پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو کاناوارو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
493 پاسخ برای این موضوع

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
یه مسئله ای به ذهنم رسیدن راجع به همین خائن دونستن و این حرفا به قول مهرنوش فابیو تعلق چندانی به یووه نداشت ! 2 سال تو یووه بازی کرد و رفت و صد البته مهم تر از همه این که بعدش هم پلهای پشت سرش رو خراب نکرد شاید به شخصه دیگه اون شدت علاقه ای که اون زمان بهش داشتم رو نداشته باشم اما هنوزم واسم قابل احترامه و مشخصه یووه براش مهمه که چند هفته قبل به باشگاه و هم تیمی های سابقش سر زده بود اما بازیکنی مثل زامبروتا ، با یووه پرورش پیدا کرد و بزرگ شد ، همه چیزشو از یووه داشت ! حالا بگیم نخواست یووه بمونه حالا به هر دلیلی اون همه مصاحبه ای که علیه یووه کرد دیگه نمی شه چشم روش بست !! تورام هم که رفت بارسا به یک فصل نکشید قلبش مشکل کرد و خداحافظی کرد ! یا کسی مثل ابراهیموویچ که دیگه واضحه و گفتن نمی خواد ! امثال ترزه گه و کامورانزی هم تیفوسی ترین طرفدارهای یووه هم معتقدن که برخورد باشگاه باهاشون اشتباه بوده ! اما چیزی که جاودانشون کرده تو تاریخ باشگاه ، همین از خود گذشتگی و گذشتن از پول و شهرت ه ! و مسلما این چیزی نیست که هر بازیکنی به دستش بیاره فقط راجع به بازی کردنش تو چنین لیگهایی نظری ندارم واقعا :e: و صدالبته مورینتس :np:

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

همه مون میدونیم که یووه برای کاناوارو عشق نبود. اصلا مگه چند سال برای یووه بازی کرده بود؟ ضمن این که من این حرف رو 6 سال پیش زدم باز هم میگم فوتبال یه صنعت شده دیگه! کاناوارو بهترین بازیکن جهان شد و خودش میدونست که سنش بالاست و فرصت دیگه ای نداره و آخرین سال هاشه که میتونه از فوتبال پول و موفقیت دربیاره :1: خب واضحه که از لحاظ منطقی نباید میموند!

اولا که این قیاس رو اصلا قبول ندارم. چون جیجی دو فاکتور عشق و تعصب بالا به تیم رو داشت اما کانا نداشت.

دوما مگه بوفون به افتخاری رسید این چند سال؟ ثمره ی موندنش جز تحقیر شدن و 7م شدن و از دست دادن موقعیت اش به عنوان بهترین دروازه بان جهان بود؟

کاری به عشق و این حرفها ندارم.مهرنوش کانا چون سنش بالا بود رفت تا با رئال قهرمان اروپا بشه یا چونکه بهترین بازیکن جهان شد حاضر نشد تو سری ب بازی کنه؟؟؟؟

اگه قرار بود خودت به شخصه به فوتبال حرفه ای نگاه کنی مطمئنم هیچ وقت تیمی مثل یووه رو دوست نمیداشتی.نگاه حرفه ای لازمه ولی کافی نیست.

شرایط یووه ایجاب میکرد کمی نگاه حرفه ای رو بزاری کنار و تیمی که بهش مدیونی چون تورو بهترین بازیکن جهان کرد رو زمانی که بهت نیاز دازه ترک نکنی و کمکش کنی.

اگه کاناوارو سال بعدش که به سری ا اومدیم میرفت هیچ کی بهش خورده نمیگرفت.چون دینش ادا کرد ولی یووه ای که به کاناوارو کمک کرد که بزرگ بشه این جواب محبتش از سمت کاناوارو نبود که بخواد دستای یووه رو پس بزنه.

مگر موتو تو تیممون نبود که از حالت معتاد کوکایین در اومد مگر وقتی رفت کسی بهش چیزی گفت؟

بوفون علاوه بر عشق و تعصبی که به یووه داشت یک علت بزرگ دیگه برای موندن تو یووه داشت که خودش گفت " من آدم فراموش کاری نیستم و میدانم قبل از اینکه به یووه بیام کجام و الان کجام.من هرچیزی که تا حالا شدم و بدست اوردم بخاطر یووه بوده و وقتی این تیم به سری ب رفت وظیفه من بود کمک کنم و تیم به جایگاهش برگردونم"

پس بحث فقط سر عشق و علاقه بوفون نبود بلکه انسانیت ادم نباید اجازه بده که ناسپاس باشی.

مهرنوش چه ربطی داره بوفون با یووه بعد سری ب چیزی بدست نیاورد؟مگر بوفون با یووه کم افتخار اورد؟به جز قهرمتنی باشگاههای اروپا همه افتخارات بدست اورد.فقط 4 بار بهترین دروازهبان جهان شد و حتی جایزه برترین دروازه بان 20 سال اخیر بدست اورد.اینا کمه؟

شاید فکر کنی که بوفون بعد سری ب هیچی نشد ولی با موندنش جاودانه شد و تا ابد اسمش همه جا به زبون میارن.ولی عمر فوتبال حرفه ای خیلی کم هست و بعد از پایانش برا همیشه فراموش میشه

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
بنیامین مشخصه که نظراتمون کاااااملا با هم متضاده و اصلا دیدمون با هم فرق داره من هیچ کدوم از حرفاتو قبول ندارم و فکر نمیکنم بحث کردن در این صورت کار جالبی باشه :smile:

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
البته نظر آدما برمیگرده به نوع نگاهشون و بهتره بگی نگاهمون فرق میکنه. فقط میخوام در باره کاناوارو بگم که خودش بسیاربسیار از ترک یووه تو اون شرایط و رفتنش پشیمونه و همواره میخواست بعد اون قضایا به یووه کمک کنه و همواره خودش کسی جا بندازه که علاقه به یووه داره که تو مصاحبه هاش کاملا مشخصه. برا همینم خیلی دوست داشت برگرده و با کمک به تیم یجوری اون تصمیمش رو جبران کنه ولی خودشم میدونه هیچ وقت نتونست ناراحتی هوادارها از خودش جبران کنه. منم دیگه تو این زمینه باهات بحث نمیکنم و تو رو به بهمن میسپارم که بیاد روشنت کنه :nish:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
درست نیست بگیم کانا به یوو تعلقی هم از اول نداشته کانا همون کسیه که قبل از اینکه به یوو بیاد توی اینتر نیمکت نشین محض شده بود و داشت فراموش میشد ولی یوو اونو خرید و دوباره احیاش کرد ، و تونست به همه چیز برسه دو این دو سال منم قبول دارم شدت خیانتش از امثال این افغانی و تورام خیلی کمتره ولی بازم نمیشه گفت خائن نبوده !! کانا با رفتنش به رئال واقعا به چی رسید ؟! به جز این بود که خیلی از اعتبارش رو از دست داد و دوباره دست از پا دراز تر به یوو آمد

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بد رفتاری هایی هم که این چند سال اخیر با الکس داشتن دیگه نیازی به گفتن نداره!
ترزگه کسی بود که توی بدترین روزای یوونتوسی ها پیشنهاد بارسلونا رو رد کرد و نماینده هاشونو دست خالی از تورین برگردوند!

همون هوادارایی که میگن فوتبال حرفه ایه و این حرفها توش معنایی نداره و مهم تیمه نه بازیکن نباید انتظار اینو داشته باشن که کاناوارو و زامبروتا بهشون وفادار میموندن.

وقتی شما با اسطوره هاتون این رفتار رو میکنن چه انتظاری دارین بقیه بهتون وفادار بمونن.

احسان اگه منظورت منم تازه به حرفت رسیدم و کاملا قبول دارم اشتباه کردم که گفتم تیم مهمه نه بازیکن ها . اگه بازیکن های وفادار به یووه نبودن تو اون فصل که رفتیم سری ب دیگه به راحتی بر نمی گشتیم و دیگه نامی از یووه نبود و الان بعد 6 سال فراموش شده بود .
در مورد کاناوارو هم سخته قضاوت کردن . همه بازیکن ها تو اون شرایط تو دو راهی بودن و هر کی یه راهی انتخاب کرده. ولی کاناوارو می تونست دیگه برنگرده . برای خودش بهتر بود به نظرم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال
بازی کردن در هند و امارات بد نیست، ولی برای کسی که توپ طلا رو گرفته چرا؛ ولی خب، همه این تحقیر شدن ها که از 2006 شروع شد و تا به حال هم ادامه داره برای خائنی مثل "کاناوارو" سزاوارنه ست ... برای آرزوی تحقیرهای بیشتری هم دارم ...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

احسان اگه منظورت منم تازه به حرفت رسیدم و کاملا قبول دارم اشتباه کردم که گفتم تیم مهمه نه بازیکن ها . اگه بازیکن های وفادار به یووه نبودن تو اون فصل که رفتیم سری ب دیگه به راحتی بر نمی گشتیم و دیگه نامی از یووه نبود و الان بعد 6 سال فراموش شده بود .
در مورد کاناوارو هم سخته قضاوت کردن . همه بازیکن ها تو اون شرایط تو دو راهی بودن و هر کی یه راهی انتخاب کرده. ولی کاناوارو می تونست دیگه برنگرده . برای خودش بهتر بود به نظرم

البته این حرفم کلی بود، چون قبل از این هم این حرفها زده شده بود، حتی همون دو سال اولی که از سری بی اومدیم و قرارداد الکس رو هی روزای آخر تمدید میکردن، همون موقع هم میگفتن الکس تموم شده و باید بره و این حرفا!
بعضی وقتا آدما گذشته ها رو فراموش میکنن واین باعث میشه که حرفهایی بزنن یا تصمیماتی بگیرن که درست نیست

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ولی خیلی زروم میاد وقتی هرجا می خوان از زیدان صحبت کنند و دوران طلاییش فقط اسم رئال مادرید میاد پشت سرش !
واقعا هیچ نامی از دوران یوونتوس و زیدان برده نمی شه و همه ی افتخاراتش با رئال بیان می شه

حسین من از این کاناوارو هم زورم میاد . یوونتوسی بود تیم ملی دعوت شد . یوونتوسی بود قهرمان جهان شد . همون سال موقع بهترین بازیکن سال که انتخاب شد یک رئالی بود .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین من از این کاناوارو هم زورم میاد . یوونتوسی بود تیم ملی دعوت شد . یوونتوسی بود قهرمان جهان شد . همون سال موقع بهترین بازیکن سال که انتخاب شد یک رئالی بود .

اره اره این هم هست والا ! خیلی زور داره بازیکن یووه باشه و اسمش همیشه با رئال باشه

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال

کاناوارو :" دوست دارم بنزما به یووه بپیوندد "

فابیو کاناوارو ، ملی پوش سابق فوتبال ایتالیا اعتقاد دارد که یوونتوس می تواند دو خرید بین المللی برای فصل بعد داشته باشد . این پیشکسوت 38 ساله شیفته روبن و بنزماست .
کاناوارو به توتو اسپورت گفت :" دو تا ستاره می توانند برای چمپیونزلیگ خریده شوند . می دانم که مدیر ورزشی یووه می داند چه می کند و نیازی به نصیحت ندارد اما دوست داشتم که مهاجم کاملی نظیر بنزما و هافبک پر تلاشی نظیر روبن را در یووه داشته باشیم . می توان تصور کرد که چنین بازیکنانی چقدر تیمی نظیر یوونتوس را تقویت می کنند ؟ "

جمال دلپیرو

جمال دلپیرو

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
کاناوارو دفاعی خیلی عالی بود ولی کاش به تیم های عربی نمیرفت و تو اوج خداحافظی میکرد

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
کاناوارو وقتی که سال 2006 به یووه خیانت کرد دیگه نباید اجازه می دادن که به یووه برگرده مخصوصا وقتی که تموم شده بود یادمه اون یه فصلی که دوباره برگشت یووه، در اون فصل 50، 60 گل خورده داشتیم

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
فابیو کاناوارو : - یوونتوس 30 اسکودتو برده . ما اون 2 اسکودتو رو تو میدان مسابقه گرفتیم و دفاع میکنیم از آنها ! - یووه مستحق قهرمانی تو این فصل بود , اونها واقعا 1 فصل رویایی داشتن ! من آنتونیو کونته رو تمجید میکنم و خوشحالم هم برای او هم برای تیم سابقم بخاطره اینکه میدونم این پیروزی بعده قربانی شدن چه معنی میده ! - فینال کوپا ؟ طرفداره چه تیمی خواهی بود ؟ من 3 سال برای یووه بازی کردم و همیشه احترام زیادی برای یووه قائلم اما من وابسته به ناپل هستم , من همیشه طرفداره ناپولی بودم و برادرم هم کاپیتان این تیم هست , بنابراین راحت میشه حدس زد جوابه این سوال رو ! - من نمیتونم تیمی رو دارای شانس بالاتری ببینم تو فینال , یووه بطوره شگفت انگیزی استحکام و ثبات خودش رو نگه داشته اما در این بازی هر اتفاقی ممکنه بیوفته ! + در آخر هم آرزوی مربیگری در ناپل رو کرده ! ++ ولی کلا دمش گرم , جزء کسایی هست که همیشه تو مصاحبه هاش از اون 2 اسکودتویی که ازمون به ناحق گرفتن حرف میزنه . +++ کاناوارو اگه اون سال از یووه جدا نمیشد قطعا الان خیلی شخصیت محبوبی داشت بین تیفوسی ها !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

فابیو کاناوارو :

- یوونتوس 30 اسکودتو برده . ما اون 2 اسکودتو رو تو میدان مسابقه گرفتیم و دفاع میکنیم از آنها !

دفاع کردن به حرف زدن نیست میتونستی تو میدون سری بی بهش عمل کنی.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

دقیقا اومدم همینو بنویسم اومدم پایین دیدم اینو نوشتی. :rose:
یکی از قشنگ ترین لحظه هایه بعد از سری ب حال کردن امائوری و الکس با این بازیکن و په په توو چمپیونز لیگ بود :rainbow:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

حسن کلا با این اتفاقاتی که تو این 2 ساله داره میوفته تو یووه دیگه خدا وکیلی نمیشه از دسته کسی ناراحت شد بخاطره خیانتش !
اونایی که خیانت نکردن و به تیمشون وفادار موندن داریم میبینیم چجوری باهاشون رفتار شد :np:

من خودم هیچوقت نمیتونم بازیکنایی که رفتن رو ببخشم ولی دیگه باید بهشون حق داد :np:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اره شاید واقعا فابیو یوونتوس رو زودتر شناخت ! ولی دلار بیشتر بازی توی برنابئو با کهکشانی ها هر کسی رو میتونه وسوسه کنه به خصوص اینکه کسی مثل کاپلو پشتت رو گرفته باشه . ولی اینکه توی دل هوادارا باشی خیلی مهمه فابیو با این کارش نه برای یوونتوس ها اسطوره شد نه برای مادریدی ها فابیو اسطوره ایتالیاست که میتونم بگم فقط میتونم با لباس اتزوری دوستش داشته باشم چون فقط متعلق با اتزوری ست.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
اینکه مسولان یووه قدر نمیدونن زشتی کار این آقا رو کم نمیکنه به نظر من این آقایون جدید رو هم باید به جمع کاناوارو و سایر خاینین اضافه کنیم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اتفاقاً چه كاره خوبي كردن كه خيانت كردن! اينو كسي داره ميگه كه هيچ وقت دوست نداشت بعد از ٢٠٠٦ چشمش به خائنين بيفته بايد مثل كامو و ديويد و الكسي ميموندن تا تحقير بشن!؟ وقتي مديراي بي چشم و رو هيچي براشون مهم نيست! وقتي هواداراي !!! فراموش كار كه با گستاخي هر چه تمام تر خيلي راحت ميگن الكس رفت كه رفت! چرا بايد تلف ميشدن!؟ اره اين عشق و علاقه امثال الكس به يووه تا ابد تو خاطر تيفوسي ها ميمونه ولي اونايي هم كه رفتن به هيچ وجه كار اشتباهي نكردن بعد از چندين سال خيانتشون فراموش ميشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی