پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیه نا-یوونتوس(هفته سی و هفتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
133 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
خیلی خوب شد که از این میلانیا عقب نیافتادیم.. سال دیگه هم اونیکی تیم میلانی رو می ترکونیم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خیلی خوب بود ! یووه خیلی عالی بازی رو نگه داشت و با پاسکاری و حوصله اجازه حمله به سیه نا رو نداد.جالب اینجا بود که یوونتوسی که نزدیک فکر کنم 3 ماه بود تو همه بازی ها گل خورده بود و اخیرا چند تا چند تا می خورد تو این بازی یادم نمیاد خطری روی دروازه اش ایجاد شده باشه.اصلا بوفون هیچ کار خاصی مجبور نشد توی بازی انجام بده.انسجام تیمی یووه عالی بود. تغییرات تاکتیکی تیم هم جالب بود و ذهن انعطاف پذیر مربیای یووه رو نشون میداد (من می دیدم مادولیانی خیلی گوش زمین با بازیکن ها حرف میزنه) یووه برای کنترل بازی و افزایش گردش توپ تعویض های انجام داد که تحت فشار سیه نا قرار نگیره که دقیقا همین هم شد و بازیکن سیه نا پا به توپ دستش رو برای هم تیمی هاش تکون می داد یعنی چیکار کنم ؟؟ برعکس این 2 ماه اخیر که اینقدر تحت فشار قرار می گرفتیم تا گل و گل ها رو بخوریم.فرارا تیکه 15-20 دقیقه انتهای بازی اینطوری بازی می کرد : کیه لینی--------لگروتالیه---------ملبرگ--------زبینا -------------------------------------------------------- --------------مارکیزیو---------پولسن----------------- -------------------------------------------------------- -----------------------ندود---------------------------- ------دلپیرو---------------------------کامو------------ -------------------------------------------------------- ------------------------ترزگه--------------------------- و دقیقا روی همین حالت بود که گل سوم دقیقه 89 زده شد،یه ارسال از سمت راست زمین به فضای خالی پشت مدافعا و دلپیرو از چپ به وسط زمین cut کرد و با توپ رفت تک به تک شد گل زد. بازی جالبی بود.یووه خیلی منسجم خیلی با حوصله و خیلی منظم بازی کرد و یه پیروزی پرگل و با ارزش رو بدست آورد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نیمه دوم یووه بیشتر بازی رو کنترل کرد.خیلی با حوصله مالکیت توپ رو دز اختیار گرفتت و فوق العاده منطقی دفاع کرد!بوفون حتی یکبار هم مجبور نشد عکس العمل جدی نشون بده. اگر ترزگه از ابتدا بازی می کرد مطمئنا با گل های بیشتری بازی رو می بردیم هر چند یوو کلا نیمه دوم آروم بازی کرد و تلاش زیادی برای گل زدن نکرد. بازی تیم فرارا خیلی حرفه ای تر از تیم رانیری بود,خیلی!به هر حال نمیشه با همین یک بازی در مورد فرارا نظر قطعی داد اما چیزی که کاملا مشهوده اینه که چیرو مربی گری رو خوب بلده و خیلی چیز ها از لیپی یاد گرفته مخصوصا دفاع کردن رو!

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
برد یووه مبارک بازی قشنگی بود الکس هم فوق العاده :love: بعد مدتها یووه اثری از اون تیم پراقتدارو نشون داد ;) فعلا

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
هفته دیگه هم با فیو یا مساوی میکنند یا میبازند تا یوو براحتی بره جای انها رو بگیره

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

نیمه دوم یووه بیشتر بازی رو کنترل کرد.خیلی با حوصله مالکیت توپ رو دز اختیار گرفتت و فوق العاده منطقی دفاع کرد!بوفون حتی یکبار هم مجبور نشد عکس العمل جدی نشون بده.
اگر ترزگه از ابتدا بازی می کرد مطمئنا با گل های بیشتری بازی رو می بردیم هر چند یوو کلا نیمه دوم آروم بازی کرد و تلاش زیادی برای گل زدن نکرد.

بازی تیم فرارا خیلی حرفه ای تر از تیم رانیری بود,خیلی!به هر حال نمیشه با همین یک بازی در مورد فرارا نظر قطعی داد اما چیزی که کاملا مشهوده اینه که چیرو مربی گری رو خوب بلده و خیلی چیز ها از لیپی یاد گرفته مخصوصا دفاع کردن رو!

حالا دفاع کردنش بماند.
همین که اون تیم لجام گسیخته در عرض یک هفته روحیه اش اینقدر عوض میشه و حوصله و میل به پیروزی تو تیم موج میزنه خیلی هنر بزرگیه.

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
پس معلوم شد که یوونتوس بردن رو فراموش نکرده !!!! آقایون خانوما همگی تبریک بعد از گمونم 7 تا بازی یووه پیروز شد.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

هفته دیگه هم با فیو یا مساوی میکنند یا میبازند تا یوو براحتی بره جای انها رو بگیره

فراموش نكن با لاتزيو داريم كه اين فصل دو شكست و يه مساوي باهاش داشتيم. ولي خودم نظرم روي برده :Juveflag:

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
جون هر چی مرده تو اون رای گیریه بالا کی به برد سیه نا رای داده ؟ هر کی هست بیاد بگه دمت گرم میخوایم بدونیم خیلی جالبه!!!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
روزبه! ;D

اقا من اشتباهی به برد سیه نا رای دادم چیکار میشه کرد حالا؟؟؟؟ :دی:

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب خداروشكر كه بالاخره رنگ برد رو ديديم.نكته‌ي مهم توي اين هفته باخت فيورنتينا و ميلان بود كه باعث شد براي رتبه‌ي دوم اميد بيشتري داشته باشيم تا با برد از لاتزيو بتونيم اميدوار باشيم ميلان از فيو ببازه و ما سوم بشيم. و از اون مهم تر هم باخت اينتر بود كه نشون داد تيمي بس سياسي هست كه با باختن به تيم هاي جدول توي جدول تاثير ميذاره...

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

جون هر چی مرده تو اون رای گیریه بالا کی به برد سیه نا رای داده ؟

هر کی هست بیاد بگه دمت گرم میخوایم بدونیم خیلی جالبه!!!!!

حواسش نبوده خودش گفت فكر كنم zirh بود

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من هم این برد رو تبریک می گم ! این جاست که معلوم می شه روحیه و تاکتیک چقدر مهمه !!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون 6 – زبینا 5/5 – لگروتالیه 5/5 – کیه لینی 7 – دچلیه 6 – کامورانزی 6 – زانتی 6 – مارکیزیو 5/6 – ندود 5/6 – دل پیرو 7 – یاکوئنتا 6 – فرارا 5/6

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
.«The emotions are very strong and intense, obviously different from the ones experienced before but I am happy and very motivated. With each day that passes I am finding it a bit easier».

The change on the bench came to match days before the end of the season and in addition to this the players knew Ferrara differently from being their coach: «I think I was very coherent in my words and I spoke very clearly to the team. As I said in the presentation press conference one must understand the difference between friendship and professionalism. There must be the right respect. I am very happy because I found very professional players who made themselves available immediately. During the training we were concentrated on our work. It was difficult to work on tactical things and drastically change this but I tried to work on the psychological aspect, on helping the players believe in themselves and on motivation. I wanted to show the players that they can achieve very much with very little effort. I saw the players gain motivation and I am happy about this. Probably in these months it was a mental condition that stopped us and therefore in this case I tried to work on this. We obviously also worked on tactics trying to find the right equilibrium, we worked on the defence but it is not like you have a medicine close at hand».
احساسات در این بازی بسیار قوی و شدید بود.و به شکلی کاملا مشهود با انچه پیش از این تجربه شده بود متفاوت بود اما من خوشحالم و بسیار پر انگیزه هستم هر روز که می گذرد برایم کمی راحت تر می شود.
من فکر میکنم در سخنانم بسیار منسجم و منطقی   بودم و کاملا واضح  با تیم صحبت کردم و  همانطور که در کنفرانس مطبوعاتی  گفته بودمم باید تفاوت بین حرفه ای گری و دوستی را فهمید. احترام صحیح و درست باید وجود داشته باشد.من خیلی خوشحالم چون بازیکنان حرفه ای را یافتم که خود را فورا اماده ( در دسترس) قرار دادند. در طول تمرینات ما روی کارمان تمرکز کرده بودیم   سخت بود که روی کارهای تاکتیکی کار کنیم و . . .  عوضش کنیم من سعی کردم روی جنبه روحی کارکنم  به بازیکنا کمک کنم که به خودشان اعتقاد داشته باشند و نیز روی انگیزه. من می خواستم به بازیکنان نشان دهم که  با تلاشی بسیار اندک دست اوردهای بزرگی می توانند داشته باشند من دیدم  که بازیکنان انگیزه کسب می کنند و من در این باره خوشحالم شاید در این ماه ها یک وضعیت(بد) ذهنی ما را متوقف کرد و به همین خاطر من روی این مسئله کار کردم.ما  به شکل مشهودی روی تاکتیک ها کار کردیم و داریم برای رسیدن به یک تعادل    مناسب تلاش می کنیم ما روی دفاع کار کردیم اما این مثل یک داروی دمدستی نیست . .
این بخشی ازسخنان چیرو جان بعد از بازی بود من کلمه drastically  رو پیدا نکردم تو دیک شرمنده

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
الان يووه سومي رو 100 درصد داره --يعني اگه امتيازها مساوي بشه تفاضل گل مهمه

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
چرا بازی رودر رو نیست؟

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بچه ها در مورد رده بندی ، برای تعیین تیم های دوم تا چهارم از تفاضل گل مثبت استفاده میشه و در صورتی که تیم اول و دوم هم امتیاز بازی ها رو به پایان برسانند برای مشخص شدن قهرمان با هم بازی (پلی اف) انجام میدهند... البته من این سیستم رو در گاتزتا دلو اسپورت دیدم در ابتدای فصل.

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
بردیممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم scarf:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
من که دوست دارم چیرو بمونه درسته با یک بازی نمیشه قضاوت کرد ولی گل نخوردن در یک بازی بعد گل خوردن در هفت بازی پیاپی هنر میخواد هر چی باشه چیرو فرزند باشگاه یووه محسوب میشه و اون تعصبی رو که نسبت به یووه داره در هر مربی نمیشه پیدا کرد نمونش رانیری برد و باخت یووه براش مهم نبود هیچ با حرف ها و تصمیمات اشتباه روی اعصاب هواداران راه میرفت.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی