پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 کیه وو ( هفته اول سری آ ) - یادواره شیر طلایی دل آلپی ؛ پاول ندود

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
162 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
فکر نکنم چیرو هم فهمیده که دی سی بازیکن برای دفاع کنار نیست و باز فکر می کنم تر جیح می داه از اون در پست فصل پیش ندود استفاده کنه و باز چون بازی اول تیمه شاید نخواد ریسک کنه و اون مولی بذاره دفاع در کل من هیچ ایده اب در باره دفاع کنار های دوست داشتنیمون ندارم :grin: ولی با ترکیب دوستان که می گن کلودیو و تیاگو و کامو رو بذاریم و دیه گو رو بذاریم پشت مهاجما و آماوری و اله هم مهاجم در دفاع وسط هم کیه لینی و کانا :goog: حالا ببینیم کیه وو چی می کنه چون کلا تیمیه که جلو یووه خیلی انگیزه داره یادمه یه بار جلو یووه مساوی گرفتن تو خونه خودشون چنانا جشنی گرفتن تو مایه های همین خوشحالی اخیر گالیانی تصویر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بهرحال به نظر من دچليه بايد از همين اول فصل آماده بشه براي جانشيني ندود بزرگ.چون بازيكن بزرگي در اين تخصص هم نخرديم دچليه بهترين شخص هست و اگر از همين ابتدا بهش ميدون داده بشه انگيزه‌ش هم بهتر مي شه و البته اعتماد به نفسش... (چرا جووينكو رو توي تركيب احسان نمي بينم؟؟؟)

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

بهرحال به نظر من دچليه بايد از همين اول فصل آماده بشه براي جانشيني ندود بزرگ.چون بازيكن بزرگي در اين تخصص هم نخرديم دچليه بهترين شخص هست و اگر از همين ابتدا بهش ميدون داده بشه انگيزه‌ش هم بهتر مي شه و البته اعتماد به نفسش...

(چرا جووينكو رو توي تركيب احسان نمي بينم؟؟؟)

این جریان جووینکو خیلی جالب رشده !!!!!!!!!! :lol:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

(چرا جووينكو رو توي تركيب احسان نمي بينم؟؟؟)

جووینکو محرومه به خدا

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
ترکیب سایت گل اینه. Buffon; Grygera, Cannavaro, Chiellini, Molinaro; Camoranesi, Marchisio, Salihamidzic; Diego; Amauri, Del Piero

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
ای بابا عشق منو محروم کردن نامردا!!!!واسه چی؟؟؟؟؟؟

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

یه قانون جدید گذاشتن بازیکن های زیر 1.70 هفته اول نمیتونن بازی کنن. :secret:

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

اول پستای قبلی رو بخونین بعد پست بدین / فکر کنم بابک تا حالا 4 5 مرتبه ی توضیح داده باشه !!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چیرو دقایقی پیش اولین لیست رسمی فصل رو برای بازی فرداشب اعلام کرد .

بوفون
کیلینی
کاناوارو
صالی حمیدزیچ
مارکیزیو
یاکوئینتا
دل پیرو
آمائوری
منینگر
کامورانزی
تره زگه
پولسن
مولینارو
گریگرا
آریائودو
دیگو
دچلیه
تیاگو
لگروتالیه
مارونه

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال

چیرو دقایقی پیش اولین لیست رسمی فصل رو برای بازی فرداشب اعلام کرد .

بوفون
کیلینی
کاناوارو
صالی حمیدزیچ
مارکیزیو
یاکوئینتا
دل پیرو
آمائوری
منینگر
کامورانزی
تره زگه
پولسن
مولینارو
گریگرا
آریائودو
دیگو
دچلیه
تیاگو
لگروتالیه
مارونه

ایول هم الکس هست هم دیگو هم آمائوری و تره زگه و یاکوئینتا!!!!!!فقط حیف که ملو و جیوینکو نیستن!!!!!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کدوم بازیکن یووه با دیه گو هماهنگ تر و مچ تر است به نظر شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کیه وو باید داغون بشه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

کدوم بازیکن یووه با دیه گو هماهنگ تر و مچ تر است به نظر شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کیه وو باید داغون بشه

الکس ، آماوری در خط حمله ، کامورانزی و مارکیزیو در خط میانی بهمراه دیگو تیم رو سرشار از خلاقیت میکنند.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بوفون کیلینی کانا لگرو گریگرا تیاگو کامو دیگو الکس امائوری این بهترین ترکیب فرداست

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
اينن تركيب 4 - 3 - 2 پس يكي ديگه از بازيكنا ؟؟؟؟؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
والا نمیدونم اون یکی رو کی بذارم فقط میدنم این 10 نفر تا العا خوبن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فردا یووه اگر پیروز بشه یه رکورد کوچیک می زنه، یعنی تا الان یووه 49 بازی شروع فصل رو برده، 23 تا رو مساوی کرده ولی 5 باخت داشته.فردا در صورت پیروزی یووه 50 همین بار فصل رو با پیروزی شروع می کنه.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
خیلی دوست داشتم بازی ملو را در یک بازی رسمی ببینم باید به هر بازی به عنوان یک فینال نگاه کنیم اگر قهرمانی سری آ را میخواهیم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
من فکر کنم دفاع راست یووه با حرکات یووه مچ نیست و سرعت کافی برای استفاده از پاسهای عمقی دیهگو نداره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه دسيلوستري مي اومد بجاي گريگرا اين مشكل حل مي شد.اما حالا كه نيومده نبايد غصه خورد.بهرحال فكر مي كنم با همين تركيب هم چيزي از يه قهرمان كم نداريم...

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
به نظر من یه چنین ترکیبی می تونه خوب باشه: بوفون مولی-کیه لینی- کانا-زبینا دچلیه-مارکیزیو (تیاگو)- کامو دیگو الکس-آمائوری چند تا مسئله هست، یکی اینکه تیاگو رو عمرا به عنوان وینگر نمی شه بازی داد! من واقعا ناراحت می شم اگه ببینم تیاگو هافبک کناریه جان جورجو! جدی توانایی های یه هافیک کناری رو نداره! نمی تونه اونقدر که باید سریع بازی کنه، رو قدرت تدافعی اش هم نمی شه اونقدرا حساب باز کرد، من دچلیه رو ترجیح می دم. که در این صورت مولی باید خیلی قویتر و هوشیارتر بازی کنه! امیدوارم فرداشب مست نیاد تو زمین و گیج نزنه! دچلیه واقعا می تونه جانشین خوبی واسه ندوید باشه! تو چندتا بازی فصل پیش که جای ندود بازی کرد، فوق العاده بود..! دو! مارکیزیو واقعا به تیاگو ارجحیت داره! حداقلش اینه که جوونتره، سربالاتر بازی می کنه، بعضی وقتا شوتای خوبی می زنه و مهمتر از همه این که با وجود اینکه بیشتر خطا می کنه، ولی فکر می کنم توانایی نگهداری توپش بیشتره و کمتر سوتی می ده! ضمن اینکه با جود کیه لینی و کانا نیازی نیست که هافبک وسطمون خیلی دفاعی باشه مثه تیاگو! من ترجیح می دم رو به جلوتر بازی کنیم تو اون پست... واسه دفاع راست هم زبینا 300 برابر شرف داره به گریگرا! نمی دونم چرا، ولی حس خیلی بدی به گریگرا دارم! به علاوه، زبینا این فصل روحیه اش خیلی خوبه ، اون مصاحبه اش که گفته بود که من دوباره می خوام متولد شم و ازین چرت و پرتا [!!] نشوندهنده ی اینه که میاد که همه ی تلاششو بکنه.. و اگر نتونه، دیگه مشکل از اون نیست، خب قویتر ازاونی نیست که بتونه کامل دفاع راستمونو ببنده دیگه، تقصیر خودش نیست... **** به نظرم یووه تو این بازی برد پرگلی رو به دست نخواهد اورد! کیه وو مسلما واسه باخت نمیاد، خیلی طبیعیه، میاد که فصل رو خوب شروع کنه، ما هم که سیسوکو و کاسرس رو نداریم، بعید می دونم بالای 3 تا بتونیم بزنیم...!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی