پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رئال مادرید (نیمه نهایی جام صلح)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
102 پاسخ برای این موضوع

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
خلاصه ی بازی یووه _ رئال

نیمه ی اول
http://www.mediafire.com/?rwmczjz2wz2
نیمه ی دوم
http://www.mediafire.com/?hnmmzoolcy5

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : این پیروزی ها برای تشکیل روحیه جنگندگی و پیروزی طلبی یک تیم جدید لازمه و ارزش دیگه ای نداره.من به خاطر روحیه و انگیزه ی تیمم و تلاشی که کردند خوشحالم و عملکرد تیم هم خوب بود.حالا دیگه به بازی یکشنبه فکر میکنیم. کاناوارو : همیشه خیلی خوبه که آدم گل بزنه، اگر خوشحالی نکردم به خاطر احترام به تماشاگرای تیم سابقم بود.از بازی که کردیم خوشحالم و ازینکه درعین حال تونستیم پیروز باشیم هم خوشحالم.به نظر من یوونتوس خیلی تیم تر بود تا رئال.در رئال روی تکنیک فردی و عملکرد ستاره ها تکیه بیشتری میشه، حتی زمانی که اونجا بودم هم تاکتیک بازی اینطوری بود نسبتا. تیاگو : سبک بازی جدید یووه رو دوست دارم، در سبک بازی رانیری من در دفاع کردن خلاصه می شدم ولی الان خیلی آزادم در زمین تحرک بیشتری دارم و راحت تر بازی می کنم.می تونم در حملات شرکت کنم و به اطراف برم و احساس می کنم فرارا اعتقاد بیشتری به من داره.به همین دلیل هم برای یووه هم برای خودم خوشحالم. حسن : خوب احساس خوبی دارم و خوشحالم، امشب ما تونستیم در کنار هم فشرده، منظم بازی کنیم و فضاها رو ببندیمو اونا رو به سمت زمین خودشون فشار بیاریم.در مورد نتیجه هم فکر میکنم برای شارژ شدن و انگیزه گرفتن بدرد می خوره و جور دیگه ای نباید بهش فکر کرد، ما هنوز هیچ کاری نکردیم ولی کم کم داریم به تیمی با سطح بالا نزدیک میشیم.

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
نقشه موقعیت های مهم دو تیم در دو نیمه

نیمه اول یوونتوس

تصویر
همون طور که می بینیم به خاطر گل زود هنگامی که یووه زد تیم رو به عقب کشید و نتونست موقعیت خاصی تدارک ببینه اما نمی شه از همکاری فوق العاده ای که در دقیقه 9 تیم انجام داد گذشت (روی نقشه حمله شماره 2)

نیمه اول رئال

تصویر
اگر توجه کرده باشید در بیشتر حملات مهم رئال کریس نقش داشت گل رو هم که خودش ساخت و خودش هم زد البته نمایش خیره کننده ای نداشت ولی به هر حال تاثیر خودش رو گذاشت

نیمه دوم یوونتوس

تصویر
در این نیمه یوونتوس تونست بازی رو تا دقایق زیادی در دست بگیره و با اومدن زانتی و رفتن کامو به چپ این کمربند بیشتر تقویت شد و به خاطر همین یووه تونست موقعیت های بهتری نسبت به نیمه اول خلق کنه

از نکات جالب دیگه بازی چپ بازی کردن کامو بود که نشون داد توی هر دوسمت می تونه بسیار تاثیر گذار باشه
از تیم رئال بازی دیارا قابل توجه بود قدرت بدنی خوبی داره و همچنین کند هم نیست به خاطر همین تونسته بود یه برتری نسبی رو در مرکز زمین و در نیمه اول ایجاد کنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی