پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - اینتر ( سری آ // هفته 32 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
172 پاسخ برای این موضوع

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
به هر حال من میگم جوابشون رو فصل بعد میدیم نارحت نباشید ..... :دی: منم خودم عصابم خورده دیگه !!!!( بالوتلی هم خیلی روی اعصابم هست ... :treaten:) ولی میگم تا فصل بعد صبر کنید دیگه :دی:.................... اون موقع یه بالوتلی به اینتر نشون میدیم که با اشک بره از زمین سبز بیرون ... :treaten:) .........ما باید این اینتر رو نابود کنیم ولی ایشالا فصل بعد که چند بازیکن خوب خریدیم !!! راستش من از همه ناراحت ترم که این حرف ها میزنم دیگه :cray: ولی راستش رو بخواین من الان تمام فکرم توی ستاره نقره ای هست :yess: :دی: :cray: :دی:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عصبانیت بچه ها منطقی هست واقعا ولی سعی کنید احترام همدیگه رو حفظ کنید !!! من تحقیر شدن یووه رو اینجوری برداشت کردم :

من فقط می تونم بگم ازار دهنده ترین تساوی زندگیم بود واقعا !!!

اینتر توی همه بازی نه اما توی 20 دقیقه هر کاری با یووه خواست کرد !!!

بعد از گل اینتر مورینیو واسه ده دقیقه تیم رو به حالت دفاع برد تا بتونه جلو حملات یووه رو بگیره اما واقعا یووه کاری نتونست بکنه و مورینیو دوباره مهاجم اضافه کرد !!! این یعنی تحقیر کردن یووه به خدا !!! تابلو تر از این نمی شد

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
Sadra Juve: 1 _ من مثل شما خورد بین درشت زیان نیستم که اگه این بازی داربی ایتالیاست پس در کل ما از اونها حدود 30 بار بیشتر بردیم !!!! --- --- دوست عزیز با این تفکر بهتر نیست بریم سری B اگر تعداد قهرمانی میلان یا اینتر 29 شد بیایم بالا؟؟ یا سری A باشیم و حتی اگر 29 بازی را باختیم به اون 1 برد اختلاف افتخار کنیم؟؟؟

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال
اگر مدیران تیم تفکرشون رو عوض نکنند و باز رانیری مربی این تیم باشه سال بعد هم همین آشو همین کاسست...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

به هر حال من میگم جوابشون رو فصل بعد میدیم نارحت نباشید ..... :دی: منم خودم عصابم خورده دیگه !!!!( بالوتلی هم خیلی روی اعصابم هست ... :treaten:) ولی میگم تا فصل بعد صبر کنید دیگه :دی:.................... اون موقع یه بالوتلی به اینتر نشون میدیم که با اشک بره از زمین سبز بیرون ... :treaten:) .........ما باید این اینتر رو نابود کنیم ولی ایشالا فصل بعد که چند بازیکن خوب خریدیم !!! راستش من از همه ناراحت ترم که این حرف ها میزنم دیگه :cray: ولی راستش رو بخواین من الان تمام فکرم توی ستاره نقره ای هست :yess: :دی: :cray:

:دی:

فصل دیگه اگر هردو مربی سرجاشون باشن همین نتیجه یا بدتر رقم میخوره.. امشب یوونتوس بخاطر بازیکن و ناداوری نباخت.. امشب مستقیما رانیری به مورینیو باخت.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

فصل دیگه اگر هردو مربی سرجاشون باشن همین نتیجه یا بدتر رقم میخوره.. امشب یوونتوس بخاطر بازیکن و ناداوری نباخت.. امشب مستقیما رانیری به مورینیو باخت.

خوب منم که گفتم که دیگه رانیری رو باید فراموش کرد ( توی پست اولم ) :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راجب بازی، من فکر میکنم وقتی بازی این چنین سرعتی و مدام بازیکن ها در حال تغییر اند،ارسال بلند برای مهاجم ها جواب گو نیست چون سریع پوشش داده میشه همونطور که یاکونتا بعد از هر استپ محاصره میشد،در عوض میشد با بازی ندادن به پولسن که سرعت بازی یووه رو خیلی پایین می آورد (اکثر موارد با توپ میرفت نزدیک خط و بی هدف شوتش میکرد) به سبا سرعتی بازی بده تا بتونه اول از همه دفاع اینتر رو آزار بده و دوم اینکه فضا برای بقیه ایجاد کنه. اینطوری که مورینیو توی مصاحبه اش گفته بود برای مهار ندود به عنوان اصلی ترین بازیساز یووه برنامه خاصی داشتند که خیلی هم موفق بودند.رانیری با بازی دادن ندود در وسط هم می تونست ندود رو آزاد کنه ازون فشار و هم با بازی دادن سبا اون چیزایی که گفتم پیش بیاره. قبلا هم گفتم اگر بازیکن های تیم عصبی میشند این وظیفه ی مستقیم مربیه که تیمش رو برای همچین بازی آماده کرده باشه و اعصاب تیم رو کنترل کنه.بازیکن ها باید توجیه شده باشند برای همچین لحظاتی و از قبل آماده همچین موقعیت هایی باشند.درست اتفاقی که برای کیه لینی افتاد و از قبل منتظر آرنج زدن ها و حرکات زلاتان بود،روحیه کلی تیم هم باید برای این بازی آمادگی این چیزا رو می داشت.و این دقیقا وظیفه مربیه.یادتون بیاد به مصاحبه بوفون که لیپی چطور تیم رو قبل از بازی از لحاظ روانی آماده می کرد.

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
Mory: اگر مدیران تیم تفکرشون رو عوض نکنند و باز رانیری مربی این تیم باشه سال بعد هم همین آش و همین کاسست... . --- --- دقیقا . بحث سر تفکر مدیران است.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

بوفون 5/6 – گریگرا 5/5– لگروتالیه 5/5– کیه لینی 5/5 – مولینارو 5 ( دچلیه 5/5 ) – مارکیونی 5/5 – تیاگو 5 – پولسن 5/5 – ندود 5 – یاکوئنتا 5 – دل پیرو 5/5

اينجارو
كمكم همه ميان 5/5-5-4/5-4 ...
اگه اين فصل رو ادامه بديم ببينيد اگه اين اتفاق نيوفتاد!

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
انتظار بیخودی از تیم نداشته باشید .. تیمی که پولسن.مولینارو.گریگرا بیان ترکیب ثابت بازی کنن انتظاری بیش از این نیست تقسیر رانیری هم نیست . بنده خدا بازیکن نداره دیگه.خودش بره و زمین بازی کنه.. این مدیرا تا یووه رو به خاک سیاه ننشونن بیخیال نمیشن.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
دوستانی که میگن نباید به داوری گیر داد برن توی تاپیک سری آ و نظراتشون رو مرور کنن هر چقدر هم بخوایم حرفه ای فکر کنیم و منطقی باشیم نمی تونیم منکر این باشیم که این فصل و فصل قبل اینتر با کمک های فراوان قهرمان شد همین صفحه های آخر رو مرور کنید اگه اینتر فقط سه بازی پیاپی لطف داورا شامل حالش نمی شد الآن ما کجا بودیم و اونا کجا بودن ؟ گل با دست آدریانو به میلان ، اون گل مایکون که 4 نفر با هم در افساید بودن و ... اینا خیلی برجسته بودن و من هنوز یادمهخیلی گل های مزخرف دیگه هم زدن و سه امتیاز گرفتن مگه فاصله 10 امتیازی چند تا برده ؟ فکر می کنین اگه این 10 امتیاز اختلاف دیشب 5 امتیاز بود دیشب اینطوری بازی می کردیم ؟ مگه واسه ناامید کردن یه تیم واسه ادامه دادن چقدر ابزار لازمه ؟ درسته که با این حال خیلی از فرصتا رو خودمون از دست دادیم و در حساس ترین مراحل امتیاز از دست دادیم ولی من اینو از بزرگی یوونتوس می دونم که حتی با وضعیت موجود که من مثل شما خیلی فاجعه بار نمی دونمش با دست خودش از رقابت جا می مونه نه از بزرگی و قدرت اینتر ما همین فصل به گفته شما افتضاح رو هم با تمام کمبودها و ضعف ها اگه لطف داورا فقط در 5 بازی شامل حال اینتر نمیشد می تونستیم قهرمان بشیم

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
من فکر میکنم تا قبل از این بازی یه ذره آبرو داشتیم که دیشب اونم از دست دادیم !!!!! دیشب تو خوابگاه با بچه ها بازی رو تماشا کردیم . آبروم رفت !!!!!!! افتضاح ! به خدا دیگه از حد تحمل گذشته بچه ها میگفتن بازیکنای لیگ خودمون از این دفاع کنارای یووه بهتر سانتر میکنن ( اسمشونم نمیدونستن ) به خدا راست میگن !!!!!!!! این چه تیمیه ؟ چه مربیه ؟ چه بازیکنیه ؟ اههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!! خاک بر سر کسایی که این تیمو بستن . تازه بعد گل مساوی ( که من میگم کاش نمیزدیم بلکه فرجی میشد رانیری اخراج میشد !!!) بازیکنا و مربی انگار رفته بودن فینال جام جهانی !!!! آبرومونو بردن !!!!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
واقعا بازی بدی بود! 20 دقیقه اول که رسما یووه تو لوله تشریف داشت! انگار نه انگار که بازی تو المپیکو هست و ما هم یوونتوس هستیم! خیلی تحقیرآمیز بود! خیلی! وقتایی که زلاتان از چپ نفوذ می کرد، گریگرا هیچ کاری نمی تونست بکنه! هیــچی! فقط جا می موند! باز از اونور مولی خوب بود! یه چند باری تونست جلوی بالوتلی مقاومت کنه! بسیار مایه ی شرمندگیه که یه جوجه مثه بالوتلی باید بیاد و اینقدر تیم ـُ اذیت کنه! من فقط متاسفم! لگرو در حد و اندازه های خودش نبود! از رو تعصب نمی گم ولی باید قبول کنیم که یکی از معدود بازیکنایی که با تعصب و غیرت بازی کرد، جورجو بود! چقدر حرص خورد! سر اخراج تیاگو به اندازه ی تمام زندگیش حرص خورد و ناراحت شد! پولسن هم که...! اصلا ندیدمش من! بود؟! واقعا رانیری چه فکری کرده هی بهش بازی می ده؟! من اگه جای رانیری بودم، بازیکن هم نداشتم، شده مننیگر ـُ میومدم می ذاشتم هافبک، پولسن رو نمی ذاشتم از رو نیمکت جمب بخوره!! (تازه همون نیمکت هم زیادیشه! سکو شاید! سکو چیه!؟! اخراج!) تیاگو بیچاره بد نبود واقعا! همون حرکتش که گل ـُ از تو دروازه کشید بیرون، به همه چی می ارزید! در مورد مسئله اخراجش هم، به نظر من مشخصا اخراج نداشت اون حرکت! اه! ندود، با این سن و سال، خوب دوید مثل همیشه! یاکی خیــلی با تعصب بازی کرد، ولی حیف که موقعیت خوبی حتی واسه اش به وجود هم نیومد! الکس، بازم سرد سرد!! من حول و حوش نیم ساعت اول نیمه دوم ـُ خوابم برد، هر چند که خب، اصلا ناراحت نیستم که بازیو از دست دادم، ولی در کل، چیز زیادی ندیدم از یووه! یووه حرفی برا گفتن نداشت! هیچ برنامه ای نداشتیم! ای ای ای! قیافه ی رانیری بعد گل! :confused2: راستی! ببینم کسی اصراری داره مولی تو کارای هجومی کمک کنه؟!!؟؟؟ خب بابا، برادر من، نمی تونی، نکن! مجبورت نکردن که! واسه چی هوادارارو جون به لب می کنی؟! پاس بده خب!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال

دوستانی که میگن نباید به داوری گیر داد برن توی تاپیک سری آ و نظراتشون رو مرور کنن
هر چقدر هم بخوایم حرفه ای فکر کنیم و منطقی باشیم نمی تونیم منکر این باشیم که این فصل و فصل قبل
اینتر با کمک های فراوان قهرمان شد
همین صفحه های آخر رو مرور کنید
اگه اینتر فقط سه بازی پیاپی لطف داورا شامل حالش نمی شد الآن ما کجا بودیم و اونا کجا بودن ؟
گل با دست آدریانو به میلان ، اون گل مایکون که 4 نفر با هم در افساید بودن و ...
اینا خیلی برجسته بودن و من هنوز یادمهخیلی گل های مزخرف دیگه هم زدن و سه امتیاز گرفتن
مگه فاصله 10 امتیازی چند تا برده ؟
فکر می کنین اگه این 10 امتیاز اختلاف دیشب 5 امتیاز بود دیشب اینطوری بازی می کردیم ؟
مگه واسه ناامید کردن یه تیم واسه ادامه دادن چقدر ابزار لازمه ؟
درسته که با این حال خیلی از فرصتا رو خودمون از دست دادیم و در حساس ترین مراحل امتیاز از دست دادیم
ولی من اینو از بزرگی یوونتوس می دونم که حتی با وضعیت موجود که من مثل شما خیلی فاجعه بار نمی دونمش
با دست خودش از رقابت جا می مونه نه از بزرگی و قدرت اینتر
ما همین فصل به گفته شما افتضاح رو هم با تمام کمبودها و ضعف ها اگه لطف داورا فقط در 5 بازی شامل حال اینتر نمیشد
می تونستیم قهرمان بشیم

نقل صحبتها این نبود مانی که انتر با لطف داورا 10 امتیاز فاصله ایجاد کرده بلکه این بود که

یوونتوس تو بازی دیشب بقدری بد بود که چه با لطف داور و چه بی لطف داور به انتریها

شایسته پیروزی نبود . در ضمن یووه اونقدر حرفه ای هستش که 10 امتیاز با 5 امتیاز

براش فرقی نکنه و تو سبک بازیش تاثیر بذاره حالا یووه اگه 20 امتیاز هم عقب بود اما داشت

دربی ایتالیا رو تو تورین برگزار میکرد و باید حفظ آبرو میکرد .

در کل هیچ جای دفاع از ترمالی دیشب یوونتوس باقی نمیمونه .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اگه به جمله اول من دقت کنی می بینی که من روی صحبتم و موضوع صحبتم رو روشن کردم و قصد دفاع از بازی بد تیم رو نداشتم هرچند که خنده دارترین اتفاق ورزشی در طول زندگی من دیشب افتاد :دی: می تونم بگم بزرگترین سوتی ورزشی چون من دیشب بازی رو ندیدم یعنی فکر می کردم امشبه :دی:

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
به نظرم وضعیت یوونتوس اونقدرها که میگین افتضاح نیست. درسته که بازیه بدی رو انجام دادیم و اونطور که باید نبودیم. در ضمن به نظرتون الان زمان خوبیه که سرمربی تیم عوض بشه؟

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال

اگه به جمله اول من دقت کنی می بینی که من روی صحبتم و موضوع صحبتم رو روشن کردم و قصد دفاع از بازی بد تیم رو نداشتم

هرچند که خنده دارترین اتفاق ورزشی در طول زندگی من دیشب افتاد :دی:
می تونم بگم بزرگترین سوتی ورزشی
چون من دیشب بازی رو ندیدم
یعنی فکر می کردم امشبه :دی:

از دید من که چیز زیادی رو از دست ندادی و با خیال و اعصاب راحت رفتی لالا

انصافا دیشب کل یوونتوسی ها قاط زده بودن اساسی دیشب تو این تاپیک جات خالی بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لگروتالیه گفته بالوتلی در جریان بازی خیلی حرکات غیر ورزشی انجام می داد و مدام در حال تحریک کردن و عصبی کردن ما بود.دوبار با لگد از پشت به پای من زد و مدام هم سر داور،بازیکن ها و بقیه داد میزد. بازی کردنش همراه توهین و بی احترامی بود.اون یه جوون 18 ساله است و کسانی که بهش گفته اند اینکارا رو کنه فقط باعث از بین رفتن آینده این بازیکن خواهند شد !! ولی انصافا،فرض کنید هر تیم بزرگ دیگه همچین نتیجه ای داشت و جلو بود،هیچوقت به خاطر جایگاه حرفه ای و شخصیت بزرگ تیم نمیاد کاری که بازیکن های اینتر توی اون صحنه کردند رو انجام بده.اینکه بازیکن تیمی بیاد و حرکات نمایشی انجام بده وسط بازی فقط از تیمی مثل اینتر بر میاد.شما هیچوقت می تونید بازیکنی از میلان یا یووه رو تصور کنید که از حریفش جلو باشه و بره لب خط و حرکت اینطوری انجام بده ؟ یا اصلا بازیکنی از یووه ؟ یا دیگر تیم های بزرگ. تیمی که اساسا توش بی شخصیت بودن مجازه، حتی وقتی تیم برتر و قهرمان لیگ هم بشه اون شخصیت پایین رو با خودش میاره !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
روح یووه توی این بازی کشته شده بود و بازیکنان یووه اصلا نتونستند کاری بکنند که می تونه دلایل زیادی داشته باشه !!! یووه نیمه ی اول بد نبود اما توی نیمه ی دوم واقعا در حد فاجعه !!! نمرات من به بازیکنان : بوفون 6 - مولینارو 5.5 - کیه لینی 6 - لگرو 5 - گریگرا 5.5 - ندود 5 - تیاگو 4 - پولسن 3 - مارکیوونی 5 - یاکوئنتا 5.5 - دل پیرو 5 رانیری 4 فارینا 5.5

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نمرات من به بازیکنان :

بوفون 6 - مولینارو 5.5 - کیه لینی 6 - لگرو 5 - گریگرا 5.5 - ندود 5 - تیاگو 4 - پولسن 3 - مارکیوونی 5 - یاکوئنتا 5.5 - دل پیرو 5
رانیری 4
فارینا 5.5

نمره ی من با احتساب 6 نمره ی دیفالت !

بوفون 7 - دیشب موقعیت های زیادی از اینتر گرفت و در مقاطع زیادی هم سوتی های دفاع رو جمع کرد ! کلا بهترین بازیکن یووه بود.
مولینارو 5.5 - در کارای دفاعی نسبتا خوب بود،در حملات نه زیاد شرکت کرد و نه موثر بود.از حد استاندارد خودش هم پایین تر بود.
کیه لینی 6 - بیشتر وظیفه ی مهار زلاتان رو داشت،و تاجایی که میشد تعقیبش می کرد و یکی از نکات مثبت بازی این بود که هنوزم اجازه نداده زلاتان به یووه گل بزنه.
لگرو 5.5 - بد نبود،ولی می تونست بهتر باشه.
گریگرا 6 - متوسط بازی کرد.
ندود 5 - ندود مهار شده بود و کاری نتونست انجام بده،هردو سمت اینتر به خوبی حفاظت شده بودند.کیوو و زانتی در دو سمت قرارداده شده بودند برخلاف عادت اینتر تا شدت حملات یووه رو بگیرند.مورینیو بعد از بازی گفته بود از خطر ندود آگاه بودیم و برای نفوذ نکردنش برنامه داشتیم.
تیاگو 5 - تیاگو هنوزم قدرت راه انداختن فاز تهاجمی یووه رو نداره.
پولسن 3 - سرعت بازی یووه رو میگیره، بی خودی زیر توپ میزنه، بیخودی توپ لو میده و در دفاع شرکت نمی کنه.
مارکیونی 5 - این بشر تو گیج بودن تکه ! دیشب هم همه رو دریبل میکرد و اینبار با توپ می رفت تو دستای سزار ! خودش موقعیت خلق میکنه و خودشم خرابش می کنه.موقع بازی اصلا دید خوبی نداره و برای خودش می دوه.
یاکوینتا 5 - مهار شده بود.اصولا جلوی یک دفاع منسجم از کار می افته.
دلپیرو 5.5 - تلاش زیادی انجام میداد و گاهی دریبل های ریزی میزد ولی به دلیل ساختار دفاعی محکم اینتر نهایتا کاری از پیش نمی برد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی