پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان-یوونتوس(هفته سی و پنجم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
خیابانی رو دیدید چی گفت؟ پولسن در نبود ندود (!!!) داره تیم رو اداره میکنه.. اول که فرق هافبک دفاعی و هافبک نفوذی رو نمی دونه، بعد هم تیم داری رو به سبک پولسن نمی پسندم.. بهترین بازیکنهای یوونتوس 100% کامرانزی و یاکوینتا بودند.. دلپیرو خوب بازی کرد. کیه لینی و لگروتالیه هم خوب بودند.. در کل نتیجه خوبی به حساب میامد..

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
این رانیری فکر نکنم خودشم بدونه داره چیکار میکنه! این شاس مغز دلیل اینکه یه دفاع اضافه کرد رو نفهمیدم! این دیوانه برای چی سبا رو نیاورد؟! و باز هم یه نتیجه دیگه و همچنان بدون برد! فکر میکنم نزدیک به 2 ماه یا شاید هم بیشتره که هیچ بازی رو نبردیم! ---------- باز هم اون زن رو دقیقه 84 نشون داد! واقعاً زن دیوید بکامه؟

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

خاک بر سر اون خری که ایستگاهی زد.. اگه الکس بود این گل میشد.. ولی الان نه تنها گل نشد توی ضد حمله تو موقعیت 6 به 3 خاک بر سر مدافعان عقب مونده گل خوردن..

عزیز اون که تقصیر مدافعان نبود !!!!!

امبروسینی میخواد شوت بزنه ..... توپ به پاش نمیچسبه و اتفاقا تبدیل میشه به گل !!!!

تنها نکته ای که این بازی داشت این بود که رانیری فقط و فقط یه تساوی از این دیدار میخواست !!!!!

پولسن هم که مشکله ذهنی داره و نمیدونه باید کی چی کار کنه !!!

GET OUT Losser

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

باز هم اون زن رو دقیقه 84 نشون داد!
واقعاً زن دیوید بکامه؟

نگو که ویکتوریا ادامز رو نمیشناسی!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی رو میشد برد ! یعنی با یه بازی متفاوت از اییییییییین همه فضا میشد خیلی استفاده کرد ! ولی کل فضاها رو بیخیال میشدن و ارسال پشت مدافع انجام می دادند ! البته با این بازی ما میلان هم می تونست برنده باشه براحتی اگر بهتر از موقعیت هاشون استفاده می کردند. در کل از نظر کیفیتی بازی خیلی خوبی نبود.خندم میگیره از رانیری که حتی با وجود نبود ندود حتی 1 دقیقه به سبا بازی نداد.مارکیونی چه گلی به سر تیم زد ؟ چه حرکت مثبتی انجام داد یا اصلا کجای بازی بود ؟ جز 1 بار اول بازی که دریبل زد چه کار کرد ؟ پولسن نسبت به بازی های قبلش بهتر بود ولی ایجاد ضد-حمله های حریف رو هنوز در دستور کار خودش داشت و این بازی هم پاس های قشنگی می داد به میلانی ها.پولسن و زانتی طبق دستور تاکتیکی تیم باید توپ میگرفت و می نداختند رو دروازه و 90 دقیقه به جای استفاده از فضاهای زیادی که میلان بعد از حملاتش در اختیار یووه می ذاشت اینکارو انجام دادند.در صورتی که جای اینکه مارکیونی توی بازی محو بشه سبا بازی می کرد میشد از اطراف خیلی بهتر نفوذ کرد. در ضمن 2 صحنه مشکوک به پنالتی برای میلان بود که یکیش به هیچ وجه پنالتی نبود(رونالدینیو) و دومیش به نظر پنالتی میومد(روی پاتو). خوب ببینیم نوار بازی های بدون پیروزی یووه تا کجا ادامه داره،تا الان میشه 57 روز و اگر هفته دیگه پیروز نشیم از 2 ماه رد میشیم !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
از دقیقه یک بازی فقط به رانیری فحش می دادم! ۱۵ دقیقه آخر واقعا خجالت آور بود!یوونتوس در مقابل میلان ده نفره حتی حمله هم نمی کرد!اون صحنه ای که توی وقت های تلف شده الکس با سرعت رفت به سمت مرکز دفاع میلان و هیچکس تا شعاع ۲۰ متریش هم نبود واقعا احساس کردم یه تیم ته جدولی هستیم!چرا یوونتوس نباید مقابل یه تیم ده نفره حمله کنه؟!بوفون توپ رو می گرفت و با مکث کامل و سر فرصت بازی رو شروع می کرد!کاملا مشخص بود برنامه یووه نگه داشتن یک امتیاز بود. دل پیرو چرا باید دقیقه ۷۵ توی همچین بازی ای به زمین بیاد؟! اونم زمانی که پر از انرژی و انگیزه هست! (ششصدمین بازیش برای یووه بود و همین چند روز پیش هم فرزند دومش به دنیا آومد) چرا مارکیونی باید تا آخر بازی سمت چپ بازی کنه و حتی برای پنج دقیقه جاش رو به جووینکو نده؟! به خدا نمی فهمم چی تو سر رانیری می گذره!جدا یوونتوس رو در حدی نمی بینه که بتونه میلان ده نفره رو توی سن سیرو شکست بده؟! اگر اینطوره بهتره هر چه زودتر گورشو گم کنه! این بود شوق و اشتیاق و انگیزه یوونتوس برای رویارویی با میلان؟! یوونتوسی ها به اندازه گرفتن یه مساوی انگیزه داشتن؟!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من بعد از 10 نفره شدن ميلان ديگه داشت حالم بهم مي خورد... چرا يووه روي ضد حمله ها اونجوري جلو مي رفت انگار كه ديگه نمي خواستن گل بزنن... اون از اون ضربه كامورانزي كه 3 به 2 يووه بيشتر از دفاع ميلان بود و نرم زد تو دست دروازبان و بعد از اون هم 3 يا 4 تا موقعيت مي تونستن ايجاد كنن كه به قدري كند عمل كردنكه من گفتم الان براشون يه چاي مياره تا بخورن...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خیابانی که چیزی از فوتبال نمیفهمه !!!! 1_دل پیرو 260 گل زده نه 178 تا .... 2_دی چیله مصدوم شد که زبینا به جاش اومد تو نه تعویض دفاعی ... 3 _ندود محروم بود .... 4_پولسن نه پاول سن ...( فکر کنم منظورش پاول ندود باشه :دی: ) 5_در بازی سال قبل پیرلو اصلا گل نزد چه برسه به کاشته ...(اصلا فکر نکنم تا حالا به یووه کاشته گل زده باشه ..) و ....

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

نگو که ویکتوریا ادامز رو نمیشناسی!!!

خوب اگه میشناختمش که اینجا نمیگفتم ;D
یه بیوگرافی بدین ببینم کیه آخه !

------

داور هم کمی به نفع ما کار میکردا!!!

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
بازم مساوی شد میتونستیم ببیریم اگه رانیری الکس رو از اول تو زمین میزاشت . :confused2:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
همش به کنار این دکتر زبینا رو عشق است،بازیکن حریف از جلوش میره کنار فکر میکنه دریبل زده،دیگه خدا رو بنده نیست یه صحنه هم توپ رو تو محوطه ی خودی لو داد نشست به تماشا کردن،همون جا که بعدش مارکیونی خطا کرد رو سندروس

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

عزیز اون که تقصیر مدافعان نبود !!!!!

امبروسینی میخواد شوت بزنه ..... توپ به پاش نمیچسبه و اتفاقا تبدیل میشه به گل !!!!

GET OUT Losser

بعد ضربه ای که یاکی زد توپ فکر کنم دست لگروتالیه بود که سوتی داد فکر کنم همون رو انداختن برای اینزاگی اومد طی یه فعل و انفعال گول خوردیم پس هم تقصیر لگرو هم تقصیر بقیه مدافعا که اونجوری خالی شد دفاع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

5(اصلا فکر نکنم تا حالا به یووه کاشته گل زده باشه ..)

فصل ۲۰۰۵-۲۰۰۶ روی ضربه آزاد گل زد ...

هیچ دلیلی برای بازی نکردن جووینکو و روی نیمکت بودن دل پیرو تا دقیقه ۷۵ پیدا نمی کنم!رانیری چند بار باید آمائوری و یاکوئینتا رو کنار هم بازی بده تا متوجه بشه موفق به کاری نمیشن؟! فصل پیش هم تا هفته ۶ همین کار رو با ترزگه و یاکوئینتا انجام داد و دید که نتیجه نمی ده.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من دیگه داشتم زیر حرفم میزدم،بعد از گلی که خوردیم داشتم یه جمله آماده میکردم که در امضام نثار رانیری کنم. انصافا دیگه هیچ جای دفاعی نداره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با 2 ماه نداشتن پیروزی فیورنتینا حالا به 3 امتیازی ما رسید !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حالا بازی میلان-فیو واسه ما به شدت مهم میشه. امیدوارم لااقل سوم بشیم.دیگه انصافا آتالانتا رو باید ببریم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
مشکل رانیری اینه که به دفاع کردن هافبک های کناری خیلی معتقده و جووینکو خوب نمی تونه این کار رو بکنه دیدید که مارکیونی به غیر از چند بار که نفوذ کرد عملا مدافع چپ بود بعد از گل خوشحالی برادران الکان هم جالب بود لاپو چه خوشحالیی می کرد خیلی راحت می تونستیم این میلان رو ببریم یکم شهامت می خواست که رانیری نداشت قیافش هم دیدنی بود در حین بازی یک سری بازیکنا واقعا در سطح ترکیب ثابت تیم نیستند مثل مارکیونی پولسن (به قول خیابانی خل و چل پاول سن)لگروتالیه مالدینی چرا وحشی شده تو روزای اخر بازیگریش من جای کیه لینی بودم با مشت می زدمش

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
بازیکنای یووه اصلا شوق و انگیزه برد نداشتن :2mo5pow:

جووینکو اگه میومد با سرعتی که داشت فوق العاده کارساز بود :2mo5pow:

ویکتوریا آدامز قبل آشنایی با بکام تو گروه اسپایس گرلز بود و از خود دیوید به حاشیه بیشتر علاقه داره

ویکتوریا تو گروه اسپایس گرلز

تصویر

با پسر اولشون بروکلین

که وقتی ازدواج رسمی کردن به دنیا اومده بود

[img width=480 height=454]http://i42.tinypic.com/2a61jk0.jpg[/img]

اینم عکس با بچه های دیگش رومئو و کروز ( هر 3 تا بچشون پسرن )

تصویر

اینم از آخرین عکساش تو یکی از برنامه های مد در میلان

[img width=375 height=600]http://i40.tinypic.com/2q8rhvq.jpg[/img]

اگه خواستین بازم بگید :دی:

فعلا

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ولی یه نکته هست:دو ساله برگشتیم به سری آ هنوز به میلان نباختیم. بازم تو این همه مصیبت دلگرم کنندس.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
باید می بردیم میلان رو ! اواخر بازی پولسن و کامورانزی رفته بودن تو یه محوطه کاملا خالی و پاسکاری می کردند ! جای اینکه به این میلان 10 نفره و باز حمله کنند.فقط یه نفر اون جلوئه ! الکس صاحب توپ میشه "هیچکس" حتی تو زمین میلان نیست ! مجبوره توپ رو ببره به کناره ها تا کسی بیاد... بازی با "روحیه بازنده" یعنی همین.یعنی راضی بودن به تساوی در حالی که میشه پیروز شد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی