پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیه نا-یوونتوس(هفته سی و هفتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
133 پاسخ برای این موضوع

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

روزبه! ;D

بخدا اشتباهی رای دادم ;D
:clap:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
گل سوم آفسايد نبود؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دلپیرو بعد از بازی گفته : رانیری دید خاصی به بازی ها داشت که من متوجه نمی شم و فقط خودش می تونه توضیح بده دلایل و استدلال هاشو.من نمی دونم چی بود ولی بهرحال خوشحالم که تونستم در اولین بازی فرارا 2 گل بزنم و بهش کمک کنم برای پیروزی. ازش پرسیدند که با فرارا هم در تیم ملی هم در یووه به عنوان یک دوست بوده همیشه، عجیب نیست که الان مربیش شده ؟ گفته : شاید اولش عجیب بود ولی در جلسه اول تمرینات فرارا خیلی قاطع و محکم وارد شد و به همین دلیل هیچ مشکلی بوجود نیومد.من هم سعی کردم تمام توانم رو بزارم و البته فرارا هم خیلی به من نیرو و امید مضاعفی داد.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام اول درخشش دوباره الکس رو تبریک میگم ، مشخص شد علت بازی نکردن الکس در زمان رانیری آمادگی نبود و همش بخاطر مغز نداشته رانیری بود البته یه چیزی که به محمد کردی هم گفتم اینجا بگم به نظر من همه چیز عین تیم رانیری بود ، حتی تعویض ها کپ رانیری بود ، پولسن رو به میدان آورد ، ترزگه رو دقیقه 81 وارد زمین کرد و از همه مهم تر به جیووینکو بازی نداد واقعا حیف جیووینکو که انقدر نامردی میشه در حقش ، به نظرم اگر این فصل بهش میدون داده میشد ، الان یکی از امید های تیم ملی ایتالیا بود واقعا نمیدونم دیگه بهرحال برد رو بهتون تبریک میگم در مورد سهمیه ایتالیا بگم که ایتالیا دو سهمیه مستقیم و دو سهمیه غیر مستقیم داره ، اگر یادتون باشه فصل پیش که یووه سوم شد ، مجبور شد با یه تیم مقدماتی بازی کنه ، فکر کنم اسمش آریتسون بود در مورد قانون ایتالیا هم بگم که وقتی دو تیم که رتبشون سرنوشت سازه با هم امتیاز مساوی داشته باشند ، یک بازی پلی آف با هم انجام میدم ، شاید برای رتبه دوم با سوم هم همچین کاری صورت بگیره ، چون بهرحال با هم متفاوته ، برای تیم قهرمان و تیم های سقوط کننده که اینکار صورت میگیره ولی برای تیم دوم با سوم رو نمیدونم باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه کمال امسال تازه این قانون اومده که تیمهای سوم انگلیس،ایتالیا،اسپانیا هم به طور مستقیم به لیگ قهرمانان صعود خواهند کرد............ یعنی پارسال چنین قانونی نبوده وتازه امسال یوفا تصویب کرده..............

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
یوفا اعلام کرد از فصل 2010-2009 لیگهای انگلستان و ایتالیا و اسپانیا سه سهمیه مستقیم و یک سهمیه در دور مقدماتی خواهند داشت .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام خوب با این اوصاف پس چرا ما داریم خودمونو خفه میکنیم دوم بشیم ؟ ;D یعنی دوم شدن خیلی با سوم شدن متفاوته ؟ امیدوارم تیم چهارم که میاد فیورنتینا باشه ، چون حداقل از جنوا قوی تره و آبرومون تو اروپا نمیره نمیدونم واقعا چرا هیچوقت یه تیم چهارم درست حسابی برای ایتالیا نرفته اروپا وقتی یووه نبود ، رم خیلی شاخ بازی در میاورد ولی وقتی یووه دوباره برگشت ، رم همون تیمی شد که مایه ی ننگ ایتالیا هست و سریع حذف میشه واقعا امیدوارم یه تیم چهارم درست حسابی توی ایتالیا ظهور کنه تا بتونیم یه نیمه نهایی کاملا ایتالیایی رو توی اروپا تجربه کنیم من که خیلی به فصل بعد امیدوارم با تشکر

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اگر زودتر مربی تعویض شده بود قهرمان میشدیم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
رضااااااااااااا دارم دیوونه میشم :( این هایلایتی که گرفتم خیلی بی کیفیته ، هر کاری کردم که تشخیص بدم پاس تک به تک رو کی به یاکوئینتا داد نتونستم اول حس کردم استیلش عین کریس زانتی هست و کار اونه ، بعد فکر کردم شاید مارکیزیو باشه جونه من بگو کی اون پاس رو به یاکوئینتا داد که یاکوئینتا تک به تک رو خراب کرد باتشکر

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

رضااااااااااااا
دارم دیوونه میشم :(
این هایلایتی که گرفتم خیلی بی کیفیته ، هر کاری کردم که تشخیص بدم پاس تک به تک رو کی به یاکوئینتا داد نتونستم
اول حس کردم استیلش عین کریس زانتی هست و کار اونه ، بعد فکر کردم شاید مارکیزیو باشه
جونه من بگو کی اون پاس رو به یاکوئینتا داد که یاکوئینتا تک به تک رو خراب کرد
باتشکر

سلام

زانتی پاس رو داد عزیزم .... :pleaseantry:

با تشکر :دی:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

سلام

زانتی پاس رو داد عزیزم .... :pleaseantry:

با تشکر :دی:

دمت گرم صدرا جان
خانواده ای رو از نگرانی در آوردی ;D
خدایی اگر این یکی رو هم مارکیزیو داده بود ، من دیگه پشتش بودم برای ترکیب ثابت ، چون واقعا یک گل که زد ، یک پاس گل که داد ، فقط مونده بود همین پاس
باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رضااااااااااااا
دارم دیوونه میشم :(
این هایلایتی که گرفتم خیلی بی کیفیته ، هر کاری کردم که تشخیص بدم پاس تک به تک رو کی به یاکوئینتا داد نتونستم
اول حس کردم استیلش عین کریس زانتی هست و کار اونه ، بعد فکر کردم شاید مارکیزیو باشه
جونه من بگو کی اون پاس رو به یاکوئینتا داد که یاکوئینتا تک به تک رو خراب کرد
باتشکر

یاکوینتا خیلی تک به تک خراب کرد :دی:
نمی دونم من،احتمالا همین زانتی بوده :دی:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نه بابا توی هایلایت فقط یه تک به تک به یاکوئینتا رسید که خراب کرد ، اینورشم الکس خالی بود و پاس نداد ، فهمیدی کدوم رو میگم ؟ منم حس میکنم خود زانتی هست ، چون استیلش کاملا شبیه زانتی بود به نظرم زانتی رو حتما باید نگه دارن ، چون خیلی بازیکن خوبیه ، سنشم بالا رفته و انتظار ثابت بودن نداره با تشکر

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
با چند روزی تاخیر این برد شیرین و دلچسب و به همه ی بیانکونری ها تبریک عرض می کنم این برد برای شروع فرارا عالی بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی