما هنوز راه طولانی رو در پیش داره ...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3770 ارسال
خوب خدا رو شکر بازی اول این فصل رو با یک برد در خانه شروع کردیم . من نظر خودم رو می گم حالا شاید خیلی از دوستان موافق با من نباشند ولی یووه فقط بازی رو برد همین . ببینید این که فرارا بیاد و به نفرات ذخیره بازی بده کار خیلی خوبیه و شکی هم توش نیست اما باز هم میگم باید یووه ترکیب اصلی خودش رو به بازی بگیره تا انسجام و هارمونی لازم رو به شکل مطلوبی پیدا کنند . چیزی که در اون 60دقیقه (لعنت به ذات شبکه 3 ) من دیدم نا هماهنگی بارز بین خطوط دفاع - هافبک و حمله یووه بود البته این چیزی هست که تا حد زیادی قابل تصور و پیش بینی بود و انتظار زیادی از تعدادی از این بازیکنان نمی رفت ولی کل تیم انگار یک تعدادی جزایر جدا از هم بودند که هیچ جوری باهم چفت نمی شدند . برای یک تیمی مثل یوونتوس خوب نیست که توی زمین خودش این همه موقعیت به تیمی مثل کیه وو بده هر چند که تعدادی از بازیکنان اصلی خودش رو به هر دلیلی در اختیار نداشته باشه در خط دفاع هم حالا نمی دونم چرا خیلی بازیکنان سردر گم و هول بازی میکردند یعنی حتی وقتی یک توپ ساده میامد سمت دروازه یووه کل دفاع سراسیمه می شدند در حالی که در خط دفاع یاران اصلی تیم حضور داشتند . یووه نتونست سوار بر بازی بشه و بازی رو توی دستش بگیره که به نظرم 90 درصدش به خاطر خط هافبک منفعل و ضعیفش بود (از پولسن و تیاگو برای یووه آبی گرم نخواهد شد ) دیگو بازیکن پر تلاش و خوبیه ولی باید از کناره ها حمایت بشه بنده خدا آمائوری دیگه نباید بیاد نقش سانتر کننده رو بازی کنه آمائوری باید بره نوک و توپها رو ببره . یووه باید خیلی مسلط تر و مطمئن تر باشه چون رقبای اصلیش تیمهایی مثل کیه وو نیستند .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی