پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیه نا-یوونتوس(هفته سی و هفتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
133 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

تصویرتصویر

سیه نا-یوونتوس

یکشنبه سوم خرداد/24 می

ساعت 17:30 به وقت تهران

ورزشگاه آرتمیو فرانکی

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به امید خدا و با کمک خدا و غیره ان شا الله دیگه این بازی رو میبریم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چیرو ماکزیمم 3 جلسه تیم رو می تونه تمرین بده و بعد باید به سیه نا بره. فکر نمی کنم کار خاصی بتونه کنه،حتی اگر یووه بازنده بشه جای گله ای نیست از چیرو.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
چيرورو داريم غم نداريم . پرگلترين برد فصل يووه ميشه. :Juveflag:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شوکی که به تیم داده شود به تیم کمک زیادی میکنه که حداقل چهارم نشیم

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
دیگه این تیمرو نمی شه پیش بینی کرد فقد امید وارم دیگه حد اقل نبازه ببریم که 4م نشیم

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
:lol: همیشه تو رای تاپیکها برد یووه بالا بود , حالا اومده پایین ! من هم اشتباهی برد سیه نا رو زدم و فکر کردم برد یووه اس :lol: در هر صورت , برای اولین بار در طول فصل اشتیاقم برای دیدن بازی یووه همه جانبه هست , برعکس بازیهای قبل که بازیها رو فقط به خاطر یووه به جز رانیری دنبال میکردم. باید بازی جالبی باشه.انشاالله یووه پیروز میشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
همه چیز توی این بازی حول فرارا می چرخه و همه توجهات رو جلب می کنه !!! ترکیب فرارا دیدنیه :دی:

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
این جور که دوستان نوشته بودند فقط در سطح جوانان تیم مربی گری کرده .پس نمیشه گفت سیستم اصلیش چیه فکر کنم چون خودش هم گفته برای برد میاد از سه مهاجم و زوج همیشگی استفاده کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چیرو همیشه دستیار بوده.توی جوانان هم مسئول تیم بوده.و مربی نبوده.اما بهرحال با حدس هایی که زده میشه و باورهایی که از تفکرات تاکتیکیش هست احتمالا 4-2-3-1 بازی می کنه.من حدس می زنم ترکیب یووه این باشه : دچلیه کیه لینی لگروتالیه گریگرا زانتی مارکیزیو ندود کامورانزی دلپیرو ترزگه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

:lol:

همیشه تو رای تاپیکها برد یووه بالا بود , حالا اومده پایین ! من هم اشتباهی برد سیه نا رو زدم و فکر کردم برد یووه اس :lol:

تو تاپیکایی که من برای مسابقات باز کردم بر اساس میزبان بودن یک تیم،گزینه ی برد اون تیم رو بالاتر قرار دادم.
===================================================================
نمیدونم چیرو میخواد چی کار کنه یا با چه سیستمی بازی کنه.فقط امیدوارم هر چی میشه این بازی رو ببریم

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
دوستان من آدم خرافاتی نیستم و به اصل انرژی مثبت و منفی اعتقاد دارم این بازیهای اخیر که میباختیم یا مساوی میشد بیشترش به خاطر آرزوی باخت یا پیروز نشدن یوونتوس از سوی هوادارها بود که رانیری برکنار بشه.حالا هم که خدا رو شکر برکنار شد همه دوست دارند یووه ببره و انرژی مثبت پشت تیمه.من مطمونم به دلایل روانشناسی یووه 2 تا بازی رو میبره حتی احتمال میدم میلان حداقل از 2تا بازی که با رم تو سن سیرو داره و فیورنتینا تو زمین حریف امتیاز از دست میده و ما دوم میشیم.ولی خداییش ما لایقتر از میلان هستیم به رده دوم این هم ترکیب یووه از دید من: بوفون ده چلیه کیلینی لگروتالیه زبینا تیاگو زانتی ندود کامورانزی دل پیرو یاکوئینتا

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
بوفون دچلیه کیلینی ملبرگ گریگرا مارکیزیو زانتی جووینکو کامورانزی دلپیرو آمائوری

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همونطور كه رضا هم گفت نبايد از فرارا توقع كار تاكتيكي داشته باشيم يا مثلاً يه تغيير چشمگير ، البته منم حدس ميزنم كه يه تغيرات جزيي ايجاد بشه و با توجه به تجربه چيرو در تيم ملي كه با سيستمهاي 4-3-2-1 يا 4-2-3-1 بازي ميكنن هيچ بعيد نيست اين سيستمها رو استفاده كنه . بزرگترين نقطه مثبت اومدن فرارا مسائل روحي و رواني هستش كه خيلي تاثير گذار خواهد بود .

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
و مخصوصا احتمال اینکه دیگه خبری از پولسن نباشه و همینطور ترزگه هم فیکس باشه خیلیه .

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
اصلا مشکل نداشت یووه این رانیریه خود درگیری داشت واسه یووه مشکل میتراشید بیخود و بیجهت تعویض میکرد

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

همونطور كه رضا هم گفت نبايد از فرارا توقع كار تاكتيكي داشته باشيم يا مثلاً يه تغيير چشمگير ، البته منم حدس ميزنم كه يه تغيرات جزيي ايجاد بشه و با توجه به تجربه چيرو در تيم ملي كه با سيستمهاي 4-3-2-1 يا 4-2-3-1 بازي ميكنن هيچ بعيد نيست اين سيستمها رو استفاده كنه . بزرگترين نقطه مثبت اومدن فرارا مسائل روحي و رواني هستش كه خيلي تاثير گذار خواهد بود .

دقیقا بابک! دقیقا! منم فکر می کنم که اومدن چیرو و اخراج رانیری یه شوک روحیِ ـِـ + به تیم وارد کرده، و شدیدا به این بازی امیدوارم!
من بعید می دونم 4-3-2-1 بچینه! فکر نمی کنم یهو بیاد سیستم رو تغییر بده به این صورت! ولی خب، 4-2-3-1 محتمل تره!! تو اون سیستمی که رضا گذاشته، مارکیزیو می تونه هر از گاهی بیاد جلو. ضمن اینکه من احتمال می دم تو خیلی از دقایق بازی هم با دو تا فوروارد بازی کنیم، یعنی الکس در کنار ترز، نه پشت سرش صرفا! من خودم به شخصه ترجیه می دم الکس کنار ترز باشه، تا پشت سرش! هر چند که ترزگه به عنوان مهاجم نوک فوق العاده است با توجه به سرعت، دقت و ضربه سراش، ولی اگه قراره با این سیستم بازی شه، کسی که باید پشت سرش باشه جووینکوئه، نه الکس!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
به جرئت می تونم بگم واسه دیدن این بازی همون قدر اشتیاق دارم که واسه دیدن بازی میلان یووه فینال چمپیونز لیگ داشتم به امید برد یوونتوس همیشه محبوب

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اولین جلسه تمرین بازی با سیه نا با حضور فرارا برگزار شد که فرارا ابتدا 20 دقیقه برای تیم صحبت کرد و بعد تمرینات شروع شد.فرارا تقریبا کل کادر فنی رو تغییر داده و مادالونی از باشگاه جوانان هم آورده به عنوان کمک مربی.تمرینات بیشتر کار با توپ و تمرین با توپ به کمک وسایل،دویدن و حرکات ورزشی بوده. در ضمن فرارا تیم رو به 2 قسمت تقسیم کرد که با هم مینی-مچ بازی کنند دلپیرو-ترزگه رو زوج خط حمله ی یکی از تیم ها گذاشت.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

اولین جلسه تمرین بازی با سیه نا با حضور فرارا برگزار شد که فرارا ابتدا 20 دقیقه برای تیم صحبت کرد و بعد تمرینات شروع شد.فرارا تقریبا کل کادر فنی رو تغییر داده و مادالونی از باشگاه جوانان هم آورده به عنوان کمک مربی.تمرینات بیشتر کار با توپ و تمرین با توپ به کمک وسایل،دویدن و حرکات ورزشی بوده.

در ضمن فرارا تیم رو به 2 قسمت تقسیم کرد که با هم مینی-مچ بازی کنند دلپیرو-ترزگه رو زوج خط حمله ی یکی از تیم ها گذاشت.

قربونش برم ! چقدر این چیرو باحال و عالیه , فهم رو داشته باش , موفق ترین خط حمله فصل رو میذاره کنار هم تا به احتمال زیاد دوباره اون خط حمله رو احیا کنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی