پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رئال مادرید (نیمه نهایی جام صلح)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
102 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تصویر

یوونتوس-رئال مادرید
ورزشگاه رامون سانچز
جمعه ۹ مرداد,ساعت ۲۳

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
امیدوارم یووه 3 4 تایی به رئال گل بزنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من نیمه ی دوم بازی رئال رو دیشب ندیدم ولی نیمه ی اول واقعا هیچ چیزی نداشت !!! فقط همکاری بنزما - کریس بد نبود نسبتا ولی واقعا دفاشون که با هر توپ سرعتی جا می موند !!!! حالا نیمه ی دوم نمی دونم چی شد که 4 تا زدند

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
آخ اینقدر دوست دارم الکس دوباره بهشون ضربه آزاد بزنه.دیگو هم عالی بازیکنن تا چششون درآد هی نرن بازیکن با قیمت سرسام آور بخرن.کریس هم آخرش گریه کنه! =========== سیسوکو میرسه؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اين بازي خيلي مهمه ، برد تو اين بازي باعث ميشه تيم روحيه بالاتري بگيره و با توجه به اينكه همه نگاه ها معطوف ولخرجي هاي مادريدي هاست ، با برد تو اين بازي ميتونيم نشون بديم كه قابليت هاي بزرگي داريم . البته رئال هم به احتمال قوي با تركيب بهتري به نسبت دو بازي قبل به زمين مياد ولي قطعاً وضعيت ما بهتره چون احتمال اينكه بنزما هم به بازي نرسه هستش .

من ترجيح ميدم با اين تركيب بازي كنيم البته اگر سيسوكو نرسه :

بوفون

صالي حميدزيچ كيليني (لگروتاليه) كاناوارو زبينا

ملو

تياگو كامورانزي

ديگو

دل پيرو ياكوئينتا

البته اگر قرار باشه مثل بازي ديشب با سه مدافع بازي كنيم ، ترجيح ميدم لگرو - كانا و جورجو در خط دفاع قرار بگيرن و از حسن در يك خط جلوتر استفاده بشه مثل بازي ديشب . البته از بازي كردن سبا هم استقبال ميكنم . كلاً بودن يا نبودن سيسوكو هم خيلي مهمه هرچند اگر هم برسه بعيد ميدونم از ابتدا بازي كنه .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رئال بازیشو 4 بر 2 برد رئال تو دفاع مشکل اساسی داره و با حضور دیگو دل پیرو و ياكوئينتا خیلی خیلی دفاع شکنده خواهد داشت

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام من بازی رئال رو کامل دیدم دفاع رئال افتضاحه ، به هیچ توپی نه نمیگه توی خط دفاعشون فقط په په چند تا موقعیت رو گرفت وگرنه هر توپی اومد روی دروازشون یه خطر بزرگ شد که با درخشش دودک گل نشدند نکته دیگه در مورد بازی دیشب رئال گزارشگری مزدک بود که فکر میکنم رئالی شده ، اینطور که بوش میاد تنها گزارشگری که یه مولکول بدنش میدونست ایتالیا چیه ، دیگه اونم سمت رئال و بارسا رفته که این خیلی عالیه ، حداقلش آدم های داغون که هیچی از فوتبال نمیفهمن طرفدار ایتالیا نیستن باتشکر

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
به نظرم بهترین ترکیب برای این بازی این طوریه: بوفون حسن کیه لینی کاناوارو زبینا ملو تیاگو کامو دیگو الکس امائوری حیف سیسوکو نیستش بازی پارسالش جلوی رئال عالی بود.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
چقدر دوست دارم الکس یه گل از روی یه ضربه آزاد خفن تو دروازه رئال جا بده :lol: اون موقع دیگه فکر کنم باید یکی منو بیمارستان ببره چون از خوشحالی میمیرم :sad53: امیدوارم یووه یه برد خوبو داشته باشه :lol: :lol: :lol:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
اما به نظر من لگروتالیه گزینه مناسب تری نسبت به کاناوارو هست و بهتره لگرو بازی کنه . مهاجم ها هم الکس و یاکوئینتا باشن . بوفون حسن کیه لینی لگروتالیه زبینا ملو تیاگو کامورانزی دیه گو الکس یاکوئینتا

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بالا بريد پائين بياين كاناوارو اومده يووه و بازيكن ثابت تيم هم خواهد بود و البته با چيرو رفيقه ! ;D پس عشق است كاپيتان فابيو :love:

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
پس ترزه گل چی ؟؟ اون بازی میکنه ؟؟؟؟؟

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال

پس ترزه گل چی ؟؟ اون بازی میکنه ؟؟؟؟؟

فک کنم ترزگل بازی کنه و الکس بازی نکنه :cray:!!!!!!!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

بالا بريد پائين بياين كاناوارو اومده يووه و بازيكن ثابت تيم هم خواهد بود و البته با چيرو رفيقه ! ;D

پس عشق است كاپيتان فابيو :love:

ولی از هر لحاظ نگاه کنیم بازی کردن لگرو در این فصل بیشتر سود داره تا کانا

تنها مشکل لگرو کند بودنشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بعيد ميدونم ! فابيو اين فصل خيلي چيزها رو ثابت ميكنه . البته سيستم چرخشي در قبال مدافعين خواهد بود ولي قطعاً چيرو حساب خيلي خاصي روي فابيو باز كرده .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
احتمال پخش این بازی از شبکه 3 هم خیلی بالاست . چون جمعه هست و رستگاران رو نداره خدا رو شکر ! اما اینکه مستقیم میزارن یا با تاخیر هنوز مشخص نیست. -------------------------------------------- درباره کند بودن لگرو هم فکر کنم مورد خاصی نیست، چون کانا از لگرو خیلی کند تره ! لگروتالیه واقعا آمادس و خیلی حیفه که نیمکت نشین بشه . این بازی هم خیلی مهمه،

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من خيلي دوست دارم يجورايي مثلاً لگرو ميشد دفاع راست ! البته فابيو سابقه بازي در جام جهاني 98 و پارما رو در پست مدافع راست داره اما ديگه الآن اونجا نميتونه باشه . ميشه جورجو رو برد مجدداً سمت چپ ولي خب جورجوي مدافع مياني كاملتر و بهتره . كلاً بايد يجوري باهم كنار بيان ديگه ! ;D ولي بودن فابيو واجبه ...

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
بازی رو کاناله Kuwait sport نشون میده من بازیه قبلی رو هم از همین کانال به صورت زنده و با کیفیت عالی دیدم . فرکانس کانال در مسیر nilsat: 11823 27500 V

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
این کانال تو مسیر arabsat هستش . کلا بازیهای جام صلح و دوستی رو نشون میده.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
وای عجب بازی ای ببینیم جمعه ! یووه دوباره می خاود رئال رو سوسک کنه ! اما حالا با بنزما و کریس رونالدو !! یووه بردن رئال رو خوب بلده و شک نکنید با فرارا و تیم حال حاضر یووه بازی رو می بریم تا نشون بدیم همه چیز پول نیست ! البته از حق نگذریم واقعا هنوز رئال جا نیفتاده و نیاز به حداقل 2 3 ماه داره تا قدرتشو نشون بده!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی