پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان-یوونتوس(هفته سی و پنجم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اصلا این بازی بحث نداره به خدا یووه به مساوی راضی بود و گرفت و تموم شد !!!! هیچ حرف دیگه ای نمی مونه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

فصل ۲۰۰۵-۲۰۰۶ روی ضربه آزاد گل زد ...

هیچ دلیلی برای بازی نکردن جووینکو و روی نیمکت بودن دل پیرو تا دقیقه ۷۵ پیدا نمی کنم!رانیری چند بار باید آمائوری و یاکوئینتا رو کنار هم بازی بده تا متوجه بشه موفق به کاری نمیشن؟! فصل پیش هم تا هفته ۶ همین کار رو با ترزگه و یاکوئینتا انجام داد و دید که نتیجه نمی ده.

به کیمنتی منم بلدم کاشته بزنم منظور من بوفون بود ;)

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من به عنوان یک یوونتوسی اصیل این رو وظیفه خودم میدونستم که 90 دقیقه فقط خوار مادر رانیری رو مورد عنایت قرار بدم.... حرف خاصی نمیشه زد همه چیز مثل یه شوی زنده بود...گویا و پر معنی.... داشتم می پوکیدم ... از لحظه ای که الکس رو روی نیمکت دیدم.... دادش 8 ساله کوچیک من بغل دستم نشسته بود که بازی دلپیرو رو ببینه... وقتی فهمید الکس بازی نمیکنه... گفت : پس چرا دلپیرو نیست؟؟؟!! حتی یه بچه 8 ساله هم میدونه که تو یه همچین بازی حساسی دلپیروی کبیر در 600 مین بازیش نباید روی نیمکت بشیه....

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال

باید می بردیم میلان رو !

بازی با "روحیه بازنده" یعنی همین.یعنی راضی بودن به تساوی در حالی که میشه پیروز شد.

آخه چرا اینطوری شده
:2mo5pow:

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

باید می بردیم میلان رو !

اواخر بازی پولسن و کامورانزی رفته بودن تو یه محوطه کاملا خالی و پاسکاری می کردند ! جای اینکه به این میلان 10 نفره و باز حمله کنند.فقط یه نفر اون جلوئه ! الکس صاحب توپ میشه "هیچکس" حتی تو زمین میلان نیست ! مجبوره توپ رو ببره به کناره ها تا کسی بیاد... بازی با "روحیه بازنده" یعنی همین.یعنی راضی بودن به تساوی در حالی که میشه پیروز شد.

رضا تو هم که بعد هر بازی میای میگی باید میبردیم ...... ولی نبردیم :دی:

اگه این جوری بود که ما همه رو برده بودیم تا حالا ...... لچه _ سمپدوریا _ کیوو (الاف ما رو تو بحران برد ... :دی:) _رجینا_کالیاری _ ...... :yes: BUT ................ :دی:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

ولی یه نکته هست:دو ساله برگشتیم به سری آ هنوز به میلان نباختیم.
بازم تو این همه مصیبت دلگرم کنندس.

رسمیش آره اما همین اول فصل بود باختیم فکر کنم پاسکوآتو گلمون رو زد یا اسپوزیتو یادم نیست اما میدونم باختیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رضا تو هم که بعد هر بازی میای میگی باید میبردیم ...... ولی نبردیم :دی:

اگه این جوری بود که ما همه رو برده بودیم تا حالا ...... لچه _ سمپدوریا _ کیوو (الاف ما رو تو بحران برد ... :دی:) _رجینا_کالیاری _ ...... :yes: BUT ................ :دی:

منظورت رو نمی فهمم.

4 امتیاز از میلان عقبیم،میلان 10 نفره است.چرا بازیکنا باید وقت کشی کنند تا بازی تمام شه ؟ درحالی که میلان رو میشد راحت شکست داد.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
میتونستیم نتیجه ای بهتر از رفت رو رقم بزنیم اما این کار به کمی هوش و نترسیدن مربی نیاز داره من واقعا نمیدونم دلیل ترس رانیری چیه !!!! (سن بالای دفاعهای میلان-ضعف دروازه بان- بازی دادن به الکس و سبا و ...... ) همه ی این موارد برای یوونتوس یک امتیاز محسوب میشه بازی امروز اثبات ترسو بودن رانیری بود .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
روحیه یوونتوسی و یوونتوسی بودن رو در تیم کشتن... چرا یوونتوس باید 90 دقیقا جلوی میلان بیاد دفاع کنه که مساوی بگیره....؟؟؟

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
در مورد نیمکت نشینی بازیکنان توانمند از سوی رانیری فقط میشه اینو گفت که = خدایا مخواه که گدا پادشاه شود ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
Ranieri: I'm very satisfied گفته خیلی راضی ام !!! دلیل بازی یاکوینتا و آمائوری هم گفته : آمائوری می تونه توپ رو نگه داره و یاکوینتا می تونه در فضاها حرکت کنه.راجب بازی ندادن ترزگه هم گفته منتظرم به شرایط خوبش برگرده. !!!!! (2 ماهه بازیش نداده ! احتمالا منتظره برای بازی های دوستانه تابستون می خواد ازش استفاده کنه !!!) گفته یک یوونتوس خوب و منظم رو دیدیم و تونستیم به شرایط خوبمون برگردیم !!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
واقعا رانیری تموم شده با این حرفاش دیگه میشه مطمئن شد یاد مربی های ایرانی میوفتم حرفاشو می شنوم من جای رانیری بودم خودم رو ضایع نمی کردم نمی دونم به چی فکر می کنه که استعفا نمی ده

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
[quote author=Reza link=topic=1767.msg144001#msg144001 date=1241989461]
Ranieri: I'm very satisfied

چطور خجالت نمیکشه :2mo5pow:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
بازیکنا اصلا انگیزه برد نداشتن وظیفه یه مربی اینه که شور و اشتیاق جنگندگی و حمله رو به تیم بده وقتی الکس اومد تو بازی تیم روحیه گرفت اما اومدن زبینا هیچ توجیهی نداشت اگه جووینکو میومد با انگیزه یاکوئینا و تازه نفس بودن الکس و پبر بودن مدافعای میلان یووه راحت می تونست بازی رو تحت اختیار بگیره و میلان و له کنه اینزاگی و بکام از مبلان بیرون اومدن میلان خلع سلاح شده بود راحت می شد با یه بازیکن سرعتی و با قدرت سرزنی کیه لینی و نیکولا راحت به میلان گل زد . واقعا افسوس که رانیه ری مربیمونه :fighting29: فعلا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رسمیش آره اما همین اول فصل بود باختیم فکر کنم پاسکوآتو گلمون رو زد یا اسپوزیتو یادم نیست اما میدونم باختیم

آخرین باخت رسمی یووه به میلان اکتبر 2005 بود.اون باخت 3-1 با درخشش کیمنتی !
و البته تنها باخت اون فصلمون بود !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
امشب يه پست جديد در فوتبال كشف شد يكم هافبك ، يكم پيستون و يكم بال اين پست رو كه رانيري به فوتبال هديه داد بازيكني بازي كرد كه هميشه توي پست خودش هم يك ربع آخر رو كم مياره من واقعا ً متوجه چند تا مساله نشدم بيرون نشستن الكس و جووينكو ، دچليه در سمت راست دفاعي ، خالي گذاشتن سمت چپ هجومي و ... واقعا ً جووينكو انقدر نااميد كننده بوده كه رانيري حاضر شد 90 دقيقه ماركيوني رو سمت راست بزاره ؟ راستي داور بازي يكي از يول ترين داورايي بود كه به عمرم ديدم بنده خدا عمدي توي كارش نبود ولي من احساس كردم تا امشب بازي فوتبال نديده بود خطاهايي رو مي گرفت كه شايد يه داور كشتي هم توي اين مسابقه نمي گرفت خطاهايي رو نمي گرفت كه مطمئنا ً يه داور بدمينتون هم خطا مي دونست خطاي ساده پولسن رو كارت زرد داد ولي اون خطاي وحشيانه آمبروزيني روي كامورانزي رو تذكر هم نداد راستي از مالديني همچين حركتي بعيد بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حزکت مالدینی جزو عجایب این بازی بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوونتوس به این بازی به رکورد 7 بازی بدون پیروزی رسید که رکورد ناکامی یوونتوسه و در 20 سال گذشته یوونتوس بی سابقه است.با یک بازی بدون پیروزی دیگه رانیری می تونه رکورد جدیدی در یوونتوس ثبت کنه،یعنی بیش از 2 ماه نداشتن پیروزی.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون 6 – گریگرا 6 – لگروتالیه 5/6 – کیه لینی 5/6 – دچلیه 6 ( زبینا 6 )- کامورانزی 5/6 – زانتی 5/6 – پولسن 6 – مارکیونی 5/5 – یاکوئنتا 7 – امائوری 6 ( دل پیرو 6 )

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

حزکت مالدینی جزو عجایب این بازی بود

آره منم تعجب كردم، يقه كيليني رو گرفته بود و ول نمي كرد. خداييش كيليني خوب حركتي كرد... اول دو دستاش رو گرفته بود كه يقه رو ول كنه ، ديد ول كن نيست حلش داد تا وا كنه اون دستاشو...

آخه كيليني كاري نكرده بود كه ، توپي كه اوت رفته بود رو داور كرنر گرفت، به همين دليل جورجو داشت اعتراض مي كرد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی