پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو کاسانو

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
134 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اواسط ماه فوریه جیووانی کوبولی رئیس باشگاه رسماً از علاقه تیم برای جذب آنتونیو کاسانو خبر داد و این خبر رسماً در سایت رسمی باشگاه نیز نوشته شد . بعد از گذشت چیزی نزدیک به دو ماه مجدداً روز گذشته کوبولی در مصاحبه با روزنامه Tuttosport از علاقه باشگاه به جذب آنتونیو خبر داد .

به این خبر دقت کنید :
به نوشته Gazzetta Dello Sport آنتونیو کاسانو به دنبال خرید خانه ای در شهر تورین است .
به نوشته این روزنامه جوزپه بوتزو مدیر برنامه های کاسانو در تماسی با یک مشاور املاک در شهر تورین خواهان خرید خانه ای در منطقه کیواسو در حوالی شهر تورین برای آنتونیو است .

شایعاتی زیادی در مورد چگونگی جذب آنتونیو شنیده میشه که یکی از اون شایعات که ریشه و اساس محکمی نداره بحث معاوضه جووینکو و کاسانو البته به همراه پرداخت 12 میلیون یورو از جانب باشگاه برای جذب کاسانو . با توجه به اینکه ریکاردو گارونه رئیس باشگاه سامپدوریا درخواست مبلغ 20 میلیون یورو را برای فروش کاسانو کرده ، ولی گفته میشه که یووه با مبلغی در حدود 12 میلیون یورو خواهان جذب کاسانو است . چیزی که تا به امروز پرواضح است این مسئله است که باشگاه سامپدوریا هم مخالف فروش کاسانو نیست و فقط باید منتظر توافق بر سر قیمت باشیم .

آنتونیو کاسانو متولد 12 جولای 1982 در شهر باری است و 26 سالشه . کاسانو با 175 سانتی متر قد و 80 کیلوگرم وزن توانایی بازی در چندین پست را دارا میباشد که پست تخصصی وی مهاجم دوم است .
کاسانو سابقه بازی در باری ، رم و رئال را دارد که بعد از یک فصل حضور بصورت قرضی در سامپدوریا ، تابستان سال 2008 با قراردادی به ارزش حدودی 5 میلیون یورو رسماً به سامپدوریا پیوست . کاسانو 15 بازی و 3 گل ملی را هم در کارنامه دارد .

تصویر

آیا شما موافق جذب آنتونیو هستید ؟ موضع و نظر شما در این مورد چیست ؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به نظر من مدل بازیش به درد یووه نخواهد خورد و اخلاقش هم یه جوراییه.همتون بهتر از من میدونید که میل زیادی به جنجال داره ضمنا با وجود 4 مهاجم خوب و آماده لزومی نداره که کاسانو جذب بشه. و اگر هم بیاد به نظر من یکی از 3 مهاجم بزرگ ما باید از تیم برن.(قطعا الکس رفتنی نیست واسه همین گفتم 3 تا)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من اصلا این خبر رو جدی نمیگیرم هنوز ! اصلا حرف رسمی از مدیران ندیدم که این مسئله رو بگند،فقط صحبت های روزنامه ها.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تاریخچه کاسانو ! آنتونیو کاسانو،26 ساله،متولد باری،درست روز بعد از قهرمانی ایتالیا در جام جهانی 1982 به دنیا آمد و پدرش خیلی زود فوت کرد.در همون محلات باری از بچگی شروع کرد فوتبال بازی کردن،که مورد توجه یکی از اسکات های استعداد یاب باری قرار گرفت و به این تیم پیوست از همون سن نوجوانی.2 سال در باری بازی کرد و درخشید تا اینکه رم با 28 میلیون دلار در سن 19 سالگی اون رو به خدمت گرفت.در همون زمان با درخشش مورد توجه قرار گرفت و درست بعد از اولین بازی ملی خودش در تمرینات با کاپلو درگیر شد و تمرینات رم رو ترک کرد.و اینطوری میونه اش با کاپلو خراب شد. 2 سال بعد در بازی کوپا ایتالیا مقابل میلان به خاطر اعتراض شدید به داور اخراج شد و موقع خروج از زمین هم به داور با انگشت علامت نشون داد.با رفتن کاپلو و اومدن لویجی دل نری به رم،این مربی کلا این بازیکن رو از تیم کنار گذاشت.دل نری زیاد دوام نیاورد و استعفا کرد،مربی بعدی کونتی بود که دوباره کاسانو رو به ترکیب آورد و حتی در غیاب توتی کاپیتان تیم هم شد.و در این مدت هم دوران نسبتا خوبی داشت. سال 2006 با رم سر تمدید قرارداد خودش دچار اختلاف شد و این اختلاف شدت گرفت و به همین دلیل به رئال مادرید رفت.کاسانو در اولین بازی خودش برای رئال تنها بعد از 3 دقیقه گل زد.ولی بعد از مدتی دچار اضافه وزن شد و هر روز بیش تر از قبل چاق میشد،در حدی که رئال مادرید به ازای هر گرمی که اضافه کرده بود جریمش میکرد ! بعد از درگیری دوباره با کاپلو،رئال در اعلامیه رسمی گفت که کاسانو به دلیل بی احترامی به مربی تیم از طرف کاپلو کنار گذاشته شده.و کاسانو هم مثل بکهام و رونالدو مورد غضب کاپلو در رئال قرار گرفتند.سال 2007 اعلام کرد گفته هرکاری میکنه که به رم برگرده،حتی اعلام کرد از توتی به خاطر درگیری هایی که باهاش داشتم معذرت خواهی میکنم.اما بهرحال کاسانو به رم برنگشت و 1 سال دیگه با رئال موند و تقریبا هیچ بازی نکرد.کالدرون در وصف کاسانو گفت "این بازیکن غیرقابل تحمل است و حتما در تابستون از رئال خواهد رفت !" کاسانو با رد کردن پیشنهاد های از انگلستان مثل منچستر سیتی،با تاکیید به اینکه می خواد در ایتالیا بازی کنه،حتی حاضر شد 1.2 میلیون دلار به سامپدوریا کمک کنه تا به صورت قرضی به این تیم بره.در این یک فصل بازی های خیلی خوبی انجام داد و حتی به تیم ملی هم در مقاطعی دعوت شد.بازی های درخشانی انجام داد خصوصا مقابل اینتر که گل تساوی بخش و پایان بخش رکورد پیروزی های اینتر رو زد. اما باز در بازی با تورینو با پرتاب پیرهنش به داور از زمین بیرون رفت و 5 بازی محروم شد. بهرحال کاسانو با درخشش خودش کمک کرد تا سامپدوریا به سهمیه یوفا برسه. کاسانو در حال حاضر دوست دختری 17 ساله داره !!! و در بیوگرافی نوشته ی خودش گفته با چیزی بین 600 تا 700 زن خوابیده تا به امروز.رسانه های ایتالیا کاسانو رو به عنوان فردی که هر حرکت غیر اخلاقی ممکنه ازش سر بزنه می شناسند و به همین دلیل بهش کاساناتا هم می گند در رسانه ها.کاساناتا یعنی "دارای رفتاری خلاف روحیه تیمی". بهرحال بازی کاسانو رو تقریبا همه دیدید،بسیار خلاق،توانا و باهوش، ولی متاسفانه کاسانو توانایی بهم زدن هرچیزی رو داره و معمولا اعصاب خیلی ضعیفی داره !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

من اصلا این خبر رو جدی نمیگیرم هنوز !

اصلا حرف رسمی از مدیران ندیدم که این مسئله رو بگند،فقط صحبت های روزنامه ها.

رضا از تو بعیده ! کوبولی دوبار رسماً در مورد کاسانو صحبت کرده و از علاقه باشگاه نسبت بهش گفته . حتی اون بار اول که فکر کنم با SKY هم مصاحبه کرده بود تو سایت رسمی باشگاه مصاحبه اش رو گذاشتن . تو دیگه چرا :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رضا از تو بعیده ! کوبولی دوبار رسماً در مورد کاسانو صحبت کرده و از علاقه باشگاه نسبت بهش گفته . حتی اون بار اول که فکر کنم با SKY هم مصاحبه کرده بود تو سایت رسمی باشگاه مصاحبه اش رو گذاشتن . تو دیگه چرا :دی:

تو سایت رسمی ؟ کو ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تو سایت رسمی ؟ کو ؟

http://juventus.com/...23B65E53B89.asp

Tra i nomi c'é anche quello di Antonio Cassano, che Cobolli definisce «un
ragazzo che sta diventando uomo. È divertente ed è un ottimo giocatore.
Secco ha parlato di chi si potrebbe prendere a giugno
, quello di Cassano è
un nome sul quale stiamo ragionando». La chiusura è un elogio

خودت با Google Translator ترجمه کن ;D

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یوونتوس 4 مهاجم خوب و ستاره داره و با حضور کاسانو باید یکی از مهاجمان تیم را ترک کنند البته این نظر من هست

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اینجا مصاحبه 16 فوریه کوبولی هستش که در قسمتیش به کاسانو اشاره میکنه البته به زبان ایتالیایی :
http://www.juventus....23B65E53B89.asp

اینم به زبان انگلیسی :
http://www.juventus....4E98E88F9DB.asp

این همون مصاحبه ای هستش که کوبولی در شبکه یوونتوس انجام داد ماه پیش و در مورد کاسانو گفت که اون از یک جوان تبدیل به یک مرد شده . دیروز هم مجدداً در مصاحبه با Tuttosport بطور شفاف گفت که باشگاه به کاسانو علاقمند است : Giovanni Cobolli Gigli: Juventus Are Interested In Antonio Cassano .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

کاسانو در حال حاضر دوست دختری 17 ساله داره !!! و در بیوگرافی نوشته ی خودش گفته با چیزی بین 600 تا 700 زن خوابیده تا به امروز.

:shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok:
یاللعجب...
این دیگه خیلی جوگیر و بی جنبه بوده...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه چیزی در مورد این بشر بگم:
به نظر من به کارمون نخواهد اومد.
و این که چند پٌسته است اصلا به کارمون نخواهد اومد.به عنوان نزدیکترین و شناخته شده ترین نمونه،پاول ندوید رو مثال میزنم.
هممون عمو و بازیش رو قبول داریم و همه هم میدونیم که کاسانو حتی 25% پاول هم توانایی نداره
پاول بازیکنیه که قابلیت بازی در همه جای خط هافبکو داره و تا اون جایی که من میدونم پست اصلیش هافبک مرکزیه و تو این اخرین بازی هم توی این پست بازی کرد و درخشید طوری که نظر همه شده که پاول وسط بازی کنه.
خب حالا یکی مثل کاسانو(که اصلا ارزش های فنیشو انکار نمیکنم)چه طور میتونه تواناییشو در پست مثلا هافبک کناری نشون بده؟؟؟؟در حالی که طبق پست بابک
و دونسته هامون پست اصلیش مهاجم دومه و فکر میکنم این پست توی یووه متعلق به الکسه.
من با جذب این بازیکن مخالفم و با توجه به اخلاقی که داره با رانیری به مشکل خواهد خورد.
به نظرم توی یووه موفق نخواهد شد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی سامپدوریا تقریبا پست ندود ر و بازی می کنه،سمت چپ و خوب هم بازی می کنه، یکمی کند و تنبل هست ولی از نظر "دید" و حرکات پا به توپ شکی در توانایی هاش نیست ! اینم آمارش در سری آ امسال : 27 بازی انجام داده در همین پستی که گفتم، 7 گل زده،83 شوت به دروازه،36 در چهارچوب و 17 بلاک شده.ازین نظر در سری آ مکان پنجم رو داره. 73 موقعیت گل ساخته.که ازین تعداد 8 تاش گل شده،ازین بابت به طور مشترک با دلپیرو در مکان دوم سری آ قرار داره. 169 سانتر کرده که 46 سانترش به بازیکن خودی رسیده.ازین بابت در مکان چهارم سری آ قرار داره ! 1005 پاس داده که 726 تاش سالم بوده.که میشه 72 درصد.با اینکه هافبک پاسور نیست ولی ازین بابت در مکان 28 سری آ قرار دارهه. 105 بار موفق شده خطا بگیره،که ازین بابت در مکان دوم سری آ قرار داره ! 2 کارت زرد بیشتر نگرفته و کارت قرمز هم نداشته. بازیهاش رو زیاد ندیدم،ولی این آمار فوق العادست ! در فاز تهاجمی براحتی یکی از 5 بازیکن مفید سری آ بوده.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کوبولی هم دیروز بطور غیرمستقیم تو صحبتهاش گفت که ما به دنبال جانشین ندود هستیم و کاملاً مشخص بود که منظورش کاسانو هستش . من کاری ندارم که کاسانو ایتالیایی هستش و من به شخصه چون خیلی دوستش دارم دوست دارم بیاد یووه ، من میگم اولویت اولم برای جانشینی ندود از داخل سری آ هستش و برای همین مسئله خیلی تاکید داشتم که بهتره به همین جووینکو اعتماد کنیم که حالا کاسانو رو بهتر میدونم چون واقعاً سبا تو اون پست خیلی از انرژیش تحلیل میره و نمیتونه کیفیت واقعی بازیش رو به نمایش بذاره . بگذریم ... ... کاسانو از تکنیک و شعور فوتبال بالایی برخورداره که به راحتی در چند پست با بالاترین کیفیت بازی میکنه . من چند بار هم گفتم که اگر قرار باشه به امید پیدا کردن جانشینی برای ندود باشیم که مثل ندود باشه باید اکسیر جوانی رو کشف کنیم و به ندود بدیم تا 10 سال جوانتر بشه و دوباره بازی کنه ! ندود یه نفر بود مثل مارادونا ، باجو و پلاتینی و دیگه هیچوقت کسی مثل اون پیدا نمیشه . ما باید واقع بین باشیم ، از کجا معلوم که امثال سیلوا و ژیرکوف و حتی ریبری به سرنوشت مندیتا و ریوالدو دچار نشن و نتونن تو سری آ دوام بیارن و خوب بازی کنن ؟ مگه ریوالدو مرد سال جهان نبود یا مندیتا ستاره بی چون و چرای مستایا و فوتبال اروپا در سالهای 2000 تا 2002 نبود ؟ پس چرا توی میلان و لاتزیو نابود شدن ؟ من حرفم اینه که باید بازیکنی رو بگیریم که تا حدودی از موفقیتش مطمئن باشیم نه اینکه با شک و تردید بخریمش چون مثلاً همین سیلوا چیزی بیش از 25 میلیون یورو برای باشگاه هزینه خواهد داشت ... ... کاسانو با فوتبال ایتالیا آشنا هستش و نیازی به هماهنگی نداره . آنتونیو سالها در کنار چندین بازیکن یووه در تیم ملی بوده و خیلی بهتر فوتبال سری آ و بازیکنای کناریش رو درک میکنه . ببینید ، یه بحث بحث علاقه شخصی یک طرفدار به یک بازیکن هستش و یه بحث هم بحث فنی و منطقی . مثلاً همه یوونتوسی ها به زلاتان توهین میکنن و اونو بازیکن نمیدونن چون ازش خوششون نمیاد ولی واقعیت اینه که زلاتان بازیکن بزرگی هستش . مثلاً خودم چون از بارسا متنفرم اونو تیم نمیدونم ولی واقعاً تیم نیست ؟! منم شاید از خیلی از بازیکنا خوشم نیاد اما وقتی بحث فنی میشه دیگه یه بحث جدا هستش . کاسانو قطعاً میتونه یه خرید خوب باشه که خیلی به کار یووه بیاد و بنظرم خرید موفقی میتونه باشه . کی فکر میکرد ندود بتونه جای زیدان رو پر کنه ؟ هیچکس ! هرکی میگه من دروغ میگه ! اما ندود کاری کرد که دیگه کسی فکر نکنه روزی زیدان در یووه بود . منظورم این بود که نمیشه پیش داوری کرد ولی بنظرم کاسانو درصد موفقیتش بیشتره تا بازیکنان دیگه برای جانشینی ندود .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کاسانو دیروز هم در المپیکو تورین در بازی سامپدوریا و تورینو ستاره تیمش بود و گل سوم تیمش رو زد و بهترین عملکرد رو داشت و بالاترین نمره رو گرفت . 100% نمایندگانی از یووه هم در استادیوم شاهد بازی درخشان آنتونیو بودن . دیروز مدیر باشگاه سامپدوریا گفت که قصد دارن کاسانو رو حفظ کنن ولی تابلوئه چرت گفته :دی:

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
کاسانو از بازیکنان مورد علاقه من است که بسیار هم خلاق و تکنیکی است اما اخلاق خیلی بدی داره .خیلی زود با مربی ها و بازیکنان دیگر در گیر میشه و در زندگیش در اجتماع هم که دیگه نگو که چه می کنه..... :angel:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من از ورودش به تیم استقبال می کنم فقط امیدوارم که کاسانو اون ستاره ای که مدیرا قولش رو دادن نباشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من کاسانو رو بیش از همه به دلیل سن و سالش می پسندم !!! 26 سالشه یعنی چیزی در حدود 5-6 سال دیگه خیلی راحت و خوب می تونه بازی کنه و تازه ایتالیایی هم هست !!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کاسانو بازیکن خوبی هست اما اون فوق ستاره ای که همه هوادار ها منتظرش هستن نیست به همین خاطر اصلا دوست ندارم به یوونتوس بیاد! یادتون باشه که ستاره ای که مدیر ها وعدش رو دادن جانشین ندود هست.کاسانو می تونه جانشین ندود باشه؟!به هیچ وجه! ضمن اینکه من هیچ اصراری به ایتالیایی بودن بازیکنی که قراره به یوونتوس ملحق بشه ندارم چون یوونتوس بازیکن ایتالیایی زیاد داره و تا دو فصل دیگه که قانون ۵+۶ اجرا میشه هم مطمئنا به مشکل بر نمی خوره. به هر حال شکی در خوب بودن کاسانو نیست اما کاسانو کجا و ندود کجا ....

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
کاسانو جنبه بازی تو تیم های بزرگ رو نداره باید تو تیم های کم حاشیه بازی کنه تا بتونه توانایی های خودش رو نشون بده به نظر من تو یووه باز همون بازیکن جنجالی می شه از یک طرف هم می گم شاید دوستیش با الکس و بوفون مانع از این کار هاش بشه ولی هر چی که هست اون یکی از خرید های یووه هست

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فکر خرید ریبری رو که از سرتون بیرون کنید چون امکان نداره بایرن زیر 40 میلیون یورو ریبری رو بفروشه و آخرین صحبت اولی هوینس هم این بوده که هر تیمی که ریبری رو میخواد باید 80 میلیون دلار هزینه کنه ! اگر ریبری مارادونا هم باشه یووه تیمی نیست که از این پولها خرج کنه ! یووه هیچوقت حتی در زمان آنیلی و موجی هم تیم ولخرجی نبود . از دیگر گزینه های جانشینی ندود میشه به سیلوا اشاره کرد که اونم اعلام کرده قصد داره در اسپانیا بمونه و تازه هیچ تضمینی هم برای موفقیتش در ایتالیا نیست ! یوری ژیرکوف هم خیلی بازیکن خوبیه و شاید گزینه معقول تری باشه که هم هزینه کمتری در بر داره و هم با توجه به سبک بازیش احتمالاً میتونه موفق باشه اما ژیرکوف هم فقط یبار شایعه جذبش شنیده شد که مربوط به اواخر سال 2008 بود و بعد از اون بحث رفتنش به چلسی شد و کلاً منتفی هستش . دیگه من فکر نکنم هافبک کناری در اروپا داشته باشیم که بتونه جای ندود رو پر کنه و البته بشه خریدش ! کاسانو در سامپدوریا و حتی یورو 2008 ، سابقه بازی در پست هافبک-مهاجم گوش رو داره . من نمیخوام بگم که از کاسانو بهتر نداریم اما با توجه به بودجه باشگاه و این مسئله که باید نقاط دیگر تیم مثل خط دفاع هم با این بودجه ترمیم بشه ، من کاسانو رو از هر لحاظی شایسته حضور در یووه میدونم و اینکه با توجه به شرایط فعلی بهترین جانشین برای پاول است .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اگه يووه هم اين قدر ول خرجي كنه ميشه تيمي مثل ميلان الان. واقعا ريبري ارزشي بيش از 25 تا 30 ميليون يورو نداره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی