پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سویا-یوونتوس (جام صلح)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
90 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تصویر

سویا-یوونتوس
ورزشگاه رامون سانچز
شنبه ۴ مرداد,ساعت ۱ بامداد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اولين بازي نيمه رسمي اين فصل . بازي چندان راحتي نخواهد بود و بايد ديد تو اولين محك جدي چيرو و تيم ، چه نتيجه اي بدست مياد .

با توجه به نرسيدن چند بازيكن مثل ملو و دچليه به مسابقات و احتمال بازي نكردن سبا و نيكولا لگرو ، من ترجيح ميدم فرداشب با اين تركيب به زمين بيايم :

بوفون

مولينارو كيليني كاناوارو زبينا

سيسوكو

ماركيزيو كامورانزي

دل پيرو

تره زگه ياكوئينتا

بعيد ميدونم ديگو رو از ابتدا تو زمين ببينيم .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اسم پولسن و آلمیرون برای جام صلح رد نشده اما این دو بازیکن تمریناتشون رو در تورین ادامه می دن. ملو و لگروتالیه و جووینکو هم همراه تیم به اسپانیا رفتن.دو بازیکن هم از جوانان در این بازی ها حضور دارن : مارونه و ایموبیله کلا ۲۶ نفر به اسپانیا رفتن اما اه احتمال زیاد یووه فقط می تونه اسم ۲۵ نفر رو برای این بازی ها رد کنه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
الان احتمالش هست برای این بازی ملو و دیگو بازی کنند یا نه ؟ خیلی دوست دارم ببینم این 2 تا در ترکیب یوو چطوری هستند

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولي بعيد ميدونم از ملو خيلي استفاده كنه ، يعني اصلاً مطمئن نيستم استفاده كنه ! به هر حال تمرين خاصي با تيم نداشته و بعيده خيلي روش حساب بشه . اما سبا و نيكولا احتمالاً از بازي يكشنبه ميتونن بازي كنن چون تازه به تمرينات اومدن و هماهنگ نيستن و در ضمن دوران بدنسازي خاصي رو هم پشت سر نذاشتن . ديگو هم كلاً با توجه به مصدوميت جزئي كه داره ، بودنش تو حاله اي از ابهامه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا در کنفراس خبری بازی فردا با سویا : -ما از 9 جولای که تمرینات شروع شد با جدیت درحال تلاش هستیم و می خواهیم یک "تیم" بسازیم.بازی با سویا یک تست سخت و خوبه که می تونیم بفهمیم در چه وضعی هستیم و چقدر پیشرفت کردیم.دیروز 3 بازیکن به ما اضافه شد، لگروتالیه جووینکو و ملو، ملو باید تمرینات بدنسازی انجام بده تا به فرم مناسب در بیاد. -توقعات از دیگو، ملو و کاناوارو خیلی زیاده، ولی من توقعم از "یوونتوس" زیاده.اول فصل میان سیاه و سفید پوشان همیشه سخت بوده (منظور من کاناوارو نیست البته) اما نباید انتظار ها رو از این 3 بازیکن زیاد کرد.نباید مسئولیت زیادی به دوش این بازیکنان گذاشته بشه تا بتونیم از حداکثر توانایی های اون ها استفاده کنیم. -دیگو امروز تمرینات با توپ رو شروع کرد و ما نمی خوایم خیلی عجله کنیم، بازی کردن دیگو بستگی به این داره که تا چقدر در این تورنمنت پیش بریم. -دعوت نشدن پولسن یک تصمیم فنی بود، پولسن خیلی حرفه ای با این قضیه برخورد کرد، اون به این مسئله توجه داره که می خواد در جام جهانی بازی کنه، و با توجه به ترافیک بازیکن در خط هافبک ممکنه از شرایط بازی دور بشه.اون در تورین تمرین می کنه تا تیم به تورین برگرده و دوباره به ما ملحق میشه. -راجب کاکارس گفته : در حال حاضر اون بازیکن یووه نیست، هست ؟ بهش گفتند قرارداد بسته به اسپانیایی جواب داده نه ! -سویا تیم خوبیه، یکی از دوستان نزدیک من تا همچین چند روز پیش در این تیم بود، مارسکا، اون راجب سویا با من حرف زده و من شناخت جزیی راجب این تیم دارم.در مورد بازی باید بگم هنوز تصمیم نگرفتم کیا بازی کنند، ولی ازونجایی که می خوام همه رو تست کنم جا برای همه هست. -بله من دوست دارم جلوی رئال بازی کنیم چون یعنی ما در گروه خودمون اول شدیم و می تونیم بازی های دیگه ای داشته باشیم.البته فردا نرید توی روزنامه ها بنویسید : Bring on rael madrid ! رئال هم پول زیادی خرج کرده و اگر تواناییشو رو داشتند باید گفت بهترین کار رو کردند.ولی منم با پلاتینی موافقم که تیم ها باید بالانس اقتصادی معینی داشته باشند. -تلاش برای بدنسازی و تمرینات ورزشی سخت نباید ما رو منحرف کنه از تمرینات اصلی، بله این مقطع بهترین موقع برای تمرین های بدنسازیه، ولی نباید از تمرینات تیمی و گروهی هم غافل بشیم.چون سبک بازی ما باید شکل بگیره تا قبل از شروع فصل.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
تاريخ دقيق بازي يوونتوس - سويا

خوب من يه اصلاحيه بدم.

تو تابلو اعلانات فروم ساعت رو اشتباه زده و امين هم تو پستش تاريخ رو اشتباه زده :دی:

بازي بامداد شنبه ، يعني جمعه كه شد شبش :grin: ساعت 01:00 و تاريخ 3 مرداد 88 برگزار خواهد شد :victory:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
وای پس از مدت ها 1 بازی یووه رو می تونیم ببینیم !!! خدا کنه بازگشت باشکوه و جالبی به تلویزیون داشته باشه یووه !!!! خبر دارید که حتما ساعت 1.05 دقیقه بامداد بازی رو پخش می کنند !!!! ********************* ببینیم خط دفاع چه کار می کنه امشب! واقعا بی صبرانه منتظر دیدن بازی ملو و دیگو هستم اما مشخصه که بازی نمی کنند !!!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بازم مصدومیت های کامو شروع شد واقعا دیگه خسته کننده شده فرارا باید یه فکری برای پرس شدید سویا بکنه بازی سازی از دفاع رسما تعطیل شده درسته یووه داره بازی دوستانه انجام میده ولی من تو این بازی فرقی با یوونتوس سال قبل ندیدم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
دفاع ناپسنده هنوز...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نمی دونم چرا فرارا با ترکیب 2-4-4 بازی کرد!انصافا این نیمه فقط یادآود یاد و خاطره رانیری بود!!پاس های بلند از میانه زمین برای آمائوری.گل هم که روی کرنر به ثمر رسید. واقعا بازی نکته خاضی نداشت! دقت پاس ها به شکل عجیبی پایین بود!تیاگو اینقدر پاس بد به دل پیرو داد که تا چند دقیقه بعد از حمله ها هم الکس داشت با تیاگو بحث می کرد! حدس می زنم و امیدوارم نیمه دوم سیستم بازی یووه عوض بشه.فرارا جلوی نانسی و چیسکو روما از سیستم اصلی خودش استفاده کرد اما اینجا رفته سراغ 2-4-4!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
تا زدم کانال 3 ، 1 سانتر و گل !!!!! اصلا شوکه شدم و می خندیدم !!!! شذوع خوبی بود ! اما بعدا بازی رو سویا در اختیار گرفت و فقط الکس 1 موقعیت داشت که خوب استفاده نکرد ! کلا یووه جالب بازی نکرد و بازهم در نبود ملو و دیگو که امیدمون برای بهبود بازی سازی هستند هیچ کسی نتونست درست تیم رو به زمین هدایت کنه !!!! کامورانسی هم که لنگه ! شروع کرد !!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال
بازم کامو مصدوم شد ! ---------------------------- هنوز نتونستم کاناوارو رو توی لباس یووه قبول کنم ! حس خوبی ندارم . فکر میکنم نیمه دوم فرارا باید تغییری در تیم بده چون مسلما با اومدن فابیانو کار یووه خیلی سخت میشه. ضمن اینکه کلا یووه بازی خوبی نکرد. البته این اولین بازی مهم و سخت دوستانه یوونتوس هست و مطمئنا به مرور بهتر میشه. آمائوری هم واقعا خوب داره گل میزنه، سال بعد اگه همینطوری کار کنه میتونه آقای گل بشه. در بازی های دوستانه که خوب گل زده. ضعف یووه در دو سمت خط دفاعی داره تیم رو نابود میکنه، گریگرا و زبینا هیچ کار مثبتی نداشتن. نگران کننده هست. امیدوارم در نیمه دوم یووه بازی خوبی رو به نمایش بزاره.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اين جام رو بدست بياريم ، يووه شروع توفاني خودش رو از همين الان شروع كنه. عالي ميشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اصلا راضی کننده نبود !!! همه چیز تکراری و خیلی بد بود !!! 4 - 4 - 2 واقعا به درد یووه نمی خوره ! هیچ فرقی با یوونتوس پارسال ندیدم حتی توی ارسال توپ ها ! انتظار دیگه ای داشتیم !!! دفاع فقط توپ دور می کنه و هافبک ها هم یا خطا می کنند یا لو می دن

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اين سرهنگ باز سوتي داد كه. مگه ماركيونني نرفته؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

اين سرهنگ باز سوتي داد كه.

مگه ماركيونني نرفته؟؟؟

سرهنگ نبود که !!! سیانکی بود

مارکیوونی عکس هم گرفته تو فلورانس

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بزرگ ترین پیروز این میدان فقط و فقط منینگر بود ! یعنی واقعا اگر تیم های بزرگ مشکل دروازه بان بزرگ داشته باشند می تونند روی دروازه بان اول روش حساب کنند !!!!! *********** نیمه دوم جالب تر از نیمه اول بود ! اما اصلا یووه هییییییییییییییییییییییییییییییچ گونه برنامه حساب شده ای برای حمله نداشت و یا ابزار لازمش رو نداشت ! **** ما آخر نفهمیدیم چیلینی مارچیونی یا کیلینی مارکیونی خودمون ؟!! ******** چه فازی می ده فینال این جام یووه رئال بشه ،باز یووه رئال و ستاره های میلیاردیش رو بترکونه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

چه فازی می ده فینال این جام یووه رئال بشه ،باز یووه رئال و ستاره های میلیاردیش رو بترکونه !

یووه و رئال اگر بیان بالا نیمه نهایی بهم می خورند.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
امیدوارم فرارا به اهدافش رسیده باشه واقعا تفاوتی با یوونتوس سال قبل نمی دیدم هیچ خلاقیتی و سرعتی توی تیم دیده نمی شد البته نیمه دوم بهتر از نیمه اول بود ولی زیاد امیدوار کننده نیود مشکل اصلی یووه بازی سازی از دفاع هستش که باید حل بشه حرکت زبینا سر گل دوم واقعا جالب بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی