پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رئال مادرید (نیمه نهایی جام صلح)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
102 پاسخ برای این موضوع

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

من ترجيح ميدم با اين تركيب بازي كنيم البته اگر سيسوكو نرسه :

بوفون

صالي حميدزيچ كيليني (لگروتاليه) كاناوارو زبينا

ملو

تياگو كامورانزي

ديگو

دل پيرو ياكوئينتا

البته از بازي كردن سبا هم استقبال ميكنم . كلاً بودن يا نبودن سيسوكو هم خيلي مهمه هرچند اگر هم برسه بعيد ميدونم از ابتدا بازي كنه .

منم احتمال می دم با همین ترکیب بازی کنیم! هرچند که من بدم نمیاد جای تیاگو، مارکیزیو بازی کنه! و سبا هم بیاد تو حتما!
ولی بازی جالبی می شه خیلی! ما که اسباب کشی داریم، امیدوارم یه تلویزیون بتونم گیر بیارم جمعه شب واسه دیدن بازی!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

من خيلي دوست دارم يجورايي مثلاً لگرو ميشد دفاع راست ! البته فابيو سابقه بازي در جام جهاني 98 و پارما رو در پست مدافع راست داره اما ديگه الآن اونجا نميتونه باشه . ميشه جورجو رو برد مجدداً سمت چپ ولي خب جورجوي مدافع مياني كاملتر و بهتره . كلاً بايد يجوري باهم كنار بيان ديگه ! ;D ولي بودن فابيو واجبه ...

منم می گم لگرو می تونه راست بازی کنه چه طور ملبرگ می تونست حداقل از زبینا که بهتر نه دفاعش خوبه نه حملش حداقل لگرو می تونه اونجا رو ببنده تو کارای تهاجمی هم که کامو اونسمت کمک می کنه استفاده از لگرو می تونه منطقی باشه می شه یه چیزی مثل بولهروز تو چلسی چند فصل پیش یا همین تیم ملی هلند اینکه کانا بشینه رو نیمکت و باید فراموش کنین اتفاقا کانا اگه از لحاظ بدنی آماده تر بشه با همین سنشم هیچوقت جانمیمونه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال
ملبرگ برای این میتونست که قابلیت بازی در چنین پستی رو هم داشت و قبلا بازی کرده . اما لگرو هم بازی کرده ؟؟؟ من که یادم نمیاد ! تا جایی که یادمه لگروتالیه همیشه دفاع وسط بوده.

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
البته باید دید رئال از چه ترکیبی استفاده می کنه اگر کاکا و کریس توی ترکیب باشن باید با دو تا هافبک دفاعی بازی کنیم در ضمن برتری هر تیم در این بازی نشونه برتری و قدرت اون تیم نیست چون تیم ها تازه چیده شدند و هماهنگی خوبی ندارن که این رو به وضوح توی بازی رئال می شه دید از این نظر پیشبینی این بازی سخته

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

اما لگرو هم بازی کرده ؟؟؟ من که یادم نمیاد !

اون موقع تو هنوز دنیا نیامده بودی :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا تو سایت یووه گفته : اینجا یوونتسه ! شما وقتی وارد زمین میشید مهم نیست سیسو، ویچنزا یا رئال باشه، مهم نیست حریف شما چی باشه، مهم نیست ازی دوستانه باشه یا رسمی، همیشه باید برنده باشید ! بازیکن های من این ذهنیت رو باید داشته باشند که برای یوونتوس مهم نیست حریف چه کسی باشه، همیشه باید برای پیروزی وارد زمین شد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تنها غایب امشب یوونتوس دیه گو هست. اما رئال خیلی از بازیکن هاش رو در اختیار نداره : کاکا-کاسیاس-راموس-آلبیول-آربلوئا-دیارا-نیستلروی-فن در فارت-هانتزه-هانتلار که البته سه بازیکن آخر اصلا به تیم دعوت نشدن! یعنی رئال دقیقا با همون بازیکن هایی که به مصاف کوئیتو رفت با یوونتوس هم بازی می کنه.

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
امشب نمی دونید ترکیب چیه؟؟؟؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

تنها غایب امشب یوونتوس دیه گو هست.
اما رئال خیلی از بازیکن هاش رو در اختیار نداره :
کاکا-کاسیاس-راموس-آلبیول-آربلوئا-دیارا-نیستلروی-فن در فارت-هانتزه-هانتلار
که البته سه بازیکن آخر اصلا به تیم دعوت نشدن!
یعنی رئال دقیقا با همون بازیکن هایی که به مصاف کوئیتو رفت با یوونتوس هم بازی می کنه.

هاینزه که رفت مارسی، هانتلار و فن در فارت هم تا قبل از شروع لیگ فروخته میشن، برای همین دعوت نشدند !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

تنها غایب امشب یوونتوس دیه گو هست.
اما رئال خیلی از بازیکن هاش رو در اختیار نداره :
کاکا-کاسیاس-راموس-آلبیول-آربلوئا-دیارا-نیستلروی-فن در فارت-هانتزه-هانتلار
که البته سه بازیکن آخر اصلا به تیم دعوت نشدن!
یعنی رئال دقیقا با همون بازیکن هایی که به مصاف کوئیتو رفت با یوونتوس هم بازی می کنه.

فرصت استثنایی برای سبا خواهد بود اگر بهش بازی بده چیرو، به نظر من فرارا باید الکس-ترزگه رو مهاجم بازی بده و سبا پشت سرشون ! خیلی عالی میشه و اگر سبا بدرخشه می تونه یک شبه مسیر طولانی رو طی کنه ! (اینطوری گفتم چون در حد ره 100 ساله نیست مسیرش :دی:)

ملبرگ برای این میتونست که قابلیت بازی در چنین پستی رو هم داشت و قبلا بازی کرده .
تا جایی که یادمه لگروتالیه همیشه دفاع وسط بوده.

باید توجه کرد اگر لگرو دفاع راست بازی کنه، احتمالا کند ترین دفاع راست تاریخ خواهد بود :دی: لگرو اصلا خصوصیات بازی در این پست مثل دویدن، دریبل کردن و اینا رو نداره ! خصوصیات بازیش فقط برای مرکز زمین مناسبه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام مسلما میریم برای برد ولی ضد حال بزرگ صدا سیمای جمهوری اسلامی ایران رو باید هضم کنیم ، بازی به این مهمی و قشنگی رو نشون نمیده !!! البته تقصیر خودشون نیستا ، دیگه نتونستن این بازی رو بدزدن باتشکر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
چرا . کانال های عربی پخش میکنند . میتونند برچسب سبز بزارند . ولی حالشو ندارند

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

ملبرگ برای این میتونست که قابلیت بازی در چنین پستی رو هم داشت و قبلا بازی کرده .
تا جایی که یادمه لگروتالیه همیشه دفاع وسط بوده.

نه بازی نکرده ولی من می گم تو کارای دفاعی الان از همه دفاع راستامون بهتر خیلی موقع ها بازیکنایی که تا حالا تو یه پست بازی نکردن بازی می کنن جوابم می گیرن مثالشم زدم بولهروز بازی چلسی با بارسلون حمله نکرد ولی عوضش رونالدینیو یه توپم ازش رد نکرد یا لاسانا دیارا بازی ایتالیا فرانسه تو مقدماتی یورو تازه جلوش کامو هست به اندازه کافی کمک میکنه تو حمله ها یووه این فصل بیشتر از وسط حمله می کنه که اگرم همه کارای هجومی سمت راست و به کامو بسپرن خسته نمی شه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
خوب آستون ويلا هم 2-1 پورتو رو برد و رفت فينال. ببينيم امشب يووه مي تونه رئال رو نابود كنه!!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
بازي شروع شد من برم. الكس و بوفون كه هستن تو زمين.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عجب گلی زد کانا :دی:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
گل دقیقه دوم بازی کانا ایول