پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو زانتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
333 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
مدیران خریدهای خوبشان با این کار خراب کردند

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
نمیدونم بچه ها چرا اینقدر زانتی رو بزرگ میکنین !!! زانتی به غیر از بازی دوستانه چند وقت پیش زیاد بازی های خوبی برای یووه انجام نداده !!! حتی دو فصل قبل که تمام فصل واسه یووه بازی کرد کاملا یک بازیکن معمولی بود و حتی نوچرینو از اون بهتر بازی میکرد !!! اگه رفتن زانتی منجر به خرید یه بازیکن جدید بشه که خیلی خوبه اگر هم که نه با جایی که واسه پولسن باز میشه میتونه خودش رو احیا کنه ! پولسن قابلیت اینو داره که خیلی بهتر از زانتی بازی کنه ! مطمئن باشین ( هر چند که فصل قبل افتضاح بود ) . به هر حال به نظر من خروج زانتی به نفع یووست !!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

حتی دو فصل قبل که تمام فصل واسه یووه بازی کرد کاملا یک بازیکن معمولی بود و حتی نوچرینو از اون بهتر بازی میکرد !!!

چند تا از بازی های دو فصل پیش یووه رو دیدی؟!

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
نمی دونم چرا این حرفا رو میزنی platini چون دو فصل پیش اگه زانتی نبود واویلا میشد!!!!!!!امیدوارم این حرفتو پس بگیری!!!!!!

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال

چند تا از بازی های دو فصل پیش یووه رو دیدی؟!

من نمیخوام وارد دعوا بشم و با کسی هم دعوا ندارم ! نظر خودم رو گفتم و توی این فصل همه چیز مشخص میشه !!
در ضمن اصلا از کنایه خوشم نمیاد !!! یوونتوس رو هم خیلی خوب میشناسم !!!
پس اینجوری حرف نزنید . چند تا بازی رو دیدی به نظر من یه توهین بزرگه!!!

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
من هم از دعوا خیلی بدم میاد و بها همتون دوستم ولی ....

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

من نمیخوام وارد دعوا بشم و با کسی هم دعوا ندارم ! نظر خودم رو گفتم و توی این فصل همه چیز مشخص میشه !!
در ضمن اصلا از کنایه خوشم نمیاد !!! یوونتوس رو هم خیلی خوب میشناسم !!!
پس اینجوری حرف نزنید . چند تا بازی رو دیدی به نظر من یه توهین بزرگه!!!

کنایه؟!
بازی های یوونتوس رو ندیدی بعد هم یکی از عجیب ترین مقایسه های ممکن رو انجام می دی انتظار داری همه هم ازت قبول کنن؟!
به خاطر این توهین بزرگ هم واقعا ازت عذر می خوام!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
با دیدن این خبر یه چند ثانیه مخم از کار افتاد ! جالبه همه منتظر بویدم یجوری از شر المیرون و پولسن راحت بشیم نگو مدیرا به فکر فروش زانتی بودند !!! واقعا برای طرز فکر مدیران یوو باید تاسف خورد نمیدونم چی تو سرشون میگذره

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال

کنایه؟!
بازی های یوونتوس رو ندیدی بعد هم یکی از عجیب ترین مقایسه های ممکن رو انجام می دی انتظار داری همه هم ازت قبول کنن؟!
به خاطر این توهین بزرگ هم واقعا ازت عذر می خوام!

من نگفتم که همه قبول کنن !!
گفتم که نظر خودم رو دارم میگم و همه چیز مشخص میشه !!!
نمیدونم هم که چرا اینقدر اصرار داری که بگی من بازی های یووه رو ندیدم !!! واقعا خیلی عجیبه !!! الان باید قسم بخورم واست ؟؟؟!!!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
بيخيال عزيزم!نياز به قسم نيست! ميفروختن حالا خوب بود دارن مفتي ميدنش!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ياد مجله گل آقا افتادم !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حالا هی بگید حسین صالحی نشر اکاذیب می کنه :دی: !!! این رفیقمون فرانچسکو حدود ساعت 10:08 بود خبر داد که زانتی 100% رفت !!! اصلا خیلی راحت می شه فهمید فروش زانتی اشتباه بوده حالا چه جوری ؟؟؟ زانتی ؟ تیاگو ؟ پولسن ؟ به هر حال ما منتظر فروش یکی از این ها بودیم دیگه ! کسی انتظار فروش سیسوکو - مارکیزیو رو که نداشت !!! پس واقعا بین اون سه نفر ( زانتی ؟ تیاگو ؟ پولسن ؟ ) کی باید فروخته می شد ؟ کی تاثیرش برا یووه کمتر بود ؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اوني كه بايد ميرفت قطعاً پولسن بوده و هست ! بعدشم از اين رفتنها سر تره زگه هم خيلي گفتن اما هيچ جا نرفت ! من تا سايت باشگاه ننويسه باور نميكنم ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رسمی شد ! واقعا حیف شد ! زانتی فصل پیش همش مصدو بود ولی دو فصل قبل ستون یووه بود.یادمه رانیری یه بار راجبش گفت زانتی شیرازه ی تیم منه، وقتی نیست بقیه تیم دور خودشون می دوند.یادمه همون فصل ها آمار زانتی رو گذاشتم با بهترین هافبک های دفاعی سری آ مقایسه کردم مثل گتوزو و اینا.تقریبا از اکثرشون بهتر بود. ولی با این حال، به قول وحید، زانتی ناآماده خیلی بهتر از پولسن آماده است ! تو این 2 فصل به خاطر بازی های عالی که برای یووه کرد ( از جمله اینکه فکر کنم 2 فصل پیش جزو 5 پا گل دهنده ی برتر سری آ بود) خیلی محبوب شده بود. من به خاطر این 3 سال زحمتی که برای یووه کشید از صمیم قلب ازش ممنونم !

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
آقایون رسما یکی از عوامل قهرمانی یووه تو فصل آینده رو مفت فروختن آخه کجای دنیا بازیکنای مازادو نگه می دارن اصلیارو می فروشن ؟ مولینارو با زبینا بهترین گزینه های فروش بودن جاش ملبرگو فروختن حالا مارکیونیو میگیم به خاطر ملو فروختن ولی تیمی که هافبکای داغونی مثل پولسنو آلمیرون داره باسه چی باید زانتی رو بفروش اونم به چه قیمت مفتی اینا فقط به این فکرن که تهداد بازیکنارو کم کنن دیگه باسشون مهم نیست کی باسشون باقی میمونه ولی من بازم امیدوارم پولسنو آلمیرونم بفروشن بذارن رو این 2 میلیون رافینیا رو بخرن مطمئنم خود زانتی رازی به این انتقال نیست حق داره مثل مارکیونی گله کنه

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
واقعا رفت؟ خاک بر سر مدیران. همین

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همه سايتها از قبيل سايت يوفا و سايت خود فيورنتينا نوشتن كه زانتي به ويولا پيوست ولي سايت يووه چيزي ننوشته ! اما خب گويا قطعي شده هستش ...

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
پس از فروش ملبرگ و مارکیونی به نظر من این سومین اشتباه باشگاهه و مدیران ! در طول فصل حسرت فروش هر 3 این بازیکنان رو خواهیم خورد

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
دلم واسش تنگ میشه :sad53:

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

چقدر ذوق کردم تا گفت این فصل میخوام بترکونم :sad53:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
واقعا حیف داشت.بازیکنی که یووه رفت سری ب اومد تو یووه. اون زمان که تو اینتر بود از بین همه بازیکنای اینتر دلم میخواست فقط کریس تو یووه باشه. واقعا دم مدیرا گرم. خوب جواب زحمت هاشو دادن.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی