پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو زانتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
333 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21234 ارسال
  • LocationDeutschland

حالا اگه باز هم برگردند بد نیست مثل کانا می شه بخشیدشون

یعنی تو کاناوارو رو بخشیدی !؟

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

یعنی تو کاناوارو رو بخشیدی !؟

بابا این بد بخت مگه چه گناهی کرده بود
تازه با گلی هم که زد با اون همه خوشحالی که کرده بود دیگه جایی برای نبخشیدن نمی مونه

ولی زالاتان نه اون اگه بخواد برگرده راه بیوفته تو جهان از کل طرفدار ها دل جویی کنه من نمی بخشمش مردک احمق

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3773 ارسال
این اتفاق میتونه بزرگترین اشتباه مدیران باشگاه باشه با این بازیهایی که من توی این پیش فصل از زانتی دیدم اتفاقا زانتی میتونه جزو نفرات فیکس تیم برای فصل جدید باشه هیچ کدام از بازیکنان میانی ما به اندازه زانتی قدرت و هوش بازیسازی رو ندارند .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام واقعا اشتباهه وقتی ما یه بازیکن تعطیلی مثل پولسن هنوز توی تیممونه چرا زانتی رو دارن میفروشن اونم با چه پولی ؟ دو میلیون ؟ واقعا که مسخره است مثل اینکه باز مدیران زدن تو کانال ترکی امیدوارم این انتقال هیچوقت رسمی نشه باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21234 ارسال
  • LocationDeutschland
فروش زانتی همه جوره اشتباهه !
به همراه مارکیزیو تنها هافبک های وسطی هستن که لیاقت یوونتوس رو دارن ( به جز ملو و سیسوکو که در ترکیب اصلی هستن )
پاس هایی که زانتی میده واقعا بی نظیرن،
امیدوارم نره ولی اگر هم رفت با 2 میلیون نره !
این قیمت زانتیه ؟
!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من هم موافق رفتنش نیستم ولی خوب قیمتش همینه !!! حالا یه میلیون بالا و پایین

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟ زانتی را میخوان بفروشن................این مدیرای یوونتوس.........مخشون عیب کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حیف 2 میلیون................... این شایعه است یا واقعیت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه بفروشن کریس خیلی احمق هستن؟؟؟؟؟؟؟

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
فقط میتونم بگم خدا کنه نره. زانتی بره اون وقت پولسن تو تیم بمونه!!!!!!!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
کاملا واقعیت داره !!! حتی فیورنتینا داره تلاش می کنه سریع انجام بشه تا بتونند اسمش رو برای لیگ قهرمانان رد کنند !!! زانتی بره پولسن 1000% می مونه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فیرنتینا به زانتی به عنوان جانشین ملو نگاه می کنه و برای من خیلی عجیبه که یوونتوس و مدیرانش همچین دیدی ندارن!به نظر من تنها بازیکنی که می تونه وظایف ملو رو انجام بده زانتی هست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
واقعا انتقال اشتباهیه ! اگر معنیش اینه که پولسن نمیره پس باید یکی دیگه بفروش برسه و اون یکی زانتی واقعا اشتباه! زانتی قیمتش درسته همین حدودا خواهد بود،ولی ارزش برای یووه خیلی بالاتر از قیمتشه ! من واقعا دلم نمی خواد از یووه بره. تا وقتی نره باور نمی کنم، همین هفته ی پیش یه مصاحبه کرد که از یووه نمی رم و دوست دارم این فصل با فرارا برای موفقیت بجنگم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
سایت فیورنتینا هم تایید کرده و نوشته میادش و هیچ مشکلی نیست !!!! زانتی بدون شک می ره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

سایت فیورنتینا هم تایید کرده و نوشته میادش و هیچ مشکلی نیست !!!! زانتی بدون شک می ره

حاجی,آخه برای چی نشر کذب می کنی؟! ;D
http://it.violachannel.tv

این سایت رسمی فیورنتینا هست که اسم زانتی رو هم نمیشه توش پیدا کرد چه برسه به تایید رسمی!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت فیورنتینا violachannel.iti ! سایت Firontina.it یه سایت هواداران این تیمه ! ویلاچنل هنوز چیزی ننوشته. ویرایش : از وقتی دیال آپی شدم هرچی می خوام بگم قبلش امین میگه :دی:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

یوونتوس هم کارهای عجیب قریب میکنه ها!!!!!!!!!!!!!!!

کریستین زانتی تا ساعات دیگر به فیورنتینا خواهد پیوست این خبر را اسکای اسپرت و گازتا تایید کردند!!!!!!!!!!!!!!!!1

پس خداحافظ کریس زانتی============حیف حقوقی که به سکو میدهند..........اخه چرا 2 میلیون..........2 میلیون که برای یووه پولی نیست...................

به هر حال دیگه زانتی یوونتوسی نیست.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
گازتا نوشته که :

یوونتوس با فروش زانتی میخواهد فرناندو گاگو بازیکن آرژانتینی رئال را خریداری بکنه.
آلسیو سکو در حال اماده کردن برای عزیمت به اسپانیا هست............................

سکو میخواهد به اسپانیا بره و فرناندو گاگو را بیانکونری کنه.

با خریدهایی که رئال انجام داده. جا برای بازیکنانی چون درنته - گاگو - فن در فارت - اشنایندر - روبن - ون نیستلروی ===> بسیار کم شده.

احتمال اینکه گاگو بیانکونری بشه هم هست ولی برای چی زانتی ایتالیایی را میفروشیم و میریم گاگو آرژانتینی را میاریم...............

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
کریس بره؟واااااااااای .دلم میخواد برم این مدیرا رو خفه کنم. بعضی بازیکنا وقتی یووه رقت سری B از یووه رفتند. امثال اون زامبروتای آشغال اما کریس وقتی یووه رفت اونجا اومد تو یووه. واقعا فداکاری کرد.

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
اصلا اگه 2میلیون می خرنش استقلال و پرسپلیس چرا نمی خرنش اسلا بیا رند بدن به سایت خودمون خورده خوره از بچه ها جمع کنیم 2میلیارد تومن می شه دیگه :D تازه شاید یه چیزی تهش موند دوره هم یه بستی هم می خوریم ;)

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نمیدانم قصد مدیران از این کار چی هست زانتی بد از پولسن اماده بهتر هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

حاجی,آخه برای چی نشر کذب می کنی؟! ;D
http://it.violachannel.tv

این سایت رسمی فیورنتینا هست که اسم زانتی رو هم نمیشه توش پیدا کرد چه برسه به تایید رسمی!

سایت فیورنتینا violachannel.iti ! سایت Firontina.it یه سایت هواداران این تیمه ! ویلاچنل هنوز چیزی ننوشته.

http://it.violachann.../ultim-ora.html

http://it.violachann...no-zanetti.html

:دی:

مدیر برنامه های زانتی هم تایید کرد !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دیگه دعوا نکنید..................

سایت نقل و انتقالات ایتالیا Calciomercato خبر انتقال کریسیتن زانتی به فیورنتینا را تایید کرد.............

http://www.calciomer...Fiorentina.html

این تاپیک هم برای همیشه پاک خواهد شد...................

لعنت بر آلسیو سکو.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی