پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو کاسانو

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
134 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آرشاوین قبل از به رفتنش به آرسنال همه می گفتند این بازیکن سرعت کافی نداره،این بازیکن خوب هست ولی در حد آرسنال نیست و... ولی الان با پاس های خلاقانه و عمقی که میده اصلا جونی به آرسنال داده،دیدید آرسنال بعد از 5 بازی تساوی 0-0 با جا گرفتن آرشاوین در ترکیب اصلی الان داره چند تا چند تا گل میزنه ؟ فقط آمار پاس گل آرشاوین رو ببینید.یعنی نمیشه به این سادگی تخمین زد چی میشه... من عقیده دارم کاسانو به درد یووه می خوره، کاسانو توی رم هم خیلی عالی بازی می کرد،حساب کنید وقتی رم نخواستش به تیم کوچیکی نرفت،رفت رئال مادرید ! منتها باید اخلاقش درست بشه،توی رئال خودش با دستای خودش ( و البته سابقه اش با کاپلو) 2 سال از عمرش رو هدر داد. الانم که آمارش رو زدم،در همه موارد تهاجمی یکی از 5 تای سری آ بوده.اونم در تیمی که در قسمت انتهایی جدوله.در لیست خلق موقعیت و پاس گل سری آ نفر دومه.دیروز هم یه پاس گل داد و (یه گل هم زد) که باعث شده یکی بیشتر از دلپیرو بشه.این فقط سری آ بود، توی 5 بازی یوفا، 2 گل و 1 پاس گل. 1 بازی کوپا و 1 گل زده. سال قبل 18 بازی رو از ابتدا بازی کرد،10 گل زد و 6 پاس گل داد. حتی توی رئال سال آخر 7 بازی ناقص انجام داد،1 گل زد و 2 پاس گل داد. پارسال 7 کارت زد و 1 قرمز گرفت که برای 1 مهاجم خیلی زیاده،ولی امسال مثل اینکه آروم شده چون 2 کارت زرد بیشتر نگرفته. تنها مشکلش "یاغی" بودنشه که ممکنه در شرایط سخت به ضرر تیمش تمام شه، البته ما وحشی تر از پولسن نداشتیم دیگه،ولی توی یووه ببینید چقدر آروم شده،من حتی یه کلیپ از حرکات غیر ورزشی پولسن درست کرده بودم(چند مشت توی شکم،چند ضربه با آرنج،یه مورد با استوک کفش کوبیدن رو سر بازیکن افتاده روی زمین و... ) خواستم توی فروم بزارم (همون اولا) بعد گفتم شاید باعث بشه بچه ها بدشون بیاد ازش نذاشتم. یووه قوانین خاصی داره، کاسانو هم با توجه به کاراش (اعلام معذرت خواهی از توتی برای بازگشت به رم،پرداخت بخشی از مبلغ قراردادش به سامپدوریا) به نظر میرسه احساس کرده که باید جبران کنه و می خواد فوتبال بازی کنه.هرچند به قول امین، کاسانو ستاره نیست.ولی من بهش خوش بینم،و به قول بابک(!) بازیکنی که در سری آ خودش رو برای چند فصل متوالی و حتی جدا از هم ثابت کرده.یادمون نره کاسانو بازیکن مورد علاقه ی موجی هم بود که سالها دنبالش بود.خودتونم که اعتقاد دارید موجی کمتر در ترانسفر اشتباه می کنه ! از طرفی،ندود هم وقتی به یووه اومد ستاره نبود،یه بازیکن "خیلی خوب" بود.توی یووه ستاره شد.اگر کاسانو "مهار" بشه،بسیار بازیکن مفیدی خواهد شد و پتانسیل ستاره شدن هم داره. از همه اینا بگذریم، من خودم خیلی وقته ازین بازیکن خوشم میاد و همیشه میگفتم باید توی تیم ملی هم باشه. **

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
حالا چرا جلوی بابک علامت تعجب گذاشتی :دی:

------------------------------------------

اصلاً نباید کاسانو رو با گذشته اش مقایسه کرد ! واقعاً کوبولی حرف خوبی زد که گفت کاسانو دیگه از یک جوان تبدیل به یک مرد شده . انصافاً امسال هیچ حاشیه ای نداشته و خیلی از لحاظ اخلاقی خوب شده . من مطمئنم که بزودی لیپی هم دعوتش  میکنه چون دیگه فکر نکنم چیزی از پپ و فوجا کم داشته باشه ! امروز هر سایت و خبرگذاری رو که میخوندم بابت عدم دعوت از کاسانو به لیپی خرده گرفته بودن ، ولی من مطمئنم که لیپی هدفی رو دنبال میکنه و بزودی کاسانو رو هم دعوت میکنه ، شاید هدف و سیاست لیپی همون چیزی باشه که دونادونی در قبال دل پیرو در فصل پیش انجام داد و اونقدر الکس رو دعوت نکرد تا اونجوری آماده به تیم ملی برگشت .

کل بودجه تابستان یووه بیشتر از چیزی در حدود 50-60 میلیون یورو نخواهد بود . واقعاً عقلانی نیست که ما بریم 30 میلیون یورو بدیم و سیلوا رو بگیریم در صورتی که در کناره های خط دفاع خیلی ضعیف هستیم و حتی در مرکز خط دفاع هم نیاز به مهره داریم .

تازه یه چیزی ، رانیری 99% سرمربی فصل آینده یووه خواهد بود مگر اتفاقاتی مثل دشام براش بیفته که خیلی خیلی بعیده ! رانیری تو چند بازی اخیر داره به بازی یووه شور و هیجان میده و داره کم کم تو سیستم کسل کننده 4-4-2ش تغییر ایجاد میکنه که نمونه هاش بازی با 3 مهاجم یا استفاده از ندود در مرکز زمین و بازی دادن به جووینکو بود . اصلاً چیزی که تو این چند روزه خیلی بهش فکر کردم اینه که احتمالاً با ورود کاسانو یووه تغییر سیستم و تاکتیک میده . یعنی اگر کاسانو بیاد و با توجه به بودن بازیکنان تکنیکی و خلاقی مثل دل پیرو ، آمائوری ، کامورانزی و مارکیزیو و حتی تا حدودی سیسوکو ، یووه زیبا و باطراوت بازی میکنه . تازه به این نفرات سبا و یاکوئینتا و حتی زانتی و تیاگو رو اضافه کنید ...

فرض کنید بودجه تابستان یووه برای ترنسفر چیزی در حدود 50 میلیون یورو باشه . این دو ترکیب پائین رو ببینید که برای مثال میگم :

بوفون

مولینارو          کیلینی          لگروتالیه          گریگرا

ریبری با حداقل 40 میلیون یورو و یا سیلوا با حداقل 25 میلیون یورو هزینه            مارکیزیو          سیسوکو          کامورانزی

دل پیرو          آمائوری

بوفون

گروسو با حداکثر 10-12 میلیون یورو هزینه و یا دوسنا با قیمتی به مراتب پائینتر          کیلینی          لگروتالیه و یا ؟ ( یک مدافع بزرگتر و مطمئنتر )          مدافع راست بهتر مثل موتا با هزینه ای بالغ بر 7-8 میلیون یورو

کاسانو با هزینه 15 میلیون یورویی          مارکیزیو          سیسوکو          کامورانزی

دل پیرو          آمائوری

اون خوبه که ما با بودجه محدود و مشخص بریم یه ستاره مثل ریبری بخریم و باز با مولینارو و گریگرا بازی کنیم یا اینکه یکی مثل کاسانو که تازه بازیکن خوب و بزرگی هم هستش رو بگیریم و در کنارش امثال گروسو یا دوسنا رو بگیریم و بقیه نقاط ضعف رو پوشش بدیم ؟

تازه ما با خرید کاسانو و مدافعینی نظیر گروسو یا دوسنا و حتی موتا ، بازهم پول داریم که باهاش بازیکن بخریم ! اما با خرید یکی مثل ریبری یا حتی سیلوا که من خیلی قبولش دارم ، اکثر بودجه تیم تموم میشه !

**

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خب حرف بابک درسته مخصوصا این ترکیب دوم ولی اخه تفکرات مدیرا اصلا مثل ما نیست حتما یه چیزهایی میبینند که نمیبینیم ولی خب اصلا حرفی از مدافع کناری اصلا نیست نه گروسو نه دوسنا نه موتا نه کسه دیگه ای ولی ما حتی اگه جانشین هم برای ندود پیدا نکنیم از اون مهم تر (این یه کم جو گیریه) مدافع کناری به خصوص چپ باید بخریم ولی من با کاسانو برای جانشینیه ندود موافق نیستم برای جا نشینیه ندود حالا تو پست هافبک چپ که فعلا بازی میکنه یا اگر قراره سیستم عوض بشه و هافبک ازاد خریداری بشه یووه باید سر کیسه رو شل کنه کاسانو به درد چپ نمیخوره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب من اخبار کاسانو رو تازه شروع کردم پیگیری کردن ! الان مصاحبه ی دیروز کوبولی رو دیدم،ازش پرسیدند و گفته: ما قرار نیست از الان صحبت راجب ترنسفر رو شروع کنیم،اما کاسانو بازیکن بسیار خوبیه که ما هم بهش علاقه مند هستیم. بحران مالی جهان به فوتبال هم رسیده.و قطعا روی تیم ها تاثیر خواهد گذاشت ولی ما هم قصد داریم مبلغ قابل قبولی برای ترانسفر کنار بگذاریم،در حال حاضر تصمیم داریم بیشتر بودجه را برای تهیه جانشین ندود مصرف کنیم. راجب معاوضعه کاسانو با جووینکو گفته : This is just newspaper talk و اینکه اینا همش حرف و شایعه است،یوونتوس به هیچ وجه حاضر نیست این ستاره ی جوون رو از دست بده و خیلی هم خوشحالیم که اون رو در تیم خودمون داریم.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
کاملا و مطمئنا از اومدن کاسانو به یووه و موفقیتش حمایت میکنم. شک نکنید جواب میده. انشاالله بیاد یوونتوس و موفق باشه. ولی امیدوارم خریدهای بزرگ به آنتونی ختم نشه, گروسو و مدافع بزرگ هم باید بخریم.

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
اگه میخوان تیم راه بیوفته باید ریبری رو بیارن اونم به هر قیمتی چون یه گزینه ی اورژانسیه واسه یووه . من کاسانو رو اندازه یاکوئینتا قبول ندارم پس به نظرم گزینه ی ضروریی نیست .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
و اگر ریبری رو بخریم باید کل بودجه ترنسفر فصل رو بابتش بپردازیم ! بعد اگر زد و مصدوم شد و چند ماه بازی نکرد که واویلا چون باز همین تیم الآنیم ! پس چه فرقی کرد ؟! یه تیم باید خیلی احمق باشه که همه بودجه اش رو بده بابت یه بازیکن و بعد دوباره با مولینارو و گریگرا فصل رو شروع و تمام کنه ! بایرن زیر پیشنهاد 40 میلیون یورویی رو بهش فکر هم نمیکنه ! چند ماه پیش که رسماً اعلام کردن قیمت ریبری 120 میلیون دلار هستش ! ولی اگر اونو یه شوخی هم بدونیم امکان نداره زیر 60-70 میلیون دلار ریبری رو بده . در ضمن از همین الآن بارسا دندونش رو برای ریبری تیز کرده . کلاً به ریبری فکر نکنید ! گزینه های جانشینی ندود یکی از این 3تا خواهد بود : مالودا ، کاسانو و سیلوا ... خودتون قضاوت کنید ...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من بهترين كار رو اين ميدونم كه : ..... پولسن رو بايد با ديگو+مقداري پول معاوضه كنيم .... بايد به دنبال يه دفاع راست درست و حسابي باشيم كه جايگزين گريگرا بشه .... (اين كار واقعا واجب هست .....)... در ضمن به نظر من بايد 1 مهاجم رو رد كنيم بره ... چون اين 4 تا اصلا با هم نميسازن ... من نظرم اينه كه امائوري رو با يه قيمت خوب بفروشيم و به جاش ريبري رو بياريم :spiteful: در ضمن ما به يه دفاع وسط خوب هم نياز داريم ...(مثل تورام ... يا حداقل در حدود تورام ...) .... تا كي ميخوايم با تاكتيك افسايد گيري راه رو بر مهاجمان حريف ببنديم .. ولي هر چيزي يه حدي داره ديگه ..... يه هافبك وسط عالي هم ميخوايم ... كه اگه ده روسي رو بگيريم عالي ميشه (ولي حيف كه نمياد ....) :cray:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بچه ها اینجا فقط در مورد کاسانو و دیگه نهایتاً جانشینی ندود نظر بدبد و اگر نظری در مورد مابقی خریدها دارین به همون تاپیک "چه بازیکنی" برید .

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من فکر نمیکنم کسی که فوتبال ایتالیا رو دنبال کنه با شرایط فوتبالیه کاسانو مخالف باشه میمونه اخلاقش که اونم درست شده اگه هم نشده باشه اینجا یوونتوسه با بازیکن هایی مثل دلپیرو . بوفون . ندود . ترزگه چه بخواد چه نخواد اخلاقش هم درست میشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یکی از ویژگیهای مثبت و خوب کاساناتا بازی در همه فازهای هجومی تیم هستش . آنتونیو میتونه به راحتی هم در سمت چپ بازی کنه و هم در سمت راست و این خودش یه ویژگی بزرگ به حساب میاد ، یعنی هم میتونه جای ندود بازی کنه و هم کامو . اون میتونه مهاجم دوم باشه ، به عنوان فانتزیست پشت سر مهاجم بازی کنه و البته مهاجم نوک هم باشه . کاسانو تو همه این پستها در رم ، رئال و سامپدوریا و تیم ملی بوده و بازی کرده اما بهترین عملکرد رو به عنوان مهاجم کنار و فانتزیست داره . ما با خرید کاسانو میتونیم با یک تیر چند نشان رو بزنیم و نه تنها یه جانشین برای ندود خریدیم بلکه هر وقت بخوایم میتونیم به عنوان جانشینان دل پیرو و کامورانزی هم ازش استفاده کنیم . بی صبرانه منتظر ورود کاساناتا به یووه هستم ...

تصویر

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

یکی از ویژگیهای مثبت و خوب کاساناتا بازی در همه فازهای هجومی تیم هستش .

تصویر

بازیکن جدیده...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
درست متوجه صحبتت نشدم ولی اگر منظورت عکس هستش باید بگم که این عکس مربوط به بازی فصل پیش با تورینو هستش و اصلاً کاسانو تو این فصل مشکلی از لحاظ اخلاقی نداشته و خیلی خیلی سر به راه شده .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نه عزیزم چون کاسانو رو نوشتی کاساناتا می گه !!! لقبه :دی:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آهان ! خب اونکه لقب کاسانو هستش دیگه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یکی از ویژگیهای مثبت و خوب کاساناتا بازی در همه فازهای هجومی تیم هستش . آنتونیو میتونه به راحتی هم در سمت چپ بازی کنه و هم در سمت راست و این خودش یه ویژگی بزرگ به حساب میاد ، یعنی هم میتونه جای ندود بازی کنه و هم کامو . اون میتونه مهاجم دوم باشه ، به عنوان فانتزیست پشت سر مهاجم بازی کنه و البته مهاجم نوک هم باشه . کاسانو تو همه این پستها در رم ، رئال و سامپدوریا و تیم ملی بوده و بازی کرده اما بهترین عملکرد رو به عنوان مهاجم کنار و فانتزیست داره . ما با خرید کاسانو میتونیم با یک تیر چند نشان رو بزنیم و نه تنها یه جانشین برای ندود خریدیم بلکه هر وقت بخوایم میتونیم به عنوان جانشینان دل پیرو و کامورانزی هم ازش استفاده کنیم . بی صبرانه منتظر ورود کاساناتا به یووه هستم ...

مشکل اصلی اینه با خریدن کاسانو،
بین الکس،کاسانو و جووینکو یکی باید روی نیمکت بشینه.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

آهان ! خب اونکه لقب کاسانو هستش دیگه !

حالا این یعنی چه؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صفحه ی اول تو تاریخچه گفتم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

مشکل اصلی اینه با خریدن کاسانو،
بین الکس،کاسانو و جووینکو یکی باید روی نیمکت بشینه.

اگر کاسانو بیاد یووه بیش از 90% به احتمال زیاد به عنوان جانشین ندود بازی میکنه حتی اگر همین سیستم 4-4-2 رو بازی کنیم . فکر نکنم خیلی تداخلی ایجاد کنه بخصوص تو پست الکس . درسته دل پیرو خیلی آماده هستش و به اندازه یه جوان 25 ساله تو زمین تلاش میکنه ولی به هر حال 34 سالشه و باید یه جانشین مناسب هم داشته باشه . کلاً فکر نکنم خیلی مشکلی پیش بیاد چون جووینکو هم گفته از بازی کردن تو پست ندود چندان راضی نیست پس دیگه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد مگر رانیری بخواد از کاسانو در خط حمله استفاده کنه که خیلی بعیده مخصوصاً با اینهمه مهاجم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب بین، یه مهاجم دوم(الکس) و یه وینگر چپ. 3 نفر آدم که هر سه باید بازی کنند. بهرحال یکی باید بشینه !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی