پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو کاسانو

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
134 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آره ولی جووینکو باید بره یقه الکس رو بگیره :دی: خود سبا گفته که با پست ندود حال نمیکنه ، یعنی با پست الکس حال میکنه دیگه :دی: ولی فیلمشه ! فردا با کله حاضره جای مولینارو هم بازی کنه ! کلاً 2تا پست هستش با 3تا متقاضی ، زیادی هم شلوغ نیستا ! :دی:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خب از بین جووینکو کاسانو و دلپیرو بهترین ترکیب الکس و کاسانو میشه تازه اینکه جوویکو روی نیمکت بشینه چیزه زیاد سختی نیست در ضمن برای یک فصل اینجوری میشه و فصل بعدش الکس کم کم به خاطر سنش میشه محاجم تعویضی ولی خداییش چه ترکیبی فانتزی بازی میشه الکس کاسانو تازه جووینکو هم هست مثلا یه بازی کنار الکس باشه کاسانو هم پشت سرشون

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
تیم خوب تیمی است که در همه پست ها بازیکن جانشین خوب داشته باشه.به نظر من که کاسانو خیلی می تونه برای یووه مفید باشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

ولی خداییش چه ترکیبی فانتزی بازی میشه الکس کاسانو تازه جووینکو هم هست مثلا یه بازی کنار الکس باشه کاسانو هم پشت سرشون

Please Don't Forget Mauro Camoranesi :love: :دی:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
چند تا ابهام واسه من وجود داره در مورد خرید کاسانو !!! اول اینکه ایا قراره جای ندود بازی کنه یا تو پست دیگه ای ؟؟؟ خوب اگه قراره جای ندود بازی کنه که بدون شک باید شاهد تغییر سیستم یوونتوس رانیری باشیم چون کاسانو جای فعلی ندود که نمی تونه بازی کنه و بعید هم می دونم رانیری سیستم تیمش رو تغییر بده !! گیریم که تغییر داد اون موقع ما فقط یک مهاجم نوک نیاز داریم نه 2 تا و سه تا !!! واقعا من از طرفداران خفن کاسانو هستم و همیشه دوستش داشتم فقط امیدوارم اگه اومد یووه جایی بازی نکنه که تواناییش به نصف برسه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یه موضوع دیگه اینکه خریدن کاسانو از آرزوها و برنامه های موجی بود که نتونست انجام بده چون رئال از چنگش درآورد (شاید به تلافی ویرا)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

چند تا ابهام واسه من وجود داره در مورد خرید کاسانو !!!

اول اینکه ایا قراره جای ندود بازی کنه یا تو پست دیگه ای ؟؟؟ خوب اگه قراره جای ندود بازی کنه که بدون شک باید شاهد تغییر سیستم یوونتوس رانیری باشیم چون کاسانو جای فعلی ندود که نمی تونه بازی کنه و بعید هم می دونم رانیری سیستم تیمش رو تغییر بده !! گیریم که تغییر داد اون موقع ما فقط یک مهاجم نوک نیاز داریم نه 2 تا و سه تا !!!

واقعا من از طرفداران خفن کاسانو هستم و همیشه دوستش داشتم فقط امیدوارم اگه اومد یووه جایی بازی نکنه که تواناییش به نصف برسه

کاسانو اگر بیاد قطعاً تو پست ندود بازی میکنه و به عنوان جانشین پاول میاد ولی قطعاً تغییراتی تو سیستم و تاکتیک یووه ایجاد میشه . هر تغییری هم که انجام بشه تو خط میانی هستش و ربطی به مهاجمین نوک نخواهد داشت ضمن اونکه قطعاً یکی از مهاجمین تیم بفروش میرسه که فعلاً احتمال جدایی تره زگه بیشتره و بعد از اون یاکوئینتا .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب حالا گیریم که کاسانو بخواهد به جای ندود بازی کنه !!! 2 حالت پیش میاد اول اینکه توی همین سیستم 4 - 4 - 2 بازی کنه که خوب به نظر من توانایهایی کاسانو به زیر 40% می رسه دوم سیستم رانیری تغییر پیدا کنه و با دو مهاجم کناری و تک مهاجم جلو بازی کنیم که خوب اون موقع کاسانو می تونه تواناییهای خودش رو نشون بده ولی فقط و فقط یه مهاجم نوک می خواهیم اون موقع کاسانو برای چپ و کامو برای راست به نظر من بهترین ترکیب هست اما تکلیف مهاجم نوک چی می شه ؟؟؟ کی بازی می کنه ؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آخه یه چیزیه ، ما که با 3تا هافبک میانی بازی نمیکنیم ! یعنی سیستم میشه یجورایی 4-2-1-1 یا همون 4-4-2 اما با این تفاوت که کاسانو آزادی عمل بیشتری خواهد داشت و جلوتر از پست فعلی ندود بازی میکنه ، یعنی دیگه خط میانی فلت نیستن . یووه که قطعاً با یه مهاجم بازی نمیکنه اما اگر هم قرار باشه بازی کنه بنظرم 4-2-3-1 عالیه که کامو در راست - کاسانو چپ و الکس هم کاملاً آزادانه پشت سر مهاجم نوک . خوب میشه ها :دی:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الان چیزایی خوندم مبنی بر این که یووه می خواهد دوباره از المیرون استفاده کنه و بده به سمپدوریا :دی: البته از این شایعات زیاده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
منم یه همچین حدسی میزنم که یووه یه مقدار بابت خرید کاسانو به سامپدوریا پول بده و مابقیش رو یه بازیکن بده بهشون . البته اون بازیکن قطعاً سباستین جووینکو نخواهد بود و اصلاً به اراجیف گل و توتواسپورت در این مورد توجه نکنید اما برای مثال شاید امثال همین آلمیرون یا نزویچ باشند ، درست مثل خرید آمائوری که مابقی مانده قرارداد رو هم به پالرمو نوچرینو رو دادن .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خیلی خوب هست اگه مقداری پول + المیرون رو به سمپدوریا بدن !!!! رانیری که خودش رسما تاکید کرد جووینکو جایی نمی ره اخه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خدا کنه همین المیرون رو رد کنن بره چون واقعا یووه واسش تیم بزرگیه ولی احتمال داره تو سامپدوریا موفق باشه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا نفهمی تا چه حد ! مشهودا یووه هافبک کاملا خلاق و پخته می خواد و در مرحله دوم دفاع کنار !! اونوقت اینا می روند دنبال کاسانو که شاید به زور بشه بین عافبک و نهاجم حسابش کرد !! خرید به درد نخور تر از این نمیشه ! این نظر من بود

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
کاملا نظر خوبی بود. نه آخه میدونی چیه زبینای بزرگ داره برمیگرده :blum:دیگه این سمت زبینا و گریکرا اون سمت هم مولینارو ( چه ترکیب رویایی !!! :blum:) دفاع کنار میخوایم چیکار ؟! اگه دفاع کنار بگیریم اینارو چیکار کنیم اینارو که کسی نمیخره ( مگه با همون 1000 تومن معروف ) بنابراین باشکاه ضرر اقتصادی زیادی خواهد کرد !!! پس اینا فعلا باید بازی کنن . کاملا هم پیشرفتشونم مشهوده !! :blum: :sick: :shok:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
شما دندون رو جیگر لطف کن یزره بعد موضعگیری کن ! مگه قراره کل ترنسفر باشگاه تو تابستان یه کاسانو باشه ؟! بد نیست یه چندتا پست قبلی رو هم بخونید بعد بیاین انتقاد کنید ! من که گفتم کل بودجه ترنسفر باشگاه حول و حوش 50-60 میلیون یورو میچرخه ، در صورتی که کاسانو نهایتاً اگر قرار باشه تازه با شرایط سامپدوریا هم بیاد چیزی حدود 20 میلیون یورو هزینه داره که امکان نداره یووه این پول رو بهش بده ، مگه آمائوری رو یادتون نیست ؟ پس بازهم اونقدر پول باقی مونده که یووه باهاش بازیکن بخره و بتونه به یکی-دو بازیکن درجه یک پیشنهاد بده .

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
نمیشه شما دندون رو جیگر بذارین ببینیم کی رو قراره بیارن بعد نظر بدیم . به نظر من که از این حرفا زیاد میزنن اعتباریم بشون نیست چیزی که مشهوده اینه که کاره زیادی از دست این مدیرا بر نمیاد . به نظرم ما فقط میتونیم تو رویا سیر کنیمو امروز این بازیکنو بیاریمو فردا اون یکی رو . چیزی که اخر سر میمونه واسه ما دیدن ریبری تو بارسا دیه گو تو رئال سیلوا یه جایه دیگه و اه و حسرته موندن رانیری و مدیراست فعلا هم کاریش نمیشه کرد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
موقعی که ما آقای اروپا و جهان بودیم به جای دیه گو ، ریبری ، سیلوا و ... ریوالدو ، رونالدو ، فیگو و ... که به مراتب ستاره تر و موثر تر از اینایی که شما اسم بردی توی بارسلون ، اینتر و رئال بازی می کردن ولی نه ما آه می کشیدیم نه حسرت نداشتن اونا رو می خوردیم چرا ؟ چون ما یوونتوس بودیم و هیچ وقت عادت به مصرف کنندگی نداشتیم ما یوونتوس بودیم و الکس ساختیم ما یوونتوس بودیم و بوفون و کامورانزی و ترزگه و زیدان و ندود و ... ساختیم شما اگه دوست داری حسرت داشته های بارسلون و رئال رو بخوری حرفی نیست ولی ما هیچ وقت یادمون نمیره که یوونتوس بودیم و هستیم و خواهیم بود

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
مگه من میگم یوونتوس نیستیم . هستیم ولی با قبلنا خیلی فرق داریم . مدیرو مربیو بازیکن نداریم . حسرترم اگه بالا یه نیگا بندازی واسه بودن رانیری و مدیراست واسه رئال بارسا نیست . ناتینگهام فارستم یه زمانی قهرمان اروپا بوده ولی الان چیزی ازش نمونده . من اصلا نمیخوام مقایسه کنم ولی اگه بخوایم تو گذشته ها بمونیم به جایی نمیرسیم . باید ببینیم نسبت به گذشته چی کم داریم که الان موفق نیستیم نه اینکه گذشته چی بودیم !!! اگه یووه خرید چند تا بازیکن تاپ تو پستای مورد نیاز و اوردن یه مربی خوب رو مد نظر داشته باشه و عملی کنه میشه امیدوار بود خیلی زود شکوه گذشته رو بدست بیاره ولی چیزی که منو اذیت میکنه اینه که این کار از این مدیرا خیلی بعیده ................

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من این چیزی که می خوام بگم رو شاید بیشتر از ده بار اینجا گفتم ولی شما اون موقع اینجا نبودی موجی که اونقدر موفق بود 12 سال طول کشید تا اون دوران طلایی رو به وجود اورد مدیرای فعلی چند ساله کارشون رو شروع کردن ؟ موجی یه تیم حاضر و اماده رو تحویل گرفت مدیرای فعلی از یوونتوس فقط یه اسم تحویل گرفتن کجا ؟ به بدترین شکل ممکن توی سری ب و با یه عالمه ستاره از دست رفته این برمی گرده به همون بحث دندون و جیگر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی