پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو زانتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
333 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
اره واقعا تاثیر داره . وقتی زانتی هست علاوه بر حمله از کناره ها از وسط هم میتونیم حمله کنیم و این یکی خیلی موثر تره .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
باز خوبه این موقع از فصل مصدوم شد که یووه در شرایط خوبی ا نظر جدولی قرار داره. نسبت با جانی کدا خیلی هافبک بهتری.بهتر و با تجربه تر. سابقه ملی زانتی چطوریاست؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
من اول که اومد به یووه ازش خیلی خوشم نمیومد . یعنی بهش اعتماد نداشتم . ولی حالا میبینم که عالیه . زانتی تا حالا 17 تا بازی ملی داشته که گلی هم نزده .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
زمان تراپاتونی خوب بهش بازی ملی رسید بازیکن مورد علاقه تراپ بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
یه ایول به زانتی باید گفت . توی اولین بازیش بعد از کلی وقت اونم درحالی که بازیکن فیکس نبود و به عنوان ذخیره وارد میدان شده بود پاس گل اول یوونتوس رو به الکس میده . اونم چه پاسی . جدا بهش ایمان اوردم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بهمن جان زانتي تا كي با يووه قرارداد داره و مي مونه؟

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
من بی صبرانه منتظرم که زانتی فصل بعد تو سری آ بازی کنه فکر ميکنم آينتری ها رو خيلی پشيمون کنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كريستيانو زانتي رو خيلي دير از چنگ اينتر رها كرديم.اين بازيكن خيلي خوب بازي مي كنه و حضورش در يووه خيلي در فصل اخير به يووه كمك كرد.من خيلي دوست دارم وقتي اينتر با حضور كريستيان در يووه از يووه مي بازه چه شكلي مي شه.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
كريستيانو زانتي بازيكن خوبيه. ولي اونقدر كه ارزش داره بهش بها داده نشده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این فصل هم با این وضعیت هافبک هایی که داریم جذب می کنیم خیلی سخت بتونه بازی کنه اما برای دقایق بازی ها و وقتی تیم حریف از نفس افتاده خیلی خوبه به نظر من بیشتر بازی خراب کن هست تا بازی ساز

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
البته معتقدم یکی از بازیکنان تاثیر گذار یووه در فصل آینده خواهد بود که میتونه به همراه تیاگو کمربند خط میانی یووه باشن .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
منم برای فصل روی زانتی حساب کردم . خیلی به یووه کمک کردن پارسال و توی چند دیدار که نبود یوونتوس آشکارا مشکل داشت میونه زمین . سال بعد اگر هم ذخیره باشه در دقایقی که بازی میکنه تاثیر خودش رو میزاره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ولی من مطمئنم بازیکن ثابت خواهد بود .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
احتمال ثابت شدنش كمه چون بازيكنايي كه جذب شدن خيلي خوب مي تونن جا پر كنن اما زانتي حتي يه دقيقه حضورشم به تيم كمك اساسي مي كنه.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در فصلی که گذشت ما هر وقت زانتی را نداشتیم به مشکل بر خوردیم و اگر اماده باشه بازیکن خوبیه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با وجود المیرون و تیاگو بعیده بازی به صورت کامل بهش برسه البته مسلما نظر مربی شرطه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به نظر من زانتی از المیرون بهتره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نظر مربی هم شک نکن همین هست ولی خوب اولین ذخیره یوونتوس برای جانشینی این دو نفر هست البته نباید از کنار تاکیناردی هم به سادگی گدشت ولی به نظر من جانشین اول تیاگو و المیرون خواهد بود و شایستگی این موضوع رو هم داره

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ولی من بازم میگم زانتی بهتره تاکیناردی که هنوز نیومده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب نمی دونم حتما شناخت زیادی از المیرون داری که می گی به درد نمی خوره ولی من اصلا موافق نیستم من بازی های زیادی از المیرون ندیدم ولی به سبک بازی رانیری خیلی می خوره و باید در کنار تیاگو بازیکنی با خصوصیات شبیه به اون بازی کنه ولی المیرون و زانتی زمین تا اسمان با هم فرق می کنند البته شاید هم سیستم بازی رانیری به صورتی بود که زانتی فیکس باشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی