پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو زانتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
333 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كريستين ديشب مثل دوران اوج گتوزو يا ويرا ظاهر شد.توپ و مدون كلا قبضه ‌ي دستش بود.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3455 ارسال
من که نميتونم بازيها رو نگاه کنم اما آينطور که دوستان ميگن زانتی بايد خيلی خوب بازی کرده باشه ديشب به هر حال اميدوارم آين شرايط خوب رو به خصوص تو بازی با آينتر حفظ کنه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
زانتی همین طور بازی کنه میتونه بازم به تیم ملی ایتالیا دعوت بشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

من که نميتونم بازيها رو نگاه کنم اما آينطور که دوستان ميگن زانتی بايد خيلی خوب بازی کرده باشه ديشب
به هر حال اميدوارم آين شرايط خوب رو به خصوص تو بازی با آينتر حفظ کنه

زانتي و لگرو يه جوري بزي كردن كه توپ از خط وسط به اين سمت راهي نداشته باشهتازه كلي پاس قشنگ و تميز هم ارسال كردن.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خب بعد از اینکه جلوی ویولایی ها نبودش تو این بازی داریمش و امیدوارم مثل همیشه خوب و عالی باشه . بودن زانتی یه نعمت هستش برای یووه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
فعلا که توی هافبک ها روی این بیشتر از همه میشه حساب کرد و خوب دلیل اصلیش هم تجربه خوبی هست که داره دیگه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم یکی دو بازی این فصلش رو که دیدم فهمیدم چرا توی سری بی هرقت نبودش همه ناراحت میشدند و نگران میشدند.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کلا خیلی شعور فوتبال کریستین بالاست . زانتی از اون بازیکنایی هستش که چه در رم و چه در اینتر من خیلی دوستش داشتم . الانم که میانه زمین متعلق به خودش هستش و با توجه به اعتماد رانیری به بازیش بسیار خوب کار کرده . در کل این فصل و تا اینجا به همراه نوسرینو از بهترین هافبک های یووه و به جرات سری آ بودن . امیدوارم همینطور ادامه بده تا به همراه یوونتوس دومین سری آ رو هم کسب کنه .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
نبودنش در برابر ناپولی خیلی به تیم ضرر زد ولی امیدوارم امشب برابر امپولی از ابتدا باشه و مثل همیشه خوب بازی کنه ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بازي كريستانو زانتي مقابل تيم سابق خودش كه با رفتار بدي كه باهاش داشتن كمي هم ازشون دلخوره مي تونه تقابل جالبي باشه. بياد بياريد زماني رو كه زانتي از اينتر مقابل يووه بازي مي كرد و نمي ذاشت وسط زمين براي ويه‌را ، بلازي يا حتي امرسون باشه...حالا برعكس مي شه و بازم نمي ذاره ويه‌را اين بار در كنار خاوي زانتي و فيگو كاري بكنن.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
انصافا با این سن بالا بهترین هافبک تیم بوده دیگه تا اینجای کار دیگه یک تکنیکی و بازی ساز بغلش بود دیگه هافبک هم غمی نداشتیم خراب می کنه بازی حریف رو به بهترین شکل ممکن و اعصاب خورد میکنه هلو

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
البته سن کریستیانو زیاد هم بالا نیست ; 31 سالشه و فکر کنم بتونه تا 3 فصل دیگه باقلوا واسه تیم بازی کنه ...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نمیدونم من چیزی ندیدم یا کلا زانتی حضوره کمرنگی تو زمین داشت!!؟ بازی با پالرمو که اینجوری بود!این همه هافبک موجوده! مثلا تیاگو!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
اصلا صحبت زانتي رو نكنيد خيلي بازيكن هستش وقتي اون زماني كه داخل اينتر بود از تمام بازيكناي اينتر فقط دوست داشتم اين زانتي بياد يووه و با نظر آقا حسين نيز موافقم.بازيكني هستش كه خطاهاش موقع ضد حمله حريف زبانزد هستش يعني با يه خطاي كوچيك جلوي ضد حمله رو ميگيره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زانتی خوب بود،کارش طوریه که به چشم نمیاد.،بازی حریف رو خراب میکنه. به نظر من یکی از خوب های یووه بود دیشب،حتی دفعات کمی که توی کارای حمله شرکت داشت خوب بود.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اره رضا درست ميگه سبك كار زانتي همين جوره و خيلي به كارهاي دفاعي كمك ميكنه وجودش توي زمين خيلي لازمه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
جلوی میلان اگر دقت کرده باشین گتوزو خیلی با کریستین رابطه صمیمانه ای نداشت ; این مساله برمیگرده به زمانی که هر دو در تیم ملی با هم رقابت میکردن که بخاطر هم پستی و تشابه تقریبی سبک بازی با هم باید یه نفر بازی میکرد که همیشه زانتی در ترکیب اصلی بود و گتوزو از این مساله ناراحت بود و کلا منظورم این بود که زانتی فوتبالش اساسا بر پایه تخریب تیم حریف و جنگندگی هست که البته در پست خودش از تکنیک خوبی برخورداره .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کریستین جلوی لازیو محشر بود و واقعا نشون داد که از چه شعور بالایی تو فوتبال برخورداره . باید دونادونی به تیم ملی دعوتش کنه چون کریستین 31 سالشه و میتونه تا جام جهانی به همراه تیم باشه هر چند رقبای قدری داره ولی خودش هم هیچی کم نداره .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
زانتي كارش خيلي سخته.هم پستي با امثال گتوزو ، آمبروسيني(مردك نفهم) ، پارو و خيلياي ديگه توي اين پست سخته ولي اين كريس كه من ديدم تو بازي با لازيو و مخصوصا پاسي كه با ال داد خيلي خوب مي تونه همه رو كنار بزنه.بايد خودشو پيدا كنه.(چقدر دير شده)

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من یادم نمیاد که آمبروزینی نفهم باشه ! یا اینکه کی پارو در تیم ملی بوده و بازی کرده !!!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی