پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو زانتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
333 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
خیلی متاسف و ناراحت و عصبانی شدم که این خبر رو شنیدم >:( از خیلی لحاظا
1-کریس واسه من حکم لگرو رو داشت اون عنتر رو در اوج ذوق مرگیشون ول کرد واسه یووه اونم تو سری ب بازی کنه خداییش این دو تا بازی آخر داشت خوب بازی می کرد و هر چی بود بهتر از این ـلمیرون و پولسن بی مصرف بود. :sorry:
من هم از آقای صالحی می خوام اگه میشه یه ایمیل به کریس بزنن و به خاطر زحماتش ازش تشکر کنن من هم ازش از صمیم قلب ممنونم.
تصویر
ارزش اون خیلی بیشتر از آشغال هایی مثل ویرا و زامبروتا ست .
من هنوزم باورم نمیشه :treaten: لعنت به این مدیرها عقب مونده :2mo5pow:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته سیاست باشگاه سیاست خوبیه ! ولی خوب زانتی حیف بود.

اگر یووه بازیکن های بالای 30 سال که جزو ارکان اصلی تیم نیستند رو از سر خودش باز نکنه چند سال دیگه میشه مثل میلان، یه تیم پیر و بی انگیزه با بازیکن های مسن که حقوق بالایی می گیرند ! یعنی می خوام بگم، حالا وقتی سیسوکو،ملو و کامورانزی هستند، در درجه بعدی هم بازیکن های جوون تری مثل مارکیزیو و دچلیه برای این پست ها هستند.(دچلیه می تونه سمت چپ بازی کنه، به سبک کامو که راست بازی می کنه) پس بهتره رده ی دوم رو به جوون تر های آینده دار داد، نه بازیکن های مسن تر.

یعنی، به طور کلی سیاست بدی نیست،این بازیکنا همیشه مشتری ندارند، خصوصا زانتی که این فصل قراردادش تمام می شد.و ممکن بود این فصل بازی زیادی بهش نرسه و فصل بعد خودش از یووه بره به عنوان بازیکن آزاد.اینطوری هم 2 میلیون بابتش گرفتیم، هم 2-3 میلیون حقوق امسالش رو ندادیم.چیزی حدود 5 میلیون نفع اقتصادی برای یووه داره.

ولی از جنبه ی احساسی آدم خیلی ناراحت میشه.زانتی برای یووه خیلی زحمت کشید.

-----> الان مصاحبه زانتی با یوفا رو خوندم، گفته خودم با فرارا صحبت کردم و دیدیم برای هردو بهتره که من به فیورنتینا برم.چون من از بچگی عاشق فیورنتینا بودم و نمی تونم به فیو نه بگم.(از طرفی برای فرارا هم زانتی یه بازیکن ذخیره است قطعا) پس فکر میکنم بهتره دیگه مدیریت رو سرزنش نکنیم.زانتی خودش می خواسته بره !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بدون شک یووه فکر همین رو کرده که فصل دیگه قراردادش تموم می شه و رایگان می ره !!! رضا خیلی قشنگ گفت از نظر احساسی کارشون اشتباه بوده !!! اخه ادم یادش به پاس های زانتی به خصوص توی بازی با لاتزیو که می افته حالش گرفته می شه

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
همینو داشتم الان میگفتم به یکی از بچه ها . فروش پولسن به مراتب اشتباه بزرگتریه چون الان هیچ تیمی حاضر نیست که قیمت واقعیه پولسن رو پرداخت کنه ( شما فک میکنید چرا اینقد مشتری داره ؟؟!! چون زیر قیمته !!! ) به نظر من باید این فصل رو هم به پولسن فرصت بازی بدن چون میتونه خودش رو احیا کنه ! پولسن بازیکنه کوچیکی نبود به نظر من که میتونه خودشو پیدا منه !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اينجا جاش نيست اما اينو مطمئن باش كه چيرو شده كيمنتي رو بذار مركز زمين ميذاره ولي از پولسن بازي نميگيره !

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
:sad53: :sad53: :sad53:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مارکیزیو خیلی ناراحت شده و گفته : نمی فهمم چرا فروخته شد، کریس خیلی دوست خوبی بود، من خیلی چیزها ازش یاد گرفتم و خیلی بهش مدیونم.اون می تونست خیلی به یوونتوس کمک کنه. خبرش رو سایت رسمی یووه زد، این تاپیک به انجمن تاریخ منتقل میشه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کی ناراحت نشده؟

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

کی ناراحت نشده؟

فقد مدیر های گوشگب ما

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خوب دوستان نوبت من شد

نمیدونم چی بگم حیف شد حیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــف

من شک ندارم پاس های زانتی از یاد هیچکس نمیره ما تو این 3 سال با زانتی خیلی خوشحال بودیم همیه وقتی میومد داخل

به بازی امیدوارتر میشدیم. حالا تصورش واسم سخته که رفته به فیورنتینا

ببینید با خرید یکی مثل ملو هم مارکیونی رو دادیم هم زانتی رو

درسته ملو بازیکن خیلی خوبی هست ولی شک ندارم بازی های خوب مارکیونی و زانتی تو این 3 سال واسه هیچکس پنهون نیست

ما در نوبد کامو همیشه محتاج مارکیونی بودیم و خدایی درسته در حد کامو نبود ولی میتونست به نحوی جاشو پر کنه

حالا هم که زانتی رفت

خوب بچه هایی میگن رفتن زانتی خوب بود یه چیز بهتون بگم

هافبک های میانی یووه

1-تیاگو 2-پولسن3-مارکزیو4-سیسوکو5-ملو

تیاگو پارسال یا دو سال پیش یادتونه درسته العا یه کم بهتر شده ولی وای به حال روزی که دوباره بد بشه

پولسن هم که بی خیال ارزش صحبت کردن نداره

مارکزیو جوون و بی تجربه ولی در بیشتر بازی های به عنوان گوش چپ تو این بازی های پیش فصل بازی کرد یعنی

نمیخوان اونو ببرن وسط

سیسکوکو----بدون نقص

ملو---بدون نقص

خوب حالا اگه دوتای اخری واسشون خدایی نکرده یه مشکل پیش بیاد و مصدوم بشن یه ماه اونموقع تکلیف یوونتوس چی هست؟؟؟!!

ایا بازیکنی در حد سیسوکو و ملو داریم؟؟؟؟

شک نکنید دیگو به درد وسط نمیخوره چون اندامش خیلی کوچیکه و با یه تکل ممکنه بره بیمارستان واسه همین پشت مهاجم بازیش میدن

خوب بگید یعنی ما این مشکل رو پیدا کردن ایا تیاگو پولسن میتونن جای خالی هر یکی از اون 2 نفر رو پر کنن؟؟

من دیگه نمیدونم چی بگم و فقط میتونم بگم اشتــــــــــــــــــــــــــــــــباه کردند مدیران یوونتوس

حتی اگه خود زانتی میخواست باید اونو متقاعد میکردن که بمونه

دوستت داریم زانتی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من دیگه نمیدونم چی بگم و فقط میتونم بگم اشتــــــــــــــــــــــــــــــــباه کردند مدیران یوونتوس

حتی اگه خود زانتی میخواست باید اونو متقاعد میکردن که بمونه

دوستت داریم زانتی

چرا اشتباه کردند ؟

حالت اول : بزور زانتی رو نگه دارند، بازی زیادی بهش نرسه چون تقریبا ذخیره است و گزینه ی چندم، سال دیگه خودش از یووه بره.
حالت دوم: زانتی می خواد بره، 2 میلیون بابتش بگیرند، 3 میلیون حقوقش رو پرداخت نکنند.

زانتی 32 سالشه، دلش می خواد تو ترکیب اصلی باشه.فیورنتینا باشگاه محبوبش از کودکی بوده.جایی که فوتبال رو باهاش شروع کرده.خودش می خواد بره، زیدان که زیدان بود وقتی می خواست بره یووه جلوش رو نگرفت و نهایت استفاده رو ازش کرد، الانم زانتی وقتی خودش می خواد بره باشگاه باید منطقی نگاه کنه.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
امیدوارم فرارا حسرت از دست دادن زانتی را نخوره خودم هم امیدوارم پولسن را در ترکیب یووه نبینم

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
من هنوز تو شکم.باورم نمیشه این که به این خوبی بازی میکرد.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یه ذره آدم جا میخوره... اصلا قرار نبود زانتی فروخته بشه. در حالی که همه منتظر فروش پولسن بودن زانتی فروخته شد. به هر حال به خاطر کمکهایی که برای تیم کرد واقعا باید بهش احترام بذاریم...میدونم هیچکس از رفتنش خوشحال نشد ولی خوب سنش هم زیاد بود و بهتر بود که بره ولی انتظار داشتم که با قیمت بالاتری بره.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اشتباه شد . معذرت. يادش گرامي. واقعا مفيد بود براي يووه . اي كاش مي موند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

الانم زانتی وقتی خودش می خواد بره باشگاه باید منطقی نگاه کنه.

خیلی جالبه باشگاه یوونتوس کدوم کارش منطقی بوده تو این چند سال

زانتي چرا رفته تو تاريخ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه از يووه رفته ؟ يا خدا حافظي كرده از فوتبال؟؟

مدیران یوونتوس با بی لیاقتی کامل از خجالت زانتی در اومدن و به خاطر اینکه سال دیگه مجانی نره یه باشگاه دیگه حاضر شدند 2 میلیون بفروشنش به فیورنتینا
تازه چون بازیکنان زیادی هم تو خط میانی دارن مثل المیرون(مرحوم) پولسن تیاگو و سیسوکوی مصدوم گفتن بهتره بره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

زانتي چرا رفته تو تاريخ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه از يووه رفته ؟ يا خدا حافظي كرده از فوتبال؟؟

شب و روزت به خیر ;D
رفت فیورنتینا !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

شب و روزت به خیر ;D
رفت فیورنتینا !

:دی: :دی: :دی:

نمي دونم چرا يهو اينجوري شد.

رفت صفحه قبل و من خوندم گفتم كه خوب خبري كه نيست پس چرا اومده تو تاريخ . پست كه دادم يهو ديدم يه هوار پست رو نخوندم :grin:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3753 ارسال
خوب همه چیز تموم شد ولی من واقعا موندم چه کسی می خواد بازیسازی کنه تو وسط زمین سیسوکو که اینکاره نیست ملو رو هم من اطلاعی ندارم از سبک بازیش ولی امیدوارم به مشکل نخوریم . نمی دونم در مورد مدیریت باشگاه چی باید گفت ما یک لیست بلند بالا از بازیکنان ناکارامد داریم =مولینارو -گریگرا -زبینا -پولسن -آلمیرون اما یکدفعه ملبرگ -مارکیونی و زانتی فروخته میشن .

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
خداحافظ کریستین بازیکنی جنگنده بود و برای یووه مفید. البته پیش بینی این رو میکردم که از یووه بره که رفت چون با وجود ملو و سیسوکو و تیاگو دیگه جایی در یووه نداشت.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی