پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو زانتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
333 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من نمیگم المیرون بده اصلا هم چنین حرفی نخواهم زد دیگه هرچه نباشه یوونتوسیه دیگه ولی من خودم به زانتی علاقه بیشتری دارم

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3444 ارسال
بازيکن هايی مثل آلميرون واسه هماهنگی با يووه وقت ميخوان اما زا نتی پارسال با تيم هما هنگ شده و فکر کنم بيشتر به کار ما بياد ديگه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
البته زانتي مچ تره ولي الميرون با تمرين و مچ شدن مي تونه تو يووه ثابت بشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حوب برای چی رانیری این همه بازی دوستانه تقاضا کرده؟؟؟؟؟؟؟/ که بازیکنان جدید با هم همانگ بشوند دیگه ما الان حدود 50% تیممون عوض خواهند شد 2-3 نفر در دفاع و دو نفر در هافبک دیگه البته اصلا منکر توانایی های زانتی نیستم ولی به نظر من المیرون واسه یوونتوس فعلی مفید تر خواهد بود با اینکه زانتی رو بیشتر از المیرون دوست دارم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
زانتي يه فصل از رقابت با سري آ دور بوده و تا دوباره آب ديده بشه تايم مي خواد اما الميرون در سري آ و در امپولي با همه‌ي تيم هاي اين ليگ بازي كرده و آماده است.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خوب علی جان اگه اینجوری باشه همه یوونتوسی های فصل پیش باید باید برای آب دیده شدن زمان رو هدر بدن چون تو سری ب بودن ... به هر حال من تجربه زانتی رو بالاتر از آلمیرون و حتی تیاگو میدونم و معتقدم مهره مثمره ثمری خواهد بود ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کريستين زانتي خبر دوستي ميان يووه و ميلان را تکذيب مي کند و مي گويد: اين ممکن نيست .ما هرگز با هم دوست نبوده و نيستيم به هر حال به آنان احترام مي گذاريم وي در ادامه افزود: همه مبارزه ما راديدند ما به دنبال موفقيت هستيم من به خاطر نمي آورم که ميان اين دو باشگاه دوستي وجود داشته باشد

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
زانتي به عنوان هافبك دفاعي بازيكن خوبيه و به احتمال زياد در كنار آلميرون هافبك وسط يووه رو تشكيل خواهند داد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
واقعا من زانتی رو دوست دارم . وقتی که اومد یوونتوس اصلا فکر نمیکردم اینقدر خوب بازی کنه ولی اگر یادتون باشه در 3 . 4 بازی که نبود یوونتوس واقعا مشکل داشت و به زحمت بازی هاش رو میبرد ولی تا اومد توی اولین بازیش پاس گل به الکس داد . من بر خلاف نظر دوستانی که میگن زانتی قدرت بازی سازی زیادی نداره میگم اتفاقا خیلی هم قدرت بازی سازی بالایی داره . همین بازی با رم . پاسی که به ندود داد . فیکس بودن زانتی میتونه خیلی کمک کنه به یوونتوس فقط بدیش اینه که خیلی مصدوم میشه و موجب ذخیره شدن تیاگو میشه !!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توي بازي با ليوورنو غير از سر گل كه يه مقدار به خاطر تنها شدن در حضور تياگو از توپ جا موند و تيم گل خورد خيلي خوب بود و نمي ذاشت توپ اصلا رد بشه و به بازيكن هاي حريف برسه توي خط حمله.كاملا داره به يه مدافع هافبك كلاسيك و بزرگ توي يووه تبديل مي شه.توي اينتر كه بود اصلا انقدر خوب نبود.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
زانتی بیش از اینکه شما فکر میکنید برای یووه مفید و ضروری هست به بازیهای که در فصل قبل و بازیهای دوستانه توجه کنید وقتی زانتی در بازی نباشه تیم اون هماهنگی لازم را ندارد

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا جلوی لیورنو عالی بازی کرد ... من که خیلی ازش خوشم میاد و معتقدم میتونه تو تیم ملی هم دوباره بازی کنه ...

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
کریستیانو با اینکه یه اینتری سابق هستش اما خیلی کم حاشیه به نظر می رسه
بازیشم خیلی تو چشم نیست اما دوندگی و جنگندگیش باعث شده چه کاپلو په دشام و چه رانیری بهش اعتماد و اعتقاد داشته باشن
کلا تو جریان بازی تاثیر گذاره زانتی

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
روي گل بازم يكي از مقصر هاي چندگانه بود.اشتباه آلميرون توي پاس و اشتباه كريشيتو و زانتي توي پوشش بهمراه كم آوردن خورخه و بريندلي و خروج صحيح بوفون كه غافلگير شد باعث اين گل شد...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
زانتی پاس هاش برعکس بازی های قبلی اصلا خوب نبود و چندین و چند بار توپ رو لو داد . در حد خودش نبود رانتی

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
سکو تو مصاحبه ای اخیرا گفته که زانتی آمبروزینی ما هست.یعنی زانتی همون نقشی رو برای ما داره که آمبروزینی برای میلان داره.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
تو بازی برابر رم ستاره تیم به همراه یاکوئینتا بود و واقعا بودن زانتی یک نعمت هستش که با بازی موثر خودش تیم رو بسیار خوب هماهنگ میکنه در میانه زمین . واقعا عالیه ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بابک بوفون یادت رفت!!!!!!!!

[img width=480 height=392]http://irapic.com/uploads/1190692397.jpg[/img]

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا داره کریستین عالی بازی میکنه . تو این فصل و تا اینجا نه تنها از بهترین های یووه بلکه سری آ بوده و کم کم دونادونی باید به فکر برگردوندنش به آتزوری باشه . عجب پاسهایی هم میده و بسیار عالی داره مرکز زمین رو میچرخونه ... دمش گرم امیدوارم همینجور ادامه بده .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
دیروز به تنهایی وسط رو گرفته بود ولش نمیکرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی