پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو کاناوارو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
493 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

کاناوارو سالهای آخر فوتبالش بود . فقط باد بهترین بازیکن جهان گرفته بودش که رفت . خودش ساز رفتن زده بود ولی زیدان ساز رفتن نزده بود بلکه هدایتش کردن به در خروجی یعنی بهت نیاز نداریم.ولی در مورد کاناوارو بهش نیاز بود ولی رفت .

البته من بارها نقل قول موجی خوندم که خود زیدان اصرار داشت به رئال بره. موجی همیشه در مورد اون انتقال میگه وقتی رئال خواهان زیدان شد خود زیدان می خواست بره و منم چون می دونستم نمیشه یه بازیکن رو به زور توی تیم نگه داشت، تصمیم گرفتم نهایت استفاده رو از این انتقال ببرم.

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال

من نمی دونم چرا حرفام همیشه بد برداشت می شه :1: البته مقصر خودمم که بد بیان می کنم :fp: من الان بحثم سرِ قضیه رفتن بود ! نه چطوری رفتن . کاناوارو از یوونتوس رفت درست همونطوری که کاناوارو رفت . اگه کاناوارو باید به خاطر این قضیه که تو یوونتوس به اوج رسیده بود تو یوونتوس می موند , پس زیدان هم " باید " می موند ! چون تو یوونتوس به همه چی رسیده بود . اینم نباید یادمون بره که کاناوارو اصلا نه یوونتوسی بوده نه هوادار یوونتوس ! قبلش هم تو ایتالیا و حتی جهان شناخته شده بود . اما زیدان کلا مدیونِ یوونتوس بود :1: حرف من الان سره قضیه رفتنه . همین !

من بازم باهات مخالفم :1: حرفات رو هم بد برداشت نکردم هر چی فکر می کنم!!!! :beg: :beg:
حسین شرایط سال2001 رو با 2006 مقایسه می کنی؟؟؟البته من سال2001 طرفدار یووه نبودم ولی یووه توی اون موقع تیم اول ایتالیا بود هرچند اون سال(2001) و البته سال بعدش (2002)توی اروپا واقعا ضعیف کار کرد. ولی یووه به خوبی با پول زیدان خودش رو بازسازی کرد و 2سال بعد توی نیمه نهایی 2003 به زیدان ثابت کرد چه اشتباهی کرده.ولی سال 2006 هیچکس حاضر نبود بیاد یووه. یووه شدیدا محتاج بازیکنهاش بود ولی کانا خیلی زود یادش رفت که 2 سال قبلش چی بود. کاناوارو یه بازیکن شناخته شده بود ولی فراموش شده بود. :Facepalm:

پ.ن:از نظر من رفتن زیدان به رئال اشتباه بود.زیدان توی 2 سال اول شاید خوب کار کرد اما بعدش در روزهای سیاه رئال هیچ کمکی نتونست به رئال بکنه

من دلپیرو تو یوونتوس در فصلهای پیش رو میگم . دانمارک و اتریش چیه ؟

آخه بحث یورو 2004 و نیمکت نشینی کاناوارو بود تو گفتی تراپ با کانا لج داشت همونطور که الکس رو گذاشت رو نیمکت منم گفتم الکس توی اون مسابقات جزء مردهای اصلی آتزوری بود. :1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
یا پستهای من رو درست نمیخونین یا من نمیتونم منظورم رو برسونم . من به لوسیوی اینترو قبل از اینتر چکار دارم . میگم جفتشون یک مدل از اینتر اومدن به یونتوس . جفتشون رو دیگه اینتر نمیخواست . هیچ کدوم هم مدت زیادی اینجا نبودن که تعلق خاطر به باشگاه و هوادار پیدا کنن. یا اصلا همین پیرلو که دوباره تو یووه احیا شد . اگه امسال یووه میرفت سری بی و پیرلو از تیم میرفت بهش میگفتین خائن ؟ ضمنا اونایی که موندن درسته پوسترشون هنوز دست تماشاچیاست . ولی باشگاه براشون چه کار کرد . حالا میگین ترزگه هنوز گل میزنه ؟ خب معلومه که میزنه . مگه غیر از این انتظاری هست از ترزگه ؟ باشگاه چکار کرد ؟ این که یه بازیکن باید تا سرحد مرگ اینجا بازی کنه و حرف هم نزنه و در سری بی و سی هم بازی کنه و از تمام فرصتهای بهترش بگذره و اخر هم عین یک شیء اضافه از باشگاه بیفته بیرون تا انگ خائن رو پیشونیش نخوره به نظرتون یکم خودخواهی هوادار نیست ؟ ^^^^ من دلپیرو تو یوونتوس در فصلهای پیش رو میگم . دانمارک و اتریش چیه ؟ ^^^ نه . تو گفتی کانا تو اینتر ذخیره بود پس بدرد نمیخورد . منم گفتم دلپیرو هم اینجا ذخیره بود و دخیره بودن دلیل بر بد بودن نیست . بلکه مربی وقت اینتر باهاش لج کرده بود . وگرنه از نظر فنی کمتر مدافعی در حد و اندازه های کاناوارو دیده شده

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
ربطی به این تاپیک نداره ولی : اگه کاناوارو . زلاتان . زامبروتا . ویرا . موتو . تورام بعد از سقوط تیم به سری بی از یووه جدا نمیشدند .. یوونتوس توان پرداخت حقوق این بازیکنان را بعلاوه اله ، ترزگل . ندود . بوفون و... راداشت ؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ربطی به این تاپیک نداره ولی :
اگه کاناوارو . زلاتان . زامبروتا . ویرا . موتو . تورام بعد از سقوط تیم به سری بی از یووه جدا نمیشدند ..
یوونتوس توان پرداخت حقوق این بازیکنان را بعلاوه اله ، ترزگل . ندود . بوفون و... راداشت ؟

دقیقا !

من خیلی وقت ها میگیم فلان بازیکنان خائن بودند که از یوونتوس رفتند ! ولی آیا اگر یوونتوس اونا رو نمیفروخت میتونست جریمه های سنگینی که بابت کالچوپولی متحملش باید میشد و میتونست پرداخت کنه ؟ و حتی دستمزد بازیکنان رو ؟

به نظر من در اون مقطع زمانی کاره دیگه ای نمیشد کرد ! اینکه بهترین های تیمت و نگه و داری و بقیه رو بفروشی ! همینکه اسکلت تیم باقی موند و الکس و جیجی و ترزگل و ندود موندند خودش خیلیه ! البته تعدادی از بازیکنان به خاطر بدهی یوونتوس فروخته شدن و تعدادی هم فکر کنم به میل خودشون رفتند !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

کاناوارو گفته که بعد از کالچوپولی ما از یووه فرار نکردیم و باشگاه هم کاملا از این معامله آگاه بود و بسیاری از بازیکنان برای چندرغاز فروخته شدن ! این دروغه که میگن کسایی مثه من و زلاتان و ویرا فرار کردیم .. :rolleye:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
البته به پست سهیل اضافه کنید: I simply asked to be sold abroad. I took this decision along with the club, who were selling players in package deals میگه: فقط خواستم منو به یه تیم غیر ایتالیایی بفروشن. این تصمیم در راستای (تصمیمات) باشگاه بود، که داشت اجباراً بازیکن ها رو میفروخت. که بازم نشون میده در خواست خودش بوده. بقیش هم چرت و پرتایی که بعد از 7-6 سال به ذهنش خطور کرده! بدون شک اگه کانا و امثالهم درخواست موندن میکردن، میموندن همونطوری که 5 نفر دیگه موندن.

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
این حرفو چرا الان داره میزنه ؟ چرا وقتی یووه دوباره رو دور افتاده زلاتان و کانا یادشون اومده از یووه خوب بگن ؟! اول فصل هم توی محرومیت های کونته میگفت اگر یووه بخواد من میتونم سر مربی موقتشون ( یا یه همچین چیزی ) بشم . اصلا این حرف که " خواستم منو به یه باشگاه خارجی بفروشن " تو اون شرایط چه معنی ای غیر از فرار میده ؟ حتما که نباید در باشگاهو باز کنی سر به بیابون بذاری که بگن فرار کردی . کاناوارو اون سال 31 سالش بود ، رفتنش به رئال رو هیچ جوری نمیشه توجیح کرد ، حتی توی اون سن تصمیمش با عقل هم جور در نمیاد ، جوون که نبودی بگیم رفتی دنبال افتخاراتت . بوفون و ترزگه اون سال از منچستر ( اگه اشتباه نکنم ) پیشنهاد داشتن ، با فروششون مطمئنا پولی که گیر یووه میومد خیلی بیشتر از فروش کاناوارو بود . این که بخاطر مشکلات مالی باشگاه رفتم اصلا دلیل قابل قبولی نیست .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
تا دو،سه سال پیش اگر این حرفها مطرح میشد،من هم میگفتم بازیکنانی که سال 2006 یوونتوس رو ترک کردن و به باشگاه دیگه ای رفتن،بازیکنای خائنی بودن؛ ولی امروز اصلاً اینطور فکر نمیکنم...این حرفی که میخوام بزنم،تکرار مکرراته ولی سرنوشت کسانی که موندن در سری ب و جنگیدن چی شد؟ با کامورانزی چه برخوردی شد؟ با ترزگه چه برخوردی شد؟ آیا فقط موندن در قلب هوادارا همه چیزه؟ درسته که هوادارها و تیفوسی ها تا همیشه به نیکی از اون 5 سرباز یاد میکنیم،اما حقشون فقط همین بود؟ شایسته ی احترام باشگاه نبودن؟ یووه دِینی نسبت به اینها نداشت؟ شاید از بین اون 5 نفر تنها کسی که تازه داره به حقش میرسه جیجی بوفون هست.وگرنه اون 4 نفر دیگه همه شرح حالشون رو میدونیم. من اینها رو خائن نامگذاری نمیکنم،میشه ازشون تنفر داشت ولی خیانت مقوله ی دیگه ای هست. ضمناً فراموش نکنیم که کاناوارو به یووه برگشت و انصافاً در بازگشتی که داشت و بازیهایی که کرد،چیزی برای یووه کم نذاشت و با جون و دل بازی کرد.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
فابیو داره راجب مربیگری فکر می کنه . " این تجربه ی مناسبی هست و من در استرالیا می خواهم تا پیشنهادات رو بررسی کنم " " رویای مربیگری در بالاترین سطح برای من مربیگری رئال مادرید، یوونتوس و تیم ملی ایتالیاست" " این خیلی مهمه که مربی های جدید اینجا ( استرالیا ) معرفی میشن، مربیان خارجی که باعث بهبود بازی ها میشن " فابیو امروز در ملبورن هست و عصر به سمت دوبی پرواز خواهد کرد .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
امروز تولد 40 سالگی یکی از بهترین مدافعین تاریخ فوتباله... @};- @};- @};-

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
اگه اشتباه نکنم تنها مدافعی بود که تونست به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب بشه .. اما بعد از رفتنش از یوونتوس من ازش متـنفر شدم ..

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
کاناوارو واقعا یه زمانی اسطوره من بود.. چون من خودم توی فوتبال دفاع بازی میکنم همیشه سعی میکردم از حرکاتش الگوبرداری کنم. تنها بازیکنی بود که نشون داد میشه از دفاع کردن هم لذت برد. سال 2006 اینقدر خوب بود که همه کسایی که فوتبال رو دنبال میکردن متوجه بازیهای استثنائیش شدن. @};- @};- ولی واسه یه چیز هیچ وقت نمیبخشمش! اون هم نه جدایی از یووه بلکه این مسئله که توپ طلایی رو که بدست آورد از صدق سری یووه بود ولی به عنوان بازیکن رئال اسمش ثبت شد. :Facepalm:

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

اگه اشتباه نکنم تنها مدافعی بود که تونست به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب بشه .. اما بعد از رفتنش از یوونتوس من ازش متـنفر شدم ..

Spoiler

کاناوارو سومین مدافعی بود تو فاصله ی بین 1976-2006 که بهترین بازیکن شد و توپ طلارو برد. بکن باوئر در سال 1976 و ماتیاس سامر در سال 1996 این افتخار رو بدست آوردن

+ بکن باوئر سال 1972 هم به این افتخار رسید. سه مدافع در مجموع چهار بار به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شدن .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
میگن وقتی که مارادونا در ناپل بازی میکرد فابیو به همراه مادرش رخت های بازیکنان رو میشستن . و البته فابیو توپ جمع کن ناپل هم بود . یه روز مارادونا تصمیم میگیره که با بچه های اونجا فوتبال بازی کنه و توپ رو گرفت و مشغول دریبل زدن بچه ها شد که یک دفعه یکی مثل جت از راه رسید و توی پای مارادونا تکل کرد و توپ رو گرفت . همون جا مارادونا به مسوولین ناپلی گفت که این بچه سرشار از استعداده و باهاش قرار داد ببندن . و این طوری شد که کانا سالهای بعد شد بهترین مدافع جهان . من خودم وقتی فوتبال رو شروع کردم اول مهاجم بودم ولی بعد از دیدن کاناوارو به قول کیوان واقعا به این نتیجه رسیدم که از دفاع کردن هم میشه لذت برد و این که یه تیم به پشتوانه این که تو پشت سرشون هستی با خیال راخت حمله میکنه خیلی لذت داره . و این شد که منم از اون به بعد دفاع اخر بازی کردم و حتی مدافع اخر ثابت تیم دانشگاه و منطقه هم شدم . و قطعا کاناوارو باعث و بانیش بود . و چون عشق کاناوارو بودم دوستام بهم میگفتن پژمان کاناوارو :1: :1:. و حتی الان هم که دیگه کمتر بازی میکنم بهم میگن . همیشه دوسش داشتم و اتاقم پر بود از عکساش . و یادمه اون تابستونی که قرار بود از پارما جدا بشه من عین هر روز هر جا که بودم خودم رو راس ساعت یه ربع به هشت ( اون موقع یه ربع به هشت میداد) به خونه میرسوندم تا اخبار ورزشی رو ببینم تا ببینم کاناوارو به یوونتوس میاد یا نه . که البته متاسفانه اون سال رفت اینتر . ولی لذتی که دیدن بازی جانانه ی کاناوارو داشت رو من هنوز تو بازیکنی پیدا نکردم و البته اوج هنر کاناوارو به نظر من بازی نیمه نهایی یورو 2000 با هلند بود . نمیدونم اون بازی رو دیدین یا نه . بازی که زامبروتا اخراج شد و هلند میزبان با فشار طرفداراش وحشیانه حمله میکرد و خط دفاع ایتالیا با افرادی مثل کاناوارو و نستا و البته مارک یولیانو که اون موقع تو یووه بود جانانه جلو هلند وایسادن و اخر هم بازی به پنالتی رفت و ایتالیا برد

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
دون فابیو تولدت مبارک :flower:

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
هیچ وقت نمیبخشمش . هیچ وقت

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

و البته اوج هنر کاناوارو به نظر من بازی نیمه نهایی یورو 2000 با هلند بود . نمیدونم اون بازی رو دیدین یا نه . بازی که زامبروتا اخراج شد و هلند میزبان با فشار طرفداراش وحشیانه حمله میکرد و خط دفاع ایتالیا با افرادی مثل کاناوارو و نستا و البته مارک یولیانو که اون موقع تو یووه بود جانانه جلو هلند وایسادن و اخر هم بازی به پنالتی رفت و ایتالیا برد

کاناوارو توی اون مسابقه می تونم بگم 100 درصد بدون نقص بازی کرد
صحنه ای که از اون مسابقه توی ذهنم مونده و هیچ وقت یادم نمیره اینه که
کنار زمین و روی خط اوت یه تکل زد ولی نتونست توپ رو در اختیار بگیره و فقط تونست توپ رو به اوت بفرسته
چنان مشتی به زمین کوبید که انگار آخرین پنالتی فینال یورو رو از دست داده یعنی انقدر از نظر روانی واسه اون مسابقه آماده بود
اون دوره پاتریک کلویورت توی زمین هر کاری می خواست می کرد ولی خط دفاع ایتالیا کاری باهاش کرد که هیچ وقت یادش نمی ره

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

کاناوارو توی اون مسابقه می تونم بگم 100 درصد بدون نقص بازی کرد
صحنه ای که از اون مسابقه توی ذهنم مونده و هیچ وقت یادم نمیره اینه که
کنار زمین و روی خط اوت یه تکل زد ولی نتونست توپ رو در اختیار بگیره و فقط تونست توپ رو به اوت بفرسته
چنان مشتی به زمین کوبید که انگار آخرین پنالتی فینال یورو رو از دست داده یعنی انقدر از نظر روانی واسه اون مسابقه آماده بود
اون دوره پاتریک کلویورت توی زمین هر کاری می خواست می کرد ولی خط دفاع ایتالیا کاری باهاش کرد که هیچ وقت یادش نمی ره

کاناوارو میشه گفت کلا تو اون جام 100 در 100 بی نقص بازی کرد و فقط یک اشتباه داشت که منجر به گل ترزگه تو فینال شد .

ولی بازی با هلند واقعا بازی عجیب غریبی بود و کاناوارو به طرز عجیبی توپهای هلندیا رو میگرفت . از جمله صحنه های بیاد ماندنی اون بازی غیر از صحنه ای که مانی اشاره کرد دو پنالتی بود که در جریان بازی دی بوئر از دست داد . و همچنین صحنه ای که ادگار داویدز شوت وحشتناکی زد و جیان لوکا پسوتو که تعادلش رو از دست داده بود به طرز عجیب غریبی زانو زد و اون شوت سنگین رو زیر زانوش استپ کرد . و همچنین عکس العمل های تولدو که دروازبان بود .

ولی کلا یورو 2000 با همه قشنگیش یک خاطره تلخ واسه ما گزاشت و اون هم اشتباهات دل پیرو تو فینال بود که دو فرصت طلایی رو جلوی فرانسه از دست داد تا فرانسه ی خوش شانس اخرین ثانیه گل مساوی رو بزنه و باقیش رو هم که دیگه میدونید

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

چه روز های خوبی بود :cry2:

[img width=600 height=331]http://www.shiaupload.ir/images/89384397499306568635.jpg[/img]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی