پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 کیه وو ( هفته اول سری آ ) - یادواره شیر طلایی دل آلپی ؛ پاول ندود

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
162 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
با توجه به غایبین زیادی که داشتیم بازی خوب و منطقی و حساب شده ای از تیم دیدیم سانتر های دیه گو عالی بود. پولسن هم که از این بیشتر نمی شد انتظاری ازش داشت. کاناوارو هم خیلی تلاش میکرد دلم واسش سوخت واقعا منتظر یه فرصت که گذشته رو جبران کنه. بهتره واسه نیمه دوم فررا حسن رو بیاره راست و دچلیه رو به جای گریگرا بیاره.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
واقعا بازی از اون چیزی که فکر می کردم سخت تره کیه وو خوب بازی می کنه فشار و استرس بازی اول اجازه یه بازی خوب رو از یووه گرفته یوونتوس باید گل بزنه چون بعید می دونم تو این بازی دروازش بسته باقی بمونه تو یوونتوس کیه لینی و کاناوارو خوب بودند حسن بد نبود ولی گریگرا در حد فاجعه بازی کرد تو هافبک ها تیاگو از همه بهتر بود پولسن توو دفاع خوب بود ولی مارکیزیو اصلا تو بازی نبود دیگو اول بازی خیلی خوب شروع کرد ولی بعدش نتونست نمایش خوبش رو ادامه بده دو مهاجم یووه عالی بودند امائوری واقعا اماده هستش یاکوئینتا هم خیلی خوب بازی می کنه نیمه دوم بووه تا اونجا که می تونه باید بازی رو از سرعت بندازه چون سرعت گرفتن بازی به نفع کیه وو هستش به نظر میاد نیمه دوم رو کامل نمیتونیم ببینیم چون بازی بارسا از 00:30 شروع میشه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نکته جالب این بازی تیاگو هست داره خوب بازی میکنه گریگرا افتضاح بهترین بازیکن نیمه اول آمائوری بود واقعا که برزیلی هست

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
1st Half Videos :

Chiellini Shot Min.8
Click Here for Video

1-0 Iaquinta Min.11
Click Here for Video

Iaquinta Header Min.26
Click Here for Video

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
جای کامو خیلی خالیه

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
1- دیگو :-* 2- یاکی 3- کیلینی 4- آمائوری . . . . . . . 11- گریگرا :sick:

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
پولسن خیلی خوب شروع کرد ( امیدوار کننده بود ) / بوفون ، کانا ، کیه لینی بدون اشتباه بودن / تیاگو و مارکیزیو متوسط / یاکوینتا و آمائوری هر دو خیلی خوب بودن / دیه گو خوب بود ولی باید از بهتر بشه ( به نوع سانتر کردنش توجه کردین خیلی جالب سانتر میکرد ) / فقط تنها بازیکن ضعیف این گریگرا لعنتی بود تنها کاری که تو این نیمه کرد 3 تا سانتر اشتباه بود ( نمیدونم چرا فرارا بهش بازی میده زبینا از این خیلی بهتره ) / در کل به نظر من یووه خیلی خوب شروع کرد و با گذشت زمان حتماً هماهنگ تر میشه !!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی خیلی سنگین و فشرده است.فرصت برای خودنمایی دیگو نیست.کیوو خیلی محتاط و با احتیاط بازی می کنه و فضا به یووه نمیده.یووه هم منطقی بدون عجله نبض بازی رو در اختیار داره و سعی می کنه ریسک نکنه با توجه به گلی که زده و تعداد زیاد غایبانی که داریم.الکس تا همین 2 روز پیش مصدوم بود ولی آماده بازی شد، بهرحال فرارا ریسک نکرده و بازیش نداده. توی یووه آمائوری به نوعی بهترین بازیکن بود.خط دفاع هم خوب بود.اما دیگو اون چیزی که باید می شد نبود.خیلی هم تحت فشار بود البته.اما بهرحال موثر بازی کرد.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
منتظر گل دوم هستم... ممکنه دروازه ریزش کنه... دنیا رو چه دیدی.... در ضمن من فکر کنم کاسرس هماهنگی اش با دیهگو بیش تر است.. گریگرا که باید درش بندازن.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
به به كاپيتان چه تيپي زده. :ultra: پيراهن سبز :دی:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
ایول , خوشم اومد ! شروع بسیار خوبی بود ! اول که ترکیب رو دیدم سکته زدم !!! بعد کمی راضی شدم : جی جی : اصلا سرش شلوغ نبود ! امیدوارم نیمه دوم هم همینطور استراحت کنه ! کاناوارو و کیه لینی : خیلی بهتر شده بودن ! یعنی کارشون تقریبا بی نقص بود و امیدوارم و مطمئنم بهتر هم میشن (خیلی جای نیکولا خالی بود) گریگرا : آشغالی بیش نیست ! چه سانترهای گندی میکرد ! واقعا بدرد نخور و بسیار بد بازی میکنه ! (حسن باید به جاش این سمت بازی میکرد) حسن : خوب بود ! مشکلی ازش ندیدم , فکر کنم مصدوم شد ! نشد ؟ دیگو : :love: :ultra: :juventus: :love: عــــــــــــــــــــــــــــــالی :8: تیاگو : بد نبود , خیلی بهتر شده و کمتر خنگ بازی در میاره ! اما هنوز نقایصی داره ! پولسن : چرت و پرت !!! مزخرف ! فقط دوتا پاس خوب داد ! مارکیزیو : هر چند محو بود اما بد بازی نکرد ! آمائوری : واقعا پرتلاشه ! خیلی خوب بازی کرد ! تحت تاثیر دیگو تکنیکهای خوبی میزد (مدام هم دیگو و هم تیمیهاش رو تشویق میکرد) یاکوئینتا : :love: :ultra: :juventus: تا اینجا که 3 امتیاز برای یوونتوس کس کرده ! + واقعا جای مائورو خالیه ! خیلی عالی میشه اگه به بازی بیاد و با دیگو میتونن کیه وو رو با خاک یکی کنن. + ترزگه میتونه مفید باشه ! + جووینکو هم در صورت تعویض دیگو میتونه به بازی بیاد. + وای به حال تیمی که یوونتوس با ترکیب کاملش (ملو و دلپیرو و مائورو) به زمین بیاد !

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
وقتی دیه گو در ضد حملات سریع میاد جلو بازیکن ها ازش دور هستن و فرصتها راحت از دست میره

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
شبكه ٣ مسخره شو دراورده يه مشت بارسايي جمع شدن،هرجي خودشون دوست دارن بخش مي كنن! بي شعورا! لايق هرجي فحشن! فعلا

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من تا زدم کانال 3 ،از بازی یووه پرید ، بارسا ! آخههههههههههههههههههه چرا ؟!!!!!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
این دیچلیه فقط خوش تیپه سه تا کراس الکی داشته تا حالا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سگ تو شرف شبکه 3 ! من این همه ورداشتم اومدم خونه ی یکی از بستگانمون که بازیو ببینم ! جالبه !

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
لعنتی بازی رو قطع کردن ----------------------------------------- نیمه دوم رو خیلی بد شروع کردن / پولسن افتضاح بود بازم داره اشتباهات بچه گانشو تکرار میکنه / کیه وو بد جور داره حمله میکنه

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Amauri Shot Min.57
Click Here for Video

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال