پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - کیه وو ( هفته سی ام سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
129 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اجداد کیه وو جلوی چشماشه ! نه تنها دچلیه آماده بازی هستش بلکه مائورو هم احتمال داره برسه :drinks: :clap: :yess:

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
تیم خوب رو قلتک افتاده امید وارم این بازی رو هم به سلامتی بگذره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری گفته احتمالا بعد از تعطیلی برای بازی های ملی،کامورانزی،دچلیه و لگروتالیه به تیم برمیگردند.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
یادمه چند سال قبل کیه وو چندین هفته صدر جدول بود و در پیش از بازی کیوو-یووه مجله تماشاگران تیتر زد. صدارت کیه وو تا کی؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
همون سالی بود که یووه هم قهرمان شد با 71 امتیاز و کیه وو 5 شد !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فصل 2001-2002 بود که کیه وو برای بار اول اومد سری آ و با جیجی دل نری ترکوند . تو اون تیم ماسیمو ماراتزینا ستاره تیم بود به همراه سالواتوره لانا و مائوریسیو دیآنا و مانفردینی ، پروتا ، کورادی ، لگروتالیه و لوسیانو هم بودن . کلاً شگفتی ساز فصل اروپا بود ...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اما دیگه دوران اون شگفتی تموم شده... من ازاین ترس دارم که این تعطیلی دوباره باعث افت تیم بشه مثل تعطیلی های قبلی.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
از وقتی برگشتم هنوز باورم نمیشه بعد از اون شکست تلخ یووه 2 برد 4-1 کسب کرده باشه !!!! این نشون از روحیه بالای بازیکنان و ناامید نشدن هست ! فکر می کنم شکست کیه وو هم مشکل نباشه ! باید منتظر لغزش اینتر باشیم !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کیوو این هفته های اخیر خوب نتیجه گرفته. ما باید هدفون طوری باشه که 27 امتیاز باقی مونده رو بگیریم چون الان شرایط روانی اینتر اصلا مساعد نیست و حتما تو این هفته های باقی مونده امتیاز از دست می دن. فقط من تنها نگرانیم مشکلات داوری هستش

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

کیوو این هفته های اخیر خوب نتیجه گرفته. ما باید هدفون طوری باشه که 27 امتیاز باقی مونده رو بگیریم چون الان شرایط روانی اینتر اصلا مساعد نیست و حتما تو این هفته های باقی مونده امتیاز از دست می دن. فقط من تنها نگرانیم مشکلات داوری هستش

7 امتیاز نه 27 امتیاز :دی:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

7 امتیاز نه 27 امتیاز :دی:

عزیزم من منظورم 9 هفته ی باقی مونده تا اخر فصل بود نه اختلاف امتیازمون با انتر :دی:

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من بيشتر با احسان موافقم تا دوستان ديگه مون!ما نبايد به نتايج اينتر فكر كنيم و كاري داشت باشيم ، ما بايد همه‌ي 27 امتياز ممكن رو جمع كنيم ، چه قهرمان بشيم و چه قهرمان نشيم.اين مهم تره ف تمركز روي تيم خودي و نتيجه گيري با تيم خودي! همين، وگرنه اينكه اينتر روي دور نيست و شانس باختش زياده انكار ناپذيره!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زانتی،کامورانزی و دچلیه با تیم تمرین کردند و در Mini-match انتهای تمرینات هم بازی کردند.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
فکر نمیکنم بازی با کیه وو بازی کنند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بازی بعد که فکر کنم با جنوا هست بازی کنند که اندکی مشکل هم هست..................

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب اینم از ترکیب احتمالی بازی با کیوو :

تصویر

خوب کامورانزی هم خوشبختانه توی نیمکت ذخیره هاست و میتونه در دقایق پایانی کمی بازی کنه تا کمکم عادت کنه :victory:

اینم از ذخیرها :

تصویر

در کل من ترجیح میدم که زوج ترزگه و یاکوئنتا از ابتدا به کار گرفته بشن .... چون من دلیل نیمکت نشینی دیوید ترزگه تو کتم نمیره !!!!

بازی راحتی نخواهد بود با توجه به اینکه کیوو هم این هفته ها خوب نتیجه گرفته ولی خوب ما هم این هفته ها خوب هستیم و در ضمن ما یووه هستیم :yes:

نباید بزاریم مثل بازی رفت گل اول رو به سختی و با هنر الکس بزنیم .... باید خیلی قدرتمندانه بازی کنیم و پیروز شویم .....

نباید اصلا به انتر فکر کنیم .... چون برای من این مهمه که تا لحظه اخر بجنگیم و تسلیم نشیم !!!

انتر اصلا در حدود یووه هم نیست و تاریخ این رو ثابت کرده :ultra:

در کل کیوو خط دفاع خیلی مستحکمی نداره و میشه بهش گل زد اما در خط حمله قضیه فرق میکنه چون من معتقدم که سرعت خوبی در خط حمله دارن لذا مدافعان باید هوشیار باشن

به امید پیروزی یووه :ultra:

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
می تونیم تو این بازی از این ترکیب بهره ببریم :

بوفون

مولینارو ، کِلینی ، ملبرگ ، گریگرا

تیاگو ، مارکیزیو ، مارکیونی

سبا

یاکوینتا ، ترزگه

به نظرم اگه رانیری به بازیکنانی مثل الکس و کامو استراحت بده خیلی براشون می تونه مفید باشه !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با توجه به اینکه هر هفته فقط یک بازی داریم احتیاجی به استراحت دادن نیست! ضمن اینکه رانیری مطمئنا با ترکیب ۴-۴-۲ همیشگی بازی می کنه و با این حساب ترکیب یاکوئینتا-ترزگه نمی تونه خیلی ثمر بخش باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امروز تمرینات سبک یووه قبل از بازی با کیووه شروع شد که بیشتر تمرین تملک توپ،پاس های عمقی،عرضی و بلند بود. در این تمرین ها لگروتالیه،کامورانزی،زانتی و دچلیه با بقیه تیم تمرین کردند. آمائوری هم در وینوو بود و چند تست پزشکی داد که با وجود پیشرفت خیلی خوب هنوز شرایط تمرین کردن نداره.

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
کاش فعلا آمائوری نرسه تا یاکوئینتا ( توفیق اجباری ) بازی کنه . اگه یاکوئینتا این اواخر فصل رو بازی کنه هم کیه وو رو میبریم هم مطمئنم که آمار گل زنیش از آمائوری بهتر میشه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در تمرینات امروز با جوانان،دچلیه و ترزگه گل زنی کردند و لگروتالیه بدون هیچ مشکلی در کل تمرینات شرکت داشت. فعلا فقط سیسوکو و آمائوری مصدومند. کیه لینی به سایت یووه گفته هیچ جایی برای اشتباه مقابل کیوو وجود نداره،حتی یک لحظه غفلت کردن ممکنه باعث پشیمونی بشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی