پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان-یوونتوس(هفته سی و پنجم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

تصویر تصویر

میلان-یوونتوس

یکشنبه 10می/20 اردیبهشت

ساعت23 به وقت تهران

ورزشگاه سن سیرو

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بد بختنانه این بازی هیچ تغییری در جدول ایجاد نمیکند.............................. و من امید زیادی برای برد نمیبینم..................

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بد بختی اینجاس که ندود رو هم توی این بازی نداریم !!! ملبرگ و ندود محرومان یووه هستند و مصدومان هم که همه می دونید !!! خدا رو شکر کیه لینی به بازی می رسه !!! توی میلان هم همه هستند و محروم و مصدوم جدیدی ندارن !!! اگه این بازی رو ببریم می شه به دومی امید داشت چون میلان بعد از یووه با اودینزه - رم و فیورنتینا بازی داره

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
اول یک چیز بگم که چرا اکثرا نظری که میدن از روی تعصب نه منطق و شرایط کنونی آخه شما چطور تصور میکنید ما با این یووه خسته بی روحییه متزلزل پر مصدوم و محروم و مربی کم دانشی مثل رانیری بتونیم تو سنسیرو میلان ببریم وقتی تیمهای ضعیفتر از اون نمیتونیم ببریم اگه قرار بود یووه تو نیوکمپ با بارسلونا هم بازی کنه باز همه میزدند برد ییوه. به نظر خودم مساوی بهترین نتیجه هم از میلان نمیبازیم و آبرومون نمیره و هم این مربی احمق یک قدم دیگه به سمت در بیرون باشگاه هدایت میکنیم.تو زندگیم هیچ وقت نشده بود که برای نتیجه باخت یا تساوی یووه خوشحال بشم فقط موندم پولسن و زانتی پیر اون وسط قرلره چه مانورهای باشکوهی بدند.بیچاره دلم برای ندود میسوزه که چرا تو این جو بد و غیر یکدل باید برای همیشه کفشاشو آویزون کنه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من نمیدونم ولی خیلی مطمئنم که این بازی هم مساوی هست........................

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال

من نمیدونم ولی خیلی مطمئنم که این بازی هم مساوی هست........................

اگه رانیری بتونه مساوی بگیره ...

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
به نظرم این بازی باز میتونه نقطه برگشتمون باشه... همونطور که بعد از بازی با رئال از بحران در اومدیم...

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال

به نظرم این بازی باز میتونه نقطه برگشتمون باشه...
همونطور که بعد از بازی با رئال از بحران در اومدیم...

یعنی رانیری رو یه فصل دیگه هم تحمل کنیم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
من از همون اولم گفتم 1 فصل دیگه جا داره... این فصل بدنسازی تیم داغون بود این همه مصدوم داشتیم...بازیکن هم که به اونصورت نداشتیم... من امید دارم که فصل جدید با بدنسازی بهتر و جذب چندتا بازیکن مناسب فصلی بهتر داشته باشیم با همین رانیری...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
امید به برد نداشته باشید...................فقط امید به اخراج رانیری داشته باشید.................

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
انگار فراموش کردین این یه بازیه حیثیتی هست ! یعنی فقط برد ! بازیکنها که آماده هستن و مصدومی نداریم که مهم باشه ! ( اگر مارکیزیو و یاکوئینتا آماده بشن عالی میشه ) امیدوارم دوباره رانیری به مغز مبارکش حرکات و تعویضهای عجیب خطور نکنه !!!! من که هیچ امیدی به رانیری ندارم , تنها امیدم به خدا و بازیکنهاس , چون اصلا دوست ندارم شخصیت یووه بیشتر از این تحقیر بشه. زنده باد یوونتوس scarf: (به جز رانیری :sick: )

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
من اصلا حاضر نیستم که یووه ببازه تا رانیری برکنار شه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این می تونست آخرین بازی مهم و بزرگ ندود باشه ولی ندود محرومه.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
بچه ها به نظر شما بعد اخراج رانیری بهترین گزینه کی میتونه باشه؟ به نظر من آنتونیو کونته بهتر از بقیست کسی درباره گاسپرینی اطلاعاتی داره؟ من فکر کنم با هر نتیجه ای جلوی میلان به غیر از برد رانیری پس از بازی یا استعفا میده یا برکنار میشه به نظر من ندود بایستی فصل پیش خداحافظی میکرد اینطوری این روزهای ناراحت کننده رو نمیدید

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
امیدوارم با این وضعیت سیاه یوونتوس و شرایط افتضاح روحی بازیکنان و مشکلات متعددی که این چند وقت و مخصوصا در بازی با لچه برامون پی امد........... ال کلاسیکو برای ما تکرار نشه................................

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

امیدوارم با این وضعیت سیاه یوونتوس و شرایط افتضاح روحی بازیکنان و مشکلات متعددی که این چند وقت و مخصوصا در بازی با لچه برامون پی امد...........

ال کلاسیکو برای ما تکرار نشه................................

ما بازی رفت یه ال کلاسیکو رقم زدیم بعدشم یوونتوس تیمی نیستش که 6تایی بشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
قطعاً هر بیانکونری دوست داره یووه پیروز باشه اما من اصلاً دوست ندارم در صورت پیروزی رانیری ابقا بشه و حتی اگر مثل چند بازی اخیر 3-4 گل هم بهشون زدیم باید در پایان فصل کلودیو بره تا یووه با آوردن مربی جدید و یه تفکر جدید دگرگون بشه . اگر قرار باشه با پیروزی جلوی میلان ، رانیری ابقا بشه من یکی حاضرم ببازیم چون دوست ندارم فصل بعد رو از دست بدیم ! به هر حال بازی سختی رو داریم و امیدوارم پیروز بشیم ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی من می خوام میلان رو ببریم ! نمی تونم یووه رو نگاه کنم و بخوام برنده نشه،اون مقابل میلان !

پس بهتره یه بار دیگه ازین غول بترسند که خیلی آمادست :

[img width=480 height=336]http://images.dailyradar.com/media/uploads/ballhype/story_large/2008/12/15/amauri_celeb_milan.jpg[/img]

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
فکر نمی کنم در صورت بردن این بازی هم رانیری ابقا بشه ولی اگه قرار بر این باشه من یکی که اصلا دلم نمی خواد یووه برنده بشه چون باید بهای بزرگی رو بابتش بپردازیم پیروزی در این بازی یعنی تباه شدن فصل بعدی هرچند که یک بیانکونری هیچ وقت از ته دل راضی به باخت تیمش نیست حتی در شرایطی بدتر از این

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
رانیری تو یووه به بن بست رسیده با این وضعیت بردن نو سن سیرو خیلی مشکله شاید هم ببریم که اگه بردیم بدونین با غیرت بازیکنان یووه بردیم نه با تفکر رانیری یعنی میشه یووه هم یه روز مثل بارسلون بازی کنه؟؟؟؟؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی