پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 کیه وو ( هفته اول سری آ ) - یادواره شیر طلایی دل آلپی ؛ پاول ندود

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
162 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

بخاطر نبودن ملو و سیسوکو شاید به مشکل بخوریم.

پولسن - تیاگو - آمیجیچ - کامورانزی - مارکیزیو. اگه کامورانزی و مارکیزیو رو بزاریم کنار به احتمال زیاد تیاگو جای ملو بازی میکنه.
امیدوارم تو روز خوبش باشه.

دیه گو هم پشت الکس و آمائوری .

مسلما با توجه به اینکه بازی تو زمین خودمون هم هست میتونیم انتظار یک برد شیرین رو داشته باشیم.

سایت شبکه 3 اعلام کرده بازی یووه کیه وو رو ساعت 11:20 یکشنبه مستقیم پخش می کنه

دمشون گرم :دی:

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
بوفن دچلیه کیه لینی کاناوارو کاسرس کامرانزی تیاگو مارکیزیو دیه گو دلپیرو امائوری ... دوستان تا فردا شب نظراتتون رو راجع به ترکیب بدید که من جمعه فکس کنم واسه باشگاه که فرارا ترکیب رو بچینه.. ... عجب نظرسنجی باحالی.. تا اخر فصل اینطوری بذارید

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کاسرس که نیست پس قطعا گریگرا سمت راست بازی می کنه. با توجه به اینکه هیچ کدوم از هافبک های دفاعی به بازی نمی رسن حدس می زنم فرارا در کناره ها از بازیکن ها تدافعی تر استفاده بکنه به خاطر همین شانس بازی کردن مولینارو از ده چلیه بیشتره!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
لیگی که با این همه مصدوم و محروم شروع بشه خدا اخر عاقبت اش رو بخیر کنه :دی: من دوست دارم ده چلیه تو این مسابقه بازی کنه اخه خیلی دلم واسش تنگ شده کاری هم ندارم می خواد دفاع چپ باشه یا نوک :دی: اینم به فررا فکس کن حمیدرضا :دی:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بالاخره فصل جدید هم داره شروع میشه و تیم فرار اولین بازی رسمی و جدی خودشو انجام میده البته شاید یه نتیجه دور از انتظار رقم بخوره...همه دیگه از یووه انتظار قهرمانی دارن بخصوص با اون حرفی که لیپی زده دیگه جو قهرمانی همه رو گرفته ... مثل اینکه تو بازی اول تنها تغییرات نسبت به قصل قبل فقط به دیگو و کاناوارو مربوط میشه پس تغییرات زیاد نیست و این میتونه به این معنی باشه که انسجام تیمی بالاست و تیم هم فکر کنم تقریبا بطور کامل در شرایط مسابقه قرار داره پس میشه انتظار یه نتیجه دلخواه رو داشت

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

اگر تمام بازی های که پلسیر توشن گل زده رو حساب کنی، که 9 تا بازی بوده، 4 تا برد بوده، 2 مساوی 3 باخت.4 تا برد و 2 مساوی میشه 14 امتیاز.چطوری حساب کردی شده 23 امتیاز ؟ تو جام حذفی هم یه گل زده که اون بازی رو باختند.

احتمالا بازی های اوایل سال 2007 رو هم حساب کردم شاید 2006 رو هم حساب کردم حالا برو اونطوری نگاه کن ببین میشه 23 امتیاز

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم برای چی کاسرس نیستش!!!! رفته مرخصی واسه چی؟؟ -------------------------------------------------------------------------------------- به احتمال قوی فرارا در دفاع راست از زبینا و دفاع چپ از گریگرا بهره میگیره.................

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
به نظر من احتمال بازی کردن پولسن زیاده و از بین تیاگو و ماکیزیو فقط یکیشون بازی می کنند فکر کنم تو دفاع راست زبینا بازی کنه بهتر باشه تا گریگرا دچلیه کیه لینی کاناوارو ربینا تیاگو پولسن کامو دیگو الکس امائوری

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بدون شک مارکیزیو بازی میکنه ! اصلاً عقلانی نیست که بازی نکنه ! پولسن هم اونقدر فاجعه بوده که چیرو شده کیمنتی رو بذاره هافبک دفاعی میذاره ولی اینو نمیذاره ! 99% تیاگو هافبک تدافعی خواهد بود و مارکیزیو هم به وظایفی متفاوت بهش نزدیک خواهد بود و دیگو و کامو هم بازیکنان دیگر خط میانی خواهند بود .

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
به نظر من فرارا با اين تركيب بازي ميكنه بوفون كيه ليني كاناوارو حميد زيچ زبينا ( كاسارس ) تياگو ماركيزيو كامورانزي ( ياكوينتا ) ديه گو الكس ( جووينكو) آمائوري

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

ترکیب یووه از نظر من :

بوفون

مولینارو - کیه لینی - کاناوارو - گریگرا

مارکیزیو - تیاگو - کامورانزی
دیه گو
الکس - آمائوری

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

به نظر من فرارا با اين تركيب بازي ميكنه
بوفون
كيه ليني كاناوارو
حميد زيچ زبينا ( كاسارس )
تياگو
ماركيزيو
كامورانزي ( ياكوينتا )
ديه گو
الكس ( جووينكو)

آمائوري

کاسرس چند روزیه رفته مرخصی و با تیم تمرین نمیکنه و بعیده به بازی برسه . جووینکو هم مصدومه و اگر هم نبود چون سه اخطاره بوده از فصل قبل ، از بازی محروم هستش .

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

کاسرس چند روزیه رفته مرخصی و با تیم تمرین نمیکنه و بعیده به بازی برسه . جووینکو هم مصدومه و اگر هم نبود چون سه اخطاره بوده از فصل قبل ، از بازی محروم هستش .

خوب پس فكر كنم اينجوري بازي كنه

بوفون
كيه ليني كاناوارو
ديچه ليه زبينا ( گريگرا )
تياكو
ماركيزيو

ديه گو كامورانزي ( صالح حميدزيچ )
الكس ( ياكوينتا )

آمائوري

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
داور بازی هم گابریله گاوا خواهد بود . سیمونه چیاندایی و میشله جیوردانو هم کمکهاش خواهند بود . ماسیملیانو ساکانی هم داور چهارم خواهد بود .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من ولي فكر كنم اينجوري بچينه تيم رو بوفون مولينارو كيه‌ليني كاناوارو زبينا ماركيزيو دچليه كامو ديگو جوينكو(آمائوري) الكس

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آقا ، جووینکو به روح پدر بزرگم تو این بازی غایبه ! هم مصدومه و هم اگر نبود محرومه !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خدا کنه داور مثل فامیلش نباشه... مثل آدما باشه و درست قضاوت کنه وقتی بابک میگه جووینکو نیست...یعنی نیست دیگه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب آمائوري رو براي همون نوشتم كه اگر مصدوم باشه... ولي مگه براي محروميت نبايد 5 اخطاره باشن؟؟؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

آقا ، جووینکو به روح پدر بزرگم تو این بازی غایبه ! هم مصدومه و هم اگر نبود محرومه !

خوب برسيم به تركيب من: :دی:

جووينكو

جووينكو جووينكو جووينكو جووينكو

جووينكو
جووينكو
جووينكو
جووينكو

جووينكو
جووينكو

:biggrin:
بابك تو امشب بايد خواب جووينكو ببيني :lol:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
حالا چرا همه واسه ما شدن فررا ترکیب میچینن اینم ترکیب من بوفون ده چلیه کیه لینی کاناوارو زبینا(اگه گریگرا نرسه) مارکیزیو تیاگو کامورانزی دیه گو الکس امائوری

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی