پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سویا-یوونتوس (جام صلح)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
90 پاسخ برای این موضوع

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال

نتيجه چي شد!؟

2-1 بردیم جزئیاتهم صفحه قبل نوشته شده!!!!

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

نتيجه چي شد!؟

ببخشید نتیجه ی چی؟
اگه بازی رو می گین 2-1
گل ها ما : یاکی و آمائوری
گل اونا : اسکیلاچی

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

نتيجه چي شد!؟

این بازی دوستانه بود و با حضور 5 یا6 بازیکن اصلی بازی کردیم و این بازیها را جدی نگیرید
تو ایتالیا میگویند تیمی که در مسابقات قبل از شروع فصل خیلی خوب بازی کنه تو لیگ موفق نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
در این که یوو خوب نبود فکر کنم همه موافق باشیم من فکر میکنم به کانا به چشم یه مدافع ذخیره طلایی نگاه کنیم خیی بهتره چون من فکر میکنم لگرو بسیار لایق تر هست برای بازی ! من دیشب بازی یاکوئینتا رو نپسندیدم نمیدونم چه اجباریه یاکی تو اون پست استفاده بشه اگر یادتون باشه رانیری هم خیلی ازش تو بال راست استفاده میکرد که یاکی اصلا بدرد این نقطه نمیخوره !!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام من واقعا از بچه ها تعجب میکنم شما چقدر انتظاراتتون بالاست مگه میشه تیمی که دو فصل بدترین بازیها رو ارائه میداد و سیستم خشک 4-4-2 رو بازی میکرد یکهو بیایم در عرض 10 20 جلسه تمرین بکنیمش سیستم شناور بارسلونایی ؟ اونم با کیا ؟ با بازیکن های ذخیرمون ؟!؟!!؟ به نظر من حالا حالاها نباید انتظار داشت یکهو اون سیستم خشک به فوتبال شناور تبدیل بشه ، حتی هفته های اول سری آ هم نباید همچین انتظاری داشت به نظر من این تیم از هفته ی 5 ام سری آ به بعد میتونه یه تیم شناور باشه بازی با سویا رو خیلی خوب دیدم ، چون تونستیم بازی رو ببریم و همین مهم بود ، مطمئنم با درایت چیرو میتونیم قهرمان بشیم ضمنا بعضی از دوستان در مورد نبود دیه گو سوال کردند که رضا در چند صفحه قبل مصاحبه چیرو رو گذاشت که گفته بود تا وقتی که به دیه گو احتیاجی نباشه بازیش نمیدم ، خوب ما که بازی دیشب رو برده بودیم ، پس بهش احتیاجی نبوده من فکر میکنم شما میتونید در مقابل رئال اولین بازی دیه گو رو ببینید در مورد پولسن هم بگم بیچاره رو چپ و راست قه.و.ه ای میکنند ، من جاش بودم سریعا یه تیم پیدا میکردم باتشکر

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
از نظر من تو دفاع بهترین بازیکن دیروز جاناتان زبینا بوود :yess:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
کیلینی و کانا دیشب خوب بودند کانا درسته اون بازیکن سال 2006 نیست ولی هنوز هم میشه روش حساب باز کرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
نکته مهم این بود که سویا میزبان بازی بود و واقعا نتیجه گرفتن جلوی چنین تیمی با بازیکن های ذخیره و مربی جدید واقعا کار سختی بود که فرارا انجام داد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
منظورتون رو از بازیکن های ذخیره نمی فهمم! فقط سه نفر در ترکیب اصلی نبودن!دیه گو و ملو و سیسوکو! دیه گو در ترکیب ۲-۴-۴ جایی نداره.فکر کنید یه روز این سه نفر مصدوم و محروم بشن,اون موقع باید بگیم ما با تیم ذخیره بازی می کنیم؟!

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال

منظورتون رو از بازیکن های ذخیره نمی فهمم!
فقط سه نفر در ترکیب اصلی نبودن!دیه گو و ملو و سیسوکو!
دیه گو در ترکیب ۲-۴-۴ جایی نداره.فکر کنید یه روز این سه نفر مصدوم و محروم بشن,اون موقع باید بگیم ما با تیم ذخیره بازی می کنیم؟!

پس بوفون و دچلیه چی؟؟
کامو هم فقط 30 دقیقه بود
یعنی 6 نفر از اصلی هامون نبودن(5 نفر کامل نبودن یک نفر هم 60 دقیقه نبود)

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
بابا اينقدر جوش نزنيد. كاري به بودن يا نبودن نفرات اصلي نداريم. تيم تازه دور هم جمع شده و بايد بعد از يه مدتي با هم مچ بشن ، با يكي دو بازي نميشه كه. ستاره ها كه تازه به اردو اومدن و چندتا بازيكن جديد هم بايد هماهنگ بشن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : -توی این بازی ذهنیت و روحیه پیروزی برای من خیلی اهمیت داشت و دوست داشتم در این بازی برنده باشیم.در نیمه اول اصلا خوب نبودیم و در نیمه دوم با اضافه کردن مهاجم بهتر شدیم چون فاصله تیم با مهاجم ها خیلی زیاد بود.اون چیزی که اهمیت داشت پیشرفت بود چون در حال حاضر فقط پیشرفت کردن برای ما اهمیت داره.الان به بازی رئال فکر نمی کنم، فقط پیشرفت، قدم به قدم. آمائوری: -خوشحالم که بهترین بازیکن زمین انتخاب شدم، بازی سختی بود و ما تونستیم پیروز باشیم و ازین بابت خوشحالم.دوست دارم با رئال بازی کنیم و به نظرم بازی جذابی از آب در بیاد. کیه لینی : -بازی دشواری بود، نیمه اول ما اصلا خوب نبودیم و فرارا راضی نبود، نیمه دوم حتی ما 4-3-3 بازی کردیم که بهش عادت نداشتیم و یکمی برامون سخت بود.اما با این حال موفق شدیم در نهایت پیروز بشیم.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
قطعا فرارا با توجه به داشته هاش سیستم بازی رو تعیین می کنه و دیشب به خاطر اینکه نه جووینکو نه دیگو اماده نبودند که پشت مهاجمین بازی کنند مجبور شد 4-4-2 رو انتخاب کنه که البته یاداور تیم رانیری بود یوونتوس واقعا زیر پرس کم میاره باید یه فکری بابت بازی سازی زیر فشار پرس تیم حریف بکنه وظیفه بازیسازی تو دفاع تیم معمولا به عهده مدافع های کناری تیم هستش که نه زبینا نه گریگرا این کاره نیستند برای همین من خیلی نگرانم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
تیم هم زیر فشار بدنسازی بوده البته . برای همین بدن ها کلا کشش نداشتن ! حتی الکس هم آماده نبود .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توی بازی مقابل نانسی هم نه جووینکو بود و نه دیه گو اما باز هم 2-1-3-4 بازی کرد! با بازی کردن ملو و سیسوکو تیم تا حد زیادی می تونه از زیر این فشار ها خارج میشه و فضای بیشتری به دفاع های کناری و بازیکن پشت مهامین داده میشه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تیم هم زیر فشار بدنسازی بوده البته .
برای همین بدن ها کلا کشش نداشتن ! حتی الکس هم آماده نبود .

به چشم نیومدن بازی الکس دو تا دلیلی داشت.
اول اینکه جای خوبی ازش استفاده نشد (مخصوصا در نیمه دوم)
بعد هم الکس توی دو بازی قبلی ۱۶۰ دقیقه بازی کرده بود اونم به عنوان بازیکن پشت مهاجم!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا تو مصاحبه اش با رسانه ها گفته : -در پایان نیمه اول به تیم گفتم ما داریم پیروز میشیم، بدون اینکه مستحق پیروز شدن باشیم.اما نیمه دوم کم کم شروع کردند به انجام کاری که ازشون خواسته بودم، مهاجم ها وظایفشون رو بهتر انجام دادند.افراد کناره بیشتر به محوطه نزدیک شدند و هافبک هم فشار آوردند تا به اونا کمک بشه. -من وقتی مربی یوونتوس شدم گفتم نمی خوام به یک سیستم پایبند باشم، برای همین امروز حتی با 3 مهاجم بازی کردیم. -(در مورد کارت قرمز آمائوری در بازی قبل) ما با هم صحبت کردیم و البته نیاز زیادی به صحبت نبود، چون آمائوری در حضور کل تیم به اشتباه خودش اعتراف کرد و معذرت خواهی کرد. -پیروزی برای من مهم بود، ما به اعتماد به نفس در شروع کار نیاز داشتیم.ما تلاش می کنیم جام رو ببریم، نه اینکه فقط نمایش خوبی داشته باشیم. -ما بازیکنان و ترکیب مناسبی داریم برای پست های مختلف، پس این وظیفه ی منه که بهترین حالت رو پیدا کنیم و یوونتوس قوی و قدرتمند بسازم. -=-=-=- یه خوبی فرارا اینه که وقتی تیم بد بازی می کنه، میگه بد بودیم ! ولی رانیری وقتی بد بودیم هیچوقت قبول نمی کرد که چندان جالب بازی نکردیم ! همیشه می گفت من به تیمم افتخار می کنم !

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

توی بازی مقابل نانسی هم نه جووینکو بود و نه دیه گو اما باز هم 2-1-3-4 بازی کرد!

با بازی کردن ملو و سیسوکو تیم تا حد زیادی می تونه از زیر این فشار ها خارج میشه و فضای بیشتری به دفاع های کناری و بازیکن پشت مهامین داده میشه.

خوب تو اون بازی ها الکس پشت دو مهاجم بازی کرد و فکر نکنم زیاد اونجا کارایی داشته باشه

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من یه ربع بازیو دیدم فقط! تو اون یه ربع، احساس کردم زبینا رو فرمه، خوب رو به جلو و سربالا بازی می کرد، تو کارای دفاعی هم بد نبود انصافا... هر چی بود، نسبت به بازیایی که فصل پیش ازش دیده بودم، خیـلی بهتر بود، و حتی من فکر کردم که شاید به گریگرا ارجحیت داشته باشه! بقیه ی بازیو بد بود یعنی که از گزینه های بدترین بازیکنه؟؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا حق زبینا نیست جز لیست بدترین بازیکن های زمین باشه !!!!!!! اگر خوب نبود به هیچ وجه بد هم نبود !! حداقل در مقابل گریگرا و مولینارو ، چندتا نفوذ بسیار موفق داشت که یکیش گل شد!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی