پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو کاناوارو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
493 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
به نظرتون فابیو الان تحقیر نشده ؟!!!! برخورد مدیرا با کامو و ندود و تزرگل و الکس چیزی از محبوبیت اینا جلو هوادارا کم نمیکنه . همین که فابیو و زامبروتا و خائن داریم نزد خودمون از هر تحقیری بدتره . همین که مصاحبه هاشون برامون ارزش نداره خودش یه تحقیره . شتر هم که نیازی به گفتن نداره. همین که از کامو و ندود و تزرگل و الکس و بوفون به عنوان یه اسطوره یاد میشه خیلی خوبه . و از فابیو و زامبروتا به نام خائن یاد میشه . دوران فوتبال فابیو تموم شد ولی تا وقتی که زندس حالا 40 یا 50 سال دیگه بازم اسم خائن روشونه و پاک نمیشه . آیندگان هم دیگه از زحمت هایی که برای تیم کشیدن یاد نمی کنن ولی اونایی که موندن تا ابد جاودانه هستن . حالا یک سال سری ب بازی کردن بدتره یا عمری بد نامی ؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
چرا به کاناوارو میگید خائن ؟ زامبروتا و زلاتان وتورام و بقیه که رفتی درست . ولی کاناوارو یک فصل بیشتر تو یووه نبود مثل پاتریک ویرا - دلبستگی به باشگاه و هوادارا نداشتن . ضمن این که تو همون یک سال هم از نظر فنی نمیشه منکر زحمات کاناوارو شد

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

چرا به کاناوارو میگید خائن ؟ زامبروتا و زلاتان وتورام و بقیه که رفتی درست . ولی کاناوارو یک فصل بیشتر تو یووه نبود مثل پاتریک ویرا - دلبستگی به باشگاه و هوادارا نداشتن . ضمن این که تو همون یک سال هم از نظر فنی نمیشه منکر زحمات کاناوارو شد

من میگم خائن چون در کنار همین تیم بود که شد بهترین بازیکن جهان . کاش نمیزاشتن دوباره برگرده . بعد از برگشتش خیلی تیم ضربه خورد . اشتباهات متعدد کاناوارو زیاد بود

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

[img width=480 height=345]http://www.shiaupload.ir/images/15668723060847709656.jpg[/img]

به نظرتون کانا با گلزار عکس گرفته یا گلزار با کانا؟! [ :fp: :cry2: ]

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
تا چند وقت پیش خودش رو تیفوسی ِ سر سخت ِ ناپولی میدونست ، حالا که بوی پول به مشامش خورده گفته که اگه یوونتوس برای مربیگری بهش پیشنهاد بده نمیتونه نه بگه !!!

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

[img height=345 width=480]http://www.shiaupload.ir/images/15668723060847709656.jpg[/img]

به نظرتون کانا با گلزار عکس گرفته یا گلزار با کانا؟! [ :fp: :cry2: ]

لعنت به جفتشون.غیرت که ندارن فقط پول باشه اینا باهاتن

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
در مورد فابیو حرف زیادِ !! اصولا فابیو نباید هیچ تهدی نسبت به یوونتوس داشته باشه چون نه از شهر تورین هست نه از یوونتوس رشد کرده ,, واس همین نمیشه از این لحاظ که تیم رو ترک کرده بهش گفت بی غیرت و خائن . بعد از یوونتوس هم که به خارج از ایتالیا رفت و مثل بقیه به تیم های ایتالیایی نرفت ! اما مشکل اینجاست که کاناوارو توی یوونتوس احیا شد ! کاناوارو شاید اگه به یوونتوس نمی ومد به کل فراموش می شد اما تو یوونتوس احیا شد طوری که به توپ طلا هم رسید ,,, من اعتقاد دارم کاناوارو به یوونتوس بی مهری کرد . نه خیانت ! خیانت رو کسی مثل زامبروتا کرد که همه چیزش رو مدیون یوونتوس ود و به تیم پشت کرد . شما از کجا می دونید شاید اگه یوونتوس به سری B هم نمی رفت کاناوارو تیم رو ترک می کرد ,,, پاتریک ویرا هم همچین شرایطی داره اما مشکل ویرا اینه که رفت به تیم رقیب , اونم تیمی که جام های مارو دزدید ! واس همین میشه بهش گفت خائن .. در هر صورت امیدوارم هستم فابیو کاناوارو هیچوقت سرمربی یوونتوس نشه ,,,,

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال

تصویر

امروز تولد 39 سالگی کاناوارو ـه... 74 بازی 6 گل و 2 اسکودتو.

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1381 ارسال
  • Locationقزوین

من میگم خائن چون در کنار همین تیم بود که شد بهترین بازیکن جهان .

اصلا هم خائن نیست اسطوره ی ایتالیا و ستاره ی یووه است و برای ما قابل احترام
و اینکه بهترین بازیکن جهان شد هم بیشتر به خاطر جام جهانی بود تا یووه

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال

اصلا هم خائن نیست اسطوره ی ایتالیا و ستاره ی یووه است و برای ما قابل احترام
و اینکه بهترین بازیکن جهان شد هم بیشتر به خاطر جام جهانی بود تا یووه

این دیگه چه حرفیه؟؟؟؟ :1:
بله به خاطر جام جهانی بود ولی زمان جام جهانی توی کدوم تیم بازی می کرد؟؟؟؟
کاناوارو قبل ازیووه توی اینتر یه نیمکت نشین محض بود تا جایی که اینتر با دروازه بان سوم یووه(کارینی)معاوضه اش کرد. :1: حتی توی یورو2004 تراپ بازی با بلغارستان ماتراتزی رو بهش ترجیح داد و نیمکت نشینش کرد(تحقیر از این بدتر؟؟؟؟ :1:)
کاناوارو مدیون یووه بود بدون شک ولی دینش رو ادا نکرد و رفت....

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اینکه یه مربی احمق بخاطر لج کردن با یه بازیکن اونو نیمکت نشین کنه شد دلیل ؟ دل پیرو هم اینجا نیمکت نشین بود . کاناوارو بدون شک یکی از سه مدافع برتر دنیاست . حتی اگه همین الان بازی کنه و هیچ کس نمیتونه منکر تواناییهای زیاد کانا بشه . حتی اون تراپاتونی اونایی که جام 98 و یورو 2000 رو میدیدن میفهمن چی میگم . هیچ هم به یووه خیانت نکرد . چون هیچ دلبستگی نه به تیم داشت نه به هوادارا . نه مال شهر تورین بود و نه محصول اکادمی یوونتوس که بخواد بخاطر یووه تو سری بی بمونه و خودشو فنا کنه . مثل اینکه این لوسیو که یه نیم فصل اینجا بود اگه اینطوری میرفت بهش بگیم خائن . تازه مگه اونایی که موندن چی شدن و الان کجان ؟

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
منم که قبلا تو همین تاپیک [ 5 تا پست بالاتر :1: ] گفتم فابیو رو نمیشه خائن دونست ! فابیو یک " بازیکن " بود که اومد توی یوونتوس و " ستاره " ازش رفت بیرون ! آره فابیو 98 و 2000 فوق العاده بود اما بعدش توی اینتر واقعا افت کرد طوری که به حق نیمکت نشین شده بود ! مثل اسنایدر تو رئال مادرید . بعدش فابیو اومد توی یوونتوس و شد ستاره . باز هم درست مثل اسنایدر که اومد توی اینتر و ستاره شد ! فابیو یک بازیکن بود که 2 سال توی تیممون بازی کرد , زحمت کشید و بعدش رفت [ اون چند سال بعدش که دوباره برگشت رو فاکتور گرفتم دیگه :1: ] . کلمه خائن رو دیگه لوس نکنید :1: خائن برای من کسی مثلِ زامبروتا هست نه کاناوارو . اگه قراره به کاناوارو بگیم خائن پس زیدان هم خائن به حساب میاد ! چون زیزو هم تو یوونتوس به توپ طلا رسید ولی آخرش گذاشت رفت . خائن نامیدن فابیو یه نموره خشن می زنه ,,, در ضمن فابیو اصلا یوونتوسی نیست !! فابیو خودش بارها گفته که یک هوادار اصیل ناپولی هست . همین فصل هم بود فکر کنم سرِ بازی یووه - ناپولی گفت من هوادار ناپولی هستم . فابیو یک ناپولیَن هست نه یک یوونتینو !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

اینکه یه مربی احمق بخاطر لج کردن با یه بازیکن اونو نیمکت نشین کنه شد دلیل ؟ دل پیرو هم اینجا نیمکت نشین بود . کاناوارو بدون شک یکی از سه مدافع برتر دنیاست . حتی اگه همین الان بازی کنه و هیچ کس نمیتونه منکر تواناییهای زیاد کانا بشه . حتی اون تراپاتونی

اونایی که جام 98 و یورو 2000 رو میدیدن میفهمن چی میگم . هیچ هم به یووه خیانت نکرد . چون هیچ دلبستگی نه به تیم داشت نه به هوادارا . نه مال شهر تورین بود و نه محصول اکادمی یوونتوس که بخواد بخاطر یووه تو سری بی بمونه و خودشو فنا کنه . مثل اینکه این لوسیو که یه نیم فصل اینجا بود اگه اینطوری میرفت بهش بگیم خائن .

تازه مگه اونایی که موندن چی شدن و الان کجان ؟

- حالت خوبه پژمان ؟!
تو داري لوسيو رو با كاناوارو مقايسه مي كني ؟!
لوسيو اگه 2 فصل هم براي يووه بازي ميكرد و بعد يووه مي رفت سري ب حق داشت كه نمونه ولي كاناوارو ديگه به نيمكت جوزپه مه آتزا عادت كرده بود،
حتي يادمه گازتا به مسخره نوشته بود كه رد فلان جاي كاناوارو ( :np:) روي نيمكت اينتر حك شده ! ديگه حقارت از اين بالاتر ؟!
اما اومد يووه، قهرمان سري آ شد، چيزي كه سالها توي توهمش داشت باهاش خوشحالي ميكرد و بعد هم بهترين بازيكن جهان.

البته من خوشحالم كه رفت، چون يووه جاي هر كسي نيست !

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
هیچ فرقی با هم ندارن . لوسیو رو هم نیمکت نشین بود و اینتر نخواست اومد یووه . کانا هم همینطور . ضمنا مقایسه من بیشتر از بابت وابستگی اونها به یووه بود . نه از باب شرایطشون تو اینتر . بعدشم مگه کاناوارو چند فصل بود که تو اینتر بوده ؟ تا وقتی توی پارما بود که فکر نکنم کسی در تواناییش شک کنه . بعد هم یکی دو فصلی تو اینتر بود و با مربی وقت مشکل پیدا کرد و نیمکت نشین بود . نه به خاطر مشکل فنی . بلکه به خاطر مشکل با سرمربی . اومد یووه و دوباره برگشت به اوج . نه یووه که هرجا دیگه هم میرفت همین برگشت با شکوه رو داشت

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال

اینکه یه مربی احمق بخاطر لج کردن با یه بازیکن اونو نیمکت نشین کنه شد دلیل ؟ دل پیرو هم اینجا نیمکت نشین بود . کاناوارو بدون شک یکی از سه مدافع برتر دنیاست . حتی اگه همین الان بازی کنه و هیچ کس نمیتونه منکر تواناییهای زیاد کانا بشه . حتی اون تراپاتونی

پژمان جان تراپ باهاش لج نداشت.2 بازی اول فیکس بود ولی عملکرد ضعیفش باعث شد بازی سوم بره رو نیمکت.بعدش الکس توی هر 3 بازی فیکس بود :1: و حتی بازی سوم با رو نیمکت رفتن کانا کاپیتان بود. بازی با دانمارک دقیقه 64 با کاسانو تعویض شد-بازی با سوئد دقیقه82 با کامورانزی تعویض شد و بازی با بلغارستان هم 90 دقیقه کاپیتان ایتالیا بود....

ز اگه قراره به کاناوارو بگیم خائن پس زیدان هم خائن به حساب میاد ! چون زیزو هم تو یوونتوس به توپ طلا رسید ولی آخرش گذاشت رفت . خائن نامیدن فابیو یه نموره خشن می زنه ,,,

حسین خودت می دونی اندازه دنیا قبولت دارم ولی نمی دونم این حرفت رو کجای دلم بزارم؟؟؟ :1: بابا ما زیدان رو فروختیم با یه قیمت نجومی و باهاش 3 بازیکن فوق العاده گرفتیم. ولی فابیو زمانی که تیم بهش نیاز داشت تیم رو ترک کرد.اون موقع باشگاه نمی تونست بازیکن تاپ بگیره و تازه مجبور شد کانا رو با یه قیمت ارزون به رئال بده... هرچند منم مثل بهمن خوشحالم که نموند چون واقعا این لباس ارزش داره و همه کس لیاقت پوشیدنش رو نداره.

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال

ز اگه قراره به کاناوارو بگیم خائن پس زیدان هم خائن به حساب میاد ! چون زیزو هم تو یوونتوس به توپ طلا رسید ولی آخرش گذاشت رفت . خائن نامیدن فابیو یه نموره خشن می زنه ,,,

حسین خودت می دونی اندازه دنیا قبولت دارم ولی نمی دونم این حرفت رو کجای دلم بزارم؟؟؟ :1: بابا ما زیدان رو فروختیم با یه قیمت نجومی و باهاش 3 بازیکن فوق العاده گرفتیم. ولی فابیو زمانی که تیم بهش نیاز داشت تیم رو ترک کرد.اون موقع باشگاه نمی تونست بازیکن تاپ بگیره و تازه مجبور شد کانا رو با یه قیمت ارزون به رئال بده... هرچند منم مثل بهمن خوشحالم که نموند چون واقعا این لباس ارزش داره و همه کس لیاقت پوشیدنش رو نداره.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
من تناسبی بینِ لوسیویی که با کارنامه ی چند سال موفقیت تو آلمان و تیم ملی برزیل به اینتر اومد رو با کاناوارویی که از نیمکت نشینی اینتر به بهترین بازیکن جهان شدن با یوونتوس شد نمیبینم واقعاً. لوسیو قبل از ای که به اینتر بیاد فینال لیگ قهرمانان اروپا رو تجربه کرده بود و گلزنی هم کرده بود تو همون فینال اتفاقاً.

اینتر به لوسیو چیزی اضافه نکرد حقیقتاً ، ولی یوونتوس به کاناوارو چرا !

چرا اینجوری فکر کنیم ؟ اونایی که موندن الان تو قلب هوادارا هستن ، اونایی که موندن هنوز بنر هاشون تو ورزشگاه آورده میشه. اونایی که موندن با افتخار از یوونتوس رفتن. ترزگه رفت تو ریورپلاته و یکی از بهترین گلزن های آرژانیتن شد ، کامورانزی رفت به کشور زادگاهش و اگه هر هفته یوتیوب رو چک کنید ، کلیپ های حرکاتش هر هفته لیست میشه براتون ! به جاش کاناوارو رفت یه کشور عربی و با خفت ریپورت شد و الان هم اسطوره ی هــــیچ تیمی به حساب نمیاد !

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

حسین خودت می دونی اندازه دنیا قبولت دارم ولی نمی دونم این حرفت رو کجای دلم بزارم؟؟؟ [img alt=:1:]http://bianconeri.ir/Smileys/default2/4.gif[/img] بابا ما زیدان رو فروختیم با یه قیمت نجومی و باهاش 3 بازیکن فوق العاده گرفتیم. ولی فابیو زمانی که تیم بهش نیاز داشت تیم رو ترک کرد.اون موقع باشگاه نمی تونست بازیکن تاپ بگیره و تازه مجبور شد کانا رو با یه قیمت ارزون به رئال بده... هرچند منم مثل بهمن خوشحالم که نموند چون واقعا این لباس ارزش داره و همه کس لیاقت پوشیدنش رو نداره.

من نمی دونم چرا حرفام همیشه بد برداشت می شه :1: البته مقصر خودمم که بد بیان می کنم :fp: من الان بحثم سرِ قضیه رفتن بود ! نه چطوری رفتن . کاناوارو از یوونتوس رفت درست همونطوری که کاناوارو رفت . اگه کاناوارو باید به خاطر این قضیه که تو یوونتوس به اوج رسیده بود تو یوونتوس می موند , پس زیدان هم " باید " می موند ! چون تو یوونتوس به همه چی رسیده بود . اینم نباید یادمون بره که کاناوارو اصلا نه یوونتوسی بوده نه هوادار یوونتوس ! قبلش هم تو ایتالیا و حتی جهان شناخته شده بود . اما زیدان کلا مدیونِ یوونتوس بود :1: حرف من الان سره قضیه رفتنه . همین !

الان هیچی هم نشده باشن برای همیشه تو قلب تمام یوونتوسی ها هستن ! حتی اگه 100 سالشون هم بشه وقتی یک یوونتوسی ببینتون دستشون رو می بوسه ! اصلا و ابدا نمی تونید یوونتوسی ای رو پیدا کنید که عاشق ندود , الکس , ترزگه , بوفون و کامورانزی نباشه ! اگه غیر این باشه باید به اون فرد شک کرد ! خیلی چیز ها رو نمیشه با پول یا موفقیت بهش رسید . یکیش همین محبوب میلیون ها نفر بودنه . اونایی که تو یوونتوس موندن + کسی مثل دشام که به خاطر یوونتوس برگشت تا همیشه تو تاریخ یوونتوس ماندگار می شن . نه تنها توی تاریخ یلکه توی قلب تمام یوونتوسی ها جاودان می شن . اما کسایی مثل ویرا , زامبروتا و .... !!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کاناوارو گفته طرفدار ناپولیه ؟ خوب اصلا روش میشه بگه طرفدار یوونتوسه ؟ اگه میگفت طرفدار یوونتوسم یکی نمیزد تو دهنش بگه اگه طرفدار یوونتوسی چرا وقتی رفت سری ب نموندی ؟ کاناوارو سالهای آخر فوتبالش بود . فقط باد بهترین بازیکن جهان گرفته بودش که رفت . خودش ساز رفتن زده بود ولی زیدان ساز رفتن نزده بود بلکه هدایتش کردن به در خروجی یعنی بهت نیاز نداریم.ولی در مورد کاناوارو بهش نیاز بود ولی رفت .

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

اگه کاناوارو باید به خاطر این قضیه که تو یوونتوس به اوج رسیده بود تو یوونتوس می موند , پس زیدان هم " باید " می موند ! چون تو یوونتوس به همه چی رسیده بود

حسین میدونم چی میگی ولی کاناوارو دقیقا نباید تو یوونتوس میموند چون تو یووه به اوج رسیده بود. بلکه این یکی از دلایلشه. زیدان تو یووه به اوج رسید و به قول تو مدیون یووه بود اما رفتنش جوری نبود تیفوسیا حس کنن خیانتی رخ داده. با اون مبلغی که زیدان به رئال رفت (گرونترین انتقال تاریخ) شاید یوونتوسیا زیاد هم از این انتقال ناراضی نبودن. چون یووه تو اوج بود و تو اروپا آقایی میکرد. هوادارا میدونستن با این پول میشه چیکارها کرد. به جز این مدیرای یووه به این انتقال راضی بودن. زیدان به طور صد در صد با اختیار خودش نرفت.

اما کاناوارو دقیقا وقتی از یووه رفت که بهش نیاز داشت. کاناوارویی که تو یووه مجددا احیا شده بود و به نوعی فوتبال و توپ طلای بعدیش رو مدیون "بازی کردن و میدون دیدن" تو یوونتوس بود، میتونست با موندش و وفاداری به یووه این محبت رو جبران کنه و تبدیل بشه به یکی از اسطوره ها. اما کار راحت تر رو انتخاب کرد و مثل ویرا و زامبروتا و بقیه مقابل پیشنهاد تیمهای بزرگ مقاومت نکرد. در حالی که میدونست با این رفتنش ممکنه یووه ضربه بخوره و دوباره نتونه بلند شه. قبول کن با جو اون موقع "حس" خیانت به هوادارا دست میداد. همین به نظرم واسه خائن شدنش کافی باشه..

اگه زیدان یا هر کس دیگه ای هم تو شرایط مشابه تیم دیگه ای رو به یووه ترجیح میداد من شخصا لقب خائن بهش میدادم. با اینکه میگی زیدان قبل اومدن به یووه کاملا ناشناخته بود هم مخالفم. زیدان تو موناکو تبدیل به بازیکنی شده بود که خیلی از بزرگای اروپا میخواستنش اما خودش یووه رو انتخاب کرد اما کاناواروی نیمکت نشین مطمئنا به اندازه زیدان خواهان نداشت.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی