پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سویا-یوونتوس (جام صلح)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
90 پاسخ برای این موضوع

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
شرمنده دوستان که موجب ناراحتی شماها شدم من فقط سوال پرسیدم. راستی چند تا عکس از این بازی میزارید. ممنون

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال
در گروه 2 این بازی ها هم تیم LDU de Quito از الاتحاد 3-1 برد .

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
گلهای بازی

آمائوری http://www.mediafire.com/?uum4ndjjwy1

http://www.mediafire.com/?mwtjudvtej4 یاکویینتا

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بد بازي كردن طبيعيه ! هيچ تيمي تو اول فصل و تو دوران بدنسازي قشنگ و انعطاف پذير بازي نميكنه كه يووه دوميش باشه ! اينكه اگر اغلب بازيكنا آماده نبودن و بازي خوبي انجام ندادن دليلش اين هستش كه تيم تو تمرينات بدنسازي قرار داشته و تمرينات هم به تازگي شروع شده و اين بازي هم اولين بازي نيمه رسمي تيم بود اونم در برابر سويا كه يكي از تيمهاي خوب لاليگا هستش . كلاً اين نحوه بازي تو همه تيمها و تو اين مقطع از فصل طبيعيه و به زمان نياز داره . فعلاً يك ماهي ديگه تيم كار داره تا به شرايط مطلوب برسه ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نظر منم همینه این نشون دهنده اینه که تیم تمرینات سنگینی رو داشته مهم ترین نکته به نظر من اینه که فرارا نشون داده توی هر شرایطی نتیجه بازی رو به دست میاره تنها نکته مبهم تاکتیک مورد استفاده فراراست که باید دید چی در سر فرارا گذشته

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
به حرفهاي ماني اينو هم اضافه كنم كه هنوز تيم كامل نيست از لحاظ نفرات ! ديگو ، ملو ، جووينكو ، لگروتاليه و دچليه هنوز به تيم ملحق نشدن ، هر كدوم از اينها يه مهره تاثيرگذاره كه تو تاكتيك تيم نقش مهمي داره . كلاً خيلي تو اين مقطع از تيم توقع نداشته باشيد و منم نظرم همينه كه همين بردها براي روحيه بخشيدن به مجموعه كافيه تا با شروع رسمي فصل به شرايط مطلوبي برسيم .

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
جدا از یه ربع آخر که جونم داشت از دماغم میومد بیرون :-[ بقیه بازی اونقدرا که دوستان می گن بد نبود هنوز یه ماهه دیگه تا سری آ مونده من نمی دونم چرا اینقدر از زبینای بیچاره انتقاد می کنید اون که خوب بود این امتیازی که گل به بازیکنا داده
منینگر 8 ( واقعا عالی بود نشون داد که تیمی که دروازبان اولش بوفونه باید هم چنین دروازبان دومی داشته باشه :yess:) زبینا 7.5 (بله شما هم هی این طفلی رو مظلوم گیر آوردین بابا پاس گلش محشر بود :kiss2:) کاناوارو 6.5 ( خب فابیو در حد اون چیزی که قبلا ازش دیده بودیم نبود ولی من کاملا امیدوارم همون کانای 2005-2006 میشه :yes:) کلینی 7( خب بازم نسبت به خیلی مدافعا بهتره ولی کلا دفاع خوبی در حد همیشه ازش ندیدیم) گریگرا 6.5 ( من نمی دونم باز کی اینو راه داد تو زمین :grin: اه گاهی اوقات فکر می کنم فقط به خاطر رودرواسی با ندود نگهش داشتن اون گزارشگرو بگو میگه گریگرا بازیکن جوونیه :lol: که تو یووه کاملاد جا افتاده :121fs725372: ) زانتی 6.5 ( نمی دونم ولی زانتی همیشگی نبود) مارکیزیو 6 :rtfm: (یعنی چی شوت به اون قشنگی زد باید 0.5 امتیاز به خاطر همون شوتش می دادن :graduated: واقعا یاد شوتای ندودو واسم زنده کرد :cray: ولی خطایی که روش کارت گرفت الکی بود :yes:) تیاگو 7.5 راستش من تا حالا بازی تیاگو رو تو یوونتوس ندیدم :دی: چون حدود 2 ساله کلا 4-5 تا بازی بیشتر ندیدم :tired: ولی در کل خیلی بد نبوده :yes:) دلپیرو 7 :victory: (سانترش رو گل قشنگ بود ضربه آزادش گل نمی شد ولی بازم امیدوار کننده بود در کل دونده و با طراوت بود) آمائوری 7.5 ( خوب بود گل خوبی هم زد) یاکوئینتا 7 :goog: ( گلش خیلی قشنگ بودنمی دونم ولی یاکوئینتا و لگرو یا حتی زانتی بازیکنایی هستن که حتی بد بازی کردنشون هیچی از ارزششون پیش من کم نمی کنه :drill: )
در کل تیم خشن بازی کرد بابا 8 تا کارت زرد گرفتیم :diablo: یعنی چی؟ این گزارشگره هم واقعا رو اعصاب بودها :2mo5pow: من نمی دونم اولش که می گه شماره 8 رو یه بازیکنه جوون یووه داره (اصلا اسم کلودیو رو نمی دونه :treaten:) بعدش میگه قراره بدن به مارچونی :sick: اه تازه میگه شماره 5 ر. از زبینا گرفتن دادن به کاناوارو صاحب اصلیش!!! آخه مگه کانا شماره 28 نبود؟؟ :fighting29: خب برادر من نیا گزارش کن مگه مجبوری؟؟
چیرو رو هم که تا حدودی کوبید از بوفون بد گفت :2mo5pow: درضمن ایند شماره 11 آمائوری جیگر آدمو کباب می کنه به خصوص موقع گل یاکی که با هم دست به گردن کردن :cray:
8 هم خیلی به کلودیو میومد حالا خیلی نباید نا امید شد این بازی ها که چیزی رو مشخص نمی کنه :cap:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
نسیبه اسم گزارشگررو نمی دونی؟؟؟؟؟؟

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
عالی بود ولی بعضی وقتا..... الکس رو فک نمی کردم بازی کنه ولی بازی کرد خوب هم بازی کرد.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

نسیبه اسم گزارشگررو نمی دونی؟؟؟؟؟؟

چه می دونم ازآقای صالحی شنیدم که سیانکیه :sick:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
اه اه اه!!!!!اون همیشه چر تو پرت میگه ساعت 4:30 هم علیفرد بود اونم چرت و پرت میگفت!!!! متل این که خوابشون میومده!!!! :lol:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
بازی میلان و چلسی رو دادن به علی فرد؟ :sick:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
اره!!!!

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
شما دیدی؟؟؟؟

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
1- پست پیاپی ندین :dry: 2- ندیدم 3-اینجا باید درباره یووه سویا بحرفیم منم از پست الکیم عذر می خوام :sorry:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
چشم!!!!!! راستی ما قوی شدیم یا سویا ضعیف؟؟؟؟؟؟ ??? من نمیدونم چرا تو بازی دیشب 8 تا کارد زرد گرفتیم؟؟؟؟؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
فرارا یک هدف داشت اونم برد بود که به دست اورد نکته این بازی اماده بودن منینگر بود که خیال ما را این فصل با بودن جیجی و منینگر راحت خواهد بود در خط هافبک از بازیکنان ذخیره استفاده کردم و به خاطر همین نتوانستیم نبض بازی را در میانه زمین به دوست بیاوریم و به خاصر همین زیر فشار قرار گرفتیم فرارا میخواد تمام بازیکنان را محک بزنه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

چشم!!!!!!
راستی ما قوی شدیم یا سویا ضعیف؟؟؟؟؟؟ ???
من نمیدونم چرا تو بازی دیشب 8 تا کارد زرد گرفتیم؟؟؟؟؟

البته من یکی از کارت زرد ها یعنی اونی که به زبینا دادن رو الکی می دونم چون داور تحت فشار نیمکت سویا اونو داد و درمورد کارت کانا هم شک دارم :yes: ولی در کل تیم آشفته بود همش توپو دور می کردن خدا نکنه بشه مثل زمان کاپلو که هی 1-0 میبردیم :help: تیم نیاز داره حمله کنه اَه من دوست داشتم یعنی امیدوار بودم یووه دیگه اون بازی صرفا نتیجه گرا رو کنار بذار اونم با این دفاع کنار ها :2mo5pow:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نتيجه چي شد!؟

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
بازم خوب بود چون فرارا هنوز عادت نکرده به تیم برای همین هم این نتیجه ها به دست میاد!!!!!امیدوارم تو لیگ بهتر بازی کنیم!!! :fighting29:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی